Astro komedie :-)


12.05.2022 - 07:38
(Váhy) arogantní floutek
Astro komedie :-)
Nazdárek, jen taková vsuvka..
Co takhle se na tu Astrologii na čas vy*rat. To je samej tranzit, MC, IC, ..WC :93:
Kdybyste věnovali tolika energie a to samé úsilí do seberealizace jako do astra, tak si myslím, ne jsem o tom přesvědčen, že by se spoustě lidem tady tak trochu změnil život, myslím v pozitivním slova smyslu. :32: :27:
Podívej se třeba na Bosche, ten v tom má jasno, mazák. Samý fakta a definitivní zániky, se s tím nemaže, kluk jeden paťatá.

Venku je hezky, co nevidět začne pomalu léto, počasí bude koupací lesy plný hřibů. Své EX pošlete do :71: auto jebni na vrakáč, v práci si nenech srát na hlavu a děti občas něčím přetáhni po létech :4: ale hlavně to nesvádějte na hvězdy a nehledej v tom vědu. Osobní život se dá poladit i bez postavení planet a neustálým nimráním se v :93:. Vypněte ty svíticí škatule na čas, změna přijde sama, bude dobře.

:74: :29:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 4 3 2 1
Řazení:
25.05.2022 - 11:03 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
:1:

Máš pravdu, ty dvě hejbací mísy mi dávají někdy pěkně na :71: :24:
24.05.2022 - 18:28 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
Nový nick pobavil :4: :15: Aniž bych chtěla zabíhat do astrologie, tak s těma přepálenýma Váhama to asi občas není lehké některé věci vybalancovat a skončí to v některém z extrémů :17:
24.05.2022 - 18:11 | Filtr
(Blíženci) cimi » arogantní floutek
“ ne všichni by ale chtěli vidět mě”

To je good point :5:

A taky netuším jestli po těch letech by se vůbec tato sqadra ráda viděla dokupy...holt všichni jsme se změnili...

Ale seznam co jsi vyjmenoval by šel velice snadno oslovit...
24.05.2022 - 14:59 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Buddha/2
mámvpíčismus :61: :75:

:74: :15:
24.05.2022 - 14:56 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » arogantní floutek
Jestli to dobře chápu, snažíš se říct/vysvětlit, kde a proč má mamvpicismus (díky, Morti :34: :17:) hranice.
Já jsem s tím celkem v pohodě :5:
24.05.2022 - 14:37 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Joo v pohodě, beru to. :15:
Ono to tak i působí, že jsem "pánem tvorstva", musím přiznat.
Ten nick je ale jen pokus o vtip, není to výpověď mého charakteru, teda doufám :25: :97:

Jinak s Boschem nejsem v pohodě, ani být nemůžu :4: Nejde ale o týpka, ale obecně o způsob konverzace. Problém není osobní, ale paušální.
Zároveň se snažím a nejen teď tobě vysvětlit, že mi to zase nevadí natolik, abych se z toho hroutil. :44:
Hele když to teď smažu a úplně zmizím z Najdise, tak se z toho taky nepo... ale na mém postoji k problematice, nejednou tady popsané to nic nezmění.


PS. Byly časy, kdy jsem se strašně hlídal, v jakékoliv konfrontaci, abych nevyzněl namyšleně nebo nějak povýšeně. Spousta z vás to tu dělá úplně stejně. Je to hra ega. Byl jsem tím posedlý, snažil se o objektivitu za každou cenu. To ale nejde a postupem času, jak na to člověk přichází, tak spíš své postoje "radikalizuje" a je více striktní a bez ohledu na ostatní. Možná i proto, jsem teď takový, povýšený. Ve finále bych ale nikdy nikomu cíleně neublížil nebo ho nějak nepošlapal, nedegradoval, jestli mi rozumíš. Nikdy se nepostavím proti jinému názoru, pokud se nejedná o názory ovlivňující ba dokonce ohrožující spjatost a relativní pohodu společnosti, jejíž součásti neodmyslitelně jsem i já sám. Má to totiž docela blbý následky. Na to si ale každý taky časem přijde sám.

Tak že pokus nic neřešit prostě nevyjde nikomu a dřív nebo později bude muset, pokud to tedy nechce rovnou zabalit.
24.05.2022 - 13:23 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
Já jsem teda (asi smazanou) reakci od Bosche nečetla a věřím, že košer nebyla, ale souhlasím do puntíku s tím, jak to pěkně stručně shrnula Morti. Třeba jak se snažíš sám sebe i jiné přesvědčit, že jsi s Boschem vlastně v pohodě, i když tomu tak očividně není. Přijde mi, že si na něco hraješ a myslíš si, že jsi víc než ostatní (už jen ten nick je takový nadutý :2:).
24.05.2022 - 13:08 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » verka96
Provozovatel tohoto webu ví co dělá a tyhle naše žabomyší války jsou mu zcela ukradené, tedy až do té doby, dokud neporušujeme určitá pravidla, za což by sám Petík mohl mít postih. Nejde jen o naše tlachání, ale také o českou legislativu.

A ano, jasně můžu mít u :71: :27: každého, když na to přijde. Také jsem to tak x let provozoval, div jsem neobrost mechem :32::4: ..néé vážně :1:

Ale postupem času a s přibývajícím věkem to mám asi opačně než někteří, také jsem to v jedné diskuzi psal.


PS. nepředělávám, to ani nemohu a ani to nejde. Ale vyjádřit nesouhlas a bojovat mohu, tak to dělám. :29:
24.05.2022 - 13:00 | Filtr
(Střelec) verka96 » arogantní floutek
Já tomu rozumím, když se zmiňuješ o jisté osobě. Co můžeš udělat, mít toho nebo onoho u :71:... :27: Dotyčného nepředěláš. Ale to asi psát nemusím..
Trochu mě spíš mrzí ti, co se tady mohli poněkud normálně vyjadřovat (nikoho neuráželi apod.), ale byl jim zrušen profil. Můžeš se obrátit na provozovatele serveru... :29:
24.05.2022 - 12:47 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Mici,
krom verbální masturbace, včetně posledních příspěvků s Morti, není přínosem této diskuze téměř nic. Je to od samého začátku jen recese na přílišnou konzumaci astrologie vs běžný život, už jsem to psal. Není tedy třeba se dál snažit pochopit. Fakťák do toho vstoupil tak jak vstoupil a já na to zareagoval.
V každém případě jestli narážíš na to, že si protiřečím, tak si mysli co chceš. Já ale tvrdím, že tímto nerozděluji a rozhodně nikomu neodpovídám ve stylu já mám pravdu jediný a ty, kdo jenž trochu nesouhlasíš, jsi prostě kkt. Nejde ve finále jen o to co píšu, ale hlavně jak to píšu, ano i obsah je toxický někdy sám o sobě. Tak prosím nepřekrucuj moje vyjadřování tím, že mi řekneš, že řeším co lidi píšou, kapiš? :1:

Mooc dobře to víte, co se tu snažím vysvětlit, všichni tady, dokonce i ti, co se nevyjádřili, prostě je to jasný a nemá cenu to dál roze...at :74:

Kdyby vám to totiž nebylo jasný, tak se tu energii nesnažíte přetahovat po svém, ale jednoduše se zeptá ten dotyčný na férovku, co tím chtěl vlastně autor říci, se slovy nerozumím, vysvětli prosím :29:
24.05.2022 - 11:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
Jj, snažím se pochopit, co píšeš a přemýšlím, jaký je přínos této tvojí diskuze, když se tolik pozastavuješ nad tím, co píšou jiní a myslíš si, že by psát neměli. Ale už končím :29:
24.05.2022 - 11:25 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Hustokrutě obscénní Morti
:61: :4: Ty jsi fakt hadoken :62: :15:

no já to vidím tak jak říkám..
Když něco napíšu a druhej mele, tak mi to už zas tak moc nevadí. Vadilo, ale už tolik nevadí.
Vadí mě, když kdejakej žvanil, jen aby upoutal pozornost sám na sebe nebo se cítil v tu chvíli důležitej, jebne na web kdejaký hovno, který nemá zaprvé nijak podložený a nebo je v lepším případě jen vytržené z kontextu, což akorát nasere a rozdělí opět mraky lidí :85:, navíc úplně zbytečně. (..a dělají to i placený weby media apod., jen aby získaly "klick bajt" a sledovanost. Kdyby šlo o relevantní oznámení, které třeba varuje, tak neřeknu ani popel. Ale když je to svým způsobem jen štvavá diskuze navíc vytvářející selekci samotných diskutujících a ještě navíc s povolenkou kdo smí a kdo nesmí, tak ať jde onen diskutující a zakládající onu diskuzi bez prominutí do :71::3: To prostě ve světě nějakých pravidel o diskuzi ani nemá co dělat.

Jinak Nejkrásnou si moc nevybavuju nebo už nevím asi. Pamatuju si Mirhu. Ta byla správně jedovatá :23: :46:

PS. pro všechny další hnidopichy jen dodám, že ano jsem si vědom, že nemám jakékoliv právo kohokoliv poučovat nebo ho převychovávat. To ani nedělám. Ale když mám možnost proti něčemu bojovat, tak bojovat budu, navíc když jsem o tom přesvědčen. To ostatně dělá úplně každý, komu není cokoliv lhostejný. :29:
24.05.2022 - 08:34 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti » arogantní floutek
Tak teda budem nad veci :61:
Vis co ti reknu? Vzpominam na Nejkrasnou...fakt, ze jo...ona byla prvni impuls k mymu dnesnimu postoji, ze je mi fakt jedno kdo co pise :75:
Jediny s cim mam trosku problem je, kdyz neco napisu a druhej hned najezene zacne blabolit neco uplne jinyho :21: ....mam pak dojem, ze sem se blbe vyjadrila a tak vysvetluju a vysvetluju ale protistrana aby neztratila svou "dokonalou" tvar furt ty stejny :93: :93:... :85: :47:...tak to mi chvilku trva nez to odmavnu :13:

Ale jo...covid a ua nam prineslo spousta moznosti, kdy se hadat o neco o cem vsichni vime kulovy...no kazdopadne ted sou ty vopici nestovice, tak pocitam, ze si dame treti kolo :61:
24.05.2022 - 07:52 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
No očividně tě mé "vyrovnané" já docela zajímá, když to tak detailně sleduješ :37:

A co na to říkaj hvězdy? ..nic ve zlém :74: :29:
24.05.2022 - 07:50 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Hustokrutě obscénní Morti
:61:

Ale já ze začátku nebyl nad věcí. Prostě mě nasral. Tím že štípí lidi ve dví těma jeho diskuzema o politice a covidu. Úplně zbytečný rozbroje :47:
No není sám. Mě to prostě vadí, když se lidi hádají navíc o věcech, o kterých ví hovno a jediné co to přináší je rozdělení společnosti, jakýkoliv kdekoliv :1:

No a někteří jsou v tomhle prostě experti. A protože mě trochu znáš, tak víš, že jsem taky takt trochu expert :32: :49: :61:

Teď už ale v poho, opravdu. Kdyby nebyl ke konci už vysloveně sprostý a neurážel mě jak primitiv, tak bych nenapsal ani příspěvek z 9:44. :37:

ale tak nebudeme tu fňukat a řešit kdo jak je nebo není nad věcí, na to je život příliš krátký :1:
24.05.2022 - 07:12 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Hustokrutě obscénní Morti
Prej trochu. Příspěvek z 9:44 vyloženě svědčí o vnitřním klidu a vyrovnanosti autora :2:
24.05.2022 - 00:17 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti » arogantní floutek
Zas to ma dlouhy :61:
Hele ja nevim co s Boschem mate x nemate...jen to neni poprvy, kdy se do nej navazis. Takze sice se tvaris jak ses nad veci ale nekde kolem zaludku ti lezi :20:
Jako kazdej mame svuj "fanklub", to je jasny...ale ja si ani nepamatuju jejich nicky :76:
S energii budiz...ale tak nejak si myslim, ze je kazdyho vec, jak s tou svoji nalozi...takhle to trochu vyzniva jak povysenecky kazani :21: :61:
23.05.2022 - 13:37 | Filtr
(Střelec) verka96 » arogantní floutek
Asi jsem nepochopila tvůj smysl pro humor.. :29:
Málo změkčuješ....
23.05.2022 - 12:49 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Toho si nelze nevšimnout, i kdybych žil v super bublině, bohužel.

Jasný občas se to hodí, ale.. :1:
23.05.2022 - 12:47 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » cimi
jmenovitě:

Tebe
ajvy
Wolfinku
Lostris
Jotis
Nunu
Tomina, občas si napíšem
Pláju
Budhu
Vlastíka
Artep, s tou ale v kontaktu jsem
Jáju13, občas jí akorát popřeju k narozkám
Petíka
Sluníka
Mihuli
charrismu
Tronca, s Dušanem jsme v kontaktu chvilku byli
Janču
Kubu
Triam(Myriam)
Morticii
Luludhi

těch je.. a ne všichni by ale chtěli vidět mě :4:


Bylo by to fajn po těch letech sdílet své životní zkušenosti zážitky a vůbec, vidět zas celou tu bandu šílenejch ezoteriků pohromadě, jako tenkrát. :32:
:4: :62:
23.05.2022 - 12:02 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
A že je válka na Ukrajině víš?

Nenechat se tím ovlivňovat ok, je to samozřejmě o zdravé míře. Například pokud si můžu vybrat konstelaci, kde nepůjdu hlavou proti zdi (např. nevyřizovat úřední záležitosti v době retrográdního Merkuru), tak to udělám. Čili využiju astro znalosti ve svůj prospěch, nic víc, nic míň.
23.05.2022 - 12:01 | Filtr
(Blíženci) cimi » arogantní floutek
Koho bys chtěl vidět nejradši?

(Svět je malý..třeba se to dá zařídit..)
23.05.2022 - 11:37 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » player
Člověk prostě nemůže nalézt na stejném místě to samé donekonečna, bohužel :24:
Ty pěkné věci zamrzí, ale u těch špatných je dobře že to tak je.

Občas vzpomínám, když otevřu tyhle stránky na ty dobré, ale i zlé chvíle. Ale to je prostě minulost.

Když nad tím tak přemýšlím, rad bych vás některé i ty, co už tu nejsou moc rád viděl. Napil se, pojedl, poklábosil. Já bych snad byl i pro ten sraz po x letech, jak tady Eau navrhovala, ale jak říkám, ty co bych viděl nejradši, tu už nejsou a někteří už bohužel ani na tomhle světě. Od Táni mám dodnes sbírku básní schovanou a když jí sem tam otevřu a přečtu nějaké verše od jojo, tak se přiznám, že jsem na měkko a děkuju za to, že jsem jí poznal. :74:
23.05.2022 - 10:59 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Buddha/2
:15:
23.05.2022 - 10:58 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Nevšiml, protože to nesleduju. Nemyslím to nijak zle, ale proste na TV nekoukám a zprávy nečtu. Na TV u nás doma kouká akorát žena a děti, kvůli pohádkám.

A znovu jako už nejednomu z vás říkám, že Astrologie, popisuje něco, co se skutečně děje a já to nepopírám, ale rozhodně není dobré, se tomu úplně oddat a nechat se tím zcela ovlivňovat.

A ano souhlasím, tyto stránky už nejsou to co bývalo, ale tak to prostě je no.
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »