Pavel na hrad


21.01.2023 - 09:07
(Kozoroh) Bosch
Pavel na hrad
Tak zdá se že s tou lunou ve lvu u dračí hlavy se i nějaký autor trefil. Ještě by byla sranda kdyby se potvrdilo že má asc leo. :4:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
27.01.2023 - 15:36 | Filtr
(Kozoroh) ES » Bosch
Mne to stále pripomína naše udalosti pri vláde aj smerovanie prezidentky nie som nikam orientovaná ale laicky mám pocit že nás spoločne zapredali.V podstate všetko čo nám bolo ako národu vlastné a charakteristické je preč.Chapem že ako malá krajina sa potrebujeme prepojiť s Európou,ale toto je moc a hlavne obyvateľstvo necíti pokrok ani v peňaženke ani v životnej úrovni,mozno malá vrstva v BA....
27.01.2023 - 10:50 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Tak jdeme na to. Dnes má národ příležitost ukázat zda má šanci se zvednout z toho hodnotového marasmu polistopadového vývoje. A o tom není astrologie jak to dopadne. Astrologie naznačuje jak se každý dle svého charakteru může rozhodnout.
Je zde naděje na nepokračování desetiletí hradního moru.
27.01.2023 - 10:40 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » ES
Zatím věci řeší přes společenskou rovinu 10.domu, kam prosakují problémy domu 4.
Nechci být 5 let svědkem praní špinavého prádla babišovy rodiny. I z toho pohledu je pavel výrazně harmoničtější osobnost.
27.01.2023 - 10:37 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Dévi
Pluto konj jupiter je konstelace na ujmutí se vlády nad zemí zcela optimalní. Min na post prezidenta!
Takovou konstelaci si štír užívá maximálně. Panna možná tak už né. Jde taky o osobnost. Slunce.
Pavel třeba tvrdí že jej tyto situace motivují.
To je úplně jiná situace kdy jinou osobnost takové situace stresují.
Takže z toho plyne, ze nativ je zapotřebí analyzovat vždy komplexně. A pak z něj vyvodit synergickou interpretaci. Protože planety na sebe navazují a nefungují jen samy za sebe.
25.01.2023 - 13:47 | Filtr
(Střelec) verka96 » Mici Angóra
Já jsem se zamýšlela nad ČL + Uran, který tuto energii ještě více zesiluje. Navíc je vládce asc. + umístění v kardinálním domě. Je tam jinová energie.
Ono ta uniforma je ten jeho "řád", pořádek doma nebo v práci možná ne, ale v hlavě to určitě má.
Vidím, co se nabízí a jak se prezentuje. :46:
25.01.2023 - 13:33 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » verka96
No tak já si myslím, že ta pořádkumilovnost je hlavně o té samotné Luně v Panně, význam Černé luny bych nepřeceňovala (už proto, že ji sama mám a pořádkumilovná nijak závratně nejsem).

Dokonale upravený zevnějšek je součástí kampaně a je vidět značný vývoj od té doby, co vstoupil do povědomí veřejnosti. Kdybys ho sledovala jako já, tak bys věděla, že se naopak netají tím, že má radši méně formální styl. Jeho manželka říkala, že je bordelář a on sám, že má v pracovně bordel. Takže myslím, že v tom trochu vidíš to, co chceš vidět :3:
25.01.2023 - 13:23 | Filtr
(Střelec) verka96 » cimi
Dívala jsem se ještě na jeho horoskop a beru v úvahu jeho celoživotní působení v armádě - službě pro vyšší celek. Záměrně zde nepíšu služba ČR, protože nyní už je to služba vůči NATO.
Znám velmi dobře jednoho vojáka z povolání (od svých 18 let až do současných 51 let) je u armády včetně studia na VŠ vojenského zaměření. A musím se fakt smát, Černá Luna i Luna v Panně, v jeho případě v širší konjunkci (cca 7 stupňů) v 9. domě. A ta jeho "pořádkumilovnost" - furt mi nadával do bordelářů apod. :4: A já na to: už ti z toho zelená mozek... :46:
NO, když nyní vidím, jak se Pavel prezentuje, není to chodící pořádkumilovnost, čistota a jaký má dokonale upravený zevnějšek? Tak mě to hned napadá.... :32:
Když si dáme dohromady jeho Uran jako vládce asc. + černá luna v Panně. :25:
U ČL v Panně je častá i světloplachost.
25.01.2023 - 07:40 | Filtr
(Střelec) verka96 » Dévi
Hezký rozbor.
Myslíte, že se člověk s tímto horoskopem na funkci prezidenta hodí?
25.01.2023 - 07:38 | Filtr
(Střelec) verka96 » cimi
No, to bych prožívat opravdu nechtěla.
Ani si nepředstavuje, co by se mohlo dít... :22:
24.01.2023 - 21:26 | Filtr
(Blíženci) Dévi
V astrologické skupině na FB Jiří Kubík řekl, že Pavel má čas narození 14:00, Ascendent ve Vodnáři, a má Jupiterovské Firdarie, a píše:

Pokud se podíváte na horoskop Petra Pavla, tak obsahuje jedno ze světel Lunu v rohovém 7. domě - Ptolemaios by se zaradoval ?. Je zde domicilní Mars ve Štíru - armáda. MC se nachází na královské stálici Antares. Pozoruhodné je také, že součástí doprovodu Slunce je Merkur konjunkce Venuše na stálici Spica. Horoskop obsahuje přirozeně také slabiny, tou je vnitřní napětí související s Uranem a Plutem v sedmém domě + Luna kvadratura Mars.
Petr Pavel se nachází v periodě Jupiter/Luna. To působí silně. Jupiter je vládce 10. domu, Luna stěžejní rohové světlo.
Je třeba připomenout, že s touto periodou (Jupiter) od roku 2012 přichází největší úspěchy jeho života. Za této periody se v roce 2012 stal náčelníkem generálního štábu Armády ČR a 2015-2018 přišla funkce v NATO.
V souvislosti s volbou prezidentem mě zaujal především Jupiter na stálici Altair, která přináší nečekané skoky v životě. Jupiter vládne 10. domu. Od počátku mě zaujalo tranzitující Pluto, které přes Jupiter přechází. Přes Jupiter jde s.d. Saturn - v radixu je domicilní v Kozorohu jako Jupiterův vládce. Sekundárně direkční Jupiter je v sextilu na MC.
V době inaugurace je exaktní Pluto konjunkce Jupiter, Uran kvadratura ASC, Saturn opozice Uran. To působí extrémně vyhroceně. Takové konstelace si člověk zpravidla vůbec neužívá.
24.01.2023 - 17:53 | Filtr
(Býk) player
V zásadě asi takhle. Je to absolutní paradox a je to vidět až za horizontem.


Jo - generál to vyhraje. ale já mu hlas nedám. Bude hezčí prezident , než by byl strejda Andrejko , o tom žádná.

A teď pozor , co bude možná následovat. Pavel jde na hrad. Stane se prezidentem. Dojde k nějakému skandálu uvnitř vlády a ta padne. V ten moment se hnutí ANO postará opět o 35%. A bohužel - není to daleko od reality , že Okamura může mít v tomhle případě až patnáct. Třese se na to , jako ratlík , protože ví , že s ANO s Babišem nikdo koalovat nebude, leda on. A máme zde extraprůser z mého pohledu. Babiš nebude mít zbytí , tak mu slíbí to jediné , co ostatně ANO má v merku déle , uzákonit referendum. Přímá demokracie bude tu.

A bohužel , to je to nejhorší , co se týhle zemi může stát. Takže náš krásný pan prezident bude uvádět nového premiéra Andreje Babiše do funkce. Kdyby se z Babiše stal vrchní hradní ceremoniář , paradoxně by to naši politickou scénu uklidnilo - a to velmi. ANO by ztratilo cca 10% jeho zarytých fandů a stala by se zněj normální s kýmkoli koalovatelná strana a ten šašek Kadimůra by jednou pro vždy utřel hubu. Takže k druhému kolu nejdu. Rád budu mít generála za prezidenta , ale ještě raději bych měl Babiše uklizeného z parlamentní politiky.

Hlavně , že zavčas vypadl Bašta. I když my jsme národ pivní , my přežijem kohokoli kdekoli.
24.01.2023 - 11:54 | Filtr
(Kozoroh) ES » Bosch
to že má zvládnuť veci v rodine by som mu povedala aj s hladiska numerológie a myslím si že ho to ešte stretne v nadchádzajúcom období
24.01.2023 - 10:38 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Mici Angóra
Pokud má babiš j.uzel v 10d u urana dává to poukaz na feudálního autokrata.
Jakási kartářka ze mu řekla ze se má věnovat rodině.
S.uzel v d4. Ale barbíně to asi vyhovuje že je celý den pryč.
24.01.2023 - 07:58 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Bosch
No u Babiše bych právě předpokládala, že by měl být spíš tou šedou eminencí a nevykonávat veřejnou funkci-nakonec v 7. domě ani poblíž nemá nic, pokud je ten čas správně, u PP se to tím právě vyrovná.
24.01.2023 - 07:55 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Znovuzrozená
No však jo, taky si myslím, že kritizují hlavně lidi, kteří o tom nic neví.
24.01.2023 - 06:18 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Mici Angóra
Ten vladce 12 v 10 je docela zajimavy i ta blizkost neptun x slunce.
Neco je v nem malomluvneho. Skryteho. Ale myslim ze pokud je cas babise spravny ma tam taky zajimave tema 12.domu.
23.01.2023 - 22:00 | Filtr
(Blíženci) cimi » verka96
Možná až bude skrz jeho desc transitovat lilith a přes tu konj uran lilith, to může být tragická konstelace. Ale kdoví…

Jako osobně ctím bajku o štírovi a žábě :-D ale tímto bych se úplně neřídila. Ten koho člověk nezná ten ho musí vždycky překvapit…
23.01.2023 - 20:57 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » Mici Angóra
Jó jó, mám ten aspekt taky (Uran s Plutem v 7.domě) a je to klasický rozvodový aspekt, osobně jsem poznala pár lidí s touto konstelací, všichni měli tuto zkušenost za sebou....a to jsem si myslela, že mně se to stát nemůže, když jsem třicet let s jedním chlapem.... :61:
Jinak PP pro mne není úplně neznámá postava, a kdybych tu vypisovala, jak jsou tito lidé prověřováni, procházejí pravidelně psychotesty, musí mít bezpečnostní prověrky, každou prkotinu musí hlásit na NBÚ, tak by se tu mnozí divili.
Věřím, že bude dobrým prezidentem.
23.01.2023 - 19:16 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » verka96
Tady přece nejde o to, jestli je toho schopen, ale komu za co by se mstil? Hlavně komu na politické scéně. To jsem si všimla už dávno, že máme diametrálně odlišné vidění, jak astrologicky, tak pohled na svět obecně. Dnes taky jedna paní někde v diskuzi napsala, že Pavel je ďábel v kvádru, ale zdůvodnit to neuměla. Asi teda instinkt.
23.01.2023 - 14:22 | Filtr
(Střelec) verka96 » Mici Angóra
No právě, že tam působil dost dlouho... Jedno armádní prostředí, které člověka jistým způsobem formuje, jak to ať si každý posoudí po svém.
Jinak já dělám rozdíly v tom člověka delší dobu poslouchat, jaké má názory na to či ono, jaké má postoje a co na druhou stranu, co si o něm můžu či nemůžu přečíst. V tom je veliký rozdíl.
Za co mstít?? Silný Štír??? S takto obsazeným 7. domem.
Jak tak pozoruju, máme úplně odlišné vidění... :5: ASi se k tomu už nebudu vyjadřovat.
23.01.2023 - 13:45 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » verka96
Já nevím, v armádě ČR a NATO působil dostatečně dlouho, bylo možno jeho kroky sledovat a jistě se dá leccos dohledat-to jen jsme se o to nezajímali, veřejná funkce to byla dost. U ní mám trošku pocit, že je v určitém směru víc ranařka než on, ale to nemusí být nutně ke škodě.

Jo a ještě k té čitelnosti: myslím, že Zeman překonal očekávání všech v tom, jaká je to svině, Pavel se nemá komu a za co mstít.
23.01.2023 - 13:39 | Filtr
(Střelec) verka96 » Mici Angóra
Já to nemyslela rozebírat detailně, ale spíš se zamyslet, jaký to na něj má vliv.
Miloš, to byla jiná "palba"... Tam se nedivím, že manželka byla tak nějak upozaděna.
Já tam u něj cítím to, že nevím, co od něj absolutně čekat. Miloš byl známý z minula, více čitelný (stejně jako nyní Babiš), ale tím jenom hodnotím obecnou rovinu. A takovéto nejasnosti mě osobně nepřináší dobrý pocit.
23.01.2023 - 13:39 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » verka96
Ten 7. dům může být úplně klidně jen ten rozvod :3:
23.01.2023 - 13:31 | Filtr
(Střelec) verka96 » cimi
Ano, vnitřní transformace tam patří, souhlasím... Vztahy - já tedy nevím, docela mě překvapilo, jak píšeš, že nejsou spolu krátce, takže by to mohlo být OK. Já jsem spíše svědkem opaku ve své blízkosti. Ale třeba je to tím, že jsem se s takovým vztahem ještě nepotkala.
A Lilith + Uran, tak to musí být síla, připadá mi to jako dvojtá Lilith... :39: Ten Uran ji ještě více zvýrazňuje, člověk to na sobě může pozorovat v tranzitech, ale v radixu v 7. domě když se sejdou a navíc s Plutem k tomu... :39: Tam musí být vztahové tlaky jako :23:.. Anebo i v práci, což může být ta jeho komunistická minulost a vůbec armáda, tam jsou obrovské tlaky na člověka, kdy se musí podřídit i totálním nesmyslům. Což se ale váže k této profesi, ktrou si vybral, proto si od něj distancuju.
23.01.2023 - 12:41 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » cimi
Jsou spolu cca 20 let, svatba 2004, takže myslím, že tam už je dobojováno :3:
Příspěvky: 45-21 20-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »