zánět v rameni bursitida


08.11.2021 - 16:05
(Panna) klariska
zánět v rameni bursitida
Mám diagnostikovanou bursitidu - zánět tíhového váčku v rameni.Zhruba měsíc co ji mám, ortoped nasadil prozatím léky protizánětlivé Biofenac, Reparil , ale nepomáhají mi, ani slabší od bolesti NAALGESIN, v noci nemůžu bolestí spát a obtěžuje mne to i přes den v klidu. Mám nařízený klidový režim, ruku nezatěžovat, ovšem jsem prodavačka vyučená a těžko se mi povede najít práci jinou kde nebudu muset fyzicky pracovat.Z práce současné jsem odešla, takže na podpoře se nedá být dlouho. Co čtu injekce nepomáhají až operace, jenže na ni se nedostanu hned, léčba je prý zdlouhavá.Máte nějaké zkušenosti o které byste se tu podělili?

Příspěvky: Všechny | tajga

Řazení:
11.11.2021 - 10:50 | Filtr
(Ryby) thééé » tajga
čtu si účinky atak..zaujímavé..to vyzkouším
ale co mě zaujaloo, že je to silné přírodní rozpouštědlo :4:
11.11.2021 - 00:01 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » tajga
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele :):):), který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Na zuby doporučují kysličník neředěný a několikrát denně zadržet v puse. Musím říct, že na bolest zubů to vyzkoušené nemám, ale když si to dám do pusy, zuby mě začnou bolet :4:.Co jsem četla, vyléčili tím i kaz, asi menší... Je to dobré na dásně.
09.11.2021 - 08:42 | Filtr
(Blíženci) tajga » thééé
Ono je tekuté. Ředila jsem podle doporučení s hořčíkovým olejem, aby tolik nestékalo. Jinak moc zkušenosti nemám, tohle byl takový první experiment a zapůsobilo to až zázračně. Potom jsem ještě zkoušela na zánět zubu, ale to ani nemělo šanci zabrat, bolest mě donutila jít hned k zubaři.
09.11.2021 - 05:34 | Filtr
(Ryby) thééé » tajga
Taky se chci zeptat na DMSO, našlo mi to něco tekutého
08.11.2021 - 18:23 | Filtr
(Blíženci) tajga
Mám dobrou zkušenost s DMSO. Muž měl zánět z PC myši v rameni. V noci ho bolest budila, přes den to bylo taky nepříjemné. Hned první noc po večerním namazání se normálně vyspal bez probuzení, několik dní v tom pokračoval a opravdu to pomohlo výrazně.
Práce prodavačky se snad dá sehnat i méně náročná, kdysi jsem prodávala v knihkupectví a moc jsem se tam nepředřela :D. Hlavně držím palce k uzdravení.
Teď koukám, že Jupii o DMSO už taky píše přede mnou, takže potvrzuji :)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »