zánět v rameni bursitida


08.11.2021 - 16:05
(Panna) klariska
zánět v rameni bursitida
Mám diagnostikovanou bursitidu - zánět tíhového váčku v rameni.Zhruba měsíc co ji mám, ortoped nasadil prozatím léky protizánětlivé Biofenac, Reparil , ale nepomáhají mi, ani slabší od bolesti NAALGESIN, v noci nemůžu bolestí spát a obtěžuje mne to i přes den v klidu. Mám nařízený klidový režim, ruku nezatěžovat, ovšem jsem prodavačka vyučená a těžko se mi povede najít práci jinou kde nebudu muset fyzicky pracovat.Z práce současné jsem odešla, takže na podpoře se nedá být dlouho. Co čtu injekce nepomáhají až operace, jenže na ni se nedostanu hned, léčba je prý zdlouhavá.Máte nějaké zkušenosti o které byste se tu podělili?

Příspěvky: Všechny | Lupi

Řazení:
23.04.2022 - 15:43 | Filtr
(Blíženci) Lupi
A které rameno? Schválně si zkus večer před spaním představit, že NEDĚLÁŠ prodavačku. Že děláš něco zábavného a ještě dobře placeného, žes dědila a nemusíš dělat vůbec nic......
17.04.2022 - 13:49 | Filtr
(Panna) klariska » Lupi
Děkuji všem za odpovědi, už msm domluvenou operaci na soukromé klinice a poté mne poslal doktor si dopředu zsmluvit rehabilitace.Musim hned po ni cvičit. ale nevim zda ny mo nepomohlo jen cvičení.Tsm se dost divili.pdoc mě neposlali dřív , pry se nejdřív cvičí a operace je až posledním řešením. Mě uz ted bolest ustoupila. ale rameno totálně zamrzlo, mam hybnost dost omezenou a zkrácené svaly.Mam plánovanou Ask s redres.
Bohužel jsem začala nějak kašlat, rymu nemam ale kašel dráždivý a ten tsk rychle nevylecim.tak je operace v ohrožení.
Ja uz predtim měla covid zápal plic a pak to rameno.Ale nevim presne z čeho
za me je to z přetížení , po covidu jsem šla hjed na 3 směny do práce a zvedala těžké bedny taky.Tak hlavně abych byla vůbec někdy dobrá. Už jsem to chtela mit vyřešené tou operací a musim zas onrmocnět.
11.11.2021 - 16:55 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Lupi
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele :):):), který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No :61:, už ho na 3% naředěný kupuju. Taky kdysi 9% na vlasy, na melír, ještě ho mám, ale pusu s ním tedy nevyplachuju...
11.11.2021 - 11:14 | Filtr
(Blíženci) Lupi
Na záněty je skvělý Audiron, má jen jednu vadu - musíš se trefit přesně na ložisko. Ale dá se to, prostě matláš tak dlouho kolem, až zjistíš, kde nastala největší úleva a tam se pak soustředíš.
Z hlediska psýchy bojuješ nějaký boj (=zánět) jestli "to ještě uneseš, nebo už ne". Co máš unést, na to musíš přijít sama, ale zdá se, že tělo by potřebovalo pauzu, úlevu, ale ty ho přepínáš - tohle ještě musím, tohle ještě utáhnu, zvládnu.
11.11.2021 - 11:09 | Filtr
(Blíženci) Lupi » :):):)
Doufám, že tím "neředěným" myslíš 3% neředěný? Protože takový 33% například by ti ty zuby nejpíš urychleně rozpustil. :97:
Používala ho naše tábornická zdravotnice - na zuby, zanícené uši, na všechno možný. Fungovalo to hezky. Ten 3%, pochopitelně :4:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »