Padání zubů a radost


28.08.2022 - 14:06
(Kozoroh) Rozárka13
Padání zubů a radost
Ahoj všichni,
měla jsem zvláštní sen. K těm zubům se za chvíli dostanu.
V tom snu jsem nastoupila do nového zaměstnání, mám pocit, že jako servírka. Byla tam ještě jedna, která mi měla vše vysvětlit. Bylo už otevřeno, ale bylo prázdno až na jednoho hosta ( muž kolem 50 let ). Hospoda mi připadala vesnická, tmavší, ale velká. Jak jsem chodila mezi prázdnými stoly, ucítila jsem, že se mi v ústech uvolňuje zub. Prsty jsem zjistila, že ho bezbolestně lehce vytáhnu. Byl trochu od krve a já se ho snažila vrátit zpět. V tom jsem zjistila, že padají další bezbolestně a já ucítila radost a úlevu, že s nimi nemusím jít k zubaři na trhání a že si budu moci nechat konečně udělat nové zuby. V tu chvíli jsem byla bezzubá a přemýšlely jsme, jak v hospodě v zadní místnosti, kde seděl ten muž, udělat více místa. Ten stůl se čtyřmi židlemi i s mužem jsme my dvě přestěhovaly pod strop ke stěně, vlastně stál ve vzduchu, ale nám to přišlo přirozené. Místnost byla jinak úplně prázdná bez nábytku a osvětlená z oken.
Co mi tak zvláštní sen chce říct???
A teď realita.
Včera jsem byla na pohovoru a 29.8. mám nastoupit no nového zaměstnání. A co se týče těch zubů, opravdu si chci nechat vytrhat zuby a nechat udělat nové, ale to už trvá nějakou dobu, asi dva roky, ale takový sen se mi nikdy nezdál.
Kdyby z vás někdo věděl, co to může znamenat, tak budu moc ráda. Děkuji

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
28.08.2022 - 15:23 | Filtr
(Střelec) tiferett
Zuby v snoch súvisia so stratou vitality, s nerozhodnosťou...A tá krv na zube aj so stratou radosti.....
28.08.2022 - 17:12 | Filtr
(Kozoroh) Rozárka13 » tiferett
To jsem se dočetla, když tu ztrátu nechcete a nesete ji těžce. Já ale cítila úlevu a radost.
04.09.2022 - 15:53 | Filtr
(Blíženci) cimi
Nějak mi přijde, že ten sen možná je odrazem nějaké potřeby zbavit se něčeho z minulosti, nějakých kořenů, něčeho zděděného, nebo nabytého...vyprázdnit prostor pro něco nového i za cenu ztráty energie, i za cenu destrukce...že destrukce je vítána, protože nese příslib něčeho nového...

Asi bych se akorát pozastavila nad tím, zda když vyliju vaničku, nevyliju-li současně i dítě - obrazně...jestli je nutné aby ta destrukce byla tak "fatální"...a taky nad tím, jestli je potřeba zbavovat se něčeho, nebo raději neprozkoumat co si z toho mohu nechat a může mi sloužit a co ne...
Taky mi přijde zajímavé to odsunutí toho muže kterého jsi asi zřejmě obsluhovala nahoru...jakoby vynesení něčeho ohledně mužů do vědomí...

Jen myšlenky, co mi přišly...dej vědět co nová práce :74:
04.09.2022 - 22:23 | Filtr
(Lev) Marhon
teda, co týče snáře vám neporadím, ale dřív mi hodně ve snu padaly nebo se viklaly zuby, pak jsem se budila z hrůzou a zkoušela, jestli mi zuby fakt drží, kolikrát to byl tak živý sen, že i přes den jsem zkoušela, jestli se mi zuby nevyklají.
po té mě napadlo, jestli si to nedělám sama a nešoupu ze spaní zubama o sebe. tak spím tak, abych zuby nezatínala, prostě nechat je od sebe a nemít skousnuto, když usínám a zabralo to. už se mi ve snu zuby neviklají, ani nepadají.
10.09.2022 - 17:55 | Filtr
(Kozoroh) Rozárka13 » cimi
Tak práce dopadla zajímavě. Hledali někoho za zaměstnankyni, která nepřišla do práce a ani to neoznámila. Když jsem ráno přišla, že tedy nastupuji, jak bylo dohodnuto, tak jsem se dozvěděla, že mě už nepotřebují. Vracela se zaměstnankyně zpět, která to vysvětlila tím, že měla doma problém s manželem. Omluvili se mi a já odešla domů. Ještě jsem se od skoro kolegyně dozvěděla, že dotyčná žádného manžela nemá, ale zaměstnavatel to neví :61:.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »