Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

Nabi* - Poslední příspěvky (Archiv)


  
 
 
 
15.10.2020 - 11:31
Ostatní: Prosím o radu

Nabi* » Sosna zvlčelý
Ach jo, to je v dnešní době komunikace... Nikdo se už neumí vyjadřovat :24:
15.10.2020 - 11:29

Nabi* » Lupi
Já se obávám, že nic nebude naraz a hned.... což může být dobře, ale taky ne.
15.10.2020 - 11:28

Nabi* » Sosna zvlčelý
Přesně! Jak si někdo může zabrat oblohu. To už je normálně absurd. Ale tady je vidět, co se stane, pokud si neubráníme vlastní hranice... to je brutálně do očí bijící symbolika. Ovšem nejenom v případě Musk.
15.10.2020 - 11:04
Ostatní: Prosím o radu

Nabi* » Sosna zvlčelý
Ale prosím tě, kdo se na to může chytit :4:
15.10.2020 - 10:49

Nabi* » Lupi
Přesně!
15.10.2020 - 10:48
Ostatní: Prosím o radu

Nabi* » fanik
Tak už víme jak vypadá fanik :5:
15.10.2020 - 09:48
Ostatní: Prosím o radu

Nabi* » fanik
Naděje umírá poslední :64:
15.10.2020 - 09:25
Ostatní: Prosím o radu

Nabi* » Lokii
Čímpak to asi bude :97: :98:
15.10.2020 - 09:07

Nabi* » Sosna zvlčelý
Osobně bych se teda nechtěla dožít toho, že krásné jasné večery a noci, místo na hvězdnou oblohu, budu čumět na toto. :14:
15.10.2020 - 07:40
Ostatní: Prosím o radu

Nabi* » Lokii
Ok, takže máme zde 2 možnosti. Buď si děláš z nás všech tady srandu (pak bych řekla, že tvůj smysl pro humor je přinejmenším poněkud problematický :4: a nemluvě o tom, že mrháš časem těch, kteří se snažili ti vážně odpovědět) a jestli ne, nooo, tak Bůh ti žehnej :4:

Ad. s tou srovnaností v hlavě se přidávám k Mici, určitě bude problém v té stovce žen, to je jasný :61:

U přátel si umím představit, že ti asi řeknou recenze, jaké chceš slyšet, páč nemám dojem, že bys poslouchal cokoliv jiného.
14.10.2020 - 13:24
Ostatní: Prosím o radu

Nabi* » Lokii
Aha, tak proto zakládáš diskuze o tom jak chceš, aby po tobě toužily mladší, když s nimi randíš BĚŽNĚ :4: :61:
14.10.2020 - 08:38
Ostatní: Prosím o radu

Nabi* » Lokii
Tak po téhle diskuzi se ti možná neozvou ani ty starší :4:
Dvě mouchy jednou ranou :2: Pašák! :61:
09.10.2020 - 13:18

Nabi* » cimi
No právě, taky zažito a taky už se v mnoha věcech nepřízpusobuju.
Ale já si myslím, že to, co potřebuju aspoň já JE skutečně to, aby to ustál, aspoň ve valné většině, ne že mi tam bude vyčítat každou jen trochu emocionálnější reakci. A do budoucna už budu líp vybírat :4:
Jen mám trochu pocit, že každá emoce možná vnímáme jinak... v emocích já většinou nic neřeším.
"Samozřejmě, že ten chlap musí být v tomto na stejné vlně, tedy uvidět pravdu o sobě a přijmout tyto výkyvy jako nevyvratitelný fakt, který ani není potřeba měnit, jen přijmout." = ANOOOO :75:
"ona je svůj vlastní opravdový nevyčerpatelný zdroj...a bez ní ani noha"
= ANOOOOOOOOO :61: :35: :4: :2:

Tos mě fakt pobavila! Dobře se tady řehtám :61:
09.10.2020 - 11:02

Nabi* » Najdise.cz
Mě by zajímalo, jak sis na tuhle otázku odpověděla :61: :20:
09.10.2020 - 09:11

Nabi* » cimi
Téma sexualita se stejně tímto tématem prolíná, takže příspěvek nebude od věci. A taky vlastně navazuje na to, co fakt niterně cítím.
Popravdě, tuhle knihu bych si nikdy nekoupila sama od sebe, protože jsem se obávala, že to bude zas další ezokousek, který mi vlastně ničemu nepřispěje, ALE, kniha mi byla zapůjčená a to teda koukám jakým způsobem je napsaná a že o vědecká fakta zde není nouze. Sama se můžu ztotožnit z mnohým, o čem autorka píše a těším se až budu ve čtení dál.
Přikládám jako inspiraci. Bohužel je kniha beznadějně vyprodaná, takže kdyby někdo z vás tuto knihu vlastnil a chtěl posunout dál, tak bych měla zájem, protože toto stojí za to mít ve svém knihovničce, protože je tam spoustu fakt a reálných informací.
Líbí se mi jak autorka zdůrazňuje (na základě zkušeností a vědeckých faktů a což jsem už psala ještě před čtením této knihy), že prostě ženská sexualita je totálně odlišná od mužské a dnešní tzv. "Svobodná sexualita" (čili "mužská") je nahony daleká tomu, jak může být jinak sexualita pro ženy jinak uspokojivá.
Jo a taky konečně někdo napsal, že mít orgasmus ještě neznamená, že to vedlo k totálnímu uspokojení... KONEČNĚ!

VAGÍNA Nová perspektiva - Noami Wolf
https://www.kosmas.cz/knihy/201215/…
29.09.2020 - 09:32

Nabi* » Najdise.cz
Díky bohu! Další smysluplný komentář!
Zkopíruju, protože tohle je přesně jak to cítím:
"Kolikrát i říkám, jaká emancipace. (A jejímu domnělému spojení s agresivní sexualitou, s prý svobodným vyjádřením... Kolikrát bych spíš brečela než se smála, když to spojení slyším.) Houby emancipace. Dostali jsme se do totálně převráceného obrazu. Dva extrémy a oba totálně nepřirozené, ale založené na víře ve správnost."

Agresivní a mechanická sexualita, to je sexualita dnešní doby - ZATÍM a ve většině. Nebo alespoň to, co se propaguje a co slyším. Výjimky jsou, to je jasný. Je rozdíl mezi mechanickým orgasmem (který je povětšinou naplňující asi jen těch pár minut) a orgasmem, který člověk prožívá z lásky, odevzdání a důvěry.
29.09.2020 - 08:27

Nabi* » thééé
Za tohle díky :-*

"Popisuje, jak ženy zjistily, jaké ženské zbraně a aspekty, mají velký vliv na muže v oblasti sexuality, a tyhle zbraně se donekonečna omílají a cíleně používají.
Jak ženy naprosto ztratily schopnost být autentické a své."

Tohle je něco s čím naprosto souzním a víc se k tomu vyjadřovat nebudu, protože to je do očí bijící.
17.09.2020 - 08:23
Ostatní: Arogance

Nabi* » cimi
Schválně jsem si vyhledala definici:
Arogance (franc. arrogance) je povahová vlastnost lidí, kteří dávají najevo nadměrně silné ego, nadměrné sebevědomí. Projevuje se jako naduté, domýšlivé, pyšné či pohrdavé vystupování vůči druhým lidem.

A tam nepočítám nasrání, když mi dojdou nervy. Když stokrát něco říkám a pořád to není bráno v potaz, tak pak už mi nezbývá než se nasrat a říct to tvrdě a jasně. Arogance je hlavně pro mě pohrdavé vystupování, to že si někdo skutečně myslí, že je lepší než druhý. Na to mám tykadla až do Vesmíru :2: To, že se občas naštvu a zpříma vyjádřím co cítím pro mě není arogance. A kde vzniká pocit, že je někdo lepší než druhý, to fakt nevím. M"že to být být přes Lví ego, které tomu věří až po zakomplexovaného jedince, který se naučil přežít tímhle způsobem a neumí jinak (což taky není omluva, že). Pak ovšem musí počítat s odezvou, přičemž se ale právě takoví nejvíce diví reakcím okolí. Takže vlastně vtipné, když sleduješ "z dálky". A méně vtipné, když musíš s takovým člověkem jednat často, nedejbože denně.
26.06.2020 - 06:59

Nabi* » Najdise.cz
Ani náhodou. Bohužel, dneska vše hraje proti učitelům, kteří se někdy stávají až rukojmím dětí (shodou okolností znám spoustu učitelů, k čemuž ani nevím jak jsem přišla). Mám pocit, že dnešní děti si ve škole můžou dovolit všechno. Zase opak toho jak to třeba bývalo kdysi. V normální škole a na ZŠ bych určitě učit nechtěla. Myslím, že bych přišla o nervy :4:
Mě škola nebavila, byť jsem na základce byla mezi žáky s nejlepšími známkami. Na SŠ to už byla jiná... Nicméně mě to povětšinu času stále nebavilo :4: Krom hudební výchovy, kde jsme ovšem měli úplného blbce s emoční inteligencí nula. Ve svém oboru byl skvělý, skládal si vlastní věci a my jsme to pak na několik hlasů pěli ve sboru (ze kteréhož jsem odešla právě kvůli jeho manýrům - holt zpěv za těchto okolností nebyl motivací - to už radši ve sprše :2:)
03.06.2020 - 06:24

Nabi* » Hustokrutě obscénní Morti
No ty jsi hlavně vtipná :61: :12: :75:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2026
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »