Dá se v horoskopu poznat blízkost smrti?


29.02.2024 - 12:47
(Střelec) petrasauerova
Dá se v horoskopu poznat blízkost smrti?
Můj otec se narodil 20.8.1943 v Rohozné u Svitav. Celý život se k mamce 21.4.1952 (která se bála osamostatnit a odejít od něj) a ke mně choval despoticky, urážlivě. Já se ho přestala bát až kolem mých 40 let. Vědomě se mu vyhýbám. Roky jsem se ho bála a nyní k němu cítím odpor. Můj syn, jeho vnuk (3.2.2003) se s ním 5 let neviděl, protože o něm prohlásil, že je parchant. Teď je otec v nemocnici a přeje si vidět vnuka. Já za ním nedokážu přijít, i lkdyž teď vypadá jako troska. Nějak mi nejde cítit lítost, ale zároveň je mi z mých negativních pocitů špatně. Doktorka mi po telefonu řekla, že otec má zánět plic a podezření na onkologický nález na plicích a v žaludku. Dá se poznat, zda je to s ním vážné nebo podle horoskopu, že se blíží konec?

Příspěvky: Všechny | tiferett

Řazení:
29.02.2024 - 18:48 | Filtr
(Střelec) tiferett
Videla som pár horoskopov ľudí v čase ich smrti....a videla som také "horoskopy smrti" a napriek tomu sa nič nestalo . Otáky života a smrti závisia od iných okolností, nie od horoskopov. Ale sú astrológovia, ktorí sú skúmaním aspektov smrti posadnutí. Ja si myslím, že tieto záležitosti nie sú v rukách astrologov, ale niekde inde. Treba sa riadiť vlastným cítením, múdrosťou, intuíciou....
29.02.2024 - 18:59 | Filtr
(Blíženci) Lupi » tiferett
No právě. Já balancuju na hraně smrti každou chvíli a v osmém domě Venuše :36: No každopádně můj radix nevypadá nijak výhružně.
Teď jsem se schválně koukla na tranzity a taky žádný drámo.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »