Je nutné brát věci tak , jaké jsou , protože jinak to nejde?


07.10.2020 - 11:21
(Býk) player
Je nutné brát věci tak , jaké jsou , protože jinak to nejde?
Nebo je síla mysli taková , že si realitu opravdu tvoříme sami? Takže v realitě křesťana se Hospodin dostaví jako zpětná odezva , muslim nebe s huriskama rozhodně někde má , protože to chce a polovina civilizace se Covidem nakazit nemůže , protože v jejich reralitě neexistuje?

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
07.10.2020 - 15:36 | Filtr
(Lev) Tuvalu
Ne nutné to není, co se týče c19, panuje panika v podstatě jen v
Mediich, a to hlavně tam co je obec vedená predátory CZ , Slovensko atd.
Srovnáván média ve 4 zemích, ti co maji strach sedí doma a ostatni prostě žijou a pracujou.
Podstivé vedení různých států a státníků si jednoduše nekakaj
do hnízda.
07.10.2020 - 16:17 | Filtr
(Býk) player » Tuvalu
To nemíří přímo na Covid. Spíše na lidské chápání a vnímání reality? Máme se položit na vlny a osud je výš , či bojovat s mlýny větrnými a myslet si že právě my otáčíme kolem dějin?
07.10.2020 - 16:42 | Filtr
(Lev) Tuvalu » player
V podstatě to cele nemá ani hlavu ani patu, takž psát kolem dokola, to jde jen když už není do čeho píchnout.
07.10.2020 - 17:07 | Filtr
(Vodnář) mili111
To asi nechceš :61: :61: :61:...ale stejně odpovím :29:

Pravda je někde uprostřed :61:...ale čistě podle mě :3:
07.10.2020 - 17:32 | Filtr
(Váhy) Jupíí
V tomto čase se nad tím zamýšlím také.Je to téma svobodné vůle.Moje zkušenosti mě vedou, že jsem řízená osudem, ale rozhodně jsem nikdy nečekala, co mně spadne do klína samo. Tedy takto, ta myšlenka přišla, ale myšlenka je údajně daná.Já na to přirozeně nepřišla sama,na to potvrzení,ale jsou prý už i vědecké důkazy, třeba u koně, který zachytí povel dříve, než je vysloven.Musím říci, že mně takto reagovala psice a já tenkrát nechápala, bylo to už kolem roku 1997.Mívám se zvířaty docela dobré napojení.
Prostě určitě jsou v kvantovém poli informace o dění, protože se u mě kdysi shodlo i více lidí v událostech.
Jenže nyní už je údajně doba, že posouváním se k vyšším vibracím, můžeme měnit.U něčeho se mně to daří a jinde s tím nehnu.
Ač astrologií moc nevládnu, tak tam něco přečtu a zajímavé, že ty programy velmi často žijeme.Dostaneme-li se nad, přestávají nás ovládat.
Myslím si, že kdo si skutečně nepřipustí tu možnost a je v tom přímém napojení na Boha(Vesmír), neonemocní, protože to pro něj neexistuje.
07.10.2020 - 17:45 | Filtr
(Lev) Tuvalu » Jupíí
Zajimavé

Kdyby mě třeba pan dr flégr měl ošetřovat, tak i kdybys mě zabila, tak neonemocním a ani na kašlík ani na nic!!
07.10.2020 - 17:55 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Tuvalu
No vidíš, dostal jsi se nad... :4:.
07.10.2020 - 18:16 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Jupíí
Myslím, že zmiňuješ dvě věci. Kůň nebo pes...nebo nějaký jiný zvíře...zachytí tvou myšlenku.
U psa např. pokud máš jasno a srozumitelno.....jede podle tebe bez mluvení....dokud nenarazíš....a to je to druhé téma...a v tom se nějak neorientuju....mám víc variant
-pole někoho druhého....něco silnějšího
- celkové pole možností na tomto světě (myšleno...pokud vzlétneš a i kdyby si měla v hlavě, že pes poletí s tebou...tak asi ne...a ještě...samo fyzicky..ošahatelně....za nohu stáhnutelně :4: ..jinak spolu můžete letět třeba na Gurun :61:)
- další faktor...ještě sis neprožila....nechápeš proč bys měla.....nemáš pocit, že tě to potká....a bum
-v podstatě....pokud se oprostíš od všeho lidského....což je vlastně tedy od všech programů....teoreticky by na tebe nemělo mít nic vliv....takže až umřem...tak 100% :61:....jestli se to dá dřív (myslím opravdu...ne si to namluvit)...si nejsem úplně jistá....pokud neexistuje nějaký...
-a to je další...pokud neexistuje nějaký ten plán...a to pak stejně jedeš podle něj....takže ....už dám pokoj :61:....se v tom nějak ztrácím

PS:v dnešní době....se světem jak nyní stojí...energeticky...myšleno...a doufám, že se pohybujem směrem k lítacím zítřkům :61:
07.10.2020 - 19:06 | Filtr
(Lev) Tuvalu » mili111
Tak někde uprostřed to je až moc diplomatické
To by potom každá debata brzo skončila, :4:
07.10.2020 - 20:41 | Filtr
(Blíženci) eau
Ano, je nutné brát věci jak jsou. Ale co to vlastně znamená to “tak jak jsou” ? Je totiž potřeba přijmout především fakt, že naše mysl má nejen schopnost jasnosti ale i mlžení. A rozpoznat která kvalita zrovna převládá chce nadhled i sám nad sebou. Schopnost uzřít veškeré své záměry, své skryté strachy, potřeby, traumata. A pak se prostě rozhodnout.

Znám osobně příběh kdy můj přítel anarchista neustále bojoval proti systému, takový ten typ: dlouhý vlasy, gladiatory, jeden z vůdčích nesehnutí, věčně bojující s náckama, což bylo dost o hubu. A ti náckové ho samozřejmě furt pronásledovali fakt hrůza x) no a pak potkal mě která teda nácky vůbec nepotkávala a možná kdybych byla stejná jak on, tak jsme je potkávali furt, ale já je prostě nepotkávala, tak je přestal potkávat i on. Wow. No záhada co...
Tím chci říct, že do jisté míry si realitu tvoříme sami. A do jisté míry nemáme ani ponětí co se děje za hranicemi našeho subjektivna.

Co je tedy neměnné? Smrt...té se všichni bojí nejvíc...ať už fyzicky nebo symbolicky...ať už je to smrt těla nebo ega...
Ale co je za tím? A co my víme.... ; )


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »