Astro komedie :-)


12.05.2022 - 07:38
(Váhy) arogantní floutek
Astro komedie :-)
Nazdárek, jen taková vsuvka..
Co takhle se na tu Astrologii na čas vy*rat. To je samej tranzit, MC, IC, ..WC :93:
Kdybyste věnovali tolika energie a to samé úsilí do seberealizace jako do astra, tak si myslím, ne jsem o tom přesvědčen, že by se spoustě lidem tady tak trochu změnil život, myslím v pozitivním slova smyslu. :32: :27:
Podívej se třeba na Bosche, ten v tom má jasno, mazák. Samý fakta a definitivní zániky, se s tím nemaže, kluk jeden paťatá.

Venku je hezky, co nevidět začne pomalu léto, počasí bude koupací lesy plný hřibů. Své EX pošlete do :71: auto jebni na vrakáč, v práci si nenech srát na hlavu a děti občas něčím přetáhni po létech :4: ale hlavně to nesvádějte na hvězdy a nehledej v tom vědu. Osobní život se dá poladit i bez postavení planet a neustálým nimráním se v :93:. Vypněte ty svíticí škatule na čas, změna přijde sama, bude dobře.

:74: :29:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4
Řazení:
20.05.2022 - 21:14 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Sosna zvlčelý
Jo, to taky pomáhá :5: :4:
20.05.2022 - 21:53 | Filtr
(Býk) player » Sosna zvlčelý
Jak ukazují statistiky , tak černých děl může galaxií poletovat až několik milionů...malinkých , po jedné supernově , a neviditelných...a - zákeřných.
20.05.2022 - 21:57 | Filtr
(Blíženci) cimi » player
Tak v tomhle případě mají statistiky opravdu hodně vypovídající hodnotu :61: :94:
22.05.2022 - 21:25 | Filtr
(Býk) player » cimi
Žel - černou díru nenajdeš. Nebo ohromnou náhodou , že ona sama začne nečekaně něco požírat. Takže statistiky zde neexistují. Jen odhady, kolik extrahmotných hvězd bylo v Mléčné dráze v první hvězdné generaci. Ale asi dost. Najdeš tu extrahmotnou centrální , která je uprostřed každé galaxie. Ale ty osamocené pohrobky výbuchů supernov jsou nedetekovatelné.
23.05.2022 - 02:02 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » player
Ono vůbec není jistý, jesli nějaká - kromě tý Sosnovo :4: - existuje a my už děláme statistiky :61:.
Hele, to že někdo vymyslí nějakou teorii, pak jí dá slušivý matematický kabát, ještě neznamená, že to tak opravdu je. O hmotě obecně toho moc nevíme, myslím v kontextu toho, jak je propojená s elektrickým, magnetickým a gravitačním polem např. A jaké vlastnosti a interakce má - v pro nás extrémních hustotách - můžeme s bídou odhadovat.
Teorií už tu bylo ... A přesto se můžeš každou chvíli někde dočíst, že vědci objevili PŘEKVAPIVÉ nebo NEČEKANÉ vlastnosti nebo chování nějakého objektu ... pro mě to má o našich znalostech větší vypovídací hodnotu než stovky teorií :4:.
Jeden příklad z mnoha : pro vědce bylo velkým překvapením extrémní magnetické pole Jupitera - taky kdo by ho čekal u plynné planety s kamenným jádrem, že :32: :4:?

Si počti a pobav se tím exaktním vědeckým jazykem v závěru :4:
I s vobrázkama to máš tady:

https://www.astrovm.cz/cz/…
23.05.2022 - 09:44 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Hustokrutě obscénní Morti
Neřeším Bosche, jako takového, dělám si z týpka akorát prdel :1: To bych se z toho musel zbláznit. Nejsem tu každý den přilepený jak magor abych řešil jednoho blba. Na to je život příliš krátký. Narozdíl od něj ani neblokuju odpovědi na mé příspěvky a už vůbec mu nezakazuju na mě reagovat. Může se kdykoliv vyzvracet jak je libo nad každým mým komentem.
No a když je loužička moc veliká a smradlavá, tak ji prostě uklidím, vytřu jako jsem to udělal teď a jedeme zase dál. Bez zbytečné reakce a vzájemného poměřování pinďourů.

Za klávesnicí je každej sebestřednej trouba hrdina. Kdyby stál ale naproti, tak ti garantuju, že se takhle přede mnou o mě nevyjádří a když tak naposled :61:

Tohle ale není příspěvek o Chudákovi co si nevidí dál jak na špičku nosu. Já mám na mysli to, že ta energie vynaložena zde by mohla být využita jinak a jinde a možná i líp. Nemusí každému mermomocí pomoc vypnout a přesedlat, ale sám na sobě vím, že všeho moc škodí. A pokud člověk něčemu příliš podlehne, tak se to občas obrací proti němu. Takhle to bylo myšleno. :29:
23.05.2022 - 09:45 | Filtr
(Střelec) verka96
Já bych nechtěla živit tuto negativní energii, kterou přinášíš tímto způsobem myšlení. Ale chtěla bych ti říct svůj názor, moje dosavadní poznatky k tomuto tématu, a také k těmto webovkám.
Už dříve mě zajímaly stavby pyramid, jak dlouho stojí, proč byly postaveny, za jakým účelem atd. Jelikož se nemovitostmi živím, zajímala mě technická stránka. Spojuje se s tím i účel, a proč vůbec, jak je možné, že tyto stavby přežily tolik pohrom, atd. A tato témata se spojovala i s astronomií, tedy dříve s kosmologií, kdy už v tomto dávnověku byl znám zvěrokruh. Lidé pozorovaly hvězdy a to, co se děje na Zemi. K tomu se váže počítání času, časových cyklů, zániků a vzniků civilizací apod. Má to jisté souvislosti, souvztažnosti, někdo tomu více někdo méně rozumí, někdo v tom hledá odpovědi na otázky, proč se to děje nebo neděje. Navíc ženy mají ve zvyku hodně věcí řešit, povídat si a vše více rozebírat, proč se tomu "vysmívat" nebo jinak odsuzovat??? :23:
I kdyby to bylo mimo mísu to vše, co se tady dočteš, ještě neznamená, že to nemůže někomu pomoci nebo to holt zavrhnout. Evidentně k tomu nemáš vztah, tak nevím, proč seš na těchto stránkách? To jsem si všimla nejen u tebe, takových lidí je tu více, přesto to ještě neznamená, že tu nemůžou být, máme přece pořád "demokracii a svobodu slova" nebo ne???? :27: :29:

Ale jinak, mě osobně tu nevadíš, aby sis z toho nevzal něco negativního...
23.05.2022 - 09:53 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Sosna zvlčelý
Já bych to tak striktně neviděl. Naopak, každé řešení má své kouzlo, pokud je výsledek správný. Občas je dobré akceptovat i jiný postup. Nikde jsem netvrdil, že je astro totální kravina a proto dávám každému z vás za "pět"
Jen jsem napsal že jsou zde i jiná možnosti a občas je dobré i na chvilku vypnout.

I když si to například Mr. Bosch nemyslí, tak se astrologii věnuju už přes patnáct let, ano světe div se je to tak. Jen jsem to přestal tolik žrát a nenechal jsem to stále tolik ovlivňovat svůj život. A o tom je i mimo jiné tahle diskuze.

Podívej, cokoliv zde napíšu je pro mě jen určitý způsob uvolnění ventilace verbální masturbace. Nic by se nemělo brát zas tak vážně, o tom život není. :29:
23.05.2022 - 10:37 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » verka96
Ahoj, v první řadě si vážím tvé reakce a toho jak nenásilně reaguješ i na to, co nemusí být zrovna tvým šálkem kávy. :17: :15:

Jinak prosím neber tuto diskuzi jen jako něco co by mělo negativně znevažovat astrologii a diskutující zde na webu. Ano přesně jak píšeš, jsou i tací, kteří ne úplně s astrologií "kamarádí" a pak je tedy otázka proč tu vlastně jsou, když jenom žvaní a negují. Mě osobně to až do určité chvíle tolik nevadí. Pokud jsem tedy někdo ne*ere politiku a jiné nesmyly, které akorát rozdělují společnost namísto aby ji stmelili a posílily. Každého takového štváče pak osobně odsuzuji a znevažuji. Je to svým způsobem můj postoj a boj proti tomuhle svinstvu. I když o tom tato diskuze tak úplně není.

Já jsem na těchto stránkách bez mála patnáct let, i přesto, že posledních cca deset let neaktivní až do teď, kdy opět občas zavítám a něco napíšu.

Ne, astrologie není špatná. Já sám jsem jí kdysi zcela propadl. Dokonce jsem kvůli ní i "sešel z cesty" a nebylo to vůbec dobré. Můj příspěvek je spíš taková recese na tohle odvětví, nikoliv útok na diskutující. Sám totiž moc dobře vím, ať už jakákoliv víra dokáže i negativně ovlivnit nejednoho z nás.

..a neboj já si opravdu nic k srdci tady nebo kdekoliv jinde na diskuzním fóru nevezmu. Byl bych sám proti sobě a dost bych si protiřečil.

Měj se moc hezky :62: :29:
23.05.2022 - 10:58 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Nevšiml, protože to nesleduju. Nemyslím to nijak zle, ale proste na TV nekoukám a zprávy nečtu. Na TV u nás doma kouká akorát žena a děti, kvůli pohádkám.

A znovu jako už nejednomu z vás říkám, že Astrologie, popisuje něco, co se skutečně děje a já to nepopírám, ale rozhodně není dobré, se tomu úplně oddat a nechat se tím zcela ovlivňovat.

A ano souhlasím, tyto stránky už nejsou to co bývalo, ale tak to prostě je no.
23.05.2022 - 10:59 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Buddha/2
:15:
23.05.2022 - 11:37 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » player
Člověk prostě nemůže nalézt na stejném místě to samé donekonečna, bohužel :24:
Ty pěkné věci zamrzí, ale u těch špatných je dobře že to tak je.

Občas vzpomínám, když otevřu tyhle stránky na ty dobré, ale i zlé chvíle. Ale to je prostě minulost.

Když nad tím tak přemýšlím, rad bych vás některé i ty, co už tu nejsou moc rád viděl. Napil se, pojedl, poklábosil. Já bych snad byl i pro ten sraz po x letech, jak tady Eau navrhovala, ale jak říkám, ty co bych viděl nejradši, tu už nejsou a někteří už bohužel ani na tomhle světě. Od Táni mám dodnes sbírku básní schovanou a když jí sem tam otevřu a přečtu nějaké verše od jojo, tak se přiznám, že jsem na měkko a děkuju za to, že jsem jí poznal. :74:
23.05.2022 - 12:01 | Filtr
(Blíženci) cimi » arogantní floutek
Koho bys chtěl vidět nejradši?

(Svět je malý..třeba se to dá zařídit..)
23.05.2022 - 12:02 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
A že je válka na Ukrajině víš?

Nenechat se tím ovlivňovat ok, je to samozřejmě o zdravé míře. Například pokud si můžu vybrat konstelaci, kde nepůjdu hlavou proti zdi (např. nevyřizovat úřední záležitosti v době retrográdního Merkuru), tak to udělám. Čili využiju astro znalosti ve svůj prospěch, nic víc, nic míň.
23.05.2022 - 12:47 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » cimi
jmenovitě:

Tebe
ajvy
Wolfinku
Lostris
Jotis
Nunu
Tomina, občas si napíšem
Pláju
Budhu
Vlastíka
Artep, s tou ale v kontaktu jsem
Jáju13, občas jí akorát popřeju k narozkám
Petíka
Sluníka
Mihuli
charrismu
Tronca, s Dušanem jsme v kontaktu chvilku byli
Janču
Kubu
Triam(Myriam)
Morticii
Luludhi

těch je.. a ne všichni by ale chtěli vidět mě :4:


Bylo by to fajn po těch letech sdílet své životní zkušenosti zážitky a vůbec, vidět zas celou tu bandu šílenejch ezoteriků pohromadě, jako tenkrát. :32:
:4: :62:
23.05.2022 - 12:49 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Toho si nelze nevšimnout, i kdybych žil v super bublině, bohužel.

Jasný občas se to hodí, ale.. :1:
23.05.2022 - 13:37 | Filtr
(Střelec) verka96 » arogantní floutek
Asi jsem nepochopila tvůj smysl pro humor.. :29:
Málo změkčuješ....
24.05.2022 - 00:17 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti » arogantní floutek
Zas to ma dlouhy :61:
Hele ja nevim co s Boschem mate x nemate...jen to neni poprvy, kdy se do nej navazis. Takze sice se tvaris jak ses nad veci ale nekde kolem zaludku ti lezi :20:
Jako kazdej mame svuj "fanklub", to je jasny...ale ja si ani nepamatuju jejich nicky :76:
S energii budiz...ale tak nejak si myslim, ze je kazdyho vec, jak s tou svoji nalozi...takhle to trochu vyzniva jak povysenecky kazani :21: :61:
24.05.2022 - 07:12 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Hustokrutě obscénní Morti
Prej trochu. Příspěvek z 9:44 vyloženě svědčí o vnitřním klidu a vyrovnanosti autora :2:
24.05.2022 - 07:50 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Hustokrutě obscénní Morti
:61:

Ale já ze začátku nebyl nad věcí. Prostě mě nasral. Tím že štípí lidi ve dví těma jeho diskuzema o politice a covidu. Úplně zbytečný rozbroje :47:
No není sám. Mě to prostě vadí, když se lidi hádají navíc o věcech, o kterých ví hovno a jediné co to přináší je rozdělení společnosti, jakýkoliv kdekoliv :1:

No a někteří jsou v tomhle prostě experti. A protože mě trochu znáš, tak víš, že jsem taky takt trochu expert :32: :49: :61:

Teď už ale v poho, opravdu. Kdyby nebyl ke konci už vysloveně sprostý a neurážel mě jak primitiv, tak bych nenapsal ani příspěvek z 9:44. :37:

ale tak nebudeme tu fňukat a řešit kdo jak je nebo není nad věcí, na to je život příliš krátký :1:
24.05.2022 - 07:52 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
No očividně tě mé "vyrovnané" já docela zajímá, když to tak detailně sleduješ :37:

A co na to říkaj hvězdy? ..nic ve zlém :74: :29:
24.05.2022 - 08:34 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti » arogantní floutek
Tak teda budem nad veci :61:
Vis co ti reknu? Vzpominam na Nejkrasnou...fakt, ze jo...ona byla prvni impuls k mymu dnesnimu postoji, ze je mi fakt jedno kdo co pise :75:
Jediny s cim mam trosku problem je, kdyz neco napisu a druhej hned najezene zacne blabolit neco uplne jinyho :21: ....mam pak dojem, ze sem se blbe vyjadrila a tak vysvetluju a vysvetluju ale protistrana aby neztratila svou "dokonalou" tvar furt ty stejny :93: :93:... :85: :47:...tak to mi chvilku trva nez to odmavnu :13:

Ale jo...covid a ua nam prineslo spousta moznosti, kdy se hadat o neco o cem vsichni vime kulovy...no kazdopadne ted sou ty vopici nestovice, tak pocitam, ze si dame treti kolo :61:
24.05.2022 - 11:25 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Hustokrutě obscénní Morti
:61: :4: Ty jsi fakt hadoken :62: :15:

no já to vidím tak jak říkám..
Když něco napíšu a druhej mele, tak mi to už zas tak moc nevadí. Vadilo, ale už tolik nevadí.
Vadí mě, když kdejakej žvanil, jen aby upoutal pozornost sám na sebe nebo se cítil v tu chvíli důležitej, jebne na web kdejaký hovno, který nemá zaprvé nijak podložený a nebo je v lepším případě jen vytržené z kontextu, což akorát nasere a rozdělí opět mraky lidí :85:, navíc úplně zbytečně. (..a dělají to i placený weby media apod., jen aby získaly "klick bajt" a sledovanost. Kdyby šlo o relevantní oznámení, které třeba varuje, tak neřeknu ani popel. Ale když je to svým způsobem jen štvavá diskuze navíc vytvářející selekci samotných diskutujících a ještě navíc s povolenkou kdo smí a kdo nesmí, tak ať jde onen diskutující a zakládající onu diskuzi bez prominutí do :71::3: To prostě ve světě nějakých pravidel o diskuzi ani nemá co dělat.

Jinak Nejkrásnou si moc nevybavuju nebo už nevím asi. Pamatuju si Mirhu. Ta byla správně jedovatá :23: :46:

PS. pro všechny další hnidopichy jen dodám, že ano jsem si vědom, že nemám jakékoliv právo kohokoliv poučovat nebo ho převychovávat. To ani nedělám. Ale když mám možnost proti něčemu bojovat, tak bojovat budu, navíc když jsem o tom přesvědčen. To ostatně dělá úplně každý, komu není cokoliv lhostejný. :29:
24.05.2022 - 11:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
Jj, snažím se pochopit, co píšeš a přemýšlím, jaký je přínos této tvojí diskuze, když se tolik pozastavuješ nad tím, co píšou jiní a myslíš si, že by psát neměli. Ale už končím :29:
24.05.2022 - 12:47 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Mici,
krom verbální masturbace, včetně posledních příspěvků s Morti, není přínosem této diskuze téměř nic. Je to od samého začátku jen recese na přílišnou konzumaci astrologie vs běžný život, už jsem to psal. Není tedy třeba se dál snažit pochopit. Fakťák do toho vstoupil tak jak vstoupil a já na to zareagoval.
V každém případě jestli narážíš na to, že si protiřečím, tak si mysli co chceš. Já ale tvrdím, že tímto nerozděluji a rozhodně nikomu neodpovídám ve stylu já mám pravdu jediný a ty, kdo jenž trochu nesouhlasíš, jsi prostě kkt. Nejde ve finále jen o to co píšu, ale hlavně jak to píšu, ano i obsah je toxický někdy sám o sobě. Tak prosím nepřekrucuj moje vyjadřování tím, že mi řekneš, že řeším co lidi píšou, kapiš? :1:

Mooc dobře to víte, co se tu snažím vysvětlit, všichni tady, dokonce i ti, co se nevyjádřili, prostě je to jasný a nemá cenu to dál roze...at :74:

Kdyby vám to totiž nebylo jasný, tak se tu energii nesnažíte přetahovat po svém, ale jednoduše se zeptá ten dotyčný na férovku, co tím chtěl vlastně autor říci, se slovy nerozumím, vysvětli prosím :29:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »