Astro komedie :-)


12.05.2022 - 07:38
(Váhy) arogantní floutek
Astro komedie :-)
Nazdárek, jen taková vsuvka..
Co takhle se na tu Astrologii na čas vy*rat. To je samej tranzit, MC, IC, ..WC :93:
Kdybyste věnovali tolika energie a to samé úsilí do seberealizace jako do astra, tak si myslím, ne jsem o tom přesvědčen, že by se spoustě lidem tady tak trochu změnil život, myslím v pozitivním slova smyslu. :32: :27:
Podívej se třeba na Bosche, ten v tom má jasno, mazák. Samý fakta a definitivní zániky, se s tím nemaže, kluk jeden paťatá.

Venku je hezky, co nevidět začne pomalu léto, počasí bude koupací lesy plný hřibů. Své EX pošlete do :71: auto jebni na vrakáč, v práci si nenech srát na hlavu a děti občas něčím přetáhni po létech :4: ale hlavně to nesvádějte na hvězdy a nehledej v tom vědu. Osobní život se dá poladit i bez postavení planet a neustálým nimráním se v :93:. Vypněte ty svíticí škatule na čas, změna přijde sama, bude dobře.

:74: :29:

Příspěvky: Všechny | verka96

Řazení:
24.05.2022 - 13:08 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » verka96
Provozovatel tohoto webu ví co dělá a tyhle naše žabomyší války jsou mu zcela ukradené, tedy až do té doby, dokud neporušujeme určitá pravidla, za což by sám Petík mohl mít postih. Nejde jen o naše tlachání, ale také o českou legislativu.

A ano, jasně můžu mít u :71: :27: každého, když na to přijde. Také jsem to tak x let provozoval, div jsem neobrost mechem :32::4: ..néé vážně :1:

Ale postupem času a s přibývajícím věkem to mám asi opačně než někteří, také jsem to v jedné diskuzi psal.


PS. nepředělávám, to ani nemohu a ani to nejde. Ale vyjádřit nesouhlas a bojovat mohu, tak to dělám. :29:
24.05.2022 - 13:00 | Filtr
(Střelec) verka96 » arogantní floutek
Já tomu rozumím, když se zmiňuješ o jisté osobě. Co můžeš udělat, mít toho nebo onoho u :71:... :27: Dotyčného nepředěláš. Ale to asi psát nemusím..
Trochu mě spíš mrzí ti, co se tady mohli poněkud normálně vyjadřovat (nikoho neuráželi apod.), ale byl jim zrušen profil. Můžeš se obrátit na provozovatele serveru... :29:
23.05.2022 - 13:37 | Filtr
(Střelec) verka96 » arogantní floutek
Asi jsem nepochopila tvůj smysl pro humor.. :29:
Málo změkčuješ....
23.05.2022 - 10:37 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » verka96
Ahoj, v první řadě si vážím tvé reakce a toho jak nenásilně reaguješ i na to, co nemusí být zrovna tvým šálkem kávy. :17: :15:

Jinak prosím neber tuto diskuzi jen jako něco co by mělo negativně znevažovat astrologii a diskutující zde na webu. Ano přesně jak píšeš, jsou i tací, kteří ne úplně s astrologií "kamarádí" a pak je tedy otázka proč tu vlastně jsou, když jenom žvaní a negují. Mě osobně to až do určité chvíle tolik nevadí. Pokud jsem tedy někdo ne*ere politiku a jiné nesmyly, které akorát rozdělují společnost namísto aby ji stmelili a posílily. Každého takového štváče pak osobně odsuzuji a znevažuji. Je to svým způsobem můj postoj a boj proti tomuhle svinstvu. I když o tom tato diskuze tak úplně není.

Já jsem na těchto stránkách bez mála patnáct let, i přesto, že posledních cca deset let neaktivní až do teď, kdy opět občas zavítám a něco napíšu.

Ne, astrologie není špatná. Já sám jsem jí kdysi zcela propadl. Dokonce jsem kvůli ní i "sešel z cesty" a nebylo to vůbec dobré. Můj příspěvek je spíš taková recese na tohle odvětví, nikoliv útok na diskutující. Sám totiž moc dobře vím, ať už jakákoliv víra dokáže i negativně ovlivnit nejednoho z nás.

..a neboj já si opravdu nic k srdci tady nebo kdekoliv jinde na diskuzním fóru nevezmu. Byl bych sám proti sobě a dost bych si protiřečil.

Měj se moc hezky :62: :29:
23.05.2022 - 09:45 | Filtr
(Střelec) verka96
Já bych nechtěla živit tuto negativní energii, kterou přinášíš tímto způsobem myšlení. Ale chtěla bych ti říct svůj názor, moje dosavadní poznatky k tomuto tématu, a také k těmto webovkám.
Už dříve mě zajímaly stavby pyramid, jak dlouho stojí, proč byly postaveny, za jakým účelem atd. Jelikož se nemovitostmi živím, zajímala mě technická stránka. Spojuje se s tím i účel, a proč vůbec, jak je možné, že tyto stavby přežily tolik pohrom, atd. A tato témata se spojovala i s astronomií, tedy dříve s kosmologií, kdy už v tomto dávnověku byl znám zvěrokruh. Lidé pozorovaly hvězdy a to, co se děje na Zemi. K tomu se váže počítání času, časových cyklů, zániků a vzniků civilizací apod. Má to jisté souvislosti, souvztažnosti, někdo tomu více někdo méně rozumí, někdo v tom hledá odpovědi na otázky, proč se to děje nebo neděje. Navíc ženy mají ve zvyku hodně věcí řešit, povídat si a vše více rozebírat, proč se tomu "vysmívat" nebo jinak odsuzovat??? :23:
I kdyby to bylo mimo mísu to vše, co se tady dočteš, ještě neznamená, že to nemůže někomu pomoci nebo to holt zavrhnout. Evidentně k tomu nemáš vztah, tak nevím, proč seš na těchto stránkách? To jsem si všimla nejen u tebe, takových lidí je tu více, přesto to ještě neznamená, že tu nemůžou být, máme přece pořád "demokracii a svobodu slova" nebo ne???? :27: :29:

Ale jinak, mě osobně tu nevadíš, aby sis z toho nevzal něco negativního...


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »