Kolaps a regenerace?


25.11.2017 - 16:14
(Býk) Deam
Kolaps a regenerace?
Nějaký čas už přemýšlím o založení tohoto vlákna, inspirovala mě diskuze pořádaná Pardubickým salonem s příznačným názvem:

"Pomalá sebevražda západní civilizace"

https://www.youtube.com/watch/…

Sice zde existuje spřízněné téma - invaze islámu a jeho stoupenců, nicméně problém je mnohem hlubší.

Něco, doufám, že nikoliv nenapravitelně, poškodilo psychiku velké části Evropanů, Američanů a dalších příslušníků ZC, že naprosto zblbli.

Důsledky první a druhé světové války? Zajímavé je, že touto sebevražedností trpí právě jen západní civilizace, přičemž ostatní civilizační okruhy si se svými protivníky také žádné servítky nebraly, ale sklony k autogenocidě neprojevují.

Příčinou tedy musí být něco, co ostatní nemají? Hlavní hosté berou jako jednoho z viníků opuštění boha. Otázkou je, jestli křesťanství samo o sobě nemá obrovskou roli na tom, kam nejen Evropa směřuje - dlužno dodat, že opět jen křesťanství západní - určitě mělo obrovskou roli při rozkvětu, když se ale podívám na vrcholné představitele současných církví, nelze nevidět, že s velkou chutí zatloukají hřebíky do rakve.

Se značnou dávkou cynismu bych si mohl říkat, že mi to může být jedno, nějak už to dožiju a co bude později, to mi může být ukradené, jenže mě z toho všeho poněkud přepadají chmury.

Doplnění 8.4.2022:

Pokud jsem si před lety maloval, že hlavním problémem bude stýkání a potýkání s islámským světem, musím uznat, že jsem byl neskutečně naivní. :)

Doplnění 13.5.2022

Aby to nebylo tak pesimistické.;)
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od začátku: / 33 

Řazení:
05.05.2022 - 20:19 | Filtr
(Býk) Deam
Přišlo poštou, stojí za shlédnutí. Pěkné shrnutí dosavadních aktivit Billíka Gatesů na poli "zdravotní péče".

https://rumble.com/v11j4oj-dokument…
12.05.2022 - 08:15 | Filtr
(Blíženci) fanik
Ano západ je poškozen a asi před zánikem, ale co to jako znamená?
Kritizovat to tady, fňukat a jít žít na východ, nebo se tady snažit v rámci možností nějak rozumně žít? :29:
13.05.2022 - 22:11 | Filtr
(Býk) Deam » fanik
Dobrá připomínka. Tedy jsem podruhé v krátké době změnil název tentokrát v inspiraci se sborníkem Bárty a Kováře.

Nevidím to vlastně až tak černě, jinak bych v žádné z verzí nepoužil otazníku, nýbrž vykřičníku.

Kolaps nadohled? Dorazí-li snad se i regenerace dočkáme. :)

I když abych byl upřímný, pokračuji spíše ze setrvačnosti. Tady už asi stejně všichni našli, co hledali. :D
13.05.2022 - 22:49 | Filtr
(Býk) Deam
Přemýšlel jsem, jestli to nedat do legrace, ale ať i tady je taky něco veselejšího. :)

https://gatesofvienna.net/2022/05/…

Rasmus Paludan pořádal další ze svých pálících akciček a jedna z přítomných korándrtálek už to nevydržela, chytla amok, hupsla do vody, nasměrovala si to k Paludanovi na protějším břehu a po pár metrech začala tonout.

Nebýt duchapřítomnosti spoluúčastníků, zřejmě by tam utonula.
13.05.2022 - 23:14 | Filtr
(Býk) Deam
Před časem mě zaujal tento článek o Číně:

https://gatesofvienna.net/2022/05/…

Stojí za přečtení celé, ale vypíchnu pár důležitých informací:

V roce 2050 by Čína měla dle demografických projekcí mít méně než 700 milionů obyvatel - v důsledku politiky jednoho dítěte.

"V roce 2015 čínská vláda dovolila rodinám dvě děti, nikdo nereagoval. Později povzbuzovala ke třem dětem, což bylo zesměšněno lidmi.

V průzkumu se více než 90% účastnících vyjádřilo, že žádné děti nechtějí a protože výsledky nebyly takové, jaké chtěla vláda, průzkum zmizel."

"Další důležitý efekt - císař nemůže poslat nespočet vojáků do velké války. Invaze Tchaj-wanu by vedla k revoluci, jelikož o rodiče a prarodiče by se neměl kdo postarat"

V článku je mnoho argumentů přesvědčivě zpochybňujících čínské století...

Na druhou stranu, pokud si je Čína vědoma neblahých demografických vyhlídek, není to spíše argument pro to, podílet se s Ruskem na přeformátování světa nyní, než později za horších okolností?

Ovšem co Indie? V té žádné tak rozsáhlé sociální experimenty neproběhly. I když ti mají zase jiné potíže - silná islámská menšina, se kterou se budou muset vypořádat?

Fakt mi to celé začíná čím dál více připadat jako závody všech zúčastněných ke dnu. A všichni se snaží předbíhat, aby tam byli první...:)
14.05.2022 - 15:52 | Filtr
(Býk) Deam
Jak jde čas:

23.4.2022

Naděje pro chudé: Indie hodlá nahradit výpadky dodávek pšenice z Ukrajiny a Ruska
Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/…

14.05.2022

Indie, druhý největší producent pšenice na světě, zakázala její vývoz

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/…
14.05.2022 - 15:57 | Filtr
(Býk) Deam
Ke covidu:

Přišlo poštou s českými titulky:
https://m.vk.com/video-205676058_45…

Dr. Richard Urso o explozi rakoviny a latentních chorob v důsledku lipidových nanočástic obsažených v mRNA "vakcínách".

Bodový výcuc v angličtině:

https://www.reddit.com/r/…

Novinek je tam více, stačí scrollovat níže. :)
24.05.2022 - 19:30 | Filtr
(Střelec) MIKULAS
Dr Reiner Fullmich

právník formuluje obvinění, důkazy a dosud zjištěné strůjce spiknutí (české titulky)

https://odysee.com/Fullmich:b
05.06.2022 - 09:06 | Filtr
(Býk) Deam
Covidové dění se odehrává nyní spíše po straně, což bohužel nic nemění na již způsobených následcích a probíhajících plánech.

https://www.zvedavec.news/komentare…

Výňatek:

"Jako by to všechno nebylo dost hrozné, paní Hechtová se opřela o studie ze tří zemí - Kanady, Skotska a nyní Izraele - a ukázala, že v zemích s vysokým podílem očkování umírají děti v průběhu roku 2021 a po něm v nepoměrně větší míře a že novorozenci umírají v nepoměrně větší míře, pokud mají očkované matky oproti matkám neočkovaným.

Ve vysoce očkovaném Skotsku zemřel v roce 2021 téměř dvojnásobný počet dětí než v základním počtu. (Není jasné, co autorka myslí výrazem baseline numbers – základní počet. Snad neočkované? Poznámka editora) (

V kanadském Ontariu zemřelo v roce 2021 86 dětí oproti základním čtyřem nebo pěti; šlo o tak závažné úmrtí dětí, že statečný poslanec předložil tuto záležitost parlamentu. [Viz zde].

V izraelské nemocnici RamBam v Haifě bylo zaznamenáno o 34 % více spontánních potratů a porodů mrtvého plodu u očkovaných žen než u neočkovaných."
05.06.2022 - 09:26 | Filtr
(Býk) Deam
Jako před časem covid v tisku svíral, drtil a kosil, tak v současnosti ve stejném tisku Rusku neustále všechno dochází.

https://www.moonofalabama.org/2022/…

Podobné titulky asi příliš nevypovídají o aktuálním stavu na bojišti, ale stejně jako v případě covidu hodně vypovídají o kvalitách novinářské práce.

Třeba se nakonec trefí, jen aby dříve nedošlo západu odhodlání a chuť dále podporovat Ukrajinu.
27.06.2022 - 11:15 | Filtr
(Střelec) MIKULAS
Beta samci obtížně hledají práci

https://rumble.com/v17itv7-scott-be…
29.06.2022 - 15:14 | Filtr
(Býk) Artislove
Ďalšia lekárka, ktorá sa venuje výskumom vakcín 20 rokov a otvorila si hubu na špacír ohľadne vakcín na Covid, mala "nehodu". Našťastie sa ju nepodarilo zabiť a ani jej priateľa, ako talianskeho lekára Dominica Biscardiho, ktorý učinil o vakcínach objav, ktorý by toto svinstvo a divadlo definitívne ukončil, ale nestihol ho zverejniť
https://www.ilriformista.it/chi-e-d…

alebo ako bývalá zamestnankyňa najväčšej farma spoločnosti Merck Brandy Vaughan, ktorá rok dopredu oznámila, že od 2020 sa začne vo veľkom oćkovacia agenda na depopuláciu a potom záhadne umrela doma v posteli na "prirodzenú príčinu" hoci zdrav. stav mala 100%-ný a aj o tom točila video a poistila sa dôkazmi že takáto prirodzená smrť nehrozí.. Samozrejme všetko zmazali a scenzurovali.. Osobne som tie videá prekladala.... https://newtube.app/RebeccaCampbell…

Takže tvárme sa ďalej že pandémia je reálna a že vrahovia nám chcú dobre. Opomínajme tieto obete a tvárme sa ako je všetko hoax... :93: :85:

"Naša drahá priateľka a fenomenálna popredná svetová bojovníčka za slobodu, lekárka Carrie Madej, bola zapojená do leteckého nešťastia, ktoré ju takmer zabilo. Po tom, čo na súde vypovedala pre svojho kolegu, bojovníka za lekársku slobodu, Dr. Paula Gosselina, a zúčastnila sa akcie s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, odletela súkromným lietadlom so svojím partnerom Billym. Krátko po vzlietnutí sa pokazil motor a havarovali a pristáli na neďalekom poli.
Doktorka Madej má niekoľko zlomenín, pre ktoré ju dnes operovali a Billy má zlomeniny lebky, tváre a chrbta. Chvála Bohu, že sú obaja nažive, ale všetkých vás prosím o modlitby. Najmä pre Billyho, ktorý má vážne poranenie hlavy.
Ako mnohí vedia, doktorka Carrie Madej je jednou z popredných lekárskych profesionálov, ktorí varovali ľudstvo pred hanebnou transhumanistickou agendou, ktorá stojí za zavedenými vakcínami.
Doktorka Madej sa zúčastnila lekárskych konferencií, kde počula povestných „bláznivých, zlých profesorov“, ktorí načrtli svoje temné plány s vakcínami. To ju veľmi znepokojilo a začala svoje 20-ročné vyšetrovanie s cieľom odhaliť tieto diabolské plány kriminalizovaných zdravotníckych zariadení. Dr. Madej objavila agendu skoncovať s ľudstvom s cieľom nahradiť nás kyborgmi: novou formou človeka, ktorá je čiastočne technologická, čiastočne biologická.
Prezradila, ako injekcie spúšťajú proces transhumanizmu tým, že menia ľudský genóm a pripravujú ľudstvo na prechod na človeka 2.0.
Cieľom je vytvoriť nové plemeno ľudí, ktoré možno ľahko ovládať prostredníctvom všetkých druhov frekvencií, žiarenia a signálov. Túto agendu potvrdil bývalý dôstojník britských tajných služieb v Dôkaze veľkej poroty 1.
Boli sme úplne prví na svete, ktorí robili rozhovor s Dr. Madej a natočili sme s ňou svetoznámy dokument BITVA O ĽUDSTVO."

https://davidicke.com/2022/06/…
29.06.2022 - 22:54 | Filtr
(Býk) Deam
Opět něco k "vakcinaci" (na Tchaj-wanu už nabodnuto 91%):

https://igorchudov.substack.com/p/…

Na Tchaj-wanu došlo mezi květnem 2021 a květnem 2022 k poklesu porodnosti o 23,24%.

Jak je vidět v přiložené tabulce, jde o extrémní výkyv ve srovnání s předchozími lety.

A pokles nejen na Tchaj-wanu:

https://igorchudov.substack.com/p/…
30.06.2022 - 14:23 | Filtr
(Býk) Artislove
Globalistický plán pokračuje..
Náš zapredaný premiér Heger chystá daňovú reformu. Má vraj motivovať pracovať a nevlastniť. Nebol toto náhodou hoax? :63:
Kto nič nevlastní už nemá slobodu..
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/…
30.06.2022 - 16:04 | Filtr
(Býk) Deam » Artislove
Myslím, že u nás k tomu máme nakročeno rychleji. ;) Než to na Slovensku prosadí.

https://www.youtube.com/watch/…

Tohle poběží samospádem...
YouTube
30.06.2022 - 17:30 | Filtr
(Býk) Artislove » Deam
no.. a podaktorým ešte stále v hlave nezasvietilo.. :63: to budú tvrdé pády na hubu :21:
30.06.2022 - 23:47 | Filtr
(Býk) Deam » Artislove
To teda budou.

Také drsné - dodavatel plynu do Německa začíná mít dost velké ekonomické potíže.


https://vlkovobloguje.wordpress.com/…
30.06.2022 - 23:57 | Filtr
(Býk) Artislove » Deam
2 roky sa týmto submisívnym otrokom hovorilo, že budú problémy a prídu veľké :93: a že fejkdémia je len začiatok .. nieee to všetko hoaxy a haha a hihi a zapichenem sa a budeme žiť ako pred tým.. :63: když je někdo blbej tak teraz nech si zožerie čo si navaril..Mne už je to jedno ja nejako prežijem.. Deti nemám, takže v poho :46:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »