Kolaps a regenerace?


25.11.2017 - 16:14
(Býk) Deam
Kolaps a regenerace?
Nějaký čas už přemýšlím o založení tohoto vlákna, inspirovala mě diskuze pořádaná Pardubickým salonem s příznačným názvem:

"Pomalá sebevražda západní civilizace"

https://www.youtube.com/watch/…

Sice zde existuje spřízněné téma - invaze islámu a jeho stoupenců, nicméně problém je mnohem hlubší.

Něco, doufám, že nikoliv nenapravitelně, poškodilo psychiku velké části Evropanů, Američanů a dalších příslušníků ZC, že naprosto zblbli.

Důsledky první a druhé světové války? Zajímavé je, že touto sebevražedností trpí právě jen západní civilizace, přičemž ostatní civilizační okruhy si se svými protivníky také žádné servítky nebraly, ale sklony k autogenocidě neprojevují.

Příčinou tedy musí být něco, co ostatní nemají? Hlavní hosté berou jako jednoho z viníků opuštění boha. Otázkou je, jestli křesťanství samo o sobě nemá obrovskou roli na tom, kam nejen Evropa směřuje - dlužno dodat, že opět jen křesťanství západní - určitě mělo obrovskou roli při rozkvětu, když se ale podívám na vrcholné představitele současných církví, nelze nevidět, že s velkou chutí zatloukají hřebíky do rakve.

Se značnou dávkou cynismu bych si mohl říkat, že mi to může být jedno, nějak už to dožiju a co bude později, to mi může být ukradené, jenže mě z toho všeho poněkud přepadají chmury.

Doplnění 8.4.2022:

Pokud jsem si před lety maloval, že hlavním problémem bude stýkání a potýkání s islámským světem, musím uznat, že jsem byl neskutečně naivní. :)

Doplnění 13.5.2022

Aby to nebylo tak pesimistické.;)
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od začátku: / 38 

Řazení:
29.07.2022 - 21:49 | Filtr
(Býk) Deam
Něco málo k "ekologičnosti" občasných zdrojů elektřiny:

https://gatesofvienna.net/2022/07/…

V češtině:

https://necenzurovanapravda.cz/2022…

Nekontroloval jsem celý překlad, ale tohle mě udeřilo do očí:

"Celkově potřebuje větrná turbína asi 45 000 litrů oleje"

Jak vyplývá z anglického překladu, 45 000 se týká celého větrného parku a nikoliv jedné turbíny. I tak je to dost, s ohledem na to, že, jak jsem četl jinde, "recyklace" probíhá z cenových důvodů zahrnutím lopatek do země, je ta ekologičnost opravdu pofidérní.

Likvidace hmyzu a ptactva už je jen další z "bonusů".
29.07.2022 - 22:07 | Filtr
(Býk) Deam
A ještě jedna z Ukrajiny:

Nejlépe ať si každý udělá vlastní obrázek.

Proruský pohled na vývoj - stručně řečeno západ jde ke dnu:

https://www.zvedavec.news/komentare…

Protipólem Timothy Snyder:

Stručně řečeno Rusko prohrává:

https://blisty.cz/art/…
30.07.2022 - 16:43 | Filtr
(Rak) Tom-One » Deam
Ehm.
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domo…

Nikdo doložitelně neprokázal nic z toho co šíříte.Naopak,jasně se prokázali benefity očkování jako jediné a nejlepší obraně před onemocněním.
Aktuálně se čeká na modifikovanou vakcínu upravenou proti posledním mutacím viru.Poté kolem října bude opět jediný rozumný postup nechat se naočkovat.Tedy,pokud někdo netouží skončit na ventilaci.
31.07.2022 - 19:11 | Filtr
(Býk) Artislove » Tom-One
Preukázaných poškodení a úmrtí je viac než dosť, lenže zmanipulovaní ľudia trpiaci kognitívnou disonanciou, ktorí žerú len seno z mainstreamu to vidieť nikdy nebudú :3:
Poznám ľudí, ktorí "zařvali" po vakcíne viď parte. Masívny infarkt po 3 dávke, mladý zdravý človek. Ale áno ten vám to už osobne nepovie. Už má "slobodu a benefity".. A takých je u nás v meste viac + partnerka môjho brata má po očku nádory na pečeni a problémy na maternici, ďalšia známa doživotne poškodené srdce..

Ale to pre vás pripečených bude zas len náhoda a samozrejme nijako to súvisieť nebude...Keď niekto chcípne na Covid uveríte každému úmrtiu a je to tragédia aj keď Covid príčinou nebol, ale keď po vakcíne tak to je hoax..My sme celá rodina Covidom prešli a niektorí sme sakra rizikoví a sme tu a žijeme aj bez tej sračky.Vám podaktorým to treba asi zažiť osobne, lebo ste slepí ako patróni.. :23: Ten kto po dvoch rokoch nevidí túto pravdu tak fakt nie je normálny a je mi úplne jedno či sa tu niekto urazí, alebo nie..Ste pokrytci všetci čo pred realitou zatvárate oči. Benefity tohoto sajrajtu máte jedine tak v hlave.. :3:
Ľudia na vakcíny chcípu a vy pred tým zatvárate oči. Choďte do :71: aj s vašou propagandou ktorou vás vygumovali..
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
31.07.2022 - 19:40 | Filtr
(Býk) Deam » Tom-One
Jo, tu obranu před onemocněním vidím kolem sebe. Zrovna nedávno u nás jednu takovou obrněnou se třemi dávkami odvezli do nemocnice, no dostala se z toho, ale nic příjemného to nebylo...

Mimochodem nedávno zveřejnili další studii o úspěšnosti mnohokrát kritizovaného (protože levného) ivermectinu:

https://stevekirsch.substack.com/p/…

Aby bylo jasno, netvrdím, že bychom měli spoléhat výhradně na ivermectin, každopádně pro srovnání účinnosti doporučovaných a nedoporučovaných přípravků je to velice zajímavé.

Covid může být nepříjemný i smrtící pro neočkované, zvlášť když se zanedbá léčba a to se dělo zcela běžně, ale i pro očkované, jak se ukazuje čím dál více, viz:

https://igorchudov.substack.com/p/…

Případně:

https://igorchudov.substack.com/p/…

No a nakonec ještě jednou k obraně, už jsem dával už před pár příspěvky, ale jak je vidět, opakování je nutné:

https://igorchudov.substack.com/p/… - boostery zvyšují úmrtnost na covid v Evropě.


Pokud Vám za celou tu dobu, co probíhají pandemické hry, s ohledem na veškeré dění nezablikala varovná kontrolka, nezbývá než popřát Vám hodně štěstí...
05.08.2022 - 18:02 | Filtr
(Býk) Artislove
Pravda je pomalá, ale vždy príde do cieľa. Som zvedavá čo budú teraz hovoriť všetci, čo vyplakávali za Ukrajinu a obhajovali fašistov ako Azov a podobne..Tie isté lži ako s Covidom a tým hnusom čo do ľudí pichajú. Len tam už je pre niektorých príliš neskoro..Toto už nemôže vidieť len slepý alebo postihnutý kognitívnou disonanciou..

Členovia 131. prieskumného bataliónu sa rozhodli povedať veci ako sú. Ľudský život má už asi hodnotu iba ako štatistika
ℹ️ Veliteľ rozpráva ako boli nelegálne ako obranný batalión poslaní na frontovú líniu, kde stratili AŽ 70% svojej jednotky
ℹ️ Na bojové postavenia boli poslaní bez akejkoľvek podpory, cesta vedúca tam bola neustále obstrelovaná a na mieste boli len ľahké zbrane, guľomety a 4 zásobníky
ℹ️ Ďalej rozpráva, že logistika a komunikácia prakticky neexistovala. Hodili ich na frontovú líniu ako mäso do mlynčeka bez zásob jedla a vody
ℹ️ V oblasti nebol žiaden veliteľ, v jednotke nemali medika a neprebehla ani evakuácia zranených. Čakali viac ako 12 hodín na pomoc a mŕtvych nemal kto presunúť
ℹ️ Veliteľ dokonca žiadal aby im poskytli ťažké zbrane a protitankové zbrane no toto bolo odignorované a dokonca im zobrali nepristrelné vesty a helmy, ktoré presunuli inam
ℹ️ Títo vojaci chceli a chcú bojovať na nekompetentné velenie z nich spravilo mäso do mlynčeka a keď sa rozhodli o tom rozprávať, označili ich za zradcov a dezertérov
ℹ️ Veľmi smutná realita Ukrajiny, kde muži, ktorí chcú najviac brániť krajinu zomierajú v tisícoch kvôli veleniu a potom ich označia za zradcov
❗️ A zatiaľ čo takíto muži umierajú na fronte, deti bohatých a politikov sedia v TEPLÚČKU na vo upozorňovala táto vojačka ⬇️

Video
https://www.facebook.com/armadaRF/…
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
05.08.2022 - 22:58 | Filtr
(Býk) Deam » Deam
Vida, taky snad nějaké pozitivní zprávy z alternativních zdrojů. :)

https://igorchudov.substack.com/p/…

Že by to snad mohl být jen dočasný vliv na porodnost.

Jistě, i pokud se to potvrdí, není zdaleka vyhráno, klíčové je nepokračovat, ale to nyní chápe mnohem více lidí a snad to pochopí časem a včas ještě více.
06.08.2022 - 15:28 | Filtr
(Býk) Artislove » MIKULAS
Dobrý deň pán Mikuláš.
No čo by hovorili? Zas a znova, že je to hoax. Tu už sa bavíme o reálnych psychických poruchách prijímania reality. O veľmi ťažkej indoktrinácii..Tak či onak aj toto je cesta sebadeštrukcie, plávať žralokovi rovno do papule a tváriť sa, že sa idem hrať s delfínom. Aj sebaklam a neochota pozrieť sa pravde do očí zabíja.

Čo sa týka Ukrajiny už pravda vychádza najavo ako Ukrofašisti robia zo svojich ľudí ciele a zbabelo sa za nich schovávajú a už sa nejedná len o alternatívne zdroje, takže ešte to chce trochu času..

Logika vnímania pravdy niektorých indivíduí ma neprekvapuje už vyše dvoch rokov, pochopila som, že ako príroda selektuje u zvierat, tak aj u ľudí a adeptov na Darwina je viac ako by si človek myslel. Vyselektujú sa sami a úspešne to robia už dva roky.. Ale každý si je strojcom vlastného šťastia..

Majte sa krásne...
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
08.08.2022 - 15:10 | Filtr
(Býk) Deam
Ani ta zvířata nenechají na pokoji...

https://markcrispinmiller.substack.com/…

"JoJo, "očkovaná" gorila stříbřitá v chicagské Brookfieldské zoo, nyní "náhle zemřela" – druhá gorila, která zemřela v zajetí za poslední 3 měsíce."
08.08.2022 - 15:26 | Filtr
(Býk) Deam
https://markcrispinmiller.substack.com/…

Pár starších titulků:

"Nadměrná úmrtí jsou přes střechu; a každý, kdo si myslí, že to není ´vakcína´, je debil."

Rozhovor s Dr. Chrisem Shoemakerem, kanadským whistleblowerem: https://rumble.com/v1d14zb-the-troz…

Itálie: "Jsme úplně zmateni": Desítky plně očkovaných turistů "náhle" padly mrtvé v Itálii Července 18, 2022 https://tinyurl.com/54xz5c5t

Spojené království: Nadměrný počet úmrtí bez Covidu dosáhl 10 000 za posledních 12 týdnů [ve Velké Británii] - ale vláda odmítá vyšetřit proč Července 27, 2022 https://dailysceptic.org/2022/07/…

Skotsko: Dramatické a nevysvětlitelné oživení nadměrné úmrtnosti poukazuje na injekce Covid

Července 22, 2022 Profesor v důchodu z Edinburghu Richard Ennos říká, že oficiální údaje za roky 2021 a 2022 "poskytují velmi silné důkazy o příčinné souvislosti" mezi očkováním a obrovským počtem nadměrných úmrtí v zemi, napsal Graham Crawford v článku publikovaném Holding the Line. Profesor Ennos napsal Siobhian Brown MSP, svolavatelce skotského vládního výboru pro zotavení po covid-19, a vyzval ji, aby znovu zahájila veřejné vyšetřování úmrtí, které lze virem vysvětlit pouze částečně. Začátkem tohoto roku výbor vyšetřoval příčinu bezprecedentní úrovně nadměrných úmrtí zaznamenaných ve Skotsku od týdne 21 do týdne 52 roku 2021. S počtem 4 819 byl o 12 % nad průměrem – nejhorším zaznamenaným číslem.

A dále Israel, Jamajka, Finsko, Austrálie, Kypr, Japonsko...
09.08.2022 - 12:09 | Filtr
(Býk) Deam » Deam
Ještě k zvířatům -

https://igorchudov.substack.com/p/…

Všechna zvířata, na kterých se testovala "vakcína" na covid byla krátce po vystavení covidu pozabíjena - zřejmě, aby se nestihly projevit dlouhodobější škodlivé účinky.

Cituji: "To znamená, že se všemi mrtvými pokusnými zvířaty vědci nemohli zjistit - zda by se tato zvířata mohla skutečně rozmnožovat
- zda tato zvířata měla zkrácenou délku života
- co se stane s pokusnými zvířaty po reinfekcích COVID
- zda by pokusná zvířata měla větší pravděpodobnost rakoviny nebo jiných imunitních onemocnění
- zda bylo u pokusných zvířat větší pravděpodobnost, že budou trpět jinými druhově specifickými chorobami"
10.08.2022 - 21:39 | Filtr
(Býk) Deam » MIKULAS
Ano, je toho tolik, že ani není možné vše pojmout...

Abych nebyl jen negativní -

Něco určitě bylo na dnes již smazaných diskusích, ale komu došlo, že s píchanci udělal hloupost, tak co by snad mohlo pomoci s postvakcinačními potížemi:

https://covid19criticalcare.com/cov…

Je to údajně průběžně aktualizováno.
13.08.2022 - 13:20 | Filtr
(Býk) Deam
Docela zajímavý vývoj ohledně německého ministra covidismu:

https://gatesofvienna.net/2022/08/…

"Duševně nemocný" a "zmatený": Těžká kritika Karla Lauterbacha Berlín

Spolkový ministr zdravotnictví Karl Lauterbach (SPD) způsobil dvěma prohlášeními velký údiv. Deník Bild ho nazývá "zmateným" a bývalý šéf Úřadu na ochranu ústavy Hans-Georg Maassen spekuluje o "duševní nemoci". Na rozdíl od svých různých zdokumentovaných požadavků, aby všichni mladší 70 let byli také počtvrté očkováni proti koroně, Lauterbach včera večer v časopise ZDF heute tvrdil: "Nikdy jsem neřekl, že by nyní měli být očkováni všichni mladší lidé. To je prostě špatně." Ve skutečnosti politik SPD nedávno v Der Spiegel mimo jiné řekl, že pokud si chcete užít léto bez rizika nemoci, pak by "po konzultaci s rodinným lékařem samozřejmě také doporučil vakcínu mladším lidem".

Ministr zdravotnictví se na Twitteru také distancoval od toho, že lidé by měli být očkováni každé tři měsíce. Ale to je přesně to, co jeho "Koncept ochrany před koronou" představil spolu s ministrem spravedlnosti Marco Buschmannem (FDP), pokud člověk nechce být předmětem jakýchkoli omezení základních práv. Pouze ti, kteří byli očkováni před méně než třemi měsíci, jsou uznáni jako očkovaní. Lauterbach reagoval na kritiku tohoto nařízení podivným tweetem: "Vážně věříte, že lidé se nechávají očkovat každé tři měsíce, aby mohli jít do restaurace bez masky??????" Kdyby to pozoroval, pak by také "uzavřel tuto mezeru". Pak "obecný požadavek na masku nebo test by byl důsledkem"."

https://igorchudov.substack.com/p/…

Z druhého jen krátce:

"Právě byla zveřejněna velmi vzrušující zpráva. Zdá se, že údajně čtyřnásobně očkovaný německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach byl přistižen při lži a je pouze třikrát očkován, jeho poslední dávka byla před 271 dny."

Tedy ministr zdravotnictví doporučuje všem čtyři dávky a sám se nechá očkovat jen třikrát, ovšem jak je psáno výše, u novějších vyjádření tuto nutnost čtvrtého a pravidelného očkováni jaksi začal popírat a tento obrat je i na mainstream příliš.
13.08.2022 - 13:33 | Filtr
(Býk) Artislove » MIKULAS
Dobrý deň.
No niekedy už nič iné neostáva, len už veci brať s humorom a pozerať sa ako celý svet speje do jednej veľkej :71: :4:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
17.08.2022 - 08:44 | Filtr
(Býk) Deam
Podle thajské studie má po očkování téměř 30% mladých dospělých kardiovaskulární zranění.

https://stevekirsch.substack.com/p/…

AT&T požaduje povinné očkování i po zaměstnancích trvale pracujících z domova

https://stevekirsch.substack.com/p/…

Podle další studie s každým dalším očkováním přibývá reinfekcí:

https://igorchudov.substack.com/p/…
25.08.2022 - 09:35 | Filtr
(Býk) Deam
https://martinputa.cz/?p=1480

"Elektřina se nevyrábí na burze"


Stojí za přečtení...
27.08.2022 - 22:11 | Filtr
(Býk) Artislove
A podaktorí mentálne nevyvinutí si aj tak stále myslia že nejaký čip, alebo niečo musí byť veľký ako sim karta :23: a že nano technológie neexistujú...

"Môžu byť mozgové čipy používané na kontrolu zločinov? Správanie páchateľa môže byť kontrolované cez futuristické implantáty- Odborníci však varujú, že zločinci, by mohli tvrdiť, že ich zariadenie bolo hacknuté, aby sa vyhli následkom."
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
28.08.2022 - 10:45 | Filtr
(Býk) Artislove » MIKULAS
Zdavím Mikuláš.
No je to porcia pravdy, že áno?
Dokonca som našla video, kde Marta Kubišová začala v live vysielaní hovoriť o 3 dávke toho bordelu proti Kovidu, ktorý zrejme Hanu Zagorovú zabil a kde moderátorka hneď po tomto vyjadrení ukončila hovor...

Video je ale na FB...
Tak si poďme ďalej klamať, že sa nič nedeje..A tie svine to tutlajú a tutlajú...
Ľudia asi nepochopia kým sami nezažijú na vlastnej koži, alebo na koži niekoho blízkeho..ale když je někdo blbej...

https://www.facebook.com/lenka.ples…
01.09.2022 - 13:16 | Filtr
(Býk) Artislove
nj no.. :63: a poďme sa ďalej tváriť, že to tak nie je... hoax :4:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
01.09.2022 - 14:39 | Filtr
(Býk) Artislove
"V dokumentu přinášíme příběhy 11 lidí, u nichž se objevily zdravotní následky po tzv. "tečce". Zasadili jsme je do kontextu výpovědí odborníků z různých oborů - vědců, lékařů, právníků a dalších. Díky tomu vzniklo ucelené dobové svědectví, které může sloužit jako podnět k zamyšlení současníkům i memento pro generace budoucí. Nemlčme. Podporujme seriózní společenskou diskuzi o závažných tématech."

https://www.svedomi-naroda.cz/tecko…
01.09.2022 - 21:08 | Filtr
(Býk) Deam » Artislove
Hodně dobré.
01.09.2022 - 21:28 | Filtr
(Býk) Deam
Nejvíce úmrtí v průměru 5 měsíců po aplikaci pfizeru a spol.

https://stevekirsch.substack.com/p/…
02.09.2022 - 13:26 | Filtr
(Býk) Artislove » Deam
jj. bohužiaľ :24:
02.09.2022 - 16:55 | Filtr
(Býk) Artislove
Perfektný dokument o tom ako sa manipuluje ľudská myseľ a ako sa môže triezvo mysliaci človek stať za 45 minút stádovitým zombíkom..

"AKO FUNGUJE LOŽ.
AKO VÁS NÚTIA UVERIŤ, ŽE BIELA JE ČIERNA ?!
JEDNA Z NAJPOUŽÍVANEJŠÍCH TECHNOLÓGIÍ, KTOROU ĽUDÍ DLHÉ ROKY MANIPULUJÚ.
Ste vychovaní veriť autoritám ? Vedcom, lekárom, politikom ... ? Pozeráte sa na bielu loptičku, ale poviete že je čierna ? Čo Vás k tomu prinútilo ?
Človek je jednoducho ovplyvniteľná bytosť, a tí, čo vedia ako na to, to aj patrične využívajú.
Najčerstvejším príkladom takejto formy manipulácie je použitie tejto technológie v posledných 2 ½ rokoch.
Ako donútili ľudí dať sa testovať, očkovať..... a koniec koncov veriť ľuďom, o ktorých ich predtým presvedčili, že sú „odborníkmi“, si môžete pozrieť v tomto krátkom dokumente."
https://www.facebook.com/1465794243…
07.09.2022 - 16:33 | Filtr
(Býk) Deam
Opět něco ze světa covidích píchanců (překladačem bez korekce):

https://stevekirsch.substack.com/p/…

"Izraelské ministerstvo zdravotnictví (MZ) bylo informováno svou vlastní ručně vybranou externí expertní skupinou vedenou prof. Mati Berkowitzem, že vakcíny proti covidu nejsou tak bezpečné, jak MZ tvrdilo izraelskému lidu. Bylo to právě naopak: namísto mírných, krátkodobých událostí byly události vážné a dlouhodobé. U neurologických vedlejších účinků v 65% případů tyto vůbec nezmizely (začněte sledovat toto video ve 2:30; 65% je ve 3:09) a vědci přiznali, že nemají tušení, zda někdy odejdou.


Místo aby MZ přiznalo svou chybu, ututlalo ji vydáním zprávy, která znalecký posudek zkreslila. Kromě toho to odborníci také účinně zakrývali tím, že neřekli nic, když se to stalo. Nečinně přihlíželi, zatímco MZ zkreslovalo údaje. Zdá se, že všichni zúčastnění byli tak zastrašeni, že měli pocit, že musí pohřbít pravdu, i když to může stát životy. Zpráva se nakonec dostala na veřejnost 20. srpna, že vláda nesledovala nežádoucí účinky po dobu jednoho roku a poté, co konečně shromáždila údaje o nepříznivé bezpečnosti, že záměrně manipulovala s daty, aby vakcína vypadala bezpečně, když tomu tak nebylo.

Člověk by si myslel, že porušení důvěry veřejnosti bude velkým rozhořčením. Ale nebylo nic. Žádná reakce. Dr. Sharon Alroy-Preisová, vedoucí veřejných služeb ministerstva zdravotnictví a špičková poradkyně izraelské vlády pro COVID, nevydala žádné veřejné prohlášení. To je ohromující."

Video:

https://rumble.com/v1i7gnf-israelea…
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »