Proč ženy mužní a muži ženští ?


28.12.2017 - 18:43
(Rak) dan162
Proč ženy mužní a muži ženští ?
Můj výběr z diskuze k 10.1.18:

1 doba her to oběma pohlavím umožňuje. A odbouráním sexuálních tabu posílá obě pohlaví k sobě blíž. (player), trend - pohlaví už není biologicky dáno (Kiyoko)

2 ženské hormony (bubobubo) ve vodě nejsou (dan162)

3 muži už nemusí lovit zvěř... páry, které si zjevně daly za cíl vytvořit ve vztahu jedno pohlaví - ani ženu, ani muže. ...A tak se ženy připravují na to, ze se budou muset o sebe postarat samy. Tak jsou z nich trochu chlapi.(player)

4 My muži dnes málokdy podstupujeme riziko. Riziko ztráty, které Honza za pecí nepodstupuje. (dan162)

5 neni to pro deti zdrave vyrustat jen s jednim solo rodicem, ktery ma treba jen milenku/milence... proste nevyroste z decka vyrovnany jedinec, bude hledat chybu v druhem polu muzske/zenske casti v sobe.... potom se neprirozene na sebe partneri "prilepuji" a chteji si nahradit tu lasku a pozornost, kterou jsme nedostali v detstvi a to nedokazeme jiz dohnat a tak se radeji rozchazime. (tronco) Možná kdyby si krizi středního věku lidi řešili změnou uvnitř a ne změnou vnejsi, taky by to možná vypadalo jinak. (vuvuzelka)

6 hrej si. To máš lepší , než dřít na rodinu. Hrej si , společnost ti to umožní.kopací míč a pistoli vyměnili za tablet. Jenže u holek nakonec mateřský pud vyhraje , a najednou potřebují muže starší školy , kterej zvedne prdel od počítače a s něčím jí helfne. (player)

7 potřeba životní úrovně je výš než potřeba harmonického vztahu (dan162)dnes si lidi chtějí více užívat (Bosch)

8 Já se držím svého jinu zuby nehty, ale někdy je to fakt těžké (Mici) jin + ambice dělají hlavní paseku u žen. Co s negativní energií, když není vše tak, jak si žena přeje (protože ví i protože rozmar). Umět snést to, co si žena nepřeje je asi dost obtížné (dan162) Jako ženě mi vadí nejvíc to že mám málo prostoru pro to "jen tak plynout" (siili) kdy sem se skutečně cítila i chovala jako žena, když mam vedle sebe CHLAPA. a na rovinu, tenhle stav sem vědomě pocítila jen jednou v životě (Marhon) Co bych chtěla? Chlapa kterej se umí postarat bez keců o rodinu a chlapem je. ti opravdový jsou asi zadání (ohniva tygrice) chlap ma smrdiet potom a cibulou (Loreena)

9 mužskost jako vizi, konání, směr, aktivita, odvaha, vnějšek a ženskost jako vnímání, pasivita, blízkost, vnitřek (dan162) tyhle kvality v lidech sílí. K oběma polaritám patří cit (hell2046)

10 holky konečně mohou být eroticky svébytné bytosti , které si mohou volit co ano a co ne. (player) Chlapovi se líbili chlapi , tak byl prostě teplej.(player)

11 Pokud jde o aktivní řešení situací, to si myslím, že vymřelo někdy po válce.(nebestanka) v práci to je jiné.(dan162) to celé začalo při druhé světové válce, kdy muži nebyli schopní postarat se o bezpečnost své rodiny a naopak ženy museli tuhle roli převzít (marhon) po válce se ženy vrátily ke starému, nechtěly ještě uplatňovat co se naučily. Když se dívám na raná šedesátá léta, tak tam žena není, čistě mužská záležitost. O pět let později už minisukně, antikoncepční pilulky, bílé kozačky, barvitost, ženy našly k uniknuvším mužům cestu. Ale poté nastoupily drogy, šedesátá léta končí, konjunkce Urana a Pluta se rozchází, derniéra, kocovina zůstává. ale v šedesátých letech že se pánové stáhli ke svojí zábavě, to je jen stará generace (dan162)rodinná karma, převzatý rodinný vzorce, zvyky a návyky rodin, co přecházejí z generace na generaci, kdy se stanou samozřejmostí a člověk už si ani nevšimne, že dělá něco špatně(marhon)Takže jde o postupně odeznívající vlnku. A děti narozené s dvojkou (po roce 2000) to posunou úplně jinam. (dan162)

12 potlačená jangová složka agresivně hlásit o svá práva... expanduje násilí na ženách ve společnosti (Kiyoko)

13 chlapi mají jíst jen velmi málo cukru (Bosch)

14 natřepávají synáčkům maminky..peřinky (Bosch) mamánka vytváří například citový problém u matky promítaný do dítěte. Každá máma dělá pro své děti to, co považuje za nejlepší, co nejlepší ze sebe může dát a když je v pořádku, tak podporuje zdravý vývoj dítěte jako autonomního člověka, žádný mamánek tak nevyroste. (dan162) né ze všech (sourozenců) jsou mamánci, protože mají každý lunu jinde a jinak reagují na matku (Bosch)

15 absence vojenské základní služby (player) rituálu/zkoušky pro přechod z dítěte do dospělosti.(dan162) Kluk potřebuje mužský vzor. Schopnost konat. Mít cíl a za ním jít. Držet slovo. Obhájit si své. Být si vědom sebe, nebýt ohnutý lokaj, oportunista. Rozvíjet svou osobnost. Mít cit, přiměřenost. Odpovědnost. Sílu přesvědčení i schopnost uznat lepší názor. Schopnost podpory, ochrany. Řekněme tohle. Vymýváním jen přetrhneš přirozený vývoj a nahradíš ho poslušností. (dan162) Obezita spouští pubertu dříve, kluci se stávají amorfními (Bosch)

16 Protože to ženy vzaly za špatný konec. Místo aby muže ovlivňovaly ženskými zbraněmi, tak se jim snažily vyrovnat v té mužské straně. Ukázat jim, že se bez nich obejdou ... což je neskutečná blbost. Proto pak muži začaly tu energii podvědomě vyrovnávat a začali být zženštilí. (Pomněnka) napadlo to ženy, které se ženami být necítí (Kiyoko) nejsme vaše hračky , nebudem otrokyně vašich vrtochů a šmytec.No a tím se do toho musely dát.(player)

17 což takhle začít od adama a evy (Bosch)

Příspěvky: Všechny | player

Stránka: 3 2 1
Řazení:
01.07.2019 - 12:58 | Filtr
(Býk) player » marus74
Doporučím tuto knihu.
Jinak porodnost u nás momentálně roste.

https://www.databazeknih.cz/knihy/…
01.07.2019 - 11:14 | Filtr
(Kozoroh) marus74 » player
Zaoberala som sa otázkou, ak príroda rozhodne, že nejaký jedinec má ukončiť svoju reprodukčnú púť a aj napriek tomu vŕta do "karmy" a ide cestou umelého oplodnenia... aký dosah to bude mať na samotnú prírodu.
Za čo je možné považovať tieto "umelé" duše?
Jo, tá inkarnácia ženských duší do mužského tela bude najaká chyba v programe. Alebo kvalitne umelo zmutovaný gén. :-D
Bezpohlavnosť duší neviem potvrdiť, teda sa k tomu ani vyjadriť, nakoľko moja minulá inkarnácia bola v ženskom tele a kontrolná duša bola tak ako teraz tu, v mužskom. Videla som teda len tieto dva prípady, z ktorých šťatistiku nevytvorím.
01.07.2019 - 11:07 | Filtr
(Kozoroh) marus74 » player
Samozrejme... štatisticky je to podložených 20%, ale kde sú muži, ktorých sa štatistika netýka? Predsa len, ide o pomer medzi pármi, ktoré chodia na umelé oplodnenie a počtom občanov v štáte, že? Vtedy sedí číslo 20% ale nemáte zahrnutých tých, ktorý o svojej plodnosti neuvažujú /teda napr. prirodzene deti nechcú, homosexuáli a pod./ Hovoríme ale o reálnom dosahu toho, čo sa tu s pôrodnosťou deje.
Okolo roku 2080 budú neplodní všetci.
30.06.2019 - 17:26 | Filtr
(Býk) player » marus74
To bych neřekl. Protože se rodí i hodně mužských duší do ženských těl. Ale takhle - podle toho , co se zjistilo v rámci hypnotických regresí je duše zcela bezpohlavní.

40% neplodnost? Nikoli - v Česku je podle statistik 20% párů řešících problémy s otěhotněním. A to v páru to může být jednou on , jednou ona. Na druhou stranu - ano , plodných samců celosvětově ubývá a podle statistik , pokud se to nezastaví přírodně samo , tak se může stát , že kolem roku 2080 už bude plodný jen každý čtvrtý muž.
19.01.2018 - 13:48 | Filtr
(Býk) player » dan162
Nojo , jenže ona to za třicetl et nebude sexmašina , ale něco , jako je dnes domácí mazlíček. Bude to stroj a nebude to stroj. Bude to totiž KONKRÉTNÍ MYSLÍ VYPRODUKOVANÁ MYSL PARTNERSKÁ. Optimalizovaná.
19.01.2018 - 13:13 | Filtr
(Rak) dan162 » player
Jo, ve scifi bylo, že ve sklepě měl maník sousedku, loňskou miss a šéfovou (robotky) :-))

Ale z představy, že když maj ženský vyšší nároky, tak místo práce na sobě sáhnout po sexmašině, se mi dobře nedělá.
11.01.2018 - 22:19 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
legitimizace pedofilie je nesmysl
pedofilie je trestný čin ty brepto
11.01.2018 - 13:40 | Filtr
(Býk) player » tajga
No - uvidíme , kam to povede. Na každej pád , včšechno se mění a mění děsným tempem. Zběsile.
11.01.2018 - 13:36 | Filtr
(Blíženci) tajga » player
Já vím, od kolébky...Bohužel mi přijde, že se na tohle téma díváš pořád z perspektivy věčně nadrženého chlapečka z prudérní rodiny.

Ano, sexualita se může ozývat už ve velmi útlém věku. Ať si děti mají svoji DĚTSKOU sexualitu. Ale ať se do toho proboha nemíchají dospělí. Sexualita se odehrává na rovině tělesné i duševní. Duše dítětě není zralá na sex s dospělým. To je a má zůstat tabu.

Pedofil si má chodit k psychiatrovi pro prášky a má se držet od všech dětí v hodně bezpečné vzdálenosti, pokud cítí, že by ztratil kontrolu.

Nechápeš, jak jsou děti zmanipulovatelné? Kam by to vedlo? Jestli někdy dojde k legalizaci pedofilního jednání, tak to bude poslední hřebík do rakve naší civilizace a bude to dobře.
11.01.2018 - 10:40 | Filtr
(Býk) player » tajga
Takhle ne. Chtějí to nechat na vůli toho dítěte. Protože některé děti jsou sexuálně daleko větší dravci , než třeba jejich rodiče. Šmankote , já , když si vzpomenu , co se dělo u nás na základkách , no to byla doslova Sodoma-Gomora. Od hrátek až po přistiženou soulož dvou páťáků.

Tady jde o tohle - ty eroticky vzdělávané země (mj Švédsko , Nizozemí a další) vysvětlují sexualitu už dětem v mateřských školkách. Tam ví druhák , jak se nasazuje kondom. Tudíž to dítě je s tím plně konfrontováno. Takže by si jako samo vybralo, zda si přeje doteky , erotičtější přístup. Ale jak říkám , to jsou začátky jednání , hledá se řešení , aby nedocházelo k újmám na zdraví a na životech.

Já tady ale nechci nic obhajovat , co je správné a co nesprávné , protože každej si do tohoto implantujem sami sebe. Já jsem erotično kolem sebe totálně nasával už od kolébky. A vyhledával. Fascinovalo mě.

Největší pošetilost dospělých je , že sex patří jenom dospělým. Indičtí Lapštové by se asi divili...
11.01.2018 - 10:30 | Filtr
(Blíženci) tajga » player
Ti Nizozemci řeší tohle: pedofil , který to potlačí je nebezpečný. Pedofil , který může je neškodný. Jde ovšem o to , aby to byla vůle té druhé strany. Nesmí tam být žádné donucení.
--------------------------------------------------------------------

úchylné, nechutné, totálně. On pak bude argumentovat, že holčička chtěla. Achjo.
11.01.2018 - 10:23 | Filtr
(Býk) player » Bosch
Já jsem četl zpověď zříceného pilota v Sojuzu v osmdesátých letech. Zřítil se vedle ženského gulagu, ale stihl se katapultovat. Holky byly neskutečně akční. Okamžitě mu vykutaly podzemní skrýš a tam ho bohatě v zajetí krmily a navzdory těžké dřině přes den se chodily sexuálně uspokojovat. Ten chudák tam byl asi 4 roky. Vylezl ven totálně na sračku (nějak se mu podařilo zdrhnout).

To je zase realita. Ta živočišnost nad námi nakonec stejně vyhraje , když jí bude nějakým způsobem uzavírán kohout.
11.01.2018 - 10:18 | Filtr
(Býk) player » Kiyoko
Ovšemže. V Holandsku už se řeší i legitimizace pedofilie. Protože ti lidé se s tím prostě narodili a maj dvě možnosti. Buď to potlačit nebo prostě žít tam , kde se to nějakým způsobem může. Ti Nizozemci řeší tohle: pedofil , který to potlačí je nebezpečný. Pedofil , který může je neškodný. Jde ovšem o to , aby to byla vůle té druhé strany. Nesmí tam být žádné donucení.

Když mě bylo 10 , jak já sháněl nějakou pedofilku...normálně bych ji snad dával i polovinu kapesnýho. A nikde nikdo... :3:

Konečně - genderový byl Starý Řím. Protože se to prostě smělo.Ovšem - bylo to pro ten vývoj civilizace konečný stadium. Ten problém byl v tom , že oni už nic jiného než sex a hry nevyhledávali , takže logicky zanikli.

Civilizace taky spěje k jakémusi obratu. Ovšem kam? Toť otázka , nemám křišťálovou kouli.

Spějeme zkrátka k mnohobarevné jednopohlavnosti. Nebude patrně muž a žena. Bude člověk se sexuálními potřebami. Lidé se přestanou brát. Budou komuny , které budou pečovat společně o děti a pak singlové. Lidé se budou realizovat eroticky v klubech svého zaměření. A Japonci vymřou , protože sex přestávají provozovat. Polovina lidí budou live sex provozovat jen jako občasné zpestření , na domácí sex budou mít zcela přesvědčivé androidy. Umělá inteligence jim poskytne to , co si budou přát a kdykoli , bez kupčení. Jen za cenu nových baterek. Ženy se budou oplodňovat skoro výhradně ve spermabankách. Pracovat se bude za 50 let jen zhruba 10 hodin týdně , svět her se ještě prohloubí. A civilizace se smrskne. Na jednu-2 miliardy. Což Zemi prospěje. A nebo vyšumíme úplně a vrátíme se jednou třeba v potkaních tělech , ti k tomu mají nejblíže.
11.01.2018 - 00:55 | Filtr
(Býk) player » Kiyoko
Ne - to je jinak. Ono to bylo vždycky. Jenže se o tom nesmělo mluvit a muselo se to skrývat. Chlapovi se líbili chlapi , tak byl prostě teplej...jenže to je jen odsudek. Nic víc. A v tom je celý problém. To , že s tím nesouhlasíš , tím to z planety nezmizí. A věda to nejen nepopírá , ona to naopak na světlo vynesla.

Zajímavý ale je - co ti na tom vadí? Vždyť to je přírodní stav.Vždycky , když někdo odsuzuje něco stylem: tohle nenávidím, s tím bych zatočil...většinou se dívá do zrcadla , nebo má něco nezpracovanýho. ale když odsuzuje přírodní stav věcí (nebo tedy říkejme lidské mysli?), tak je to zarážející.

Je to stejný , jako když někoho vykřikuje: nenávidím gaye , lesby...proč?

A pokud je to dokonce člověk vysokého vzdělání , je to tuplem zarážející.
10.01.2018 - 17:54 | Filtr
(Býk) player » Kiyoko
Musím ti oponovat. Můj kamarád je non binary, zcela jasnej. A když se podíváš do Thajska...

Nevím , kdo na tom byznysuje , ale prostě bude těch neurčitých přibývat , bude jich za chvíli polovina. To je právě to přibližování se pohlaví k sobě.
09.01.2018 - 11:27 | Filtr
(Býk) player » Pomněnka
V tom to není. To je feminizací společnosti. Holky jednoho dne řekly: nejsme vaše hračky , nebudem otrokyně vašich vrtochů a šmytec.

No a tím se do toho musely dát.

A muži ženšťej z jedinýho důvodu. Že nevojančej a moc nesportujou.

Já když to vezmu - 90% volnýho času jsme strávili s hokejkou, tennisovou raketou , míčem - to byly války panečku.

Dneska kluk pustí komp - a je po žížalách. Luxus , který mu vydělali rodiče , to je to celý. Možná , že na to má vliv i ta antikoncepce , ale moc tomu nevěřím.

Na druhou stranu - muslimský svět se s tímto problémem ař tolik nepotýká , jede si dál svou. Proč asi?

Ale je to správné. Je ta diametrální odlišnost pohlaví a nikdy nekončící disharmonie v pořádku? toť otázka.
07.01.2018 - 00:16 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
TU BYCH ZAVEDL IHNED!!!
07.01.2018 - 00:14 | Filtr
(Rak) dan162 » player
spíš absence rituálu/zkoušky pro přechod z dítěte do dospělosti.
07.01.2018 - 00:13 | Filtr
(Býk) player » Bosch
A NENÍ TO SPÍŠ ABSENCE VOJENSKÉ ZÁKLADNÍ SLUŽBY?
05.01.2018 - 14:06 | Filtr
(Rak) dan162 » player
To už je chování a hodnocení. Myslím hned ještě před myšlením, zvířecí instinkty žádné, neozvou se ? Pěkná ženská - ohlédnu se, minimálně. Skřek - zbystřím, připravím se k akci. Křik dítěte - mám cuky jít na pomoc, okamžitě.
05.01.2018 - 13:21 | Filtr
(Lev) Marhon » player
když křičí "tatínku!!!"
to se vyděsíš, jestli neni tvoje. :21:
05.01.2018 - 13:20 | Filtr
(Býk) player » dan162
Když kolem mě přejde pěkná kost , tak si připadám , jako v galerii. Když se z ulice ozve skřek , tak si připadám , jako Buddha a když slyším křik dítěte - no , podle toho , co křičí. :4:
05.01.2018 - 13:14 | Filtr
(Rak) dan162 » player
A jak si připadáš, když kolem tebe projde pěkná kost ? Nebo když se z ulice ozve nějaký skřek ? případně když slyšíš křik dítěte ?
05.01.2018 - 13:13 | Filtr
(Lev) Marhon » player
pokud by šlo o boj o vepřová kolena, tak sem giganotosaurus. a pokud by šlo o zmrzlinu, tak hodně nasranej giganotosaurus :21:
Příspěvky: 56-32 31-7 6-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »