Astro komedie :-)


12.05.2022 - 07:38
(Váhy) arogantní floutek
Astro komedie :-)
Nazdárek, jen taková vsuvka..
Co takhle se na tu Astrologii na čas vy*rat. To je samej tranzit, MC, IC, ..WC :93:
Kdybyste věnovali tolika energie a to samé úsilí do seberealizace jako do astra, tak si myslím, ne jsem o tom přesvědčen, že by se spoustě lidem tady tak trochu změnil život, myslím v pozitivním slova smyslu. :32: :27:
Podívej se třeba na Bosche, ten v tom má jasno, mazák. Samý fakta a definitivní zániky, se s tím nemaže, kluk jeden paťatá.

Venku je hezky, co nevidět začne pomalu léto, počasí bude koupací lesy plný hřibů. Své EX pošlete do :71: auto jebni na vrakáč, v práci si nenech srát na hlavu a děti občas něčím přetáhni po létech :4: ale hlavně to nesvádějte na hvězdy a nehledej v tom vědu. Osobní život se dá poladit i bez postavení planet a neustálým nimráním se v :93:. Vypněte ty svíticí škatule na čas, změna přijde sama, bude dobře.

:74: :29:

Příspěvky: Všechny | Mici Angóra

Řazení:
25.05.2022 - 11:03 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
:1:

Máš pravdu, ty dvě hejbací mísy mi dávají někdy pěkně na :71: :24:
24.05.2022 - 18:28 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
Nový nick pobavil :4: :15: Aniž bych chtěla zabíhat do astrologie, tak s těma přepálenýma Váhama to asi občas není lehké některé věci vybalancovat a skončí to v některém z extrémů :17:
24.05.2022 - 14:37 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Joo v pohodě, beru to. :15:
Ono to tak i působí, že jsem "pánem tvorstva", musím přiznat.
Ten nick je ale jen pokus o vtip, není to výpověď mého charakteru, teda doufám :25: :97:

Jinak s Boschem nejsem v pohodě, ani být nemůžu :4: Nejde ale o týpka, ale obecně o způsob konverzace. Problém není osobní, ale paušální.
Zároveň se snažím a nejen teď tobě vysvětlit, že mi to zase nevadí natolik, abych se z toho hroutil. :44:
Hele když to teď smažu a úplně zmizím z Najdise, tak se z toho taky nepo... ale na mém postoji k problematice, nejednou tady popsané to nic nezmění.


PS. Byly časy, kdy jsem se strašně hlídal, v jakékoliv konfrontaci, abych nevyzněl namyšleně nebo nějak povýšeně. Spousta z vás to tu dělá úplně stejně. Je to hra ega. Byl jsem tím posedlý, snažil se o objektivitu za každou cenu. To ale nejde a postupem času, jak na to člověk přichází, tak spíš své postoje "radikalizuje" a je více striktní a bez ohledu na ostatní. Možná i proto, jsem teď takový, povýšený. Ve finále bych ale nikdy nikomu cíleně neublížil nebo ho nějak nepošlapal, nedegradoval, jestli mi rozumíš. Nikdy se nepostavím proti jinému názoru, pokud se nejedná o názory ovlivňující ba dokonce ohrožující spjatost a relativní pohodu společnosti, jejíž součásti neodmyslitelně jsem i já sám. Má to totiž docela blbý následky. Na to si ale každý taky časem přijde sám.

Tak že pokus nic neřešit prostě nevyjde nikomu a dřív nebo později bude muset, pokud to tedy nechce rovnou zabalit.
24.05.2022 - 13:23 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
Já jsem teda (asi smazanou) reakci od Bosche nečetla a věřím, že košer nebyla, ale souhlasím do puntíku s tím, jak to pěkně stručně shrnula Morti. Třeba jak se snažíš sám sebe i jiné přesvědčit, že jsi s Boschem vlastně v pohodě, i když tomu tak očividně není. Přijde mi, že si na něco hraješ a myslíš si, že jsi víc než ostatní (už jen ten nick je takový nadutý :2:).
24.05.2022 - 12:47 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Mici,
krom verbální masturbace, včetně posledních příspěvků s Morti, není přínosem této diskuze téměř nic. Je to od samého začátku jen recese na přílišnou konzumaci astrologie vs běžný život, už jsem to psal. Není tedy třeba se dál snažit pochopit. Fakťák do toho vstoupil tak jak vstoupil a já na to zareagoval.
V každém případě jestli narážíš na to, že si protiřečím, tak si mysli co chceš. Já ale tvrdím, že tímto nerozděluji a rozhodně nikomu neodpovídám ve stylu já mám pravdu jediný a ty, kdo jenž trochu nesouhlasíš, jsi prostě kkt. Nejde ve finále jen o to co píšu, ale hlavně jak to píšu, ano i obsah je toxický někdy sám o sobě. Tak prosím nepřekrucuj moje vyjadřování tím, že mi řekneš, že řeším co lidi píšou, kapiš? :1:

Mooc dobře to víte, co se tu snažím vysvětlit, všichni tady, dokonce i ti, co se nevyjádřili, prostě je to jasný a nemá cenu to dál roze...at :74:

Kdyby vám to totiž nebylo jasný, tak se tu energii nesnažíte přetahovat po svém, ale jednoduše se zeptá ten dotyčný na férovku, co tím chtěl vlastně autor říci, se slovy nerozumím, vysvětli prosím :29:
24.05.2022 - 11:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
Jj, snažím se pochopit, co píšeš a přemýšlím, jaký je přínos této tvojí diskuze, když se tolik pozastavuješ nad tím, co píšou jiní a myslíš si, že by psát neměli. Ale už končím :29:
24.05.2022 - 07:52 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
No očividně tě mé "vyrovnané" já docela zajímá, když to tak detailně sleduješ :37:

A co na to říkaj hvězdy? ..nic ve zlém :74: :29:
24.05.2022 - 07:12 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Hustokrutě obscénní Morti
Prej trochu. Příspěvek z 9:44 vyloženě svědčí o vnitřním klidu a vyrovnanosti autora :2:
23.05.2022 - 12:49 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Toho si nelze nevšimnout, i kdybych žil v super bublině, bohužel.

Jasný občas se to hodí, ale.. :1:
23.05.2022 - 12:02 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
A že je válka na Ukrajině víš?

Nenechat se tím ovlivňovat ok, je to samozřejmě o zdravé míře. Například pokud si můžu vybrat konstelaci, kde nepůjdu hlavou proti zdi (např. nevyřizovat úřední záležitosti v době retrográdního Merkuru), tak to udělám. Čili využiju astro znalosti ve svůj prospěch, nic víc, nic míň.
23.05.2022 - 10:58 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Nevšiml, protože to nesleduju. Nemyslím to nijak zle, ale proste na TV nekoukám a zprávy nečtu. Na TV u nás doma kouká akorát žena a děti, kvůli pohádkám.

A znovu jako už nejednomu z vás říkám, že Astrologie, popisuje něco, co se skutečně děje a já to nepopírám, ale rozhodně není dobré, se tomu úplně oddat a nechat se tím zcela ovlivňovat.

A ano souhlasím, tyto stránky už nejsou to co bývalo, ale tak to prostě je no.
12.05.2022 - 13:56 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Všiml sis, jak posledních pár dnů nějak víc bouraj vlaky, skáčou pod ně sebevrazi, dneska zas hořelo letadlo... :63:

Někdy ty planetární vlivy nemusíš sledovat, ony se prostě samy přihlásí...

A jinak nemám pocit, že by to tady nějak astrologicky žilo, hlavně poslední dobou :3:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »