Podvědomí negace vztahu


24.01.2019 - 21:21
(Blíženci) mbplacebo
Podvědomí negace vztahu
Zajímalo by mě jestli někdo z Vás má zkušenosti s vyzařováním negativní energie pro opačné pohlaví, děje se to podvědomě, člověk ani netuší proč...

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3
Řazení:
24.01.2019 - 21:39 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele silentium, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Kontakty s okolím vlastního těla, nebo v tomto případě spíše těl jsou složitější, než by šly jednoznačně vyjádřit. Snad u konkrétního "doteku" ale paušalizovat to asi nepůjde. :74:
25.01.2019 - 00:42 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele bubobubo, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Možná negativní zkušenost, kterou si nepamatuješ. :3:
25.01.2019 - 01:03 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Lion-monk, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jo, takhle působim na osoby opačnýho pohlaví nakažený feminismem. Akorát s tim rozdílem, že vim proč.
25.01.2019 - 05:44 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » bubobubo
Myslím to spíš tak, že se mnou nechtějí mít nic společného a neví vlastně proč ?jako kdyby člověk měl špatnou auru nebo vyzaroval něco co není přijatelné, otázka je jestli jste se s tím někdo setkal?
25.01.2019 - 09:48 | Filtr
(Vodnář) mili111
Jo...jeden kluk...přímo odpuzoval ženské...přitom v současnosti docela hodnej kluk. Našlo se (no nebudu pitvat) že byl nějakej skoro Mengele..no a nějak na to ženy měly radar :4:

Ale může to být něco daleko jednoduššího a obyčejnějšího....třeba si v min. životě mohla být "ostrá" holka veselých mravů...a oni se bojí....i když jsi dnes vlastně puťka. :3:

A spousta ženskejch tam má stopku....i když vědomě touží....jelikož má v podvědomí jen nějakou obavu (program) z dětství.

Takže bych začala od součastnosti...pomalu zpátky....a ono se to vyloupne :4:

A jestli ti to nejde samotné..najdi si nějakou/kého průvodce, který ti bude sedět. :29:
25.01.2019 - 09:50 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » mbplacebo
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Lion-monk, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jo, sem narážel na to, že se to dít může, ale nemusí to bejt vždycky špatně. Například když si člověk udržuje dobrý hodnoty, který dekadentní společnost neuznává, v takovym případě může mít spousta lidí z toho člověka strach, i když je jinak přitažlivej. Taky se to může dít, když ženská vyzařuje mužskou nebo chlap ženskou energii. Dál ještě zoufalství a podobný emoce působí nepřitažlivě. Další věc, spousta lidí řeší věk (u ženskych), sociální postavení, počet sexuálních partnerů atd.
25.01.2019 - 10:08 | Filtr
(Blíženci) kopretina4 » Lion-monk
:15:

zrovna jsem chtěla napsat to samé, tedy mám osobní zkušenost právě s tím jakoby odmítáním, nakonec když jsem se hodně vyptávala mi řekli, že šlo s respekt až strach z odmítnutí(a nebyli to jen muži) na základě nějakých podvědomých reakcí...

ale co mě překvapuje, že jsi taky blíženec a Lion taky...zjistila jasem totiž od kamarádky blížence podobné zkušenosti...máme snad schopnost toto vnímat?? :76:
25.01.2019 - 10:17 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » kopretina4
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Lion-monk, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Myslíš jakože by blíženci měli zkušenost s timhle druhem respektu vůči nim, nebo že to prostě vnímají třeba u někoho třetího? To vnímání může souviset s tim, že je blíženec intelektuální přizpůsobivý znamení. Co se týče tý první možnosti, tak bych neřek že to je nějak spojený se Sluncem v blíženci.
25.01.2019 - 10:26 | Filtr
(Blíženci) kopretina4 » Lion-monk
no asi půjde o to vnímání, že si toho vůbec všimneme...už z reakcí ostatních "znamení" a ty osobně tu zkušenost nemáš? jako muž, myslím?

mě to dřív dost vadilo, proto jsem se taky pídila po důvodech, ale většina lidí to neřekne, až pak mi to dva chlapi nezávisle takhle vysvětlili, no bůh ví je-li to pravda...

a co myslíš tím intelektuálně přizpůsobivým?
25.01.2019 - 10:30 | Filtr
(Blíženci) kopretina4 » Mond83
no vida...a čím si to vysvětlujete/š ???
25.01.2019 - 10:53 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » kopretina4
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Lion-monk, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Blíženec je vzdušný přizpůsobivý (pohyblivý) znamení. Podle asi většiny astrologů se stává člověk se Sluncem v blíž. úspěšnym ve světě na základě mentální zdatnosti. Další výraznej rys je touha po změnách, po společnosti. Tim pádem je možný, že někomu může připadat takovej člověk moc nestálej nebo přechytralej. Já nevim, co tady lidi prožíváte. Ten podvědomej respekt/strach jde v nějaký míře z každýho, kdo někomu bere iluze, co si ten člověk o sobě dělá. To ale neni nic zvláštního nebo vyjímečnýho a nesetkají se s tim asi jen vyloženě konformní lidi - žádná výsada blíženců. Jestli se někdo setkává s odporem u opačnýho pohlaví opakovaně, tak je asi nejlepší zeptat se sám sebe, co se děje. Horoskopicky bych řešení pak viděl jedině v tom, udělat si pořádnej výklad celýho horoskopu. Slunce v blížencích bude mít minimálně půl miliardy lidí a všichni tohle rozhodně neprožívají vzhledem k tomu, že tahle konstelace dle zkušeností obecně dělá spíš oblíbenější lidi.
25.01.2019 - 13:44 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » Lion-monk
já mám na mysli to, že se mnou už 8 let ani nemluví, nekomunikují....prostě v tomto směru se neděje nic....a samozřejmě se snažím na to přijít, vyzkoušela jsem už všechno možné, rozhodně se necítím jako zoufalec, ale jsem i realista, nemůžu si přece nalhávat něco co není pravda....
25.01.2019 - 13:45 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » kopretina4
Já se cítím jako blíženec jen tak z poloviny, spíš jsem štír, a taky mám hodně planet ve vodních znamení, což jsou emoce, ano a vyzařuju hondě energie....to je pravda.....ale zase znám i spoustu takovejch lidí a nemají s tím problém
25.01.2019 - 14:03 | Filtr
(Blíženci) kopretina4 » mbplacebo
8 let je dlouho, to bude spíš osobní, jestli před tím nějaký kontakt byl, myslím osobní, nezávislé na tom co "vysíláš"
nebude to tebou, měl/a by ti to vysvětlit a ne tajit...není to v tobě
25.01.2019 - 14:27 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » mbplacebo
Tak to je jasný. Jsi rozdvojená a oni neví s kterou půlkou se bavit dřív :4:
25.01.2019 - 16:13 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » mbplacebo
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Lion-monk, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No a můžeš říct něco o tom, jak vypadá iniciativa ze tvý strany o navázaní kontaktu s chlapem, co tě sexuálně přitahuje? Horoskopicky z osobního pozorování mi přijde, že z některých štírovitejch holek mají chlapy respekt nebo neví jak s nima mluvit, ale tomu já nerozumim, já mam mámu co má ve štíru kolem půlky planet.
25.01.2019 - 18:47 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » Lion-monk
Má iniciativa je, že začnu komunikovat, napíšu, jenže odezva nula, vlastně těch 8 let, mě nikdo nikam ani nepozval. Pohybuji se mezi lidmi pořád, jsem společenská, pravdou je, že přísně působím, což mi potvrdily i kolegyně, kamarádky, ale jen do chvíle než se s nimi dám do řeči, no osobně si myslím, že to není ten důvod. Lidé jsou různí a působí různě. Vlastně tohle řeším už 20 let, snazim se na sobě pracovat, byla jsem na různých konzultacích, astrologie, rodinné konstalace, karty, atd.. Pokouším se tomu porozumět... Leč marně ☹️
25.01.2019 - 19:04 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » mbplacebo
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Lion-monk, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Já mam třeba retrográdní Saturn v VII. domě, zároveň jako vládce toho domu a astrologie mi řiká, ať se neženim dřív jak ve třiceti a i tak je velká pravděpodobnost, že ta partnerka bude sobecká atd.:D Ale to, že je hledání si partnera dneska hodně složitý, je i civilizačnim onemocněnim a bude to ještě horší vzhledem k tomu, co se ve světě děje. Jinak taky ženský po třicítce a chlapy po padesátce to mají mnohem těžší žejo. Nic pozitivnějšího zrovna v rukávu nemam. :D Já se ale cítim sám líp, než s těma partnerkama co sem zažil.
25.01.2019 - 19:23 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » Lion-monk
Ano svým způsobem samozřejmě jsem raději sama nežli ve špatném vztahu, v tom mám jasno, ale člověku chybí dotek, pohlazení, sex, sdílení atd... Do 32 let jsem sem tam měla špatné vztahy, ale hodně posilující... Takže to je opravdu dlouhodobá záležitost a 40 mi tenkrát nebylo. Nezalozila jsem ani rodinu a děti nemám a už ani nechci. Nebylo s kým... Tak nad tim občas přemýšlím ps:ten saturn musí být mazec?žádna hračka
25.01.2019 - 19:26 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » lupulka
To ještě vyzkouším Bachovy esence, slyšela jsem ?
25.01.2019 - 20:00 | Filtr
(Ryby) thééé
jůů tady je blíženců :4:..

Ahoj. Nabídnu Ti jeden z pohledů, který zase mě nabídla astropsychologie.
Jen nevím, nakolik to bude stravitelné, protože jakmile jde o naše stinné stránky, většinou reagujeme odmítavě, je to přirozené.
Problém, o kterém mluvíš je typický v případě, kdy saturn aspektuje nějak neharmonicky mars.
Saturn se tu totiž bere jako naše stinné místo - vše co odmítáme, nechceme, stydíme se za to, je to pro nás nepřijatelně a taky jednoduše je to těžce v životě zkoušeno.
A mars by se dal zjednodušeně popsat i jako muži v našem okolí, taky vztah k aktivní mužské složce v nás, k zacházení se zdroji, s energií, taky s penězmi, hospodaření se silami, taky jako způsob sebeprosazení, ventilace hněvu, ale taky část sexuality - ta druhá - spojení (narozdíl od venuše, která se podílí zase na té první fázi - uvolnění, příjemnu, sblížení a vzrušení).
U Tebe zrovna tato konjunkce saturnu a marsu ve lvu je.
Ženy, které znám s podobným aspektem jsou velmi výkonné a dokážou zastat velmi těžké mužské práce.
Je možné, že pro Tebe samotnou je toto "mužské místo" tak silné těžiště života, že to velmi vyzařuješ ven, a tak můžeš jakoby "vyzařovat silně mužsky", což může být pro většinu mužů něco jako konfrontace, může to v nich vyvolávat strach.
Ale zase na druhou stranu věřím, že jsou i muži, kterým je právě tohle příjemné a žádoucí.
(pro zajímavost - u aspektu saturnu k venuši vznikají zase špatné vazby k ženám, k ženskému aspektu v sobě, požitkům, ale i erotice, a ten hodnotový systém je jaksi přiškrcený).

Když se na to podíváme z té pozitivní stránky, přes všelijaký problém se sebeprosazením, uvolněním při akci (problém nechat věci jen běžet), a kdovíco dalšího.. přináší saturn zodpovědnost, stabilitu, zralost, a úplně hlavním tématem u těchto aspektů je prostě "zvědomit" si toto místo. Netrápit se tím, že je to takto zpřekážkovaná oblast, ale prostě unést ten obrovský náklad jako vítěz. Nakonec si člověk prožije, jak se taková záležitost promítá do vícero rovin v životě, a může základům fungování vztahů rozumět daleko víc než ostatní, může mít dokonale prohlédnuté všechny formy ubližování, her a manipulací. A takové vědomí je přece to vítězství.
Tak přeji příjemné prohlédnutí :15:, že vše je v souladu, s Tebou samotnou :1: :29:
25.01.2019 - 20:32 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » mbplacebo
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele bubobubo, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Pochopila jsem to. :3:Proto jsem psala, že můžeš mít nějakou negativní zkušenost s opačným pohlavím, kterou si zazdila do podvědomí. No a právě proto můžeš vyzařovat něco, co muži cítí jako bariéru.
Ano setkala jsem se s tím. U sebe.
25.01.2019 - 20:43 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » thééé
Moc děkuji, v tomhle se určitě několikrát najdu:-) jsem taková bojovnice - mars ve lvu, ale Venuši mám v raku, takže uvnitř to je jinak...jenže tak daleko se nikdo nepokusil dostat..
25.01.2019 - 20:48 | Filtr
(Blíženci) mbplacebo » bubobubo
Otázka je co? A na to nemůžu přijít...zkoušela jsem regresní terapii, odblokování.atd.. Nevím... Zatím nevim
25.01.2019 - 20:55 | Filtr
(Ryby) thééé » mbplacebo
Rozumím, možná Tvůj čas ještě přijde.
Ono, to jsou takové ty jednoduché rovnice, že to místo, které nás nejvíc obtěžuje, dostává nejvíc energie, a pak prostě na to jiné, třeba venušiné apod. není dostatek prostoru.
Mě k tomu napadá taková ta chytrá věta - netlač řeku, teče sama...nezkoušela jsi třeba nějaké bojové umění (píšeš, že jsi bojovnice)nebo thai-chi, čchi-kung apod., prostě nebojovat, ale energii využít nějak konstruktivně?
Příspěvky: 1-25 26-50 51-53
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »