Astro komedie :-)


12.05.2022 - 07:38
(Váhy) arogantní floutek
Astro komedie :-)
Nazdárek, jen taková vsuvka..
Co takhle se na tu Astrologii na čas vy*rat. To je samej tranzit, MC, IC, ..WC :93:
Kdybyste věnovali tolika energie a to samé úsilí do seberealizace jako do astra, tak si myslím, ne jsem o tom přesvědčen, že by se spoustě lidem tady tak trochu změnil život, myslím v pozitivním slova smyslu. :32: :27:
Podívej se třeba na Bosche, ten v tom má jasno, mazák. Samý fakta a definitivní zániky, se s tím nemaže, kluk jeden paťatá.

Venku je hezky, co nevidět začne pomalu léto, počasí bude koupací lesy plný hřibů. Své EX pošlete do :71: auto jebni na vrakáč, v práci si nenech srát na hlavu a děti občas něčím přetáhni po létech :4: ale hlavně to nesvádějte na hvězdy a nehledej v tom vědu. Osobní život se dá poladit i bez postavení planet a neustálým nimráním se v :93:. Vypněte ty svíticí škatule na čas, změna přijde sama, bude dobře.

:74: :29:

Příspěvky: Všechny | arogantní floutek

Stránka: 1 2
Řazení:
12.05.2022 - 08:10 | Filtr
(Blíženci) fanik
:15: No teda, to jsis dovolil hodně, na astro webu :5:

Takže seberealizece, nebo přijde změna sama a bude dobře..bez práce? :63:
12.05.2022 - 10:46 | Filtr
(Kozoroh) ES
úplne super riešenie a určite najrozumnejšie,škoda že nie sme všetci na to nastavený,jednoducho sa musíme šťúrať v :93:
12.05.2022 - 12:31 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » fanik
:46:

Jasně že bez akce není reakce. Ale ono pro začátek stačí jen "switsch off" :81:
Nic není bez práce, jen změny pak přicházejí autonomně, vyzkoušeno. :3: :1:
12.05.2022 - 12:35 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » ES
Myslím si, že většina z nás ani neví, na co všechno je vůbec stavěna :78:
12.05.2022 - 12:39 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek
Někdy sklidíme i to co jsme si nezaseli,
ale odnést si je třeba vše.
Tam kde sis nepřál nic, stojíš v moři obilí,
co možná pro jiné roste.
Snad možná už po sté hněteš odpověď,
proč ho dnes chceš zaorat po tmě,
tak hlásíš že nerad chleba a radši jen med.
12.05.2022 - 13:04 | Filtr
(Býk) player
Souhlasím. Neznám jedinýho člověka , kterýho by to zachránilo. Akorát v tom lidé hledaj zdůvodnění průserů. Avšak potíž je v tom , že tahle nefungující konstrukce (nebu budu mírnější - ne zcela fungující) je taky předpřipravuje na průsery další , který by ale třeba ti lidé ani neprožívali , nebýt týhle prazvláštní láryfárštiny.

Já tu astrologii vnímám až od chvíl , co jsem tady. A sleduju , co mě lidé vyvěšťovali , že nastane až mi tohle přejde tam a tohle onam. A ono takhle - stala se asi půlka. Takže k čemu je to dobrý? To je stejný , jako u kartáře. On vám něco vyvěští a pak se vám stane půlka. A co vy? Řeknete , že karty maj pravdu. Kartář je výborná instituce , když máte peníze a chcete je někomu dát.

Já vim , já jsem tady takovej kardinál Richelieu. Páč mě nikdo nepřesvědčil. Ať mě někdo přesvědčí a....ono totiž , to není ani věc vědy ba dokonce ani věc nauky. Jistě - je to asi nějaká (neprověřená) práce statistická , ale je to jenom věc víry. Nebo-li astrolog je vlastně zbožný člověk. Věří ve vesmír. To je svým způsobem ale hezký , že? Je.

Takže vlastně - nic jsem neřekl. :75: :37:
12.05.2022 - 13:05 | Filtr
(Býk) player
Ona to není ani moc astrokomedie. Víš co to spíš je? Astrodrama , astrotragédie.
12.05.2022 - 13:39 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » player
Tys to teď teda pěkně rozsekl :75:
Ono ale vlastně nejde v nic nevěřit. Každý si najde sice víru svou, víru v cokoliv, co uzná za vhodný, protože bez toho není motivace, která nám pomáhá motivovat se v životě, respektive jen pro nás "smysluplně" oddalovat od narození svou vlastní smrt. Obyčejný pud sebezáchovy ztrácí na intenzitě bez víry v něco.


Jen, nic se nemusí přehánět. Pomocná berle se stává pak klackem pod nohama. To je to, na co poukazuju. :37:
12.05.2022 - 13:56 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Všiml sis, jak posledních pár dnů nějak víc bouraj vlaky, skáčou pod ně sebevrazi, dneska zas hořelo letadlo... :63:

Někdy ty planetární vlivy nemusíš sledovat, ony se prostě samy přihlásí...

A jinak nemám pocit, že by to tady nějak astrologicky žilo, hlavně poslední dobou :3:
20.05.2022 - 15:13 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Čóveče, mi připadáš jak matikářka, která napíše na tabuli zadání výpočetní úlohy a pak dá kouli všem, kteří sice došli ke správnému výsledku, ale jinak, než ona si představovala.
20.05.2022 - 16:33 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti
Hele...mozna kdybys prestal resit Bosche a venoval energii necemu jinymu, bylo by ti taky dobre :61:

A pak mam otazku - proc myslis, ze tvoje "vypnuti skatule" ostatni potrebujou? :3:
23.05.2022 - 09:44 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Hustokrutě obscénní Morti
Neřeším Bosche, jako takového, dělám si z týpka akorát prdel :1: To bych se z toho musel zbláznit. Nejsem tu každý den přilepený jak magor abych řešil jednoho blba. Na to je život příliš krátký. Narozdíl od něj ani neblokuju odpovědi na mé příspěvky a už vůbec mu nezakazuju na mě reagovat. Může se kdykoliv vyzvracet jak je libo nad každým mým komentem.
No a když je loužička moc veliká a smradlavá, tak ji prostě uklidím, vytřu jako jsem to udělal teď a jedeme zase dál. Bez zbytečné reakce a vzájemného poměřování pinďourů.

Za klávesnicí je každej sebestřednej trouba hrdina. Kdyby stál ale naproti, tak ti garantuju, že se takhle přede mnou o mě nevyjádří a když tak naposled :61:

Tohle ale není příspěvek o Chudákovi co si nevidí dál jak na špičku nosu. Já mám na mysli to, že ta energie vynaložena zde by mohla být využita jinak a jinde a možná i líp. Nemusí každému mermomocí pomoc vypnout a přesedlat, ale sám na sobě vím, že všeho moc škodí. A pokud člověk něčemu příliš podlehne, tak se to občas obrací proti němu. Takhle to bylo myšleno. :29:
23.05.2022 - 09:45 | Filtr
(Střelec) verka96
Já bych nechtěla živit tuto negativní energii, kterou přinášíš tímto způsobem myšlení. Ale chtěla bych ti říct svůj názor, moje dosavadní poznatky k tomuto tématu, a také k těmto webovkám.
Už dříve mě zajímaly stavby pyramid, jak dlouho stojí, proč byly postaveny, za jakým účelem atd. Jelikož se nemovitostmi živím, zajímala mě technická stránka. Spojuje se s tím i účel, a proč vůbec, jak je možné, že tyto stavby přežily tolik pohrom, atd. A tato témata se spojovala i s astronomií, tedy dříve s kosmologií, kdy už v tomto dávnověku byl znám zvěrokruh. Lidé pozorovaly hvězdy a to, co se děje na Zemi. K tomu se váže počítání času, časových cyklů, zániků a vzniků civilizací apod. Má to jisté souvislosti, souvztažnosti, někdo tomu více někdo méně rozumí, někdo v tom hledá odpovědi na otázky, proč se to děje nebo neděje. Navíc ženy mají ve zvyku hodně věcí řešit, povídat si a vše více rozebírat, proč se tomu "vysmívat" nebo jinak odsuzovat??? :23:
I kdyby to bylo mimo mísu to vše, co se tady dočteš, ještě neznamená, že to nemůže někomu pomoci nebo to holt zavrhnout. Evidentně k tomu nemáš vztah, tak nevím, proč seš na těchto stránkách? To jsem si všimla nejen u tebe, takových lidí je tu více, přesto to ještě neznamená, že tu nemůžou být, máme přece pořád "demokracii a svobodu slova" nebo ne???? :27: :29:

Ale jinak, mě osobně tu nevadíš, aby sis z toho nevzal něco negativního...
23.05.2022 - 09:53 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Sosna zvlčelý
Já bych to tak striktně neviděl. Naopak, každé řešení má své kouzlo, pokud je výsledek správný. Občas je dobré akceptovat i jiný postup. Nikde jsem netvrdil, že je astro totální kravina a proto dávám každému z vás za "pět"
Jen jsem napsal že jsou zde i jiná možnosti a občas je dobré i na chvilku vypnout.

I když si to například Mr. Bosch nemyslí, tak se astrologii věnuju už přes patnáct let, ano světe div se je to tak. Jen jsem to přestal tolik žrát a nenechal jsem to stále tolik ovlivňovat svůj život. A o tom je i mimo jiné tahle diskuze.

Podívej, cokoliv zde napíšu je pro mě jen určitý způsob uvolnění ventilace verbální masturbace. Nic by se nemělo brát zas tak vážně, o tom život není. :29:
23.05.2022 - 10:37 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » verka96
Ahoj, v první řadě si vážím tvé reakce a toho jak nenásilně reaguješ i na to, co nemusí být zrovna tvým šálkem kávy. :17: :15:

Jinak prosím neber tuto diskuzi jen jako něco co by mělo negativně znevažovat astrologii a diskutující zde na webu. Ano přesně jak píšeš, jsou i tací, kteří ne úplně s astrologií "kamarádí" a pak je tedy otázka proč tu vlastně jsou, když jenom žvaní a negují. Mě osobně to až do určité chvíle tolik nevadí. Pokud jsem tedy někdo ne*ere politiku a jiné nesmyly, které akorát rozdělují společnost namísto aby ji stmelili a posílily. Každého takového štváče pak osobně odsuzuji a znevažuji. Je to svým způsobem můj postoj a boj proti tomuhle svinstvu. I když o tom tato diskuze tak úplně není.

Já jsem na těchto stránkách bez mála patnáct let, i přesto, že posledních cca deset let neaktivní až do teď, kdy opět občas zavítám a něco napíšu.

Ne, astrologie není špatná. Já sám jsem jí kdysi zcela propadl. Dokonce jsem kvůli ní i "sešel z cesty" a nebylo to vůbec dobré. Můj příspěvek je spíš taková recese na tohle odvětví, nikoliv útok na diskutující. Sám totiž moc dobře vím, ať už jakákoliv víra dokáže i negativně ovlivnit nejednoho z nás.

..a neboj já si opravdu nic k srdci tady nebo kdekoliv jinde na diskuzním fóru nevezmu. Byl bych sám proti sobě a dost bych si protiřečil.

Měj se moc hezky :62: :29:
23.05.2022 - 10:58 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Nevšiml, protože to nesleduju. Nemyslím to nijak zle, ale proste na TV nekoukám a zprávy nečtu. Na TV u nás doma kouká akorát žena a děti, kvůli pohádkám.

A znovu jako už nejednomu z vás říkám, že Astrologie, popisuje něco, co se skutečně děje a já to nepopírám, ale rozhodně není dobré, se tomu úplně oddat a nechat se tím zcela ovlivňovat.

A ano souhlasím, tyto stránky už nejsou to co bývalo, ale tak to prostě je no.
23.05.2022 - 10:59 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Buddha/2
:15:
23.05.2022 - 11:37 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » player
Člověk prostě nemůže nalézt na stejném místě to samé donekonečna, bohužel :24:
Ty pěkné věci zamrzí, ale u těch špatných je dobře že to tak je.

Občas vzpomínám, když otevřu tyhle stránky na ty dobré, ale i zlé chvíle. Ale to je prostě minulost.

Když nad tím tak přemýšlím, rad bych vás některé i ty, co už tu nejsou moc rád viděl. Napil se, pojedl, poklábosil. Já bych snad byl i pro ten sraz po x letech, jak tady Eau navrhovala, ale jak říkám, ty co bych viděl nejradši, tu už nejsou a někteří už bohužel ani na tomhle světě. Od Táni mám dodnes sbírku básní schovanou a když jí sem tam otevřu a přečtu nějaké verše od jojo, tak se přiznám, že jsem na měkko a děkuju za to, že jsem jí poznal. :74:
23.05.2022 - 12:01 | Filtr
(Blíženci) cimi » arogantní floutek
Koho bys chtěl vidět nejradši?

(Svět je malý..třeba se to dá zařídit..)
23.05.2022 - 12:02 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » arogantní floutek
A že je válka na Ukrajině víš?

Nenechat se tím ovlivňovat ok, je to samozřejmě o zdravé míře. Například pokud si můžu vybrat konstelaci, kde nepůjdu hlavou proti zdi (např. nevyřizovat úřední záležitosti v době retrográdního Merkuru), tak to udělám. Čili využiju astro znalosti ve svůj prospěch, nic víc, nic míň.
23.05.2022 - 12:47 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » cimi
jmenovitě:

Tebe
ajvy
Wolfinku
Lostris
Jotis
Nunu
Tomina, občas si napíšem
Pláju
Budhu
Vlastíka
Artep, s tou ale v kontaktu jsem
Jáju13, občas jí akorát popřeju k narozkám
Petíka
Sluníka
Mihuli
charrismu
Tronca, s Dušanem jsme v kontaktu chvilku byli
Janču
Kubu
Triam(Myriam)
Morticii
Luludhi

těch je.. a ne všichni by ale chtěli vidět mě :4:


Bylo by to fajn po těch letech sdílet své životní zkušenosti zážitky a vůbec, vidět zas celou tu bandu šílenejch ezoteriků pohromadě, jako tenkrát. :32:
:4: :62:
23.05.2022 - 12:49 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Mici Angóra
Toho si nelze nevšimnout, i kdybych žil v super bublině, bohužel.

Jasný občas se to hodí, ale.. :1:
23.05.2022 - 13:37 | Filtr
(Střelec) verka96 » arogantní floutek
Asi jsem nepochopila tvůj smysl pro humor.. :29:
Málo změkčuješ....
24.05.2022 - 00:17 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti » arogantní floutek
Zas to ma dlouhy :61:
Hele ja nevim co s Boschem mate x nemate...jen to neni poprvy, kdy se do nej navazis. Takze sice se tvaris jak ses nad veci ale nekde kolem zaludku ti lezi :20:
Jako kazdej mame svuj "fanklub", to je jasny...ale ja si ani nepamatuju jejich nicky :76:
S energii budiz...ale tak nejak si myslim, ze je kazdyho vec, jak s tou svoji nalozi...takhle to trochu vyzniva jak povysenecky kazani :21: :61:
24.05.2022 - 07:50 | Filtr
(Váhy) arogantní floutek » Hustokrutě obscénní Morti
:61:

Ale já ze začátku nebyl nad věcí. Prostě mě nasral. Tím že štípí lidi ve dví těma jeho diskuzema o politice a covidu. Úplně zbytečný rozbroje :47:
No není sám. Mě to prostě vadí, když se lidi hádají navíc o věcech, o kterých ví hovno a jediné co to přináší je rozdělení společnosti, jakýkoliv kdekoliv :1:

No a někteří jsou v tomhle prostě experti. A protože mě trochu znáš, tak víš, že jsem taky takt trochu expert :32: :49: :61:

Teď už ale v poho, opravdu. Kdyby nebyl ke konci už vysloveně sprostý a neurážel mě jak primitiv, tak bych nenapsal ani příspěvek z 9:44. :37:

ale tak nebudeme tu fňukat a řešit kdo jak je nebo není nad věcí, na to je život příliš krátký :1:
Příspěvky: 1-25 26-49
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »