Proč ženy mužní a muži ženští ?


28.12.2017 - 18:43
(Rak) dan162
Proč ženy mužní a muži ženští ?
Můj výběr z diskuze k 10.1.18:

1 doba her to oběma pohlavím umožňuje. A odbouráním sexuálních tabu posílá obě pohlaví k sobě blíž. (player), trend - pohlaví už není biologicky dáno (Kiyoko)

2 ženské hormony (bubobubo) ve vodě nejsou (dan162)

3 muži už nemusí lovit zvěř... páry, které si zjevně daly za cíl vytvořit ve vztahu jedno pohlaví - ani ženu, ani muže. ...A tak se ženy připravují na to, ze se budou muset o sebe postarat samy. Tak jsou z nich trochu chlapi.(player)

4 My muži dnes málokdy podstupujeme riziko. Riziko ztráty, které Honza za pecí nepodstupuje. (dan162)

5 neni to pro deti zdrave vyrustat jen s jednim solo rodicem, ktery ma treba jen milenku/milence... proste nevyroste z decka vyrovnany jedinec, bude hledat chybu v druhem polu muzske/zenske casti v sobe.... potom se neprirozene na sebe partneri "prilepuji" a chteji si nahradit tu lasku a pozornost, kterou jsme nedostali v detstvi a to nedokazeme jiz dohnat a tak se radeji rozchazime. (tronco) Možná kdyby si krizi středního věku lidi řešili změnou uvnitř a ne změnou vnejsi, taky by to možná vypadalo jinak. (vuvuzelka)

6 hrej si. To máš lepší , než dřít na rodinu. Hrej si , společnost ti to umožní.kopací míč a pistoli vyměnili za tablet. Jenže u holek nakonec mateřský pud vyhraje , a najednou potřebují muže starší školy , kterej zvedne prdel od počítače a s něčím jí helfne. (player)

7 potřeba životní úrovně je výš než potřeba harmonického vztahu (dan162)dnes si lidi chtějí více užívat (Bosch)

8 Já se držím svého jinu zuby nehty, ale někdy je to fakt těžké (Mici) jin + ambice dělají hlavní paseku u žen. Co s negativní energií, když není vše tak, jak si žena přeje (protože ví i protože rozmar). Umět snést to, co si žena nepřeje je asi dost obtížné (dan162) Jako ženě mi vadí nejvíc to že mám málo prostoru pro to "jen tak plynout" (siili) kdy sem se skutečně cítila i chovala jako žena, když mam vedle sebe CHLAPA. a na rovinu, tenhle stav sem vědomě pocítila jen jednou v životě (Marhon) Co bych chtěla? Chlapa kterej se umí postarat bez keců o rodinu a chlapem je. ti opravdový jsou asi zadání (ohniva tygrice) chlap ma smrdiet potom a cibulou (Loreena)

9 mužskost jako vizi, konání, směr, aktivita, odvaha, vnějšek a ženskost jako vnímání, pasivita, blízkost, vnitřek (dan162) tyhle kvality v lidech sílí. K oběma polaritám patří cit (hell2046)

10 holky konečně mohou být eroticky svébytné bytosti , které si mohou volit co ano a co ne. (player) Chlapovi se líbili chlapi , tak byl prostě teplej.(player)

11 Pokud jde o aktivní řešení situací, to si myslím, že vymřelo někdy po válce.(nebestanka) v práci to je jiné.(dan162) to celé začalo při druhé světové válce, kdy muži nebyli schopní postarat se o bezpečnost své rodiny a naopak ženy museli tuhle roli převzít (marhon) po válce se ženy vrátily ke starému, nechtěly ještě uplatňovat co se naučily. Když se dívám na raná šedesátá léta, tak tam žena není, čistě mužská záležitost. O pět let později už minisukně, antikoncepční pilulky, bílé kozačky, barvitost, ženy našly k uniknuvším mužům cestu. Ale poté nastoupily drogy, šedesátá léta končí, konjunkce Urana a Pluta se rozchází, derniéra, kocovina zůstává. ale v šedesátých letech že se pánové stáhli ke svojí zábavě, to je jen stará generace (dan162)rodinná karma, převzatý rodinný vzorce, zvyky a návyky rodin, co přecházejí z generace na generaci, kdy se stanou samozřejmostí a člověk už si ani nevšimne, že dělá něco špatně(marhon)Takže jde o postupně odeznívající vlnku. A děti narozené s dvojkou (po roce 2000) to posunou úplně jinam. (dan162)

12 potlačená jangová složka agresivně hlásit o svá práva... expanduje násilí na ženách ve společnosti (Kiyoko)

13 chlapi mají jíst jen velmi málo cukru (Bosch)

14 natřepávají synáčkům maminky..peřinky (Bosch) mamánka vytváří například citový problém u matky promítaný do dítěte. Každá máma dělá pro své děti to, co považuje za nejlepší, co nejlepší ze sebe může dát a když je v pořádku, tak podporuje zdravý vývoj dítěte jako autonomního člověka, žádný mamánek tak nevyroste. (dan162) né ze všech (sourozenců) jsou mamánci, protože mají každý lunu jinde a jinak reagují na matku (Bosch)

15 absence vojenské základní služby (player) rituálu/zkoušky pro přechod z dítěte do dospělosti.(dan162) Kluk potřebuje mužský vzor. Schopnost konat. Mít cíl a za ním jít. Držet slovo. Obhájit si své. Být si vědom sebe, nebýt ohnutý lokaj, oportunista. Rozvíjet svou osobnost. Mít cit, přiměřenost. Odpovědnost. Sílu přesvědčení i schopnost uznat lepší názor. Schopnost podpory, ochrany. Řekněme tohle. Vymýváním jen přetrhneš přirozený vývoj a nahradíš ho poslušností. (dan162) Obezita spouští pubertu dříve, kluci se stávají amorfními (Bosch)

16 Protože to ženy vzaly za špatný konec. Místo aby muže ovlivňovaly ženskými zbraněmi, tak se jim snažily vyrovnat v té mužské straně. Ukázat jim, že se bez nich obejdou ... což je neskutečná blbost. Proto pak muži začaly tu energii podvědomě vyrovnávat a začali být zženštilí. (Pomněnka) napadlo to ženy, které se ženami být necítí (Kiyoko) nejsme vaše hračky , nebudem otrokyně vašich vrtochů a šmytec.No a tím se do toho musely dát.(player)

17 což takhle začít od adama a evy (Bosch)

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 12 

Řazení:
04.01.2018 - 23:50 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » dan162
hele to máš všude
oficiální místa to samozřejmě zlehčují
ale je to tam
sice to má vliv na ryby ale na člověka asi nee žené
Tým vědců vedený Doc. RNDr. Tomášem Pačesem, DrSc., z České geologické služby měřil v Praze a okolí, ale také v Želivce a v Káraném obsah estrogenů ve vodě. V nízkých hladinách, které podle současných poznatků neohrožují naše zdraví, je nalezl prakticky všude. Na několika místech byly v potocích a řekách zvýšené, někde i dost vysoké.

jistěže není důvod k panice jako vždy to černobyl taky nic nic a naráz že už je to dobré
až někdo objeví potenciál začne vyrábět spešl filtry na ty srágory a rozjede se kampaň
https://www.novinky.cz/zena/zdravi/…

hele jasně keci keci že pod stanovenou mezí - tedy žádné což je samozřejmě manipulativní bobost protože právě ty meze se posouvají podle toho kolik naleznou běžná praxe slyšel jsem od vodařů
jinak, je to tam, a jak kde koncentrovaně
podzemní zdroje nás nezachrání kontaminace bude narůstat
https://www.vitalia.cz/clanky/…
04.01.2018 - 23:13 | Filtr
(Rak) dan162 » Bosch
V jakých vodovodech? Máš odkaz? Něco si z vodařiny ještě pamatuju, Praha se mi nezdá.
04.01.2018 - 23:11 | Filtr
(Rak) dan162 » Hell 2046
Mluvíš o historii, ta začíná o kousek dál, než se narodil nejstarší žijící člověk, takže 19. století a dříve.
A máš pravdu, zjednodušuju možná až příliš.
04.01.2018 - 23:08 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Bosch
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Hell 2046, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Překvapivě. Je to ale hodně jednostranný pohled.
04.01.2018 - 23:06 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » dan162
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Hell 2046, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
To přece vůbec nemůžeš takhle generalizovat. Co třeba moje babička, za války partyzánka, vedla celý statek a děda byl jenom takový její promotér. A takových bylo.
04.01.2018 - 23:01 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » dan162
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Hell 2046, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Proč, to netuším. Ale patří.
04.01.2018 - 22:14 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » dan162
našli to běžně ve vodovodech ale je to i všude jinde
04.01.2018 - 22:12 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » dan162
je to pekelnice? jo?
04.01.2018 - 22:12 | Filtr
(Rak) dan162 » Kiyoko
Stejně, ale ignoroval jsem extrémy.
04.01.2018 - 22:07 | Filtr
(Rak) dan162 » Bosch
Asi ano, však jsem se ptal pekelnice.
04.01.2018 - 22:06 | Filtr
(Rak) dan162 » Kiyoko
ježiš to samozřejmě ano, tak jsem to nemyslel. Máš pocit že domácího násilí je čím dál víc ?
04.01.2018 - 22:05 | Filtr
(Rak) dan162 » Bosch
Ve vodě kterou pijeme estrogen není - váže s ena pevnou frakci, a pískovými filtry Káraného to neprojde. Stejně tak v želivce to je v sedimentech. balená voda taky je čistá. V tocích estrogen je, ale za první přehradou už ne. S tím estrogenem to vadí leda napřímo, třeba ryba chycená pod Prahou, zálivka z téhle vody, řekněme 10km pod Prahou. Tenhle důvod se mi zdá slabý - musel by být silný geografický rozdíl dle čistoty vod, zženštilé kraje a machokraje.
04.01.2018 - 21:54 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » dan162
cit žena
muž rozum
to je přirozené
04.01.2018 - 21:54 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » dan162
ta první věta zvyšuje testost.
estrogen zvyšuje pití vody kde je rozpuštěný estrogen žen které do té vody předtím naurinovaly viz bubo bohužel se to nedá už vyčistit je to ve spodních vodách a čističky se tím nechtějí zabývat
kdysi byly společnosti rozdělené ženy vpravo muži vlevo
mužská a ženská povolání zájmy atd.. což zvyšovalo energet potenciál libido a v konečném důsledku i sílu individuace
tudíž lidstvo a hlavně naše společnost degeneruje
04.01.2018 - 21:53 | Filtr
(Rak) dan162 » Hell 2046
Historie mluví o několika pozoruhodných jedincích, na které stačil kronikáři papír (bez ohledu na pohlaví), nepřímé metody jak zjistit myšlení většiny žen budou dost nejisté. Obtížně lze rozeznat, co z žitého života bylo přijímané zvykem, okolnostmi, smířením nebo z nutnosti.

žena vedla domácnost (vnitřek), muž práci (venek). Vezmu si třeba grunt před 150 lety, muž rozhodoval o prodeji/koupi, osetí, čeládce, a nepletl se do vedení domácnosti, leda když mu nechutnalo :-) Vztahy mezi partnery byly ekonomické, šlo o přežití, o to co dát dětem do života, včetně škol. Hledat ve vztahu přednostně spokojenost, naplnění (u muže i ženy) je mnooohem pozdější touha.
04.01.2018 - 21:46 | Filtr
(Rak) dan162 » Hell 2046
Proč patří k oběma polaritám cit ?
04.01.2018 - 21:44 | Filtr
(Rak) dan162 » Bosch
Tak je pravda, že pobytem muže v mužské společnosti, mužské práci se zvyšuje produkce testosteronu. Jestli to znamená silnější estrogen nevím.

Ale jako hypotéza to je pěkné. Je u nás mnohem více míst v obchodu a službách, než v železárnách, dolech a na stavbách (kde je nejvíc ukrajinců, moldavanů atd.). Na ženský se víc hvízdá ze stavby, než z kanceláře.
04.01.2018 - 21:41 | Filtr
(Rak) dan162 » Kiyoko
Tak smutek ne, přijmu to a je po smutku, nebudu volat po zlatých starých dobách. Možná je i blbost se snažit tomu rozumět, hledat příčinu, stejně můj osobní závěr to neovlivní. Určitě jde o spojené nádoby, které se vyvažují.
04.01.2018 - 21:38 | Filtr
(Rak) dan162 » Hell 2046
Aha, tak to může být tím, že kolem sebe člověk má sobě podobné.
04.01.2018 - 20:41 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Hell 2046
estrogen a psychika spolu úzce souvisí
04.01.2018 - 20:41 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Hell 2046, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ještě mi nedá se nezeptat, jak si žena zkouší jang? Přece vztahy, kdy žena byla tím kdo vede byly vždycky, stačí se podívat do historie.
04.01.2018 - 20:36 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Bosch
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Hell 2046, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Proč hned estrogen? Spíš jde o promènu hodnot v jedincích a tím pádem v celém lidstvu. To, co za mého normalizačního dětství znamenalo "mužnost" a "ženskost" je dneska ubohé a k smíchu. K oběma polaritám patří cit - to je dnes vidět, naštěstí.
04.01.2018 - 20:33 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
Ono to souvisí s tím že dnes si lidi chtějí více užívat.
Blahobyt podporuje koncept sobectví. A tím je do 30 nerodit ale užívat.
Brát prášky. A pak..je pozdě.
Je pravda že mladí nemají podmínky k plození tedy bydlení, ale s bydlením to bylo dříve ještě horší na to se nedá vymlouvat. Prostě vyrůstají generace sobečků.
Nikdo je neučí etiku morálku odpovědnost protože je to přežitek archaického systému dnes vládne heslo seberealizace + hrubý materialismus. Možná to souvisí s astrologickými cykly osobitosti které převládají nad fází vztahovostí. V prvních kvete to sobectví a v druhém pak se vyhovuje spíše společenským potřebám a mezi ně patří rodit. Doba to zase změní.
04.01.2018 - 20:20 | Filtr
(Býk) player » Bosch
Já vždycky říkám holkám , aby místo antikoncpce braly koncepci. :3:
04.01.2018 - 20:19 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Hell 2046
hrubost a hloupost právě nemizí zvyšováním estrogenu u mužů se děje spíše opak zvyšuje to mužskou agresivitu
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »