Kolaps a regenerace?


25.11.2017 - 16:14
(Býk) Deam
Kolaps a regenerace?
Nějaký čas už přemýšlím o založení tohoto vlákna, inspirovala mě diskuze pořádaná Pardubickým salonem s příznačným názvem:

"Pomalá sebevražda západní civilizace"

https://www.youtube.com/watch/…

Sice zde existuje spřízněné téma - invaze islámu a jeho stoupenců, nicméně problém je mnohem hlubší.

Něco, doufám, že nikoliv nenapravitelně, poškodilo psychiku velké části Evropanů, Američanů a dalších příslušníků ZC, že naprosto zblbli.

Důsledky první a druhé světové války? Zajímavé je, že touto sebevražedností trpí právě jen západní civilizace, přičemž ostatní civilizační okruhy si se svými protivníky také žádné servítky nebraly, ale sklony k autogenocidě neprojevují.

Příčinou tedy musí být něco, co ostatní nemají? Hlavní hosté berou jako jednoho z viníků opuštění boha. Otázkou je, jestli křesťanství samo o sobě nemá obrovskou roli na tom, kam nejen Evropa směřuje - dlužno dodat, že opět jen křesťanství západní - určitě mělo obrovskou roli při rozkvětu, když se ale podívám na vrcholné představitele současných církví, nelze nevidět, že s velkou chutí zatloukají hřebíky do rakve.

Se značnou dávkou cynismu bych si mohl říkat, že mi to může být jedno, nějak už to dožiju a co bude později, to mi může být ukradené, jenže mě z toho všeho poněkud přepadají chmury.

Doplnění 8.4.2022:

Pokud jsem si před lety maloval, že hlavním problémem bude stýkání a potýkání s islámským světem, musím uznat, že jsem byl neskutečně naivní. :)

Doplnění 13.5.2022

Aby to nebylo tak pesimistické.;)
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od začátku: / 38 

Řazení:
05.06.2022 - 09:06 | Filtr
(Býk) Deam
Covidové dění se odehrává nyní spíše po straně, což bohužel nic nemění na již způsobených následcích a probíhajících plánech.

https://www.zvedavec.news/komentare…

Výňatek:

"Jako by to všechno nebylo dost hrozné, paní Hechtová se opřela o studie ze tří zemí - Kanady, Skotska a nyní Izraele - a ukázala, že v zemích s vysokým podílem očkování umírají děti v průběhu roku 2021 a po něm v nepoměrně větší míře a že novorozenci umírají v nepoměrně větší míře, pokud mají očkované matky oproti matkám neočkovaným.

Ve vysoce očkovaném Skotsku zemřel v roce 2021 téměř dvojnásobný počet dětí než v základním počtu. (Není jasné, co autorka myslí výrazem baseline numbers – základní počet. Snad neočkované? Poznámka editora) (

V kanadském Ontariu zemřelo v roce 2021 86 dětí oproti základním čtyřem nebo pěti; šlo o tak závažné úmrtí dětí, že statečný poslanec předložil tuto záležitost parlamentu. [Viz zde].

V izraelské nemocnici RamBam v Haifě bylo zaznamenáno o 34 % více spontánních potratů a porodů mrtvého plodu u očkovaných žen než u neočkovaných."
05.06.2022 - 09:26 | Filtr
(Býk) Deam
Jako před časem covid v tisku svíral, drtil a kosil, tak v současnosti ve stejném tisku Rusku neustále všechno dochází.

https://www.moonofalabama.org/2022/…

Podobné titulky asi příliš nevypovídají o aktuálním stavu na bojišti, ale stejně jako v případě covidu hodně vypovídají o kvalitách novinářské práce.

Třeba se nakonec trefí, jen aby dříve nedošlo západu odhodlání a chuť dále podporovat Ukrajinu.
29.06.2022 - 15:14 | Filtr
(Býk) Artislove
Ďalšia lekárka, ktorá sa venuje výskumom vakcín 20 rokov a otvorila si hubu na špacír ohľadne vakcín na Covid, mala "nehodu". Našťastie sa ju nepodarilo zabiť a ani jej priateľa, ako talianskeho lekára Dominica Biscardiho, ktorý učinil o vakcínach objav, ktorý by toto svinstvo a divadlo definitívne ukončil, ale nestihol ho zverejniť
https://www.ilriformista.it/chi-e-d…

alebo ako bývalá zamestnankyňa najväčšej farma spoločnosti Merck Brandy Vaughan, ktorá rok dopredu oznámila, že od 2020 sa začne vo veľkom oćkovacia agenda na depopuláciu a potom záhadne umrela doma v posteli na "prirodzenú príčinu" hoci zdrav. stav mala 100%-ný a aj o tom točila video a poistila sa dôkazmi že takáto prirodzená smrť nehrozí.. Samozrejme všetko zmazali a scenzurovali.. Osobne som tie videá prekladala.... https://newtube.app/RebeccaCampbell…

Takže tvárme sa ďalej že pandémia je reálna a že vrahovia nám chcú dobre. Opomínajme tieto obete a tvárme sa ako je všetko hoax... :93: :85:

"Naša drahá priateľka a fenomenálna popredná svetová bojovníčka za slobodu, lekárka Carrie Madej, bola zapojená do leteckého nešťastia, ktoré ju takmer zabilo. Po tom, čo na súde vypovedala pre svojho kolegu, bojovníka za lekársku slobodu, Dr. Paula Gosselina, a zúčastnila sa akcie s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, odletela súkromným lietadlom so svojím partnerom Billym. Krátko po vzlietnutí sa pokazil motor a havarovali a pristáli na neďalekom poli.
Doktorka Madej má niekoľko zlomenín, pre ktoré ju dnes operovali a Billy má zlomeniny lebky, tváre a chrbta. Chvála Bohu, že sú obaja nažive, ale všetkých vás prosím o modlitby. Najmä pre Billyho, ktorý má vážne poranenie hlavy.
Ako mnohí vedia, doktorka Carrie Madej je jednou z popredných lekárskych profesionálov, ktorí varovali ľudstvo pred hanebnou transhumanistickou agendou, ktorá stojí za zavedenými vakcínami.
Doktorka Madej sa zúčastnila lekárskych konferencií, kde počula povestných „bláznivých, zlých profesorov“, ktorí načrtli svoje temné plány s vakcínami. To ju veľmi znepokojilo a začala svoje 20-ročné vyšetrovanie s cieľom odhaliť tieto diabolské plány kriminalizovaných zdravotníckych zariadení. Dr. Madej objavila agendu skoncovať s ľudstvom s cieľom nahradiť nás kyborgmi: novou formou človeka, ktorá je čiastočne technologická, čiastočne biologická.
Prezradila, ako injekcie spúšťajú proces transhumanizmu tým, že menia ľudský genóm a pripravujú ľudstvo na prechod na človeka 2.0.
Cieľom je vytvoriť nové plemeno ľudí, ktoré možno ľahko ovládať prostredníctvom všetkých druhov frekvencií, žiarenia a signálov. Túto agendu potvrdil bývalý dôstojník britských tajných služieb v Dôkaze veľkej poroty 1.
Boli sme úplne prví na svete, ktorí robili rozhovor s Dr. Madej a natočili sme s ňou svetoznámy dokument BITVA O ĽUDSTVO."

https://davidicke.com/2022/06/…
29.06.2022 - 22:54 | Filtr
(Býk) Deam
Opět něco k "vakcinaci" (na Tchaj-wanu už nabodnuto 91%):

https://igorchudov.substack.com/p/…

Na Tchaj-wanu došlo mezi květnem 2021 a květnem 2022 k poklesu porodnosti o 23,24%.

Jak je vidět v přiložené tabulce, jde o extrémní výkyv ve srovnání s předchozími lety.

A pokles nejen na Tchaj-wanu:

https://igorchudov.substack.com/p/…
30.06.2022 - 14:23 | Filtr
(Býk) Artislove
Globalistický plán pokračuje..
Náš zapredaný premiér Heger chystá daňovú reformu. Má vraj motivovať pracovať a nevlastniť. Nebol toto náhodou hoax? :63:
Kto nič nevlastní už nemá slobodu..
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/…
30.06.2022 - 16:04 | Filtr
(Býk) Deam » Artislove
Myslím, že u nás k tomu máme nakročeno rychleji. ;) Než to na Slovensku prosadí.

https://www.youtube.com/watch/…

Tohle poběží samospádem...
YouTube
30.06.2022 - 17:30 | Filtr
(Býk) Artislove » Deam
no.. a podaktorým ešte stále v hlave nezasvietilo.. :63: to budú tvrdé pády na hubu :21:
30.06.2022 - 23:47 | Filtr
(Býk) Deam » Artislove
To teda budou.

Také drsné - dodavatel plynu do Německa začíná mít dost velké ekonomické potíže.


https://vlkovobloguje.wordpress.com/…
30.06.2022 - 23:57 | Filtr
(Býk) Artislove » Deam
2 roky sa týmto submisívnym otrokom hovorilo, že budú problémy a prídu veľké :93: a že fejkdémia je len začiatok .. nieee to všetko hoaxy a haha a hihi a zapichenem sa a budeme žiť ako pred tým.. :63: když je někdo blbej tak teraz nech si zožerie čo si navaril..Mne už je to jedno ja nejako prežijem.. Deti nemám, takže v poho :46:
05.07.2022 - 20:11 | Filtr
(Býk) Artislove
Veľmi dobrý podcast, ktorý len potvrdzuje to čo tvrdíme od začiatku. Odporúčam vypočuť.

"Katastrofa. Tak píší o výsledcích hodnocení uplynulých dvou let německá média. Terčem kritiky je především ministr zdravotnictví Karl Lauterbach (SPD) a pod palbou je i Institut Roberta Kocha, jehož šéfovi Lotharu Wielerovi teď hrozí odvolání. Experti jmenovaní vládou a parlamentem nenašli téměř žádné důkazy o účinnosti opatření v letech pandemie. Kritizují zejména nedostatečný sběr dat a netransparentnost politických rozhodnutí. Podrobnosti se dozvíte v podcastu Reflexu A plus X v rozhovoru Angeliky Bazalové s publicistou Petrem Šourkem. "

https://www.reflex.cz/clanek/…
09.07.2022 - 23:37 | Filtr
(Býk) Deam
V Nizozemí se snaží postupně likvidovat sedláky.

https://www.novinky.cz/zahranicni/…

Rutte má drzost vykládat zemědělcům o překračování hranic, přičemž sám se je chystá okrást o po generace držený majetek..

Pro tamější zemské škůdce příjemné s užitečným.

Pokud se jim to podaří, tak se zbaví nezávislé části populace, získají půdu na zastavění a učiní celou společnost zase o něco závislejší a zranitelnější.

Pro zajímavost - bratr ministra, co toto prosazuje, je ředitelem onlinového supermarketu picnic, do kterého zainvestoval Vilda Gatesů 600 milionů dolarů.

Je jasné, že silný selský stav složený z velkého množství úspěšných zemědělců není v zájmu velkých korporací ani současné vládnoucí třídy.

Ještě pár odkazů:

https://nltimes.nl/2022/07/…

Tedy EU místo hnojení hnojem prosazuje vyšší závislost na umělých hnojivech a zemním plynu. Tedy opět škodit

A k rozkrádání půdy za účelem zástavby:

https://brandnewtube.com/watch/…
10.07.2022 - 11:07 | Filtr
(Býk) Deam » Deam
Aktualizace k Tchaj-wanu -

https://igorchudov.substack.com/p/…

Pokles v porodnosti se zvýšil z předchozího na 27,66%.

A aby toho nebylo málo, dramatický nárůst v dětských pohřbech:

https://lionessofjudah.substack.com/…
10.07.2022 - 11:55 | Filtr
(Býk) Deam
A ještě něco trochu staršího k tomu, jak probíhalo testování pfizeru na dětech.

https://rumble.com/v18s66i-bombshel…
10.07.2022 - 17:46 | Filtr
(Býk) Artislove
Posledné Interview DR. Carry Madej pred jej leteckou "nehodou" Informácie o tom čo globálne elity plánujú, o živote v Metarverze- mŕtvej ríši, o Super počítači, ktorý má riadiť populáciu a ktorého technológia nepochádza zo Zeme..Príliš pritiahnuté za vlasy? Posúďte sami..

https://rumble.com/v1bo3gp-carrie-m…
12.07.2022 - 00:34 | Filtr
(Býk) Deam
Na Ukrajině akční slevy na západní zbraně.

Třeba až bude v Lidlu ukrajinský týden, dostane se něco i k nám. ;)

https://gatesofvienna.net/2022/07/…
12.07.2022 - 00:37 | Filtr
(Býk) Deam
Očkovací dobroty další pokračování:

https://otevrisvoumysl.cz/25-duvodu…
14.07.2022 - 14:56 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Deam
Podle mě je nejdůležitější, že to lidi přestalo zajímat. Zájem, to je ta úrodná půda......
14.07.2022 - 19:19 | Filtr
(Býk) Artislove » Lupi
Čo sa týka očka, pokiaľ nebude záujem áno, bude to super. Ovšem aby to neprerástlo do kompletnej apatie, pretože sa ľudia potom preberú už len v pekle..ani nebudú vedieť ako...
14.07.2022 - 21:31 | Filtr
(Býk) Artislove
Video kde na Svetovom ekonomickom fóre narovinu hovoria o pláne hackovať milióny ľudí a pozmeňovať ich. Majú na to technológie a chcú mať nad ľuďmi dozor..Už sa to deje. Ich motto je "nech dobrá kríza nevýjde na zmar"...

Dr. Juval- Schwabova pravá ruka: "Ľudia sú teraz hackovateľné zvieratá. Celá tá myšlienka, že ľudia majú dušu, alebo ducha a majú slobodnú vôľu, a nikto nevie čo sa vo mne deje...Takže čokoľvek si vyberiem či už vo voľbách, alebo v supermarkete, je to moja slobodná voľa. S tým je teraz koniec."

https://rumble.com/vxl3av-jp-sears-…
24.07.2022 - 22:09 | Filtr
(Býk) Deam
Naboosterované nyní covid drtí a kosí více než ostatní.

https://igorchudov.substack.com/p/…
24.07.2022 - 22:10 | Filtr
(Býk) Deam » Artislove
Trvalo mi, než jsem se k tomu dostal, no bylo to přinejmenším velice zajímavé.
26.07.2022 - 15:36 | Filtr
(Býk) Deam
https://stevekirsch.substack.com/p/…

Dle minivýzkumu dvojnásobná úmrtnost na očkování oproti úmrtnosti na covid.

A dle tohoto videa přibývá úmrtí a pohřbů malých dětí a radikálně se zvýšila potratovost.:

https://www.brighteon.com/46a3f416-…

Nárůst potratovosti - obvyklá 5-16%, od počátku očkování 74% potratovost u očkovaných.
26.07.2022 - 17:56 | Filtr
(Býk) Artislove » Deam
Áno je to zaujímavé. Sledujem tú doktorku už od začiatku..
27.07.2022 - 19:01 | Filtr
(Býk) Deam
Mámina kamarádka, bohužel už třikrát očkovaná, byla důrazně varována snachou ať za žádnou cenu nechodí na čtvrtou dávku.

Pikantní na tom je, že ona snacha je sama i s manželem třikrát očkovaná a pracuje v jedné velké nemocnici.

Zřejmě už je toho svinstva s vakcínou vidět tolik, že se začínají probírat i doktoři, co to zezačátku zbaštili i s navijákem.
29.07.2022 - 21:36 | Filtr
(Býk) Deam » MIKULAS
Nabírá to na tempu.

https://childrenshealthdefense.org/…

U 15% dospělých Američanů se do několika týdnů až měsíců po očkování objevila zdravotní komplikace.

Z těch 15%

17% dvě dávky
13% tři dávky
30% věk 18-29
23% věk 30-49
6% věk 50-64
4% nad 65
7% bílí
21% černí
32% hispánci
15% liberálové
14% "umírnění" (nejspíše míněno "nezávislí")?
8% konzvervativci

21% krevní sraženiny
19% infarkt
18% poškozená játra
17% sraženiny v noze/plicích
15% cévní mozková příhoda

Ve skupině 18-49 -
21% autoimunitní onemocnění
20% krevní sraženiny
19% cévní mozková příhoda/plicní sraženiny
17% poškozená játra/sraženiny v noze/infarkt
15% změna v menstruačním cyklu/Guillain-Barréúv syndrom/periférní obrna lícního nervu

Krátil jsem to.

Pokud je to vymyšlené na redukci populace, tak se to povedlo. Zvlášť s ohledem na to, že mladší ročníky jsou proti samotné nemoci přirozeně odolnější, zároveň mají nejvyšší riziko zdravotních následků a ty si mohou nést po zbytek života. Co to může dělat s porodností, to jsem přidával před nedávnem...
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »