Berka se rozhodl zemřít


31.03.2018 - 22:24
(Rak) seven
Berka se rozhodl zemřít
Pro ty kdo ještě neslyšeli. Komentáře a názory nechávám na vás ...

https://wave.rozhlas.cz/berka-se-ro…

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 7 6 5 4 3 2 1
Řazení:
24.04.2018 - 18:12 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » ZA 6 MINUT
radši si zajdu na jedno
24.04.2018 - 17:26 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Bosch
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ZA 6 MINUT, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
tematu particcka lidi, co si v CRo udelala hezkou chvilku - ted v tenhle moment odzvonit nemuzes

v mezicase se ale muzes nechat nakoucovat
https://mladypodnikatel.cz/petr-pou…
24.04.2018 - 16:50 | Filtr
(Ryby) Maek » mili111
Asi tak :3:
24.04.2018 - 15:53 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » mili111
zazvoníme berkovi ještě na rozloučenou umíráček.. :29:
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
24.04.2018 - 12:25 | Filtr
(Vodnář) mili111 » les osika
Takhle....ti co jsou v pohodě...se už nemají potřebu k tomuhle vyjadřovat :61:
Je to stále dokola :4: :29:
24.04.2018 - 11:57 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » les osika
Tvé tvrzení není přestřelené. :-)
24.04.2018 - 11:06 | Filtr
(Ryby) MG34 » les osika
Tvůj zastírací a nekorektní protiútok (stále jsem se nedočkal nějaké reflexe tvých četných chyb) není proti mému útoku, ale proti mé oprávněné obraně. Přirovnávat zrovna mne k dozorcovi z experimentu - to je hodně daleko od pravdy i z jiných důvodů než že to nesedí k přirovnávanému případu. Troufám si tvrdit, že jsem jeden z mála lidí tady, kdo by v tom experimentu neselhal. Ten experiment je postaven na absenci emocí při rozhodování - uniformy, pozice a dril to mají překrýt, takže emotivní lidé v tomhle selžou (většina lidí tady by v tom asi selhala, protože bez emocí by nepoznali škodlivost svého jednání). Já ale o svých akcích především přemýšlím, takže by mne absence emocí nezměnila. Nemám problém se zastat člověka proti všem, i tady na webu jsem to párkrát aplikoval. Nemám problém jít klidně sám proti davu. Málokdy chodím s davem (pokud tedy dav nejde za mnou).

Ale přivedlo mne to k myšlence, že je tu plno lidí, co by selhali. A ty k nim samozřejmě patříš. Dav zmítaný emocemi a neschopností se vysmeknout z těch tvých schémat. Vůbec mám celkově dojem, že na mne celou dobu házíš svoje vlastní démony a to nemám vůbec zapotřebí - najdi si na to někoho jiného komu budeš dělat vězně nebo dozorce nebo co libo.
24.04.2018 - 01:43 | Filtr
(Blíženci) les osika » MG34
To je právě jedna z těch šlendriánských praktik, uplatňovat svou vůli tak, aby si „druhá strana“ sama „zvolila“ řešení, které si praktikant přeje, a tak se udržovala ve vyjetých kolejí "osudu". Jakpak by se to asi dalo nazvat? Že by černá magie?

Zbytečně tu blufuješ, že mi něco vadí, nebo že cosi chápeš. Píšeš, že čteš pozorně…tak znovu a lépe.

Podle schématické psychologie, protiútoku předchází útok...nebo se mýlím? Budiž tedy - nechť energie tvého „útočení“ způsobí, že některé věci budou lépe pozorovatelné. Už teď jsou...

„Jako dozorce ze snímku „Das Experiment“, kterému je umožněno bít, nakonec bije a nerozlišuje, tak i ty rozjíždíš své lehkovážné soudy o lidech, které neznáš.“ - Budu rád, když tu někdo napíše, co je v tomto mém tvrzení o tobě přestřelené. Tím lépe, bude-li to někdo v pohodě.

Příště se trochu pochlap a napiš: - každému co jeho jest. Kdo vidí ve mně doktora, má doktora. Kdo vidí dozorce, má dozorce.

P.S.
Doktor, co se skrývá za třetí osoby, nepůsobí dobře :3:
21.04.2018 - 19:03 | Filtr
(Ryby) MG34 » les osika
Tak emoční jedy ti vadí, co? :4: Ale to pláčeš na špatném hrobě - já maximálně vím, co napsat, aby si je "druhá strana" (když je na to dost blbá) namíchala a vypila sama. Ale skutečnou moc nemám, nejsu žádný Hitler.

Takže v pravém slova smyslu ty tvoje emoční jedy nepoužívám - to si sám sobě sypej popel na hlavu, že sis je z mého textu doma vyrobil. Někdo jiný, kdo čte tento text, ho vezme v pohodě a v pohodě se o tom se mnou baví. Tzn. že žádné skutečné jedy v tom nejsou.

Chápu, že místo u sebe hledáš viníka "venku", je to jednodušší. Tak si to užij, ve svých jedech :3:

Nicméně tvým protiútokem ses pokusil vyhnout, abyses nějak postavil tomu, žes dost přestřelil s tím přirovnáním - místo abys mne přirovnal k doktorovi mne přirovnáváž k dozorci. Já to přežiju, otázka, co to udělá s tebou, když máš takový přístup k životu - každému co jeho jest. Kdo vidí v lidech doktory, má doktory. Kdo vidí dozorce, má dozorce. :3:

A kdo vidí lidi, na kterých je závislý a vadí mu to, je Berka...
21.04.2018 - 17:38 | Filtr
(Blíženci) les osika » MG34
To ti na botky asi cákly ty emoční jedy, co vypouštíš z huby.

Co ti z toho tvého seznamu mám rozebrat? Znovu to s tím „my“, co jsi doposud nepochopil? Nebo to s tím dealerstvím drogy pravdy? Sám se tu přiznáváš, že to děláš.
„Já jsem to tak napsal vědomě. Chtěls to už utnout, tušil jsem i proč, tak jsem to napsal tak, abys to ještě rozvedl - a zjevně to zabralo :5: Ty tebou zavrhované "emoční jedy" (ať je to co je to) působí velmi dobře jako katalyzátory hlubších odpovědí - jako jakási droga pravdy.“
V dalším příspěvku píšeš, že žádný „fet“ nepoužíváš.
Tak používáš nebo nepoužíváš?

Vícerokrát tu o sobě píšeš, že nemáš nad nikým moc. Potíž je v tom, že nemáš moc ani nad sebou, a tak tebou vane kdejaký šlendrián, který se snažíš zamaskovat jezuitskou rétorikou.

Hitlera srovnáváš s těmi druhými co do obsahu, stejné Hi a obsah žaludku. Dal jsem si dost práce, abys mohl pochopit, jaký je rozdíl mezi obsahem a dynamikou v přirovnání, ani mě se nechce takhle ztrácet čas.

Zametat před svým prahem se zatím nenamáhej, to by ses udřel. Zvlášť když je tu dál vidět, že tvoje feťácký ambice nekončí :8:
20.04.2018 - 09:20 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Bosch
To pozemšťan
"Pokud je možností víc, třeba 100, tak většinou jednu po druhé probíráme metodu, jak vybrat - náhodně - ano/ne, nějakým setříděním - ano/ne, atd."

Princip binárního přístupu mi není cizí jak se mi snažíš podstrčit. Nepochopil jsi ani to že namítám že výběr ze 3 možností neprobíhá v takovém případě postupně ale současně což nejsi sto analyzovat jako plausibilní informaci k lidskému vědomí. Zavádíš zde náhle pojem "náhodně" vybírá z vícero možností přičemž v počítačovém binárním módu žádný náhodný výběr neexistuje neb vše má dle tvé logiky přesně definované místo dané nulami a jedničkami. Tím si sám vyvracíš že lidská mysl funguje binárně neb nemohla by vybírat náhodně. Náhodný výběr není výběr binární ano/ne. Ty mudralo.
Zjevně si ale se svojí pro sebe zmanipulovanou pravdou vystačíš ale nejen to navíc se snažíš udělat ze mně neznalce základních informačních témat aniž chápeš bizarnost jejich aplikace na daný problém. Alespoň tolik sebereflexe bys mít mohl abys přiznal minimálně před sebou svůj omyl a styděl se za svoji špatnost pokaždé když vejdeš na tyto stránky neb hanba by tě měla fackovat za takovou drzost lézt sem s manipulativními úmysly škodit.
Je zde celá řada dalších situací kdy binární dělení ano/ne v lidské psychice nefunguje ale to ti nevadí..hlavní je že cíle bylo dosaženo že? Muž s koženou brašnou byl zadržen..nebyl čas lámat si hlavu..že? :4:
Ale neboj nenechám tě v tom úplně lítat já ti občas i přes blokaci tvoji nabubřelou neoprávněnou pýchu na tvé pseudoznalosti opět připomenu. :3:
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
20.04.2018 - 09:03 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » les osika
no když připustíme že cesta je cíl..tak by ho bylo bohatě asi dosaženo
tak nějak to asi nejspíše pojímal jistý trungpa asi i osho a jiní
20.04.2018 - 08:56 | Filtr
(Ryby) MG34 » les osika
Klasika - píšeš mi, abych četl pozorně, ale kdyby tys četl pozorně, tak bys v textu viděl moje odůvodnění tvých chyb.

shrnu jen okruhy - dohledej si to sám, je to všechno tam:
-problém kolem "my"
-chybně přiřazená krutost
-omyl kolem schémat
-pak dvě "chyby", které nejsou logické, ale spíše chyby v přístupu k životu - obava ze schémat a z životních zkoušek - taky o tom píšu podrobněji
-schovávání se za třetí osobu - to také není logická chyba, spíše charakterní
-chybný předpoklad o "fetu"
-chybná proklamace "můžeš se zeptat rovnou" - když už jsem se předtím rovnou ptal a tys nereagoval
-pitvání mých metod, když já jsem psal správně a tys měl za sebou už plejádu chyb - viz tento seznam
- a další... (došel jsem asi do půlky tvých příspěvků a dál se mi už nechce hledat)

K dozorci - to jako myslíš vážně? Schovávat se za nějaký obskurní pojem "dynamika"? To bych mohl Hillary přirovnat k Hitlerovi a říct, že oba začínají na "Hi" a má to podobnou "vibraci" anebo Hitlera srovnávat s Gándím - oba totiž byli vegetariáni a mají tedy podobně dynamický příjem energie. Atd. Jinými slovy účelově mne srovnáváš s něčím zjevně negativním tím, že si vymyslíš obskurní pojem "dynamika", který má vystihovat určitý radikální přístup. Ale že dozorce má nad lidmi moc a bije je a jim nezbývá než trpět a já nad nikým moc nemám, nikoho nebiju a nikdo nemusí trpět (což jsou v tomto případě nejpodstatnější aspekty) - to se snažíš zamlžit. Najdi si jiné srovnání, když se bez srovnání neobejdeš. Radikální přístup rozhodně je v mnoha případech namístě a to je i tento, protože jde o to, že si někdo sáhl na život. To se nedá přejít dvěma smajlíky a asertivní strategií win-win nebo nějakým podobným škvárem. Proč mne "dynamikou" nesrovnáš třeba s lékařem, který odebírá zanícené "slepé střevo" resp. jeho červovitý přírůstek?

Ohledně dalšího textu schémat - nemám se schématy problém, je mi jasné, že jsem součástí některých a některých ne a některých jen částečně, asi k tomu mám co konstruktivního říct, ale začínám mít problém to říct tobě. Když mi napíšeš, abych četl pozorně (což já dělám a ty ne - viz začátek tohoto příspěvku), k tomu ty další chyby a na závěr mi napíšeš, volně řečeno, že mi nic nepodsouváš a že si mám zamést před vlastním prahem... Co na to říct? Jasněže ti to škodí, že mi něco podsouváš. A škodí to i mně, protože ztrácím čas neustálým utíráním špíny, kterou mi cákáš na boty.
20.04.2018 - 03:16 | Filtr
(Blíženci) les osika » Bosch
...to věřím :21: jen diváci by z toho měli asi permanentně zhroucenou vlnovou funkci, a tak by jim závodníci a závodnice projížděli cílem, aniž by si toho všimli :63:
20.04.2018 - 03:01 | Filtr
(Blíženci) les osika » MG34
Čti pozorně a odpovídej pozorně a klidně mluv o chybách z mých předchozích příspěvků, buď tedy ale konkrétní, abych i já se mohl z nich poučit, případně i ostatní. Věta typu „A to nemluvím o chybách z tvých předchozích příspěvků.“ nám čtenářům toho o nich moc neprozradí.

Jako dozorce ze snímku „Das Experiment“, kterému je umožněno bít, nakonec bije a nerozlišuje, tak i ty rozjíždíš své lehkovážné soudy o lidech, které neznáš. - zde mluvím k tobě, a způsob jakým ty rozjíždíš své lehkovážné soudy o lidech, které neznáš, přirovnávám ke způsobu, jakým své bití rozvíjel onen dozorce. Všem lidem zde na najdise je umožněno soudit, tak jako tobě a také všem dozorcům v experimentu bylo umožněno bít, tak jako jednomu konkrétnímu z nich. Ne všichni svou možnost využívají s takovou razancí a zaslepeností jako ty zde, či on tam. Srovnávám zde dynamiku obou procesů, ona logická souvztažnost obsahů samozřejmě neexistuje. Podle toho, co jsi napsal, však existovala možnost, že tu souvztažnost připouštíš.

„Máš pocit, že jsi tu podemnou jako pod dozorcem? Nejsi, můžeš kdykoliv odejít.

Máš pocit, že tu provádím bití - fyzické násilí? Neprovádím, to je technicky vyloučeno. U Berky dokonce i jakkoliv vyloučeno.

Tak si ty svoje přirovnání (resp. vlastně soudy - to je paradox, co? ) o mně jako o dozorci nad vězni a o bití, laskavě strč za klobouk. Je to lež. „

Nemám ani jeden z těchto pocitů, též srovnání dynamiky dvou procesů není soud o tobě jako o dozorci ani žádný paradox.

Vliv schémat mi připadá v dnešní době zvlášť významný, je to také důvod, proč zde píši. I ve tvém projevu (zde) je používání schémat výrazné, zvláště týká-li se to psychických soudů, např. když uděluješ výjimku dětem a nesvéprávným při tvém obecném nepřijímání rozšířené odpovědnosti. Těžko se tu obejdeš bez šablony „dítě“ a „nesvéprávný“, kterou vytvořili jiní (a tím spolehlivě ovládají tvé vědomí odpovědnosti). Pokud tím vědomím odpovědnosti vládneš, pak je asi zbytečné tyto výjimky si v sobě udělovat. Když to vypustíš (veřejně), vyjíždíš tak koleje (v psychickém světě) pro druhé, že věci takto mohou fungovat. Schématicky by se to dalo označit jako demagogie, což nic neřeší, maximálně nějaké vzdutí emocí. Pochopení je to, o co tady běží. I když aktuálně ne třeba tvoje.

„"Právě ta schémata jsou tou největší krutostí, kterou je „západní“ svět tak postižený" - v tomhle je největší a zásadní omyl toho, co píšeš - z těchto schémat není problém KDYKOLIV vystoupit (a tím zdaleka nemyslím řešení á-la Berka) - prostě se sebereš, zmizíš někam a můžeš třeba poustevničit (anebo se od všeho "jen" vnitřně úplně oprostíš) - to je obrovský rozdíl oproti tomu trapperovi, co ho chňapli indiáni a chtěli ho usmažit - oni nad ním měli moc a od fyzického mučení se oprostit moc nedá, ale ta schámata nad tebou žádnou moc reálně nemají - v každém okamžiku to můžeš opustit - bude to nepříjemné, nepohodlné, ale lze to... „

právě že tomu trapperovi se podařilo oprostit se od fyzického mučení díky tomu, že náčelník byl v zajetí ještě něčeho mocnějšího.

Také používám schémata, mojí snahou je ale mít nad tímto procesem kontrolu.

Jako člověk z diskuse na „najdise“, kterému je umožněno rozjíždět své lehkovážné soudy o lidech, které nezná, je nakonec rozjíždí a nerozlišuje, tak i ty tlučeš do lidí, které tvoji chlebodárci, podle vzoru „rozděluj a panuj“ zařadili do týmu vězňů. - zde je použito stejné schéma, akorát v tomto případě je přirovnání adresováno dozorci, chlebodárci tedy nejsou tvoji, ale samozřejmě jeho, a tým vězňů je prostě jedna ze dvou skupin z toho experimentu.

Pokud jsi opravdu pochopil, že "žádná taková logika není", zkus ještě prozkoumat proč opakovaně píšeš, že ti něco podsouvám. Za mě ti mohu říct, že by mi to jenom uškodilo.
20.04.2018 - 00:33 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Je vidět že se svým vědomím skutečně pohybuješ v období jury. Přeji příjemnou křídu pane atari. :29:
19.04.2018 - 23:10 | Filtr
(Ryby) MG34 » Bosch
Při výběru ze 3 možností se většinou uplatňuje to, že možnosti probíráme jednu po druhé - ano/ne s binárním větvením k dalším možnostem.

Pokud je možností víc, třeba 100, tak většinou jednu po druhé probíráme metodu, jak vybrat - náhodně - ano/ne, nějakým setříděním - ano/ne, atd.

Vždycky tam je jedině ono binární ano/ne a z něho další větvení do dalších binárních větvení, atd.

Je fakt DOST vidět, že o tom nic nevíš. Už jen to, jaks vpodstatě napsal, že čísel v n-árních soustavách je víc než čísel v binární soustavě. :7: Taková blbost - každý student teorie množin ví, že obou čísel je "stejně" - nespočetně mnoho.

Samozřejmě že první otázka většinou zní, jestli je "to" silnější, protože rozhodnutí se v plazím mozku (o kterém zjevně byla řeč) musí dělat velice rychle.

Vůbec nechápu, o co se tu tím svým trapným pokusem o slovní cvičení snažíš. Nastuduj si něco - začni třeba tímto https://cs.wikipedia.org/wiki/… a pak si sypej popel na hlavu. Nic jiného už nechci slyšet, napsat chyby asi v 5 příspěvcích po sobě a žádnou po opravě nepřiznat - to vidím jedině tak, že jdeš zpět na blacklist.
19.04.2018 - 22:49 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » MG34
Vedení máš v hajzlu ty kamaráde když nechápeš že při výběru ze 3 možností se nemůže jednat o binární úkol. :4:
Otázka nestojí zda jsi silnější protože to se rozhodne či rozhoduje operativně za spoluúčati mnoha faktorů které nemůžeš vůbec předvídat a každý jenom trochu normální samec si je toho vědom už tím že nikdy nepodceňuje nepřítele.
Tudíž budeš neustále mlátit palicí do zdi aby jsi zjistil zda tvůj předpoklad byl či nebyl správný?
Takové uvažování je vlastní jen idiotovi. Vše co ti láme palici o zeď není vědomí vlastní převahy, ale zdání.
A nevysmívám se otci ale jeho produktu.
19.04.2018 - 22:06 | Filtr
(Ryby) MG34 » Bosch
Už je to docela trapné. Zase chyba. :7: Jsem silnější - ano/ne? Ano=útok (resp. další větvení s otázkou "stojí mi boj za to?"), ne=rychle přemýšlet dál - jsem rychlejší - ano/ne? Ano=útěk, ne=strnutí. Všechno JE to binární, tak si nevymýšlej.

To NENÍ jako s autem, co má omezovač rychlosti. Binární přístup pokrývá veškeré možnosti, co máme, zvlášť když se větví do velké hloubky, mnohde se volá rekurzivně, někdy i dočasně cyklí, atd.

Další tvoje kecy o "úspornosti" složitého binárního stroje (kterým mozek NEPOCHYBNĚ JE) už nemá smysl komentovat. Je evidentní, že tato "debata" (resp. teď už jen tvoje naprosto neznalé plácání a moje úmorné opravování) je nad tvé možnosti chápání.

Berka měl strach ze závislosti a ty tu meleš o tom, že by pro někoho po zbytek života dělal pumpu, tedy by byl totálně závislý. A ještě se vysmíváš jeho otci. Sedíš si na vedení nebo co?
19.04.2018 - 17:14 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » MG34
Celkem objektivně je to jen část mozku a není binární ale rozlišuje mezi třemi akcemi útěk útok ustrnutí.
A pak u některých jedinců přichází v potaz ještě i další tzv vyšší mozkové fce když opomineme neokortex o čemž je ovšem zbytečné hovořit když binární úlohy zcela postačují. To je jako s těmi auty co umí jet 240 ale mají to softverově zablokovaný na 160 tak z nich prostě bez šroubování více nevydupeš.
Pak je otázkou zda není obecně vhodnější zvolit úspornější model třeba by šel místo mozku implantovat jednoduchý procesor zvládající nuly jedničky což by šlo na solární pohon. Nemuseli bychom krmit takové mozky denně cca 3-4 tisíce kJ což by mohl být značný příspěvek světu bez hladovění.
Třeba takový berka se nemusel vůbec zasebevraždit když mohl být prospěšný po zbytek života například jako ruční pumpa ve studni někde v oáze.
Je ale pravda že berkův software znaky striktně binárního myšlení vykazoval. A přesto se porouchal. Soudruh otec udělal někde chybu. Šlo to i jinak. Jeho mozek postrádal tu logickou smyčku někde v obvodě, if..bad..than..pumpa. If..good..than..veget. Dalo by se to takto přeprogramovat a celý ten strojek se dal ještě na něco použít. Hodilo by se mi třeba ovívátko v těch vedrech.
19.04.2018 - 16:20 | Filtr
(Ryby) MG34 » Bosch
Žádný z čistě "humanitně uvažujících lidí" taky nikdy na nic pořádného nepřišel. :5:

Lidský mozek není zbytečný orgán už z toho titulu, že umožňuje zpracování těch "binárních příkladů" - dilemat. Jde na to přes různá ano-ne, tedy binárně. A tak jsme byli "naprogramováni" díky výchově prakticky všichni. A to je i biochemický princip naší neuronové sítě.

Hodně lidí (čím víc jdu do hloubky, tím víc zjišťuju, že asi všichni), veškerou elementární mikronejistotu pomocí mikrovíry převádí na striktní ano-ne a s tím pak vesele pracuje dál ve vyšších celcích. Je to systém, který se navenek může "humanitně uvažujícímu" jevit jako něco víc, ale je to jen a pouze složenina drobných ano-ne - vzruch přes danou cestu v neuronech projde nebo neprojde.

A to je celé - celkem objektivně.
19.04.2018 - 14:15 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » MG34
Takové vidění světa vnímám spíše jako profesně podmíněné.
Myslím že žádný z humanitně uvažujících lidí by s tebou nesouhlasil.
Ani nikdo z psychologů psychiatrů a lidí zabývajících se psychikou vůbec.
Neurčitost jevů deklaroval již heisenberg.
Což nevylučuje že mozky některých jedinců opravdu binárně pracují.
Jde o to jak byly naprogramovány. Ale ani v jejich případě neplatí plná předvídatelnost tudíž i tam se chybička vždy vloudí, chybička v psychiatrii zvaná predikční chyba která je v reálu důsledkem toho že se neuronová soustava vyvíjí.
V opačném případě by byl lidský mozek zcela zbytečný orgán což znovu podotýkám může u některých jedinců tak opravdu být.
19.04.2018 - 09:43 | Filtr
(Ryby) MG34 » Bosch
No, z těch omylů co v posledních příspěvcích předvádíš, je tento asi největší.

Lidská mysl JE digitální stroj a u mnoha lidí pracuje VYLOŽENĚ v binární soustavě - to je to tzv. černobílé vidění a dosazování víry tam, kde má být neurčitost.

Zpětnou vazbou jsou pak činy a deklarovaná rozhodnutí. A tam žádná neurčitost není.

A Berka je pěkný příklad - věci viděl celkem černobíle a podal celkem pádnou zpětnou vazbu - rozhodl se zemřít.
19.04.2018 - 00:15 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » MG34
Náš pohled na kategorie se liší, v otázce objektivity používáš výraz správnost..
Objektivní-správné, subjektivní - správné/nesprávné dle zpětné vazby.
Pokud se nebavíme o fyzikálních jevech (zakopnutí o schod) ale mluvíme o duševních stavech nelze mluvit o správnosti a těžko můžeme provádět zpětnou vazbu jelikož se nacházíme v oblasti neurčitosti.
Lidská mysl není digitální stroj pracující v binární soustavě. Bohužel.
18.04.2018 - 21:44 | Filtr
(Ryby) MG34 » Bosch
Hm, hlavně pak zase (symbolicky) napiš něco jako subjektivní symbol... (místo správného a nevedoucího na zcestí špatných/zkratkovitých závěrů "subjektivně vnímaný symbol")
Příspěvky: 167-143 142-118 117-93 92-68 67-43 42-18 17-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »