Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

mbplacebo - Poslední odpovědi


  
 
 
 
22.02.2019 - 09:35
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Háňa* » mbplacebo
Ještě dotaz. Píšeš "snažím se vůbec netlačit na pilu".
V čem přesně ta snaha spočívá ? Není náhodou jakákoli snaha právě to tlačení ?
Netlačit na pilu není stejné, jako SNAŽIT se na ni netlačit, jestli mi rozumíš.
22.02.2019 - 09:27
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Háňa* » mbplacebo
Já se do určité doby setkávala spíš z opakem - že se mnou chlapi něco společného mít chtěli. Takže jsem se musela cíleně naučit chovat se rezervovaně. Oni si prostě obyčejnou srdečnost, takovou tu lásku k lidem obecně, nebo jak to nazvat, vysvětlovali jako znak přístupnosti k těm jejich choutkám.
A potom, když byli odmítnuti, se cítili zhrzeni, možná až skoro zrazení. Byl to sice jejich problém, mě to nemuselo zajímat, ale přesto jsem se naučila chovat se v jejich přítomnosti trochu jinak, než je mi přirozené, aby ze mě necítili výzvu, která tam sice nebyla, ale oni ji viděli, protože ... protože jsou to prostě muži.
Potom jsem sice zase pro ně byla "namyšlená kráva", ale to mi nevadilo, ať si to zdůvodní jakkoli, hlavně, když mi dají pokoj a nebudou po mně chtít ty věci :4:

Dneska už jsem jsem ve věku a stavu opotřebení, kdy můžu zase být jaká jsem, aniž bych byla stále někde "balena". Mám klid - dokonce mě občas, jako bonus, některý z těch nadupaných hochů, pustí v tramvaji sednout a já mu klidně můžu říct, že je miláček, aniž by z toho vyvozoval něco :12:

Tak nevím, jestli z toho vyvodíš něco pro sebe. Když chceš opak, třeba bude fungovat to nechtění, aby po tobě šli. Mně se totiž párkrát stalo i to, že někoho bych chtěla já a ten zrovna zájem nejevil. Tak možná to chtění, prahnutí po tom, je cítit a odrazuje.
21.02.2019 - 20:22
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Najdise.cz » mbplacebo
velmi velmi osemetne tema

nejde o vyzarovani negativni energie vuci muzi
jde o vyzarovani negativni energie vuci vztahu
u homosexualni zeny by to tedy nemuselo vubec byt vuci muzi

misogynii i feminismus tvori v lidech matka
vytvari negativni vztahovy vzorec, ktery se prenasi do dospeleho

je-li dite homosexualni, neni to ani misogyn ani feminista, a prece ma stejny problem jako tito dva

pojmy jsou zavadejici a odvadi od jadra problemu
27.01.2019 - 00:13
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

player » mbplacebo
Dost častý jev. Teda , ne asi že bych já , ale znám pár žen , před kterejma samci raději zalézají do nor , houští či různých krytů , tušíc nebezpečí. :3:
26.01.2019 - 23:41
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Jupíí » mbplacebo
Já tomu rozumím, co chceš tady říci.Do našeho bio pole se odráží kde co a může to být napříč životy třeba prokletí, uhranutí apod., ač někomu se to zdá jako blbost.No asi to znáš...
Mé problémy taky nevyřešily jen odstraněné vzorce chování a rozhodně nemám vše vyřešené a myslím, že budu pořád něco řešit :4:.Pro změnu mám odzkoušený takový mnohaletý "bludný kruh" se zdravím.To, co zabralo na jiné, na mě fakt ne :4:.Karma. Netvrdím, že je to u tebe stejné.
Zkusila bych aktivovat srdeční centrum(uvolňuje to bloky), určitě tím nic nezkazíš, ale jestli ti to odhalí příčinu, to netuším :1:.
26.01.2019 - 13:11
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Buddha/2 » mbplacebo
Neomlouvej se, domyslel jsem si to :46:
A už jsem asi odpověděl (i když to Tvé čtu až teď) :4:

btw, zajímavý překlep :3:
26.01.2019 - 13:05
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Buddha/2 » mbplacebo
:4: Bys to chtěla teplé a na stříbrném talíři jo? :4:
Můžu Ti nabídnout menu, vybrat si musíš sama :3:.
Souhlasil bych s Tebou, že je to v podvědomí, ale neříkal bych tomu negativní energie, spíš blokující myšlenka. Asi to znáš, něco současně chceš, ale něco v tobě je proti. To něco je výsledek nějaké negativní zkušenosti,výsledkem může být jen opatrnost, nedůvěra, potřeba prověřovat ...
Někdy bys musela jít hodně zpátky, mohlo to vzniknout když ti byly třeba 3 roky a nelíbilo se ti jak se chová otec k matce - mohla vzniknout myšlenka "TOHLE tedy nechci". Tak něco, konkrétně Ti neřeknu, nejsem jasnovidec :20:. Ale možná ani nemusíš najít přímo to prvotní (píšeš, že regrese nepomohla). Zkus to vzít jinak - pozoruj své reakce a pocit při interakci s muži a určitě si něčeho na ten způsob všimneš a pak se od toho odpíchneš. Hodně štěstí, držím :15: a věřím že jsi šikovnná holka :5:
26.01.2019 - 12:55
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

mbplacebo » mbplacebo
Nevyzařuji, omlouvám se
26.01.2019 - 12:01
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

thééé » mbplacebo
" to si myslím že na mém místě by cítil naprosto každý,"
to je úplně přirozené :15:, člověk je tvor společenský.
Mám s tím jakoby zkušenost, ale obráceně. To moje vyzařování bylo zase takové křehké, rybí, submisivní, a to prostě zase přitahovalo určité typy mužů, a já se prostě lehce nechávala využívat a měnit a kdovíco. No a díky určitým zkušenostem se to stoplo a muselo změnit. Teď jsem tak prvoplánovaně mužská :4: :47: :46: (prevence a ochrana) a vidím, jak to funguje a působí na to mužské okolí. Ale tak já už to neřeším, pro mě už jsou top dobrá přátelství, nad vším partnerstvím.
S tou prací to je určitě fajn, že to takhle vnímáš, mě šlo o to, zbavit se jakékoliv kontroly a urputnosti, která je typická pro toho saturna s marsem. Kolikrát, když se něco rozváže čistě na zevní rovině, projeví se to i na těch jemných. ne jen obráceně.
(jen tak pod čarou, a možná to bude lepší soukromě, přemýšlela jsi nad tím, jaké to jsou typy mužů, které Tě přitahují, které by jsi ráda pustila do svého intimního prostoru?)
26.01.2019 - 11:59
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Buddha/2 » mbplacebo
Hele, a jak jsi vůbec přišla na to, že vyzařuješ negativní energii?
Kdyby se to dělo podvědomě, tak ne že bys netušila proč, ale netušila bys vůbec :4:. - to bylo myšleno vážně.
Možná, kdybys tenhle nesmysl vygumovala z hlavy, bylo by všechno ok :5:
26.01.2019 - 11:40
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

CapRising » mbplacebo
Jasné, nemyslela som to nejak útočne alebo obviňujúco. Ak sa smiem spýtať, čo tá regresná terapia? Spomenula si si na niečo?
25.01.2019 - 22:26
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Najdise.cz » mbplacebo
Ahoj,
já myslím, že klíčová je ta tvá konjunkce Venuše s Jupiterem. Tradiční astrologie sice mluví o velkém štěstí, ale my, co na to jdeme od lesa a od psychologie, na to máme trochu jiný náhled. Je to energie výlučnosti, dokonalosti, absolutnosti, velkoleposti, a je taková zvláštně neživá...jako kdyby to byla dokonalá zlatá socha, ikona. Ta energie se může projevit i reálně, anebo může být jen v ideové formě. Můžeš ji cítit aktivně a nějak jí projevovat, anebo ji můžeš mít totálně vytěsněnou. Pravda je ta, že ta konjunkce je zkrátka něčím "moc". Může to být intenzita, může to být v podstatě cokoliv. Mám kamarádku, co má Venuši s Jupiterem a navíc i Sluncem ve Lvu...a je Slunce...doslova. Září, tvoří, je jak dítě...jen si to neuvědomuje, stále hledá nějaké sebeutvrzení. A pak, je jí fakt moc i fyzicky, je to klasický případ "metráčka", xxxl tělo.
V Raku se to chová trochu jinak, ale řekl bych, že až tolik ne. Asi to bude víc nevědomé, v osmém domě...asi se k mužům chováš (nejspíš úplně podvědomě) tak, že je naprosto zaplavuješ svými emocemi, nedáš jim vydechnout, máš tendenci se o ně nějak "starat", ale je toho na ně nejspíš příliš... Osmý dům ukazuje na to, že se možná hrozně moc nevědomky upínáš, lpíš, toužíš, možná se partneři s tebou cítí děsně svázaně. Na druhou stranu, osmý dům dělá i velký strach z nějaké neznámé energie. A ta tvá konjunkce je mimo jiné ve volné konjunkci s Lilith. O Lilith se všude možně povědělo asi až až. Většina toho jsou mimochodem nesmysly. Každopádně, vytváří to nějaký nevědomý strach až paniku. Muži mohou mít pocit, že tvá kritéria jsou tak vysoká a nedostižná, že se ani nebudou snažit, aby se k tobě byť jen přiblížili. Někteří mohou mít třeba podvědomý strach z kastrace, z toho, že je svojí velkolepou energií úplně vykostíš, odstřihneš. Zkus se ale i ty sama zamyslet, zdali náhodou něco podobného nevysíláš...něco ve smyslu "jen to nejlepší z nejlepšího, a nic víc, je pro mě dobré", zdali se sama podvědomě neodstřiháváš od čehokoliv, co by se zdálo být jenom "obyčejné" nebo nějak nezajímavé...
Je toho samozřejmě víc. Kdybys chtěla, můžeme i přes zprávy nebo osobně, tohle je jen takový hrubý nástřel...
25.01.2019 - 21:28
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Wiké » mbplacebo
já mám taky mars ve lvu a taky nejsem magnetická nějak.
Ale ty máš aspon všelijak hodně aspektovanou venuši - to přece může někoho vábit..??
25.01.2019 - 20:55
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

thééé » mbplacebo
Rozumím, možná Tvůj čas ještě přijde.
Ono, to jsou takové ty jednoduché rovnice, že to místo, které nás nejvíc obtěžuje, dostává nejvíc energie, a pak prostě na to jiné, třeba venušiné apod. není dostatek prostoru.
Mě k tomu napadá taková ta chytrá věta - netlač řeku, teče sama...nezkoušela jsi třeba nějaké bojové umění (píšeš, že jsi bojovnice)nebo thai-chi, čchi-kung apod., prostě nebojovat, ale energii využít nějak konstruktivně?
25.01.2019 - 20:32
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Najdise.cz » mbplacebo
Pochopila jsem to. :3:Proto jsem psala, že můžeš mít nějakou negativní zkušenost s opačným pohlavím, kterou si zazdila do podvědomí. No a právě proto můžeš vyzařovat něco, co muži cítí jako bariéru.
Ano setkala jsem se s tím. U sebe.
25.01.2019 - 20:00
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

thééé » mbplacebo
jůů tady je blíženců :4:..

Ahoj. Nabídnu Ti jeden z pohledů, který zase mě nabídla astropsychologie.
Jen nevím, nakolik to bude stravitelné, protože jakmile jde o naše stinné stránky, většinou reagujeme odmítavě, je to přirozené.
Problém, o kterém mluvíš je typický v případě, kdy saturn aspektuje nějak neharmonicky mars.
Saturn se tu totiž bere jako naše stinné místo - vše co odmítáme, nechceme, stydíme se za to, je to pro nás nepřijatelně a taky jednoduše je to těžce v životě zkoušeno.
A mars by se dal zjednodušeně popsat i jako muži v našem okolí, taky vztah k aktivní mužské složce v nás, k zacházení se zdroji, s energií, taky s penězmi, hospodaření se silami, taky jako způsob sebeprosazení, ventilace hněvu, ale taky část sexuality - ta druhá - spojení (narozdíl od venuše, která se podílí zase na té první fázi - uvolnění, příjemnu, sblížení a vzrušení).
U Tebe zrovna tato konjunkce saturnu a marsu ve lvu je.
Ženy, které znám s podobným aspektem jsou velmi výkonné a dokážou zastat velmi těžké mužské práce.
Je možné, že pro Tebe samotnou je toto "mužské místo" tak silné těžiště života, že to velmi vyzařuješ ven, a tak můžeš jakoby "vyzařovat silně mužsky", což může být pro většinu mužů něco jako konfrontace, může to v nich vyvolávat strach.
Ale zase na druhou stranu věřím, že jsou i muži, kterým je právě tohle příjemné a žádoucí.
(pro zajímavost - u aspektu saturnu k venuši vznikají zase špatné vazby k ženám, k ženskému aspektu v sobě, požitkům, ale i erotice, a ten hodnotový systém je jaksi přiškrcený).

Když se na to podíváme z té pozitivní stránky, přes všelijaký problém se sebeprosazením, uvolněním při akci (problém nechat věci jen běžet), a kdovíco dalšího.. přináší saturn zodpovědnost, stabilitu, zralost, a úplně hlavním tématem u těchto aspektů je prostě "zvědomit" si toto místo. Netrápit se tím, že je to takto zpřekážkovaná oblast, ale prostě unést ten obrovský náklad jako vítěz. Nakonec si člověk prožije, jak se taková záležitost promítá do vícero rovin v životě, a může základům fungování vztahů rozumět daleko víc než ostatní, může mít dokonale prohlédnuté všechny formy ubližování, her a manipulací. A takové vědomí je přece to vítězství.
Tak přeji příjemné prohlédnutí :15:, že vše je v souladu, s Tebou samotnou :1: :29:
25.01.2019 - 19:04
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Najdise.cz » mbplacebo
Já mam třeba retrográdní Saturn v VII. domě, zároveň jako vládce toho domu a astrologie mi řiká, ať se neženim dřív jak ve třiceti a i tak je velká pravděpodobnost, že ta partnerka bude sobecká atd.:D Ale to, že je hledání si partnera dneska hodně složitý, je i civilizačnim onemocněnim a bude to ještě horší vzhledem k tomu, co se ve světě děje. Jinak taky ženský po třicítce a chlapy po padesátce to mají mnohem těžší žejo. Nic pozitivnějšího zrovna v rukávu nemam. :D Já se ale cítim sám líp, než s těma partnerkama co sem zažil.
25.01.2019 - 16:13
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Najdise.cz » mbplacebo
No a můžeš říct něco o tom, jak vypadá iniciativa ze tvý strany o navázaní kontaktu s chlapem, co tě sexuálně přitahuje? Horoskopicky z osobního pozorování mi přijde, že z některých štírovitejch holek mají chlapy respekt nebo neví jak s nima mluvit, ale tomu já nerozumim, já mam mámu co má ve štíru kolem půlky planet.
25.01.2019 - 14:27
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

Buddha/2 » mbplacebo
Tak to je jasný. Jsi rozdvojená a oni neví s kterou půlkou se bavit dřív :4:
25.01.2019 - 14:03
Láska a vztahy: Podvědomí negace vztahu

kopretina4 » mbplacebo
8 let je dlouho, to bude spíš osobní, jestli před tím nějaký kontakt byl, myslím osobní, nezávislé na tom co "vysíláš"
nebude to tebou, měl/a by ti to vysvětlit a ne tajit...není to v tobě
Stránka 1 / 2
« předchozí   další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »