Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

player - Poslední příspěvky (Archiv)


  
 
 
 
09.04.2021 - 15:39

player » tajga
Lidsstvo se řítí do světla a euforie. Planetu však vede do záhuby. Ještě ja čas to zychránit , ale za cenu velkých obětí z hlediska životní úrovně. A jest otázka, zda...
09.04.2021 - 15:36

player » MG34
Mohl bys být k ženám o trochu shovívavější. Tobě by to neuškodilo a je nerozesmutňovalo.
08.04.2021 - 10:31

player » Buddha/2
Z hrubek udělat jemky.
08.04.2021 - 10:30
Ostatní: Covid fakta

player » Cole
:16:
07.04.2021 - 18:41
Ostatní: Covid fakta

player » Tuvalu
Nic. Já držím kalkulačku a počítám , násobím , dělím. Zatím všechno vychází , jediný teda , že ta Brigita tou infekčností to poněkud zpomaluje. Ale i tak , za tři týdny republika defacto zběla a za čtyři už bude rozočkována nabo dokonce doočkována celaá ohrožená skupina 70+. My máme patřně třímilionovou promořenost a lidí nad 70 let je asi 1 200 000. Od politiků už teď není potřeba nic očekávat. Je to už ryze medicínský a statistický problém.

Politici chybovali ohromně. Na podzim , v zimě. Populisticky. Kvůli jejich populismu zahučelo na hřbitovy zbytečně tak 10 000 životů , to ano. Ale teď už je to jen otázka času. Je potřeba ,aby EMU rychle schválila Novavax. Skvělá americká proteinová vakcína, pak bude všeho dos.

Stíháme nyní napíchat 60-70 tisíc lidí denně. To je dobrý.
07.04.2021 - 17:50
Ostatní: Covid fakta

player » Tuvalu
Ano. To je pravda. jenže jinak tahle pravda vypadá pro třicátníka , jinak pro padesátníka a jinak pro sedmdesátníka.
07.04.2021 - 15:48
Ostatní: Covid fakta

player » Lupi
:4:

Víš co. Já vždycky říkám - teď to kosilo stařečky , ponejvíc. Kdyby se to náhodou začalo chovat jako Španělská chřipka , což se může stát , to by najednou bylo šou. To by se opravdu nikdo s nikým nepotkal. Tak možná s klávesnicej u kompu. Machrujou ti , co si myslí , že se jich to netýká...
07.04.2021 - 14:05
Ostatní: Covid fakta

player » Lupi
Ale to já jsem psal už v únoru. Jakmile konečně udělali ten těsnej lockdowno. Ono totiž - největší prdel je , že kdyby se po dobu čtrnácti dnů nepotkal nikdo s nikým , tak je virus na nule. Adios. Ale kombinace promoření , zočkovaných počtů a teplého počasí to do měsíce zmákne. Špitály se vylidní - jo , někdo tam bude a sem tam někdo i umře , ale už to bude po jednotkách. Ne po stovkách. Malér by však nastal , pokud by se vynořila nová mutace hned teď. To by průšvih byl. Takže moje stistiky vycházejí z toho , že likvidujem Brigitu. Tak snad...
07.04.2021 - 13:55
Ostatní: Covid fakta

player » Bosch
Mě stačí moje kalkolačka SHarp , ještě z osmdesátých let. Jsem statistik.
07.04.2021 - 12:50
Ostatní: Covid fakta

player » Bosch
Nicméně - za měsíc jsme z toho marastu venku. Tak se radujme.
07.04.2021 - 12:49
Ostatní: Covid fakta

player » Hustokrutě obscénní Morti
To máš pravdu. Hezky to řekl Plhoň v stand upu. S Covidem se bohužel vynořilo z děr 5 milionů idiotů.

Tahle pandemie ukázala jednu věc. Jak člověk ztratil díky internetu nejen intelekt ale i selský rozum. Jak pracuje lidská mysl (jak má tendenci si z menšinové rádobypravdy vyrobit tu svou hlavní , protože to je pohodlnější pro tělo i duši) , jak jsme ztratili pokoru , jak si myslíme , že komfortní zóna je povinnost státu vůči nám.

Je to ošklivé. Měl jsem o Češích daleko lepší mínění. Myslel jsem , že práce vrcholné vědy je uctívána. Místo toho je dehonestována. Myslel jsem , že lidi umí zachovat odstup. Umí zachovat hovno.
07.04.2021 - 12:45
Ostatní: Covid fakta

player » Arri
Bohužel , zabíjejí i bezříznakoví. A pakliže si lidstvo stanovilo v devadesátejch letech kodex , že cena lidského života je maximální a nevyčíslitelná je rozhodnuto.

Příklad? U sousedů přijala rodinka na víkend. Všichni byli pozitivní. ale krátkou dobu , než se stihly příznaky projevit , tak jeden z manželů už je v márnici a druhý na ventilátoru. A co je nejhorší , ta rodina s tím teď bude doživotně žít. To na žádný peníze nepřepočítáte. Oběma těm manželům bylo těsně nad 70 , ale byli velmi akční a činorodí.

PCR test má chybovost , ale nepříliš velkou. Ostatně o tom svědčí čísla. Vždyť kdo na ně chodí? No především ti , kterým něco je , ne? Já mám Covid za sebou. Je to pěknej kriplík.
06.04.2021 - 14:56

player » tantristka
V zhásadě se vším souhlasím. Dokonce i s Boshem , protože podle posledních vykopávek Ježíšova pověst doznala mnoha trhlin a patrně to opravdu revolucionář byl (Viz Poslední dny Ježíše Krista - dvoudílný cyklus BBC , nedávno běžel už v třetí repríze).

Co se ovšem týče těch věcí jeho intimního života a Máří samotné , to jsou všechno dohady , které vlastně jsou spíše vypointovaným dějem těch , co věřit v to či ono chtějí či nechtějí.

Pravda je , že sexualita je motor. Bez ní bychom nikdy nevyšli z jeskyní nebo dokonce neslezli ze stromů a lidé jí pojímají v různých částech světa různě. V podstatě si tuhle bublinu každý tvoří sám pro sebe. Když si promítnu sůj život od kolébky do dnešních dní , tak opravdu jsem zažil nekonečnou pestrost , ale doteky s dvojpaprskem (možná , pochybnost si člověk taky potřebuje nechat) tomu všemu daly další rozměr. Jakoby tam skončil v tu chvíli svět iluzorní hmoty a najednou vystoupala ta informace. Dvojplameny maj ale smůlu , nepatřej si , takže to mělo jen epizodní délku trvání - ale o to více pak člověk ví , co má k dispozici.

Přesto - ty biblické postavy bych z toho vyjmul.
24.03.2021 - 16:39

player » Tuvalu
Býval jsem velmi vulgární při kolektivních sportech. Uřvanej , sprostej , jak dlaždič. V zápalu boje. Ne na soupeře. Na spoluhráče. Přitom ale se mnou hráli rádi.

Jinak ne. A i na fejsku třeba , když má někdo potřebu mě vyliskat (sem tam se někdo najde) , tak mu podržím. Neoplácím.
24.03.2021 - 16:36
Výklad snů: Snění podle lokace.

player » Tuatha Dé Danann
No - 31 let jsem sloužil jako signalista u drah. A je fakt , že se mi zdály často sny o mé práci. Po odchodu se mě zdát přestaly , skoro hned. Jednou za rok se to třeba vrátí , ale většinou ne. Přitom musím podotknout , že já jsem své zaměstnáíní nikd ymoc v hlavě nenosil. Prostě jsem ho jenom vykonával.

Nyní se mi hodně zdají sny o cestování , hotelích a hlavně - bloudění a nestíhání Pořád v nich něco nestíhám nebo se někde ztratím. Přičemž ale - lokality v tom snu jsou vysněné. Nereálné. A v těch snech se většinou vyskutují moji muzikanti. I když třeba jen na okamžk , fragment.

Měl jsem v životě o něco raději mámu. Ale paradoxně , do snů se mi daleko častěji dostává otec.
19.03.2021 - 17:24

player » eau
Dyť jo. Je to extravagantní čudla. Držitel bludného balvanu. Celostní medicína - no budiž. Ale tak by se měl držet svého brku...
19.03.2021 - 17:22
Ostatní: Covid fakta

player » Bosch
Musím -byť nerad - částečně souhlasit. Případ přímo exemplární - náš skokan na lyžích Sakala. Covidem si prošel v srpnu. Pak mu byl pomocí PCR testu nalezen v prosinci a náš slaboučkej tým musel do karantény a nemohl na další závody do Ruska. Načež ale bylo zjištěno , že se jedná o markantní množství jeho protilátek , nikoli infekci samotnou.

Nicméně - zbytečné náklady? To nejde. My musíme člověka , který má příznaky na základě něčeho poslat domů a dát mu neschopenku , což ale nestačí , je třeba ho i izolovat od nejbližších na několik dní.
19.03.2021 - 17:18

player » Bosch
No je to hrozný , když člověk vidí , čemu lidé velmi ochotně a snadno uvěří. Intelekt národa zeštíhlel velmi markantně.
19.03.2021 - 17:14
Astrologie: Hmmm.

player » Žihadlo
Ne. Jenom za pravdu.
12.03.2021 - 13:00
Láska a vztahy: Dvakrát stejná řeka

player » Buddha/2
1:4

Nebuď takovej skeptik. :3:
Někteří lidé se dokonce rozvedou a za čas znovu vezmou.
Stránka 1 / 81
« předchozí   další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »