Padání zubů a radost


28.08.2022 - 14:06
(Kozoroh) Rozárka13
Padání zubů a radost
Ahoj všichni,
měla jsem zvláštní sen. K těm zubům se za chvíli dostanu.
V tom snu jsem nastoupila do nového zaměstnání, mám pocit, že jako servírka. Byla tam ještě jedna, která mi měla vše vysvětlit. Bylo už otevřeno, ale bylo prázdno až na jednoho hosta ( muž kolem 50 let ). Hospoda mi připadala vesnická, tmavší, ale velká. Jak jsem chodila mezi prázdnými stoly, ucítila jsem, že se mi v ústech uvolňuje zub. Prsty jsem zjistila, že ho bezbolestně lehce vytáhnu. Byl trochu od krve a já se ho snažila vrátit zpět. V tom jsem zjistila, že padají další bezbolestně a já ucítila radost a úlevu, že s nimi nemusím jít k zubaři na trhání a že si budu moci nechat konečně udělat nové zuby. V tu chvíli jsem byla bezzubá a přemýšlely jsme, jak v hospodě v zadní místnosti, kde seděl ten muž, udělat více místa. Ten stůl se čtyřmi židlemi i s mužem jsme my dvě přestěhovaly pod strop ke stěně, vlastně stál ve vzduchu, ale nám to přišlo přirozené. Místnost byla jinak úplně prázdná bez nábytku a osvětlená z oken.
Co mi tak zvláštní sen chce říct???
A teď realita.
Včera jsem byla na pohovoru a 29.8. mám nastoupit no nového zaměstnání. A co se týče těch zubů, opravdu si chci nechat vytrhat zuby a nechat udělat nové, ale to už trvá nějakou dobu, asi dva roky, ale takový sen se mi nikdy nezdál.
Kdyby z vás někdo věděl, co to může znamenat, tak budu moc ráda. Děkuji

Příspěvky: Všechny | Marhon

Řazení:
04.09.2022 - 22:23 | Filtr
(Lev) Marhon
teda, co týče snáře vám neporadím, ale dřív mi hodně ve snu padaly nebo se viklaly zuby, pak jsem se budila z hrůzou a zkoušela, jestli mi zuby fakt drží, kolikrát to byl tak živý sen, že i přes den jsem zkoušela, jestli se mi zuby nevyklají.
po té mě napadlo, jestli si to nedělám sama a nešoupu ze spaní zubama o sebe. tak spím tak, abych zuby nezatínala, prostě nechat je od sebe a nemít skousnuto, když usínám a zabralo to. už se mi ve snu zuby neviklají, ani nepadají.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »