Kolaps a regenerace?


25.11.2017 - 16:14
(Býk) Deam
Kolaps a regenerace?
Nějaký čas už přemýšlím o založení tohoto vlákna, inspirovala mě diskuze pořádaná Pardubickým salonem s příznačným názvem:

"Pomalá sebevražda západní civilizace"

https://www.youtube.com/watch/…

Sice zde existuje spřízněné téma - invaze islámu a jeho stoupenců, nicméně problém je mnohem hlubší.

Něco, doufám, že nikoliv nenapravitelně, poškodilo psychiku velké části Evropanů, Američanů a dalších příslušníků ZC, že naprosto zblbli.

Důsledky první a druhé světové války? Zajímavé je, že touto sebevražedností trpí právě jen západní civilizace, přičemž ostatní civilizační okruhy si se svými protivníky také žádné servítky nebraly, ale sklony k autogenocidě neprojevují.

Příčinou tedy musí být něco, co ostatní nemají? Hlavní hosté berou jako jednoho z viníků opuštění boha. Otázkou je, jestli křesťanství samo o sobě nemá obrovskou roli na tom, kam nejen Evropa směřuje - dlužno dodat, že opět jen křesťanství západní - určitě mělo obrovskou roli při rozkvětu, když se ale podívám na vrcholné představitele současných církví, nelze nevidět, že s velkou chutí zatloukají hřebíky do rakve.

Se značnou dávkou cynismu bych si mohl říkat, že mi to může být jedno, nějak už to dožiju a co bude později, to mi může být ukradené, jenže mě z toho všeho poněkud přepadají chmury.

Doplnění 8.4.2022:

Pokud jsem si před lety maloval, že hlavním problémem bude stýkání a potýkání s islámským světem, musím uznat, že jsem byl neskutečně naivní. :)

Doplnění 13.5.2022

Aby to nebylo tak pesimistické.;)
YouTube

Příspěvky: Všechny | Deam

Stránkování od začátku: / 23 

Řazení:
25.11.2017 - 16:17 | Filtr
(Býk) Deam
Ještě k založení - přemýšlel jsem dlouho, ale nakoplo mě toto:

"https://www.jihadwatch.org/2017/11/…

Celé je to jak ze skeče od Monty Pythonů, jenže ona to je realita..

"Obyvatelé švédského města Oskarsham nyní dostanou možnost nechat se při běhání doprovodit ozbrojenými policisty.
Policejní inspektor Peter Karlsson říká, že program byl navržen s ohledem zvýšit bezpečnost těch, co si přejí běhat po setmění.

Policie vytvoří běžecké skupiny a Ti, kteří budou mít zájem připojit se, budou vítání.

Komentáře inspektora zrcadlí zprávu z roku 2016, která stanovila, že cca polovina žen ve Švédsku se necítí bezpečně po setmění, 43% dokonce ani přes den.

Problém je špatný zvláště v migranty obývaných předměstích, nálepkovaných jako "no go zóny". Dle průzkumu švédské agentury pro prevenci kriminality se kolem poloviny obyvatelstva obává opustit večer své obydlí"
25.11.2017 - 17:45 | Filtr
(Ryby) MG34
Podle mne za tím "poškozením psychiky" stojí něco, co bych hodně vágně nazval anglosasství - pohltilo to i ty, kteří tomu původně nepodléhali - dnes bohužel i Němce, Francouze a pomalu i nás.

Jedním z konkrétních projevů je např. newspeak - který zpětně omezuje jeho uživatele.
25.11.2017 - 18:03 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele The Ancient Dragon, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Nepropadej chmurám, už to že sis toho všiml je úžasné protože hodně lidí žije v iluzi. A nevidí to zjevné. Ono stačí se třeba několik let nedívat na televizi a pak někdy vidět na čt zprávy,komentáře 24 a skoro nemůžete uvěřit, jak tu vanou zjevné proudy ovlivňování čily propagandy. U nás ještě naštěstí máme některá média kde se člověk může svobodně vyjádřit bez cenzury z těch veřejnějších např parlamentnilisty.cz ale v Německu už svoboda slova neexistuje. Za jiný názor než mainstream si vás systém a zmanipulovaní spoluobčané podají. Ale osobně se tím netrápím. Užívám si pocit že to co ještě nedávno vědělo minimum lidí, čily kdokoliv kdo se jen zmínil o konspiračních theoriích byl považován za extremistu. Dnes to bere jako fakt nezanedbatelné množství lidí a každým dnem roste. Ono si stačí si sundat klapky z očí a podívat se jak ti, kteří kážou vodu pijí krev...

https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
25.11.2017 - 18:40 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
„Myslím, že dnes jsme ve velice problematické situaci. Všichni věříme, že to, co vidíme dnes, v současné době, je způsob, jak budou věci vypadat i nadále. To je chyba, kterou dělali lidé po celou historii – neschopnost vnímat třetí dimenzi, neschopnost sledovat skutečnost, že všechno se mění. Před námi na Zemi existovaly vynikající civilizace, ale ani jedna z nich nevyřešila problém přežití. Všechny civilizace se rozvíjely, dosáhly svého vrcholu a vymřely. Myslím, že pokud máme mít nějakou prominentní naději na stálou existenci, musíme se umět učit z chyb minulosti.“
Thor Heyerdahl
26.11.2017 - 08:35 | Filtr
(Býk) Deam
Přidávám ještě skvělou dokumentární sérii od Nialla Fergussona:

Hodně dlouhé, ale hodně dobré, bohužel jen v angličtině.

První díl:

https://www.youtube.com/watch/…

Před lety jsem to "sledoval" v práci. :)
YouTube
26.11.2017 - 08:52 | Filtr
(Býk) Deam » tronco
Pozoruhodné a připadá mi, že neoprávněně přehlížené je také https://www.databazeknih.cz/knihy/…

Připadá mi, jako by pro "elity" dystopická literatura byla dobrým zdrojem inspirace pro věci budoucí. :)
26.11.2017 - 08:54 | Filtr
(Býk) Deam » Sosna zvlčelý
Je nesmírně frustrující, když má člověk trochu širší povědomí o dějinách a sleduje právě tu neustále se opakující neschopnost poučit se. :(
26.11.2017 - 09:01 | Filtr
(Býk) Deam » MG34
Připadá mi, že s tím začali v sovětském Rusku, Anglosasům patří určitě nepopiratelné "zásluhy" v tom, do jakých extrémů to dokázali dovést.
26.11.2017 - 09:47 | Filtr
(Ryby) MG34 » Deam
To začalo už mnohem dřív. Řekl bych někdy v době před industriální revolucí. Když se formovalo britské impérium, vznikl akciový trh, atd. Dokud peníze půjčovali jenom židi a možná nějaké staré italské banky, tak to nebylo ještě úplně tragické, ale potom se vytvořilo ve společnosti takové divné klima (které podle mne hodně souviselo s tím anglosaským sveřepým a radikálním přístupem k životu). Pak už to následovalo jedno za druhým ... nahoru-dolů až do dnešní situace, kdy se to díky dominanci anglo-saského světa (do kterého asi patří i Němci) dostalo skoro všude.
27.11.2017 - 01:04 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Deam
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele petamar, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Kdo vyrábí zákony? Ten, kdo vyrábí zákony je zodpovědný za chaos, který je ve světě!

Kdybychom se jako lidé mezi sebou spojili, tak oni nezmůžou zcela nic! :44:Jenže, tady se spojit nikdo nechce, protože vždy se najde někdo, kdo se nechá uplatit, v tom je problém. :19: Lidé si neuvědomují, že tak to nejde! Vždy byli stávkokazi, někdo kdo udával, vše bylo prozrazeno, protože vždy se někdo nechal uplatit – nemají charakter, vždy se někdo najde.
V genetice máme zakódováno, že můžeme žít věčně, někdo to překódoval, s tím, když dosáhneme věku 21 let, tak začneme stárnout a naše buňky se nevyvíjejí, neobnovují se tak jak by měly. Někdo udělal tento proces. Kdyby vědci dokázali (uměli) tento kód odstranit, mohli bychom žít věčně. Chvála bohu, že nežijeme věčně s našimi povahami. Stvořitel, který vytvořil toto nádherné místo a nádherných lidí, tak je to on, kdo by to měl dát do pořádku, to není v rukou lidí. Všechno co se nyní děje je předpovězeno a přesně jak je to předpovězeno, tak se to děje. Tito Satanisti /Annunaki) pospíchají, nemají mnoho času. Když kůň umírá, kope kolem sebe. :43: Oni se snaží vše zničit, naši planetu, vzduch, vodu, jídlo, lidi, nákazy, války, dělají všechno možné, aby maximálně škodili. Přichází čas, který pro ně má být „poslední hodinou“. My sic nejsme dokonalí, ale jsme nevinní, protože tuto genetiku jsme si nevybrali, byli jsme takto zdegenerovány. Satan za to bude potrestán, jen on. Všechny události, které se konají, jsou proto, že Satan ví, že mu nezbývá mnoho času. Když se podíváme na 17. kapitolu Zjevení, tak tam je to napsáno! Aby lidé věděli, jak je tato kapitola napsána. Není napsaná Bohem, ale Satanem, protože Satan se lidem vyhrožuje a lidé jsou nevinní. My jsme jako unesené děti, které byly zneužité, ale naši rodiče, které nás osvobodí, :12:nebudou soudit nás, ale ty kteří nás unesli. Stvořitel je dokonalí a dá nás do pořádku. Toto je naše jediná naděje, :62: protože, když se podíváme do historie, tak tam nenajdeme jediné místo, kde by jsme prohlásili, toto místo je dobré, kde by jsme takto chtěli žít.
V kapitalismu se straší komunismem, socialismem a zase naopak - bububu :21: . Oni si však nedokáží představit, co to vlastně je, zda to může být dobré nebo ne. Všechno záleží na lidech! Ne jak se jmenuje systém! Mění se jen název zřízení, ale systém se nemění, to lidé nevidí, oni si myslí, my musíme změnit lidi, ale ne systém. Je zcela jedno zda se jedná o kapitalismus, socialismus, ten může být fantastický, protože všechno opravdu záleží na lidech.
Pokud máme stále málo, jak ten druhý, tak to nikdy dobře nemůže dopadnout. Lidé musí změnit myšlení!
Jenže naše DNA je špatná, zlá a omezení myšlení, které máme. Oni nás degenerují čím dál více - jídlo, které jíme, ovlivňuje naši DNA, OVLIVŇUJE NÁŠ MOZEK, a budoucí generace, jak bude vypadat? To znamená, že nás postaví ještě na nižší úroveň. Věřím, že během krátké doby se něco stane a tento svět se nějakým způsobem zachrání, ale … :27: :62:
27.11.2017 - 08:55 | Filtr
(Býk) 144
zapadna civilizacia == belosi, ale NEslovania

snad presnejsie je pouzit vyraz = anglosaska civilizacia

a este presnejsie - anglosionizmus
27.11.2017 - 09:25 | Filtr
(Kozoroh) Tuatha Dé Danann
Nejsem zastancem migrantske vlny, jen me jen zarazi, kde se zrovna v ceskych lidech bere tak vysoka mira strachu s Islamu, islamofobie a xenofobie?
Dle pruzkumu se ceska republika zaradila na prvni misto s nejvetsi mirou vyskytu proti muslimskych nalad, islamofobie a xenonofobie z cele evropy, ackoliv cesti lide vetsinou nikdy zadneho muslima ani nepotkali a ani nevedi co to Islam je. Lide jsou ovladani pouze strachem z Islamu, ktery se siri po socialnich sitich a informacemi v mediich.
Chapu, ze cesky narod, po spatnych zkusenosteh s ceskymi Romy, ma jisty strach a obavy z podobnych mensin, ale tyto zkuzenosti a to dokonce v mnohem vetsi mire, maji take ostani evropske zeme, kde maji mnohem vetsi zkusenosti primo s islamem, muslimy a migranty, kde jich ziji az miliony a "PRESTO" se tam nevyskytuje tak vysoka mira islamofobie jako v CR, kde zije pouze 0.02 procent muslimu a prevazna vetsina z nich ma vysoke vzdelani a celkem dobre se integrovala do nasi spolecnosti a pracuji na pozicich lekaru, vedcu a podobne nebo ridi vlastni obchodni spolecnosti.
Co se tyce tech migrantu z te nove masove vlny (kterych je oproti zapadu minimalni pocet), ktery zavitali do ceske republiky, tak vetsinou skonci v tech detencnich centrech, kde jsou diky nasim prisnym imigracnim zakonum pod vysokou kontrolou, a po propusteni drtiva vetsina z nich zamiri rovnou na nemeckou hranici.
Do dneska jsem nezaregistoval jediny pripad, ze by muslimove spachali nejaky trestny nebo teroristicky cin na uzemi CR, vyjma tech vymyslu co se jednu dobu sirili po socialnich sitich, kdy lide volali na policii, ze migranti v lese "pecou deti na ohni" a podobne...
Dokonce i zde v Irsku(kde ziji)s nizkym poctem obyvatel kolem 4 milionu, kde zije 1.3 procent muslimu, (oproti ceskym 0.02 procentum), jsem jeste nezaznamenal jakykoliv projev islamofobie, xenofobie nebo strachu z islamu.
Kdyz zde potkavam muslimy, tak jsou to vetsinou doktori v nemocnicich(troufal bych si tvrdit, ze az 70 procent doktoru v irskych nemocnicich jsou muslimove), nebo je vidim jak jdou po ulici v "kvadru" oblecny jako Byznysmani...

Co se tyce toho videa, tak to na me pusobi jako "CAJ O PATE OKAMUROVCU A KONVICKARU"
27.11.2017 - 13:49 | Filtr
(Býk) 144
nemecka odpoved je treba ta, ze Merkelova uz nemuze zostavit vladu

a treba madarska odpoved je jasna uz davno

treba v CZE se jenom zvani
27.11.2017 - 19:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele The Ancient Dragon, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
https://www.youtube.com/watch/…

...
YouTube
27.11.2017 - 23:51 | Filtr
(Býk) player
No a co ? Tak vznikne něco nového...máme snad se za tuhle "západní civilizaci" , která přivedla tuhle krásnou planetu svým brakováním a ničením na hranu zničení tlouct hrdostí do prsou jak King Kong?

Samozřejmě - žádná civilizace neroste do nebe. Pořád je svět v pohybu a mění se. A vo tom to je.
01.12.2017 - 22:28 | Filtr
(Býk) Deam » Tuatha Dé Danann
Všude, kde je koncentrace muslimů větší než malá, jsou s nimi potíže. Bylo by velice hloupé, pokud bychom slepě kopírovali nefungující model ze ZE.

Zatímco Francouze, Angličany, Němce a další může snad trochu omluvit to, že patří k zemím, do kterých směřovala první vlna migrantů z islámských zemí a tudíž neměli příliš praktických zkušeností se soužitím, pro nás žádné omluvy nejsou, každý, kdo chce, může vidět, kam to vedlo.

Fakticky vzato ale i ti Francouzi a Britové, mít více pudu sebezáchovy, mohli se poučit z vlastních zkušeností z kolonií...

Jak již psali jiní, západoevropská populace je pacifikována vlastní ideopolicií. Když padají za nepohodlné názory tresty ze strany soudní moci a visí nad vámi hrozba vězení, to si pak člověk dá pozor na ústa. Však tohle by si ještě dost lidí mohlo pamatovat i ze socialistického Československa.

Viz například zde u německých sousedů:

https://gatesofvienna.net/2017/08/…

Hrozba šestiměsíčním vězení za zveřejnění historické fotky Hitlera s jeruzalémským muftím.

A tady u rakouských sousedů:

http://gatesofvienna.net/2017/11/…

3 měsíce s tříletou podmínkou za zkoumání spojitosti mezi islámem, terorismem a zneužíváním žen, dětí a zvířat.

Ostatně docela známí politici jako Geert Wilders, Mona Walter či Ayjan Hirsi Ali by také mohli vyprávět o tom, jak svobodně se žije v ZE, když si člověk dovolí kritizovat islám...

To je jen na ukázku, nechci dokazováním očividného trávit až tak moc času.
17.12.2017 - 18:54 | Filtr
(Býk) Deam
Krásná ilustrace myšlení chorých mozků:

Facebook cenzuruje scénu Betlému jako "sexuálně sugestivní a provokativní".

http://www.breitbart.com/national-s…
17.12.2017 - 19:14 | Filtr
(Býk) Deam » Deam
A taky něco pozitivnějšího z Rakous:

https://www.gatestoneinstitute.org/…

Nová rakouská vláda bude bránit islamizaci.

V tomto případě je otázkou, jestli je pět minut před dvanáctou a nebo po dvanácté. Ta demografická čísla jsou dost špatná.

8% celkové populace, 12,5% ve Vídni a ve vídeňských středních školách více muslimů než katolíků. Z tohoto hlediska byly brány města již pokořeny.

Dodám ještě zajímavý rozhovor s Vladimírem Vondruškou:

https://www.parlamentnilisty.cz/are…
17.12.2017 - 19:31 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele vernal, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ale veď to vôbec nesúvisí ani s kresťanstvom, ani s nepoučiteľnosťou národov - toto je cielená likvidácia, no nie bielej populácie, ani kresťanstva, ale ľudských práv a slobôd, budovanie konzumnej spoločnosti a navyše pozrime, do akej izolácie sa dostalo Ru a prečo? Určite nie len tak ... cieľ je dosť jasný - treba zlikvidovať aj Slovanov a ak si niekto myslí, že sú to konšpirácie, stačí si prečítať knihu Totalitní světovláda od Martina Herzána, bývalého vysokého komisára OSN, tam je to všetko krásne rozpísané.
21.12.2017 - 23:00 | Filtr
(Býk) Deam » Deam
K tomu v češtině výborný příspěvek od Mariána Kechlibara:

https://kechlibar.net/wordpress/…
31.12.2017 - 09:05 | Filtr
(Býk) Deam » vernal
Vždy musí být minimálně dva - jeden, co likviduje a druhý, co se likvidovat nechá...
31.12.2017 - 09:21 | Filtr
(Býk) Deam
Další novinky k sebevraždě civilizace, přímo od sousedů:

https://www.echo24.cz/a/S9fQW/…

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/…

atd..

V Německu to vymysleli. Místo pachatelů budou zavírat oběti!

Ženy čeká v ZE hodně těžká budoucnost. Nejhorší na tom je, že se k ní dopotácí vlastním přičiněním hlasováním v demokratických volbách.

A Švédsko - země lhostejností k sexuálnímu násilí na ženách již nechvalně proslulá.

https://www.parlamentnilisty.cz/are…
31.12.2017 - 16:40 | Filtr
(Býk) Deam
Pěkný článek od Mariána Kechlibara na téma černý Achilles (via BBC).

https://kechlibar.net/wordpress/…

Opravdu by měla zajímalo, jakým způsobem přemýšlí tvůrci tak pitomých nápadů, přemýšlí-li vůbec.
31.12.2017 - 19:54 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Deam
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele vernal, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
A nie sú? Podľa mňa teda áno - ľudia sú permanentne vystavovaní tlaku klamstiev a poloprávd tak, že už nevedia čomu majú veriť. K tomu jednostranné zameranie spoločnosti na zázraky techniky, čo spoločne vytvára ideálne podmienky pre to, aby ľudia prestali premýšľať o sebe, ale aby sa od seba vzďaľovali.
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Novoluní ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »