Astro komedie :-)


12.05.2022 - 07:38
(Váhy) arogantní floutek
Astro komedie :-)
Nazdárek, jen taková vsuvka..
Co takhle se na tu Astrologii na čas vy*rat. To je samej tranzit, MC, IC, ..WC :93:
Kdybyste věnovali tolika energie a to samé úsilí do seberealizace jako do astra, tak si myslím, ne jsem o tom přesvědčen, že by se spoustě lidem tady tak trochu změnil život, myslím v pozitivním slova smyslu. :32: :27:
Podívej se třeba na Bosche, ten v tom má jasno, mazák. Samý fakta a definitivní zániky, se s tím nemaže, kluk jeden paťatá.

Venku je hezky, co nevidět začne pomalu léto, počasí bude koupací lesy plný hřibů. Své EX pošlete do :71: auto jebni na vrakáč, v práci si nenech srát na hlavu a děti občas něčím přetáhni po létech :4: ale hlavně to nesvádějte na hvězdy a nehledej v tom vědu. Osobní život se dá poladit i bez postavení planet a neustálým nimráním se v :93:. Vypněte ty svíticí škatule na čas, změna přijde sama, bude dobře.

:74: :29:

Příspěvky: Všechny | Buddha/2

Řazení:
27.05.2022 - 21:49 | Filtr
(Býk) player » Buddha/2
To s tebou nemám lehký...
27.05.2022 - 20:52 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » player
Jsou to jen senzory. A ty jsou sice citlivé, ale poměrně hloupé. Nedokážou spolehlivě určit, co přesně je příčinou změny veličiny. Máš to podobně jako s teploměrem, seismografem nebo požárním hlásičem :4:.
Když je cílem zachytit gravitační vlny černé díry (navíc na to třeba dostaneš grant a kouká z toho nějaký bonus :69:) ... tak to by bylo, aby se to nepovedlo :46: :4:.
Nebyls to náhodou ty, kdo tu hájil kvantovou teorii, podle které je výsledek závislý na pozorovateli :3: :4:?.

Vím, momentálně jsem tu zase za skeptika, ale to je můj způsob pochybování :20: :4: ?
26.05.2022 - 23:28 | Filtr
(Býk) player » Buddha/2
Je to jistý. Protože každá spirálová galaxie ji má v centru a nedávno se podařilo zychytit gravitační vlnu , která vzniká při srážce dvou černých děl. Ony ty věcičky , co tam vypouštíme uměj detekovat dneska už neskutečný věci.

Ale obecně. Vzpoměl jsem si na jeden hezkej film , s Lancasterem v hlavní roli. Jmenovalo se to Svítání Zulů, kdy armáda Angličanů vyrazila Zuly potlouci a ujařmiti, popřípadě vygenocidovat. A měla s sebou novináře. A ten měl popsat děje okolo tažení. A tak jedou , novinář se octne po boku veliteli a ten se ho zeptá:
"Tak co říkáte na armádu , na operaci?"
"No , ano , vojáci jsou velmi disciplinovaní , hraví , dobře připravení......but.....why? Proč se jedem utkat se Zulukafry?"
"Co proč? Co je vám do toho , vy pište o tom co vidíte , pohnutky nechte jeho veličenstvu v Anglii. "

Tak mě taky napadlo - why? Je bába , opustí ji každej chlap. Ne , že by našla odvahu si říct: jsem slepice , hádavá štěkna , neumim nic. Stačí: hele , ty máš Mars blbej a Saturn , a to se ti změní 24.6 2022 až ti tohle přejde tam a tam...

A vono prd. Pořád to bude stejná tragéda a bude na to čekat , až na ní z nebe spadne klika. :3: Z planetek. Už profrčeli domem , jsou vedle a to je reset...
24.05.2022 - 14:59 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Buddha/2
mámvpíčismus :61: :75:

:74: :15:
24.05.2022 - 14:56 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » arogantní floutek
Jestli to dobře chápu, snažíš se říct/vysvětlit, kde a proč má mamvpicismus (díky, Morti :34: :17:) hranice.
Já jsem s tím celkem v pohodě :5:
23.05.2022 - 10:59 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Buddha/2
:15:
23.05.2022 - 02:02 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » player
Ono vůbec není jistý, jesli nějaká - kromě tý Sosnovo :4: - existuje a my už děláme statistiky :61:.
Hele, to že někdo vymyslí nějakou teorii, pak jí dá slušivý matematický kabát, ještě neznamená, že to tak opravdu je. O hmotě obecně toho moc nevíme, myslím v kontextu toho, jak je propojená s elektrickým, magnetickým a gravitačním polem např. A jaké vlastnosti a interakce má - v pro nás extrémních hustotách - můžeme s bídou odhadovat.
Teorií už tu bylo ... A přesto se můžeš každou chvíli někde dočíst, že vědci objevili PŘEKVAPIVÉ nebo NEČEKANÉ vlastnosti nebo chování nějakého objektu ... pro mě to má o našich znalostech větší vypovídací hodnotu než stovky teorií :4:.
Jeden příklad z mnoha : pro vědce bylo velkým překvapením extrémní magnetické pole Jupitera - taky kdo by ho čekal u plynné planety s kamenným jádrem, že :32: :4:?

Si počti a pobav se tím exaktním vědeckým jazykem v závěru :4:
I s vobrázkama to máš tady:

https://www.astrovm.cz/cz/…
20.05.2022 - 21:14 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Sosna zvlčelý
Jo, to taky pomáhá :5: :4:
20.05.2022 - 16:35 | Filtr
(Býk) player » Buddha/2
Přesně Buddho. Nejen Sagitarius - ale všechny černé díry - a ženy !!!
20.05.2022 - 15:19 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Buddha/2
A já si teda myslím, že černá díra jo, ale ne ta v centru galaxie, protože tam se navzájem lidi moc neposílají. Zato i pouhým poukázáním DO té druhé (černé díry) si ulevíš a hned je Ti psychicky lépe a stabilněji. :61: Ale nesmí se to zneužívat anebo nadužívat. Jinak účinek vyprchá.
19.05.2022 - 20:05 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » player
Máš pravdu. Než na nás vykoukne Bůh ze zkumavky, to vážně chvíli potrvá :61: :61: :61:

Tak jasně, je v tom nesrovnalost. Jak určit, kterej kus šutru může za naše nálady je fakt dost problematický úkol. Já si stejně myslím, že největší vliv na naši psychickou stabilitu má černá díra v centru galaxie :46: :4:

Myslím že hranice mezi živou a mrtvou hmotou se dost blbě určuje. Vem si třeba vejce, větvičku vrby, nebo zmrazené bakterie. To "něco", co dělá ten rozdíl , na nás asi ze zkumavky nevykoukne ... si myslím teda :20: :5:
19.05.2022 - 17:01 | Filtr
(Býk) player » Buddha/2
No - nadvěda je to , že vlastně tehnle ověřený již stav zaznačí - že v podstatě na nás vykoukne bůh ze zkumavky. Už nezkoumáme mrtvou hmotu , ale řešíme realitu. A ... vědecky. Chvíli to potrvá.

Myšlenkové koncepty vysvětlení reality - to jo , to bych vzal. Ale jejich podstata mi nějak uniká - když teda pominu tu tezi , že svištící planety v okamžiku zrození hrajou hudbu...tady si nechávám jako otevřený zadní vrátka. Ale po Saturn. Ten zbytek - to je takový čajíčkaření. Jednou přišel někdo - pan no name, řekl: hle , máme novou planetu...tak copa jí přidělíme? A pak přišel další kafíčkář a řekl: a vida - Pluto , tak copak nám ještě zbývá za vlastnoati. a když se nedejbože objeví ještě 13 trpasličích planetek , tak bude zase a zase a zase přikapávat , co někdo u toho čaji o páté vymyslí.....že? Že? :4:

A taky tam těch trpasličích planetek může bejt 1000.
18.05.2022 - 22:11 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » player
A čemu říkáš poznání ? Pro mě je kvantová vlna jen prázdný pojem :20:.
Tohle dilema (vlna/částice) mi přijde principielně stejné, jako dilema, jestli za bouřku může Zeus nebo Perun :4:. Pořád je to jen o víře, jen jednou v bledě růžové, podruhé v bledě modré.
Abych to shrnul, poznání bych viděl v tom, že pochopíš, že tohle jsou jen myšlenkové koncepty, pokusy o vysvětlení reality - NIC víc :3:.
Dost podobně bych to viděl s Cernem :2:, ale nechci nikomu brát hračky (stejně by je nedal ... :4: )
Nadvěda - to je zas Cooo ?! :4: Opak pavědy nebo něco od děda Vševěda :61:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »