Astro komedie :-)


12.05.2022 - 07:38
(Váhy) arogantní floutek
Astro komedie :-)
Nazdárek, jen taková vsuvka..
Co takhle se na tu Astrologii na čas vy*rat. To je samej tranzit, MC, IC, ..WC :93:
Kdybyste věnovali tolika energie a to samé úsilí do seberealizace jako do astra, tak si myslím, ne jsem o tom přesvědčen, že by se spoustě lidem tady tak trochu změnil život, myslím v pozitivním slova smyslu. :32: :27:
Podívej se třeba na Bosche, ten v tom má jasno, mazák. Samý fakta a definitivní zániky, se s tím nemaže, kluk jeden paťatá.

Venku je hezky, co nevidět začne pomalu léto, počasí bude koupací lesy plný hřibů. Své EX pošlete do :71: auto jebni na vrakáč, v práci si nenech srát na hlavu a děti občas něčím přetáhni po létech :4: ale hlavně to nesvádějte na hvězdy a nehledej v tom vědu. Osobní život se dá poladit i bez postavení planet a neustálým nimráním se v :93:. Vypněte ty svíticí škatule na čas, změna přijde sama, bude dobře.

:74: :29:

Příspěvky: Všechny | cimi

Řazení:
27.05.2022 - 14:18 | Filtr
(Blíženci) cimi » player
Však jo : ) člověk přece nemusí rozumět všemu ani mít zájem o všechno : )
Hudba je něco co je pro tebe tvůj život a víš kolika lidem to leze na nervy, přijde jim to zbytečné, podřadné anebo nemají ani hudební sluch? :4:

Já si vždycky vážím toho když to někdo aspoň uzná : )) :74:
27.05.2022 - 14:18 | Filtr
(Býk) player » cimi
Do citróna se rozhodně pusť. Je to samej vitamín...líp , jak mandarinka.
27.05.2022 - 14:13 | Filtr
(Býk) player » cimi
Nevim kdo. Nikdo. Tak -jak psal OSHO. O všem pochybujte , k pravdě vás to sice (té úplné) nedovede, tu zřejmě nezná nikdo, ale alespoň se jí přiblížíte. Tak prostě pochybuju. U Astrologie silně.

Ale třeba se jednou najde taková autorita , která mi to teda vysvětlí a přesvědčí , že sám začnu malovat kolečka a čárky dovnitř. Ale zatím nejen , že mi to nikdo nevysvětlil , co to vlastně děláte a proč , ale ani se o to nepokusil. Prostě - jsou tu nějaký příručky na cosi abstraktního , ezoterickýho , tak proč je neprostudovat.?

No tak OK. Studujte, studujte. :4: Pořád říkám - je to hezký. Teda to, že to studujete.

Nebo Bible. Taky zajímavá to věc...
27.05.2022 - 12:43 | Filtr
(Blíženci) cimi » player
Prej pouč :4:
Uhýbáš jak zajíc...

To je ale pouze tvůj názor :4:

A do citróna se taky pustím! :4:

Nechceš lidi rozdělovat kvůli pí.... ale nepřijde mi že bys tu jinakost zrovna nějak zvlášť baštil není-liž pravda? :16:

Tvá otázka totiž je dost absurdní v tomto “oškubaném” místním obsazení... neboli ... Kolik tady asi tak je lidí kteří v diskuzi řeší astro mno... max10? :4: Tak kdopak tě z těch cca 10 konkrétně přinutil k tomuto elaborátu?? :4:

Pojďme si nalít čistého vína bez vytáček :46: :37: :20:
27.05.2022 - 12:26 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » cimi
hele uklidni si toho střelce joo :61: :4: :62: :15:
27.05.2022 - 11:16 | Filtr
(Býk) player » cimi
Tak mě pouč , co mi lítá nad hlavou...

Sympatie? No tak takhle - asi jako luštění křížovek nebo sudoky. Zabere to čas a nic z toho nemáš , ale je to dejme tomu hezký. :75:
27.05.2022 - 00:39 | Filtr
(Blíženci) cimi » player
Mně fascinuje, jak dokážeš věřit štěkům o tom jak jakýsi věcičky ve vesmíru dokážou detekovat kde co, ale to co ti tu lítá nad hlavou jaksi nedetekuješ ani po tolika letech :-D

No to jen tak bokem...
Jestli ona ta "víra", za kterou kdeco schováváš, nejsou spíš jen sympatie...co ty na to? :46: :99: :29:
25.05.2022 - 11:05 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » cimi
Zkusíme to? :46:
24.05.2022 - 18:11 | Filtr
(Blíženci) cimi » arogantní floutek
“ ne všichni by ale chtěli vidět mě”

To je good point :5:

A taky netuším jestli po těch letech by se vůbec tato sqadra ráda viděla dokupy...holt všichni jsme se změnili...

Ale seznam co jsi vyjmenoval by šel velice snadno oslovit...
23.05.2022 - 12:47 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » cimi
jmenovitě:

Tebe
ajvy
Wolfinku
Lostris
Jotis
Nunu
Tomina, občas si napíšem
Pláju
Budhu
Vlastíka
Artep, s tou ale v kontaktu jsem
Jáju13, občas jí akorát popřeju k narozkám
Petíka
Sluníka
Mihuli
charrismu
Tronca, s Dušanem jsme v kontaktu chvilku byli
Janču
Kubu
Triam(Myriam)
Morticii
Luludhi

těch je.. a ne všichni by ale chtěli vidět mě :4:


Bylo by to fajn po těch letech sdílet své životní zkušenosti zážitky a vůbec, vidět zas celou tu bandu šílenejch ezoteriků pohromadě, jako tenkrát. :32:
:4: :62:
23.05.2022 - 12:01 | Filtr
(Blíženci) cimi » arogantní floutek
Koho bys chtěl vidět nejradši?

(Svět je malý..třeba se to dá zařídit..)
22.05.2022 - 21:25 | Filtr
(Býk) player » cimi
Žel - černou díru nenajdeš. Nebo ohromnou náhodou , že ona sama začne nečekaně něco požírat. Takže statistiky zde neexistují. Jen odhady, kolik extrahmotných hvězd bylo v Mléčné dráze v první hvězdné generaci. Ale asi dost. Najdeš tu extrahmotnou centrální , která je uprostřed každé galaxie. Ale ty osamocené pohrobky výbuchů supernov jsou nedetekovatelné.
20.05.2022 - 21:57 | Filtr
(Blíženci) cimi » player
Tak v tomhle případě mají statistiky opravdu hodně vypovídající hodnotu :61: :94:
15.05.2022 - 14:34 | Filtr
(Býk) player » cimi
Myslím , že dveře transcendence otevřelo poznání , že elektron není hmotná částice , nýbrž kvantová vlka , která má potenciál se hmotnou částicí stát.

A - hle. Máme zde nadvědu. Co platilo doposud platí , ale evidentně je za tím ještě něco vyššího. Tak jedem.

Ale Cern či jiné urychlovače budou lepší materiál ke studiu , než astrologické spisky.
12.05.2022 - 20:38 | Filtr
(Blíženci) cimi » player
Jen k té védské astrologii...jelikož synchronicita funguje...k védské teď trochu přičichávám...skrz lásku ke hvězdám obecně...čumím na ně odmalička trochu obsesivně...
Je to ještě trochu jinak...Védská astrologie považuje za hlavní lunu...a podle ní bys byl vodnářský... A dál ještě každé znamení rozděluje na tzv nakshatras, které se dále dělí na padas, každé o své charakteristice...takže ten systém je opět složitější než jednoduché konstatování "byl bych beran" : )

Záleží jak to vnímat chceš...jestli chceš z toho dělat dogma, tak své vědomí nerozšíříš, ale uzavřeš...
Je to podobné jako když se senzibil učí rozpoznávat energie...vnímání nelze ohraničit nějakým pravidlem...vždycky tady je existence "náhody", která nám bere možnost kontrolovat a to nás nutí konfrontovat se svými omezeními...
Může to být začarovaný kruh a můžou to být i dveře transcendence... :74:
12.05.2022 - 19:57 | Filtr
(Býk) player » cimi
Dobře. Beru.

Ale co jsi teď právě popsala? Toto : Něco jsem hledala , potřebovala si utvořit svoji realitu až mi někdo nabídl hvězdopravectví. Tak - proč ne? Jasně - pokud si někdo chce utvářet svou realitu na základě pohybu planet po nebi, rozhodně to nevnímám jako hřích. Já sám jsem díky Najdise.cz začal číst OSHA. Beruho za skvělýho kouska , v 95% případů s ním souhlasím.


Ve Skrytých mistériích říká: Astrologie je tot. V momentě prvního nádechu při příchodu na svět hrají planety díky rychlému oběhu kolem Slunce určitou hudbu. Ucho ji nezachytí , ale podvědomí ano. A jak veselá , či smutná píseň zní , tak může ovlivnit náš život.

Ok - tohle bych dejme tomu vzal. Ale sám OSHo dodává , problémem je to , že astrologie byla brána za vědu v dobách Summerů , kteří ji utvořili , kde byla součástí těch nejvzdělanějších lidí. Jenže - dnešní civilizace vůbec nebere v potaz , že zemská osa byla v té době ve zcela jiném náklonu. A jedou jejich učení aniž ho převedli (siderický horoskop). A dále - já dodávám , že Summerové , kterí to stvořili znali planety jen po Saturn.

Jenže podle siderického horoskopu - neboli přepočítaného na posunu zemské osy bych já byl místo býka beran. A to teda jaxi----né...

Nicméně - pokud má někdo dojem , že mu to pomáhá...tak je to prostě asi správný se v tom koupat.
12.05.2022 - 18:18 | Filtr
(Blíženci) cimi » player
Hele mně to docela dost pomáhá : ) a to srovnání s tarotem je trefný. Akorátže já to beru přesně opačně. Netoužím věštit budoucnost. Ono je to alespoň pro mě docela zbytečný, protože každý okamžik obsahuje především potenciál. Co se liší je schopnost našeho vnímání. Takže tak to používám já, jako možnost rozšířit si vědomí. Pomáhá mi to udělat si odstup od toho co třeba silně prožívám a inspiruje mě to.
Nicméně symboly lze najít všude. Kdo je dokáže vnímat tak dokáže číst i z ranní kávy. Kdo je zahleděný jen do sebe tak těžko vnímá druhé ať už jsou to lidé nebo věci x)

Ty jsi rozumový člověk : ) potřebuješ důkazy, což je svým způsobem velmi statické. Já si jedu klasicky ženský svět kde spíš reaguji na jiné obsahy...a následuji pohyb :108:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »