Covid fakta


18.03.2021 - 19:51
(Kozoroh) Bosch
Covid fakta
Zde si dovolím odložit nějaké poznámky a věci které jsou pro mně něčím zajímavé což nevylučuje doskusi. Naopak věcné a racionální názory jsou vítány.
Ale né řeči typu covid je nástroj chaosu nebo očkováním vás Gates očipuje a podobné sračky které laskavě ventulujte jinde nejlépe vedle u albexe to nechte. :4:
Zde pls pouze normální věci.

Příspěvky: Všechny | Arri

Řazení:
19.03.2021 - 20:37 | Filtr
(Vodnář) Arri » player
A tohle se bude rozcházet z mým tvrzením na základě pravdy, že i PCR test je vlastně k ničemu, když ti dva dny po sobě udělají test a jeden je pozitivní a druhý je negativní...Stojí několik sto tisíc eur poslat člověka na základě pozitivního testu domů jen na základě pozitivního testu, bez příznaků, aby jsi zjistil, ze druhý den z PCR testu je negativni a zase x sto tisíc eur ho poslal zpátky...je to komedie...šaškárna...
19.03.2021 - 20:38 | Filtr
(Vodnář) Arri » Bosch
Proč očkování, očkování a očkování, na základě čeho?To jsi nedoložil...
19.03.2021 - 22:40 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Arri
Na základě výsledků z izraele. A logického racionálního zhodnocení situace. Když vyhodnotíš všechny možnosti nic jiného ti nezbývá.
Nikdo z odmítačů nepředložil žádnou alternativu.
Promořování jako cestu odmítá přes 95% odborníků.
Izolace jako N.Zéland není trvalým řešením.
Zpochybňovat můžeš i přistání na měsíci.
Hovoř s odmítači a uvidíš že nemají žádné argumenty.
07.04.2021 - 12:45 | Filtr
(Býk) player » Arri
Bohužel , zabíjejí i bezříznakoví. A pakliže si lidstvo stanovilo v devadesátejch letech kodex , že cena lidského života je maximální a nevyčíslitelná je rozhodnuto.

Příklad? U sousedů přijala rodinka na víkend. Všichni byli pozitivní. ale krátkou dobu , než se stihly příznaky projevit , tak jeden z manželů už je v márnici a druhý na ventilátoru. A co je nejhorší , ta rodina s tím teď bude doživotně žít. To na žádný peníze nepřepočítáte. Oběma těm manželům bylo těsně nad 70 , ale byli velmi akční a činorodí.

PCR test má chybovost , ale nepříliš velkou. Ostatně o tom svědčí čísla. Vždyť kdo na ně chodí? No především ti , kterým něco je , ne? Já mám Covid za sebou. Je to pěknej kriplík.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »