Kolaps a regenerace?


25.11.2017 - 16:14
(Býk) Deam
Kolaps a regenerace?
Nějaký čas už přemýšlím o založení tohoto vlákna, inspirovala mě diskuze pořádaná Pardubickým salonem s příznačným názvem:

"Pomalá sebevražda západní civilizace"

https://www.youtube.com/watch/…

Sice zde existuje spřízněné téma - invaze islámu a jeho stoupenců, nicméně problém je mnohem hlubší.

Něco, doufám, že nikoliv nenapravitelně, poškodilo psychiku velké části Evropanů, Američanů a dalších příslušníků ZC, že naprosto zblbli.

Důsledky první a druhé světové války? Zajímavé je, že touto sebevražedností trpí právě jen západní civilizace, přičemž ostatní civilizační okruhy si se svými protivníky také žádné servítky nebraly, ale sklony k autogenocidě neprojevují.

Příčinou tedy musí být něco, co ostatní nemají? Hlavní hosté berou jako jednoho z viníků opuštění boha. Otázkou je, jestli křesťanství samo o sobě nemá obrovskou roli na tom, kam nejen Evropa směřuje - dlužno dodat, že opět jen křesťanství západní - určitě mělo obrovskou roli při rozkvětu, když se ale podívám na vrcholné představitele současných církví, nelze nevidět, že s velkou chutí zatloukají hřebíky do rakve.

Se značnou dávkou cynismu bych si mohl říkat, že mi to může být jedno, nějak už to dožiju a co bude později, to mi může být ukradené, jenže mě z toho všeho poněkud přepadají chmury.

Doplnění 8.4.2022:

Pokud jsem si před lety maloval, že hlavním problémem bude stýkání a potýkání s islámským světem, musím uznat, že jsem byl neskutečně naivní. :)

Doplnění 13.5.2022

Aby to nebylo tak pesimistické.;)
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od začátku: / 38 

Řazení:
07.09.2022 - 16:37 | Filtr
(Býk) Deam
A taky něco pozitivního:

https://igorchudov.substack.com/p/…

Vláda v Británii přestává s očkováním dětí pod 11(12) let.

13.09.2022 - 16:01 | Filtr
(Býk) Artislove
V US TV už otvorene hovoria a ukazujú dôkazy od patológov, že od plandémie u 50-70% mŕtvol nachádzajú umelo vytvorené zrazeniny niektoré dlhé aj ako ľudská noha. Nie je to organického pôvodu a je to často príčina smrti...
Ale poďme zase tvrdiť, že hoax...

Video je len na FB...

https://www.facebook.com/1000019741…
17.09.2022 - 23:16 | Filtr
(Býk) Artislove
Výskum z 2013 lieku mRNA...z 200 000 zúčastnených žije 5!!! Všetkým sa zastavilo srdce...aj ešte žijúcim...Osobné svedectvo...


https://www.facebook.com/1000024320…
18.09.2022 - 09:44 | Filtr
(Býk) Artislove » MIKULAS
Mikuláš vôbec mi to nevadí, sú to zaujímavé informácie, kľudne ich píšte. Ďakujem :1:
18.09.2022 - 14:23 | Filtr
(Střelec) verka96 » MIKULAS
To mě vede k myšlence, pokud se moc v dnešní době nepohybuju mezi lidmi, je to výhoda? I když chodím často do prirody, mam vice klidu, je to možná dobře..
22.09.2022 - 14:31 | Filtr
(Býk) Artislove
Ďalší hoax sa pomaly ale isto implementuje do reality
Značkovanie detí ako psov + pozmeňovanie ich mozgu

"Svetové ekonomické fórum (WEF) nedávno navrhlo, že existujú „solídne“, „racionálne“ a „etické“ dôvody pre implantovanie mikročipov deťom. Tvrdia, že technológie pre „rozšírenie reality” (tzv. augmentovaná realita) majú schopnosť pretransformovať spoločnosť a životy jednotlivcov.

Podľa článku na webe WEF, publikovaného koncom augusta, „implantované technológie by sa mohli stať normou v budúcnosti“ a „predstavujú súčasť prirodzenej evolúcie, ktorou už prešli aj nositeľné technológie.“

https://www.znovuspolu.com/infokana…
23.09.2022 - 20:16 | Filtr
(Býk) Deam
Přirozené úmrtí 7 minut po bivalentním boosteru. Jak je vidět, i novější verze si drží své kvality.

https://igorchudov.substack.com/p/…
23.09.2022 - 21:05 | Filtr
(Býk) Artislove
Biden využil exekutivní příkaz k institucionalizování eugeniky a transhumanismu. Článek máme z webu technocracy.news. Na vše, o čem mluvíme, máme odkazy v poznámkách. Národní iniciativa pro biotechnologie a bioprodukci byla vytvořena exekutivním příkazem prezidenta Bidena 12. září 2022.

To prakticky zaručuje, že transhumanismus a genetická manipulace občanů budou hlavním tématem nadcházejícího a nikdy nekončícího volebního cyklu v roce 2024. Tento příkaz je tektonický v tom, že slaďuje a pověřuje všechny agentury, aby koordinovaly přístup celé vlády k rozvoji biotechnologií a biologické výroby, který nám pomůže dosáhnout našich společenských cílů. A tyto společenské cíle jsou zmíněny hned v úvodu exekutivního příkazu.

„No, víte, možná budeme muset vzít tato morální bio-vylepšení, která by mohla být v budoucnu možná, a možná je budeme muset udělat populaci skrytě, protože lidé by se tomu mohli bránit, ale je to pro jejich dobro, takže jim to uděláme skrytě.“

https://otevrisvoumysl.cz/corbettuv…
23.09.2022 - 21:08 | Filtr
(Býk) Artislove » Deam
Že prirodzené úmrtie.. To je děs. :28:. Toto čo sa deje fakt môže popierať len niekto kto je buď totálny imbecil, alebo má absolútne nulový charakter.. :63:
01.10.2022 - 09:49 | Filtr
(Panna) yknuf
Myšlenka dne: Proč by Rusko vyhazovalo do povětří plynovody, do kterých investovalo miliardy, když můžou jednoduše uzavřít kohoutek? V Evropě se lidi furt hádají, jestli jsou na straně Ruska nebo Ameriky, a nechápou, že obě strany chtějí s Evropou jen vyjebat.
01.10.2022 - 10:02 | Filtr
(Panna) yknuf
https://www.c-span.org/video/…

Joe Biden: "Let me answer the first question first, if Germany… if --, if Russia invades, that means tanks or troops crossing the --, the border of Ukraine, again, then there will be, we --, there will be no longer a Nord Stream 2. We will bring an end to it."
Reuters journalist: "But the… how will you, how will you do that, exactly? Since the project… and control of the project is within Germany’s controls."
Joe Biden: "We will --, I promise you we’ll be able to do that," řekl jasně am. prezident na společném brífinku s něm. kancléřem Scholzem už 7. února 2022.
01.10.2022 - 21:50 | Filtr
(Býk) Deam » yknuf
Jak prohlásil Henry Kissinger: "Amerika nemá stálé přátele či nepřátele, jen zájmy."
01.10.2022 - 22:10 | Filtr
(Býk) Deam » yknuf
Myslím, že Rusové nejsou v současnosti na své spojence a partnery tak nároční jako SSA. V zásadě stačí, aby nebyli otevřeně nepřátelští. A pak se o vnitřní záležitosti daných zemí příliš nestarají. Ale to může být i o tom, že prostě na víc nemají kapacitu.

U SSA jsou vztahy se spojenci založené na jednoznačné podřízenosti, zdá se, že vlastní politiku se daří vést jen státům, které jsou na to dostatečně velké a důležité.
02.10.2022 - 05:02 | Filtr
(Panna) yknuf » Deam
Asi ano. Anebo jak ještě napsal Kissinger, "Whenever peace – conceived as the avoidance of war – has been the primary objective of a power or a group of powers, the international system has been at the mercy of the most ruthless member of the international community. Whenever the international order has acknowledged that certain principles could not be compromised even for the sake of peace, stability based on an equilibrium of forces was at least conceivable."
02.10.2022 - 05:05 | Filtr
(Panna) yknuf
Krize sem, krize tam… britská centrální banka nakupuje státní dluhopisy za cca 65 miliard liber, přičemž tak činí za nově "vytvořené" (tzv. kvantitativně uvolněné) peníze. No a protože bude těchto peněz tedy najednou více, bude v Anglii asi i velká inflace.

https://theconversation.com/bank-of…
06.10.2022 - 20:19 | Filtr
(Býk) Deam
Opět něco ke Covidu. :)

https://stevekirsch.substack.com/p/…

"Jednoduché proplachování solným fyziologickým roztokem provedené do 24 hodin od příznaků dvakrát denně po dobu 14 dnů může snížit riziko hospitalizace pro COVID 8X. To je mnohem lepší než Paxlovid (pouze 2,5x snížení, pokud věříte zkušebním datům). To je mnohem lepší než jakákoli vakcína proti covidu v praxi a je to také mnohem bezpečnější."
08.10.2022 - 09:19 | Filtr
(Býk) Artislove » MIKULAS
Bohužil.. ale keď sa to hovorilo tak veľké smiechy a dezoláti.. Toľko ľudí už zaplatilo životom..ale asi to takto musí byť..Pokiaľ ľudia sami neuvidia a nezažijú tak neuveria..sme hlúpe bytosti..

Inak koluje po FB preklad Zelenského mena :4: vyskúšala som to osobne a fakt to preložilo takto :61:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
08.10.2022 - 09:45 | Filtr
(Býk) Artislove
:61:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
08.10.2022 - 10:35 | Filtr
(Býk) Artislove
Ľudia sa nechali neuveriteľne zmanipulovať.Toľko adeptov na Darwinovu cenu.. :43:

Dr. Charles Hoffe

"92% všetkých úmrtí na Covid boli plne očkovaní. Jedná sa teda o pandémiu očkovaných. Čím viac dávok očkovania máte, tým väčšia pravdepodobnosť je, že zomriete na Covid. Toto vážne poškodzuje imunitný systém. Diskriminácia tých, ktorí sa rozhodli byť neočkovaní, je teda absolútne absurdná, pretože to budú tí, ktorí prežijú."

https://otevrisvoumysl.cz/dr-charle…
08.10.2022 - 11:00 | Filtr
(Rak) aktigram » Artislove
Niekde som čítala - nie je ťažké niekoho oklamať ale veľmi ťažké je takého človeka presvedčiť že bol oklamaný.
Toto je teraz najsilnejšie v praxi, očkovaných ľudí nie je možné presvedčiť že sa mýlili.
Moje postrehy v poslednej chvíli jej zachranili život kvôli zrazeninám - no ona tvrdí že to určite nie je kvôli očkovaniu a stalo sa to veľmi rýchlo po druhej dávke a ona sa ide po operacií očkovať tretikrát. Vraj aj v nemocnici povedali že to nie je príčinou očkovania - ale čo majú povedať, ked sú tam všetci zaočkovaní.
Mladý muž skoro podľahol chrípke teda covidu a celá jeho rodina tvrdí že ak by mal všetky 3 očkovania nebol by tak veľmi ťažký priebeh ale on bol iba 2x.
Jednoducho tí ľudia nepripustia že sa mýlia a preto si myslím že je zbytočne bojovať. Bud sa preberú a otvoria oči alebo pokoj s nimi.
08.10.2022 - 11:04 | Filtr
(Býk) Deam » Artislove
Hehe, typická chyba v matrixu:)
08.10.2022 - 11:08 | Filtr
(Býk) Deam
Z kagetegorie 5 minut po dvanácté:

https://igorchudov.substack.com/p/…

Stát Florida proti podávání vakcín pro všechny děti do 18 let a muže do 39.

Důvody: muži do 60 let mají v případě aplikace mrna vakcín o 10% vyšší riziko infarktu v období do 28 dnů od podání.

U "klasických" vakcín se toto riziko neobjevilo.
08.10.2022 - 12:51 | Filtr
(Býk) Artislove » Deam
No veď klasicky :4:
08.10.2022 - 12:56 | Filtr
(Býk) Artislove » aktigram
Áno aj ja som to čítala a plne s tým súhlasím. Tu ale už ide o to, že ľudia, ktorí už vyslovene popierajú dôsledky pichancov aj napriek tomu, že ich samých to poškodilo alebo to niekoho zabilo, tí ľudia už majú psychickú poruchu. Kognitívna disonancia to istí.. Pretože keď už toto človeka nepreberie, tak tam musí byť nejaký vážny problém s ponímaním reality a s pudom sebazáchovy, ktorý absentuje..

U nás tiež padajú po očku ako hrušky... a sú proste idioti, ktorí si aj tak stále pôjdu svoje. Títo ľudia sú užitoční idioti doslova. Presne takí, akých globalisti potrebujú aby dosiahli svoje ciele..Ja osobne neviem ani o jednom "bielom koňovi", ktorý by sa na konci príbehu mal dobre..Biely kôň vždy zomrie alebo skončí v base..ale keď vtáčka lapajú pekne mu spievajú.. :21:
08.10.2022 - 17:02 | Filtr
(Rak) aktigram » Artislove
Je mi z toho smutno už ked to čítam, ale tak to vidím aj ja.
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »