Podvědomí negace vztahu


24.01.2019 - 21:21
(Blíženci) mbplacebo
Podvědomí negace vztahu
Zajímalo by mě jestli někdo z Vás má zkušenosti s vyzařováním negativní energie pro opačné pohlaví, děje se to podvědomě, člověk ani netuší proč...

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 3 2 1
Řazení:
22.02.2019 - 09:35 | Filtr
(Beran) Háňa* » mbplacebo
Ještě dotaz. Píšeš "snažím se vůbec netlačit na pilu".
V čem přesně ta snaha spočívá ? Není náhodou jakákoli snaha právě to tlačení ?
Netlačit na pilu není stejné, jako SNAŽIT se na ni netlačit, jestli mi rozumíš.
22.02.2019 - 09:27 | Filtr
(Beran) Háňa* » mbplacebo
Já se do určité doby setkávala spíš z opakem - že se mnou chlapi něco společného mít chtěli. Takže jsem se musela cíleně naučit chovat se rezervovaně. Oni si prostě obyčejnou srdečnost, takovou tu lásku k lidem obecně, nebo jak to nazvat, vysvětlovali jako znak přístupnosti k těm jejich choutkám.
A potom, když byli odmítnuti, se cítili zhrzeni, možná až skoro zrazení. Byl to sice jejich problém, mě to nemuselo zajímat, ale přesto jsem se naučila chovat se v jejich přítomnosti trochu jinak, než je mi přirozené, aby ze mě necítili výzvu, která tam sice nebyla, ale oni ji viděli, protože ... protože jsou to prostě muži.
Potom jsem sice zase pro ně byla "namyšlená kráva", ale to mi nevadilo, ať si to zdůvodní jakkoli, hlavně, když mi dají pokoj a nebudou po mně chtít ty věci :4:

Dneska už jsem jsem ve věku a stavu opotřebení, kdy můžu zase být jaká jsem, aniž bych byla stále někde "balena". Mám klid - dokonce mě občas, jako bonus, některý z těch nadupaných hochů, pustí v tramvaji sednout a já mu klidně můžu říct, že je miláček, aniž by z toho vyvozoval něco :12:

Tak nevím, jestli z toho vyvodíš něco pro sebe. Když chceš opak, třeba bude fungovat to nechtění, aby po tobě šli. Mně se totiž párkrát stalo i to, že někoho bych chtěla já a ten zrovna zájem nejevil. Tak možná to chtění, prahnutí po tom, je cítit a odrazuje.
21.02.2019 - 20:22 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Rose sprite, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
velmi velmi osemetne tema

nejde o vyzarovani negativni energie vuci muzi
jde o vyzarovani negativni energie vuci vztahu
u homosexualni zeny by to tedy nemuselo vubec byt vuci muzi

misogynii i feminismus tvori v lidech matka
vytvari negativni vztahovy vzorec, ktery se prenasi do dospeleho

je-li dite homosexualni, neni to ani misogyn ani feminista, a prece ma stejny problem jako tito dva

pojmy jsou zavadejici a odvadi od jadra problemu
27.01.2019 - 00:13 | Filtr
(Býk) player
Dost častý jev. Teda , ne asi že bych já , ale znám pár žen , před kterejma samci raději zalézají do nor , houští či různých krytů , tušíc nebezpečí. :3:
26.01.2019 - 23:41 | Filtr
(Váhy) Jupíí » mbplacebo
Já tomu rozumím, co chceš tady říci.Do našeho bio pole se odráží kde co a může to být napříč životy třeba prokletí, uhranutí apod., ač někomu se to zdá jako blbost.No asi to znáš...
Mé problémy taky nevyřešily jen odstraněné vzorce chování a rozhodně nemám vše vyřešené a myslím, že budu pořád něco řešit :4:.Pro změnu mám odzkoušený takový mnohaletý "bludný kruh" se zdravím.To, co zabralo na jiné, na mě fakt ne :4:.Karma. Netvrdím, že je to u tebe stejné.
Zkusila bych aktivovat srdeční centrum(uvolňuje to bloky), určitě tím nic nezkazíš, ale jestli ti to odhalí příčinu, to netuším :1:.
26.01.2019 - 21:10 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » Jupíí
Ano, to určitě, nad tím taky často přemýšlím, ale opakovaně už nic nedělám, protože vztah neexistuje, předtím jsem neměla ty nejlepší vztahy, ale vím co jsem dělala za chyby, byla jsem tzv. závislák... To jsem si zpracovala a rozhodně bych nebyla ve vztahu jen proto, že se bojím být sama.... Ostatně to už dávno tak není, i když si myslím, že by každý měl být nějakou dobu sám, ale já jsem extrém. Trošku to tady směřuje k tomu, co děláme ve vztahu špatně, jak špatně komunikujeme, ale já jsem směřovala diskuzi o pár kroků dopředu, první pohled "tuhle ne". Jenom při prvnim kontaktu, co může být příčinou, že ač jste milá, stejně nejste nikdy ta, kterou by někdo někam pozval... Prvotní příčina.. Vyzařování???
26.01.2019 - 19:29 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Buddha/2
Musím potvrdit, že opravdu cestou do dětství a rozebráním si otce ( vzpomínek-myšlenek, pocitů v té době), jsem pochopila plno věcí, co jsem v těch mých dlouholetých partnerských vztazích dělala opakovaně blbě a proč.Najednou tam bylo jo ahá :44: :63:...
26.01.2019 - 14:07 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Buddha/2
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Lion-monk, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Zaujmout jde i víceméně pasivně, prostě tim, že se člověk bude nějak prezentovat. Nemyslel sem nic ve smyslu běhat za ženskýma jako pes.
26.01.2019 - 14:01 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Lion-monk
Hele, ta míra je dost individuální. Snaha zaujmout, když se přehání, působí přesně naopak. Jo, kňourání sice působí na mateřské instinkty, ale jinak moc sexy není :4:. Cíle se mi rozbírat nechce, stejně většina lidí neví co doopravdy chce :4:
26.01.2019 - 13:53 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Buddha/2
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Lion-monk, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Z těch očividnějších věcí. U chlapa je v týhle situaci podle mě nejlepší první krok přestat kňourat, že nemá ženskou a přestat se snahou si tim stěžováním si získávat pozornost. Zkusit zaujmout jinýma kvalitama a mít v životě jiný cíle. Už jen to člověka zatraktivní tak, že to stačí až až.
26.01.2019 - 13:11 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » mbplacebo
Neomlouvej se, domyslel jsem si to :46:
A už jsem asi odpověděl (i když to Tvé čtu až teď) :4:

btw, zajímavý překlep :3:
26.01.2019 - 13:05 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » mbplacebo
:4: Bys to chtěla teplé a na stříbrném talíři jo? :4:
Můžu Ti nabídnout menu, vybrat si musíš sama :3:.
Souhlasil bych s Tebou, že je to v podvědomí, ale neříkal bych tomu negativní energie, spíš blokující myšlenka. Asi to znáš, něco současně chceš, ale něco v tobě je proti. To něco je výsledek nějaké negativní zkušenosti,výsledkem může být jen opatrnost, nedůvěra, potřeba prověřovat ...
Někdy bys musela jít hodně zpátky, mohlo to vzniknout když ti byly třeba 3 roky a nelíbilo se ti jak se chová otec k matce - mohla vzniknout myšlenka "TOHLE tedy nechci". Tak něco, konkrétně Ti neřeknu, nejsem jasnovidec :20:. Ale možná ani nemusíš najít přímo to prvotní (píšeš, že regrese nepomohla). Zkus to vzít jinak - pozoruj své reakce a pocit při interakci s muži a určitě si něčeho na ten způsob všimneš a pak se od toho odpíchneš. Hodně štěstí, držím :15: a věřím že jsi šikovnná holka :5:
26.01.2019 - 12:55 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » mbplacebo
Nevyzařuji, omlouvám se
26.01.2019 - 12:49 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » Buddha/2
Protože mě už nic jinyho nenapadá, třeba nevyžadují, ale někde se stala chyba
26.01.2019 - 12:44 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » Buddha/2
Sem s tím :1: přesně toto mě taky napadlo, jenže na to nemůžu přijít
26.01.2019 - 12:13 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » mili111
No, věci bývají v podstatě jednoduché. Jenže člověk je tvor přemýšlivý a mívá tendence drbat se pravou rukou za levým uchem :3: :4:
26.01.2019 - 12:07 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Buddha/2
Tak na tom něco bude :15: :4:
No asi potřebuje nějak přijít jak na to....a má to někde "zažrané"....takže hledá gumu. :3:
26.01.2019 - 12:01 | Filtr
(Ryby) thééé » mbplacebo
" to si myslím že na mém místě by cítil naprosto každý,"
to je úplně přirozené :15:, člověk je tvor společenský.
Mám s tím jakoby zkušenost, ale obráceně. To moje vyzařování bylo zase takové křehké, rybí, submisivní, a to prostě zase přitahovalo určité typy mužů, a já se prostě lehce nechávala využívat a měnit a kdovíco. No a díky určitým zkušenostem se to stoplo a muselo změnit. Teď jsem tak prvoplánovaně mužská :4: :47: :46: (prevence a ochrana) a vidím, jak to funguje a působí na to mužské okolí. Ale tak já už to neřeším, pro mě už jsou top dobrá přátelství, nad vším partnerstvím.
S tou prací to je určitě fajn, že to takhle vnímáš, mě šlo o to, zbavit se jakékoliv kontroly a urputnosti, která je typická pro toho saturna s marsem. Kolikrát, když se něco rozváže čistě na zevní rovině, projeví se to i na těch jemných. ne jen obráceně.
(jen tak pod čarou, a možná to bude lepší soukromě, přemýšlela jsi nad tím, jaké to jsou typy mužů, které Tě přitahují, které by jsi ráda pustila do svého intimního prostoru?)
26.01.2019 - 11:59 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
Hele, a jak jsi vůbec přišla na to, že vyzařuješ negativní energii?
Kdyby se to dělo podvědomě, tak ne že bys netušila proč, ale netušila bys vůbec :4:. - to bylo myšleno vážně.
Možná, kdybys tenhle nesmysl vygumovala z hlavy, bylo by všechno ok :5:
26.01.2019 - 11:53 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » CapRising
Ne bohužel nic... Nefunguje to moc na mě
26.01.2019 - 11:40 | Filtr
(Blíženci) CapRising » mbplacebo
Jasné, nemyslela som to nejak útočne alebo obviňujúco. Ak sa smiem spýtať, čo tá regresná terapia? Spomenula si si na niečo?
26.01.2019 - 11:27 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » CapRising
Jako vždycky z toho nic není, to tím myslím, protože to je realita, nebudu tady psát něco co tak ve všech případech není... Nechci si tady vymýšlet kolik mám ctitelu, když žádný už X let neexistuje
26.01.2019 - 10:28 | Filtr
(Blíženci) CapRising » Iteza
Naviac je tá Venuša v kvadratúre s Plutom a Pluto je v znamení Váh - znamení vzťahov a v 11. vodnárskom dome. Tá supercitlivá Luna v Rybách je v opozícii k Saturnu a Marsu, čiže celkovo tvoja ženská časť je akoby v rozpore s tvojou mužskou časťou.
Inak Venuša + Jupiter je v kvadratúre k južnému a severnému uzlu, ľudia tomu nevenujú väčšinou pozornosť, ale všetko čo je v kvadratúre k JU a SU je niečo, čo sa pociťuje ako prekážka, niečo, čo nás brzdí na ceste vpred a čo sa musí vyriešiť, čomu človek musí venovať pozornosť.
Vieš, niekedy ľudia napíšu niečo, čo si sami neuvedomujú, napríklad ty píšeš, že samozrejme, nič z toho nebolo. Čo myslíš tým samozrejme?
26.01.2019 - 07:23 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » thééé
Nejvíc energie věnuju práci a sobě, práce mě hrozně baví a díky ní jsem si leccos uvědomila, kolikrát nad tímhle nemám vůbec čas přemýšlet a plním si svoje sny jak pracovní, tak osobní, jen občas chybí a tím jak je to dlouho, tak si to potřebuji nějak zpracovat, ale to si myslím že na mém místě by cítil naprosto každý, není to tak že bych se hroutila, ale potřebuji pochopit proč...
26.01.2019 - 07:17 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » Wiké
Nevabi bohužel nebo bohudík nevím, je to zacarovanej kruh...
Příspěvky: 53-29 28-4 3-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »