Číslo 2, 11, 29


16.08.2022 - 11:42
(Blíženci) cimi
Číslo 2, 11, 29
Ahoj najdisáci,
Nějak mě hodně provází tyto čísla…připomnělo se mi to tím když jsme se jen mezi řečí s doktorkou dostali k numerologii a ona mi řekla že číslo 29 (moje číslo dne) by měli 29 zakázat rodit x) že je to jedno z nejtěžších čísel x)
Teď jsem odjela do Turecka, první i druhý let vychází na číslo 2 (20). Ubytovaná jsem teď na čísle 209 (29,11) Pravdou je že okolnosti mého letu a příletu nic moc.
Pamatuju si že jsem bydlela jednu dobu v domě č 11 a bytě 11. To bylo docela drsné období plné zvratů.
Dvojku jsem si spíš představovala jako pečující, asi mi chybí představivost. Napadá mě k tomu jen dualita a extrémy.

Máte k tomu vy kdo se zabýváte numerologii něco?

Příspěvky: Všechny | Gryphon

Řazení:
11.05.2023 - 10:48 | Filtr
(Lev) Gryphon
Já si osobně myslím, že 29 je jakýsi numerologický ekvivalent úplňku, který máš mimochodem taky. Ale jako žádnou katastrofu to vážně nevidím. Jsou lidé, kteří věří na katastrofy, nepříznivé horoskopy a špatný osud, ale já k nim nepatřím, tvrdím, že úplně jakékoliv postavení planet nebo postavení v numerologii, lze využít. Viděl jsem v životě spoustu lidí, kteří měli jakože "špatný" horoskop, aspoň podle měřítek některých lidí, a žili šťastný a naplněný život, byť plný zvratů, naopak lidé s velmi harmonickými konstelacemi, a s minimem napěťových aspektů, často vůbec žít neumí, protože mají v podstatě všechno na zlatém tácu, nic je nenutí, nemají v sobě nepokoj a napětí, které by je přimělo nějak se posunout a vyvinout. Úplně jednoduše řečeno: nezáleží na to, jaké dostaneš karty, ale jak s nimi hraješ.
Já třeba dlouho považoval svoje sedmičky v mřížce za něco, co mi ten život taky komplikuje a podráží nohy...ale nějak jsem si asi už zvykl. Asi už mám na to věk ;)
11.05.2023 - 12:14 | Filtr
(Blíženci) cimi » Gryphon
Já si taky myslím že to zvládám na poměry toho co mi bylo dáno do vínku opravdu velice dobře x) :74:
A díky za zpětnou vazbu*
12.05.2023 - 11:41 | Filtr
(Lev) Gryphon » cimi
Taky myslím ;)
A taky díky.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »