Covid fakta


18.03.2021 - 19:51
(Kozoroh) Bosch
Covid fakta
Zde si dovolím odložit nějaké poznámky a věci které jsou pro mně něčím zajímavé což nevylučuje doskusi. Naopak věcné a racionální názory jsou vítány.
Ale né řeči typu covid je nástroj chaosu nebo očkováním vás Gates očipuje a podobné sračky které laskavě ventulujte jinde nejlépe vedle u albexe to nechte. :4:
Zde pls pouze normální věci.

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od začátku: / 26 

Řazení:
18.03.2021 - 19:53 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Dost pádný postoj. Tohle dává smysl, proč je testování nesmysl.

„Jsou to zbytečné náklady,“ hodnotí špičková viroložka Hana Zelená plošné testování na pracovištích. Reflex s ní mluvil o tom, kdy může být pozitivita na covid úplně bezcenná a proč se zapomíná na testování protilátek z krve.
Tvrdíte, že vyšší testování na covid nedává smysl a že vyšetření PCR je bez klinického kontextu bezcenné. Co přesně tím myslíte?
Protože pozitivita PCR není nemoc! Test PCR je jen jedním z mnoha pomocných laboratorních vyšetření. Je jen jedním střípkem v komplikované diagnostické mozaice. Podle léty prověřené medicínské praxe je diagnóza založena především na anamnéze, tedy na rozhovoru s pacientem, potom na klinickém vyšetření pacienta a na výsledcích různých dalších pomocných vyšetření a testů. PCR může být pozitivní u osob, které mají aktuálně příslušnou nemoc, ale také u těch, kteří ji prodělali dříve, protože PCR pozitivita někdy přetrvává týdny i měsíce. Nebo může jít o přechodnou neškodnou přítomnost viru na sliznicích například u lidí, kteří jsou již vůči nákaze imunní, anebo může jít o prostou laboratorní chybu, jejíž četnost se podle různých odhadů pohybuje v rozsahu 5–20 %.
18.03.2021 - 23:45 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Kdo pochybuje o tom, že Češi jsou disciplínovaní v dodržování opatření, má malé národní sebevědomí.
Češi jsou v dodržování na špici v EU.
Potvrzuje to výzkum agentury stem.
Na rozdíl od tvrzení některých vládních orgánů.


https://www.novinky.cz/domaci/…
19.03.2021 - 14:46 | Filtr
(Beran) nutelina » Bosch
:15: Chválím, testování pomocí PCR je podvod. Sám autor varoval před používáním PCR. PCR neukažuje infekci a je velmi nespolehlivá, být 80% mimo a pak si hrát na pandemii. :28:

A těch podvodů je více! Je třeba dost možné že ty nové varianty přišli z očkováním. Nebylo by to poprvé, spoustu očkování šíří nemoc proti které má chránit.

Osobně jsem třeba poznal např. Mudr. Elekovou, četl jsem Dobu Jedovou, obě dvě díly. Proč se nepoužívá placebo při porovnání očkování je velmi podezřelé.
19.03.2021 - 16:29 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » nutelina
Nevím jak by očkování mělo šířit nemoc to už jsi na myšlenkové úrovni myslitelů z vedlejší diskuse u albexe kde tvrdí že špejle jsou infikovány.
Tak to tě rázně varuju s takovými blbostmi sem vůbec nelez.
Testování pcr je pochybné z výše uvedených příčin tedy že určí že člověk c19 vir nákazu buď aktuálně má anebo statisticky mnohem pravděpodobněji jej v posledním čtvrtroce nebo půlroce prodělal a už je dávno z toho venku.
Antigenní test je pochybný jelikož zachytí pozitivitu až od příznaků což se 4 denní prodlevou celou akci zpochybňuje.
Takže zbývá očkovat očkovat očkovat a to hned.
Už máš termín?
19.03.2021 - 17:22 | Filtr
(Býk) player » Bosch
Musím -byť nerad - částečně souhlasit. Případ přímo exemplární - náš skokan na lyžích Sakala. Covidem si prošel v srpnu. Pak mu byl pomocí PCR testu nalezen v prosinci a náš slaboučkej tým musel do karantény a nemohl na další závody do Ruska. Načež ale bylo zjištěno , že se jedná o markantní množství jeho protilátek , nikoli infekci samotnou.

Nicméně - zbytečné náklady? To nejde. My musíme člověka , který má příznaky na základě něčeho poslat domů a dát mu neschopenku , což ale nestačí , je třeba ho i izolovat od nejbližších na několik dní.
19.03.2021 - 20:37 | Filtr
(Vodnář) Arri » player
A tohle se bude rozcházet z mým tvrzením na základě pravdy, že i PCR test je vlastně k ničemu, když ti dva dny po sobě udělají test a jeden je pozitivní a druhý je negativní...Stojí několik sto tisíc eur poslat člověka na základě pozitivního testu domů jen na základě pozitivního testu, bez příznaků, aby jsi zjistil, ze druhý den z PCR testu je negativni a zase x sto tisíc eur ho poslal zpátky...je to komedie...šaškárna...
19.03.2021 - 20:38 | Filtr
(Vodnář) Arri » Bosch
Proč očkování, očkování a očkování, na základě čeho?To jsi nedoložil...
19.03.2021 - 22:40 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Arri
Na základě výsledků z izraele. A logického racionálního zhodnocení situace. Když vyhodnotíš všechny možnosti nic jiného ti nezbývá.
Nikdo z odmítačů nepředložil žádnou alternativu.
Promořování jako cestu odmítá přes 95% odborníků.
Izolace jako N.Zéland není trvalým řešením.
Zpochybňovat můžeš i přistání na měsíci.
Hovoř s odmítači a uvidíš že nemají žádné argumenty.
20.03.2021 - 21:51 | Filtr
(Lev) registrovaná » Bosch
Panebože! Hanu Zelenú nebrať!
20.03.2021 - 21:54 | Filtr
(Lev) registrovaná » player
No, to je cele nezmysel. Tak PCR alebo protilátky? Ak mal veľa protilátok + PCR pozitív, to bola reinfekcia.
20.03.2021 - 23:56 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » registrovaná
Ale jde o to co píše.
Já tu babu neznám.
Na Slovensku proběhlo 2x plošné testování.
Pokud vím vůbec nic to nedalo.
21.03.2021 - 01:11 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti
Fakta...jenze jaky? Hm...sou natolik ruzny, ze teda :40: aby se v tom vyznalo.
Jedinej nezpochybnitelnej fakt, kterej vidim ja, ze tolik nevrazivosti mezi lidma, treba jen kvuli jinymu nazoru sem ja snad za celej zivot nezazila... :24:
21.03.2021 - 08:30 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
Na Slovensku probíhá plošné testování pořád - co týden. A máš pravdu, výsledek nulanula prd. Nějak to nemá na vira vliv :5:
21.03.2021 - 08:31 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Hustokrutě obscénní Morti
No já právě ano a u nás starších je to horší o ty vzpomínky :23:
21.03.2021 - 09:52 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Hustokrutě obscénní Morti
To je taky fakt. Je zapotřebí si udržovat chladnou mysl.
Divíš se, že stát chystá cenzuru informací?
Někteří hysteričtí šílenci pumpují do sítě totální shity, svůj průjem pod tlakem.
Řešení by bylo také vypnout jim ty internety. :4:
21.03.2021 - 09:55 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
Nemá. Zkušenost z krizového vývoje praví, že je to spíše tunel do rozpočtu pro distributory.
21.03.2021 - 10:56 | Filtr
(Kozoroh) Tuatha Dé Danann » Hustokrutě obscénní Morti
To je prave to. Co jsou fakta?? Proc si jsou popiraci konspiracnich teorii tak jisti, ze jedine mainstream jsou fakta, a na druhou stranu, proc si jsou konspiratori tak jisty, ze pouze ta jejich konspirace, je ta jedina pravda?
Ja si myslim, ze pravda je vzdycky nekde uprostred. Koneckoncu, konspiracni teorie se nevari jen z vody.

Za vlady NSDAP v nemecku, taky drtiva vetsina nemcu, slepe verila v nemecky zpravodajsky mainstream pod vedenim Goeblese, a ani je nenadlo, ze by se veci mohli mit ve skutecnosti trochu jinak. Nemecti obcani si spokojene pluli s plnyma zaludkama na ruzovem oblacku ekonomicky vzkvetajici Rise, aniz by vubec tusili, co se kolem nich ve svete deje, vcetne na uzemi nemecka(napr. koncentracni tabory, o tom co se tam delo,nikdo nemel nani tuseni). Byli hrdi na to ze jsou obcani nemecke dokonale rise budoucnosti, ktera nikdy nemuze skoncit. Az padajici bomby na nemecko, je s toho ruzoveho snu probudili.
21.03.2021 - 13:13 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
No bodejť. To je nějakejch testů...a roušek...a respirátorů! To by bylo, aby se to neprodalo. A čím víc "pozitivních", tím lépe.
21.03.2021 - 13:24 | Filtr
(Beran) nutelina » Bosch
Taky nevím jak ale už to bylo prokázané.

Už jsi četl zmiňované knížky?

Já se už nikdy očkovat nedám. Nedošlo Ti že nikdy se nepoužívala kontrolní skupina která nebyla naočkovaná? To je přece drzost největší úrovni.

Očkování nepřináší imunitu jinak by se nemuselo přeočkovat. Mě by zajímali bezpečné očkování, nikoliv těch hromadu keců který se tady šíří.
21.03.2021 - 13:28 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti » Lupi
Je to neuveritelny...u nekterejch lidi je to az fanatismus...
21.03.2021 - 13:37 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti » Bosch
No...ja sem sice spis zastancem toho at je to na iq kazdyho na co skoci ale se me zda, ze lidstvo tak nejak pausalne blbne, takze to zacina bejt dost riskantni :61:
Zatim se porad este dokazu drzet toho, ze verim tomu,co vidim sama ale jestli to bude este chvili trvat, tak mozna zacnu pochybovat o tom, jestli me nesali zrak. :61:
A vis co je zajimavej fakt? Ze k popiracum se radej predevsim ti, ktery to nejak omezilo - predevsim ekonomicky a k rekneme podporovacum (ja vlastne nevim jak se jim rika) zase ti, ktery z toho bud profitujou nebo je to nejak neomezuje, pripadne je to zasahlo nejakou osobni tragedii - umrti blizkyho a tak.
Z toho mi - zkratkou- vychazi, ze misto racionalniho usudku u vetsiny lidi rozhodujou emoce a ztrata penez :61:
Tak aspon vime, na cem nam celkove nejvic zalezi :75:
21.03.2021 - 13:49 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti » Tuatha Dé Danann
Lidi mnohem min prestali pouzivat mozek k jednoduchejm vecem - malokdy pouzijes ciste vlastni usudek. Vsechno je tak nejak v lajne a tak kdyz ti nekdo predlozi nejakou myslenku, ktera ti nepride uplne blba, je jednodussi ji prijmout...a pak je jednodussi se ji drzet a pripadne ji oslnovat ty, ktery ji bud este neslyseli a nebo ji ani poradne nechapou :61:
Asi ze pohodlnost a ego? Vim ja...ale ten boj je fakt neuveritelnej...
21.03.2021 - 13:50 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Hustokrutě obscénní Morti
A bude hůř, jestli nás budou držet zavřený. Mnohem hůř.
21.03.2021 - 14:00 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti » Lupi
A to budou... :21:
Asi to sem uplne nepatri - kdyztak at si Bosch promazne - Egypt prestal vyzadovat prijezd s testem - cesi vzali vsechny ty hurghady a marsy alam utokem...o tom, ze po prijezdu budou dodrzovat cokoliv jako karantenu si nech zdat. No, takze asi tak no... :24:
21.03.2021 - 16:02 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Hustokrutě obscénní Morti
Lidé patří mezi savce to jsou všichni oportunisté.
Kažký vychází ze subjektivního, citového tedy osobního zhodnocení situace tedy z pohledu libosti/ nelibosti. To je prvotní proces.
V rozumové sféře pak následuje následné zhodnocení, kde jde o to dosadit si rozumové vysvětlení případně zapojit mozek k tomu jak vymyslet aby se člověk dostal k libému a vyhnul se nelibému.
Zkrátka žádný prostor pro etiku morálku fair play anebo smysl pro kolektivní zájem.
Takové to Klausovské co je dobré pro mně je dobré i pro ostatní.
No mercy.
Pravda a láska, zásady, no fuj! Sluníčkáři!
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Novoluní v RakRaku
ukázat kalendář »