Číslo 2, 11, 29


16.08.2022 - 11:42
(Blíženci) cimi
Číslo 2, 11, 29
Ahoj najdisáci,
Nějak mě hodně provází tyto čísla…připomnělo se mi to tím když jsme se jen mezi řečí s doktorkou dostali k numerologii a ona mi řekla že číslo 29 (moje číslo dne) by měli 29 zakázat rodit x) že je to jedno z nejtěžších čísel x)
Teď jsem odjela do Turecka, první i druhý let vychází na číslo 2 (20). Ubytovaná jsem teď na čísle 209 (29,11) Pravdou je že okolnosti mého letu a příletu nic moc.
Pamatuju si že jsem bydlela jednu dobu v domě č 11 a bytě 11. To bylo docela drsné období plné zvratů.
Dvojku jsem si spíš představovala jako pečující, asi mi chybí představivost. Napadá mě k tomu jen dualita a extrémy.

Máte k tomu vy kdo se zabýváte numerologii něco?

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
16.08.2022 - 21:21 | Filtr
(Kozoroh) ES
Vaša doktorka mala pravdu zo srandy,naozaj je to jeden s najťažších dátumov narodenia......mala som dokonca česť byť 21 rokov vo vsťahu s mužom narodeným 29 a nechcela by ste byť na mojom mieste......majú problém sa v niečom ukotviť a nápady mimo misu,ktoré aj realizujú.....samozrejme záleží na celom dátume a hlavne ak mali stabilitu ako deti neprejavujú sa tak nepredvídatelne.....čo však viem tak deti narodené 29 v mesiaci mávajú vždy problém s jedným s rodičov
17.08.2022 - 06:59 | Filtr
(Štír) Nabi*
Ahoj :) nějak se mi chce to rozebrat a doufám potěšit tě.
Podle mě je čistá 2 hezký číslo a k němu nemám co dodat. 11 má v sobě 2 polarity, úspěch i pád, ale zároveň bych řekla, že taky velký potenicál, který když využiješ, tak tě to odpíchne daleko za horizont představ, které jsi kdy měla.
20 má více významů, od zesílené intuice (0 zesiluje dle některých numerologických systémů 2), někde píšou, že je to začátek duchovní cesty, kdy je potřeba skloubit péči o tělo stejně jako o duši a dle tarotu je to Soud neboli Aeon. Obecně mi přijde ta symbolika v pohodě.
Číslo 29 je sice karmické a nicmoc dobrého se o něm nepíše, nicméně ty tam 29 podle mě nemáš. 209 se sčítá jako 2+0+9, čili hned ti výjde 11 ;) Nula je číslo jako každé jiné a nemůžeš jí jen tak vyhodit, jako by neměla význam. Můžeš to taky brát jako 20 a 9 (když už bys jako strašně moc chtěla z toho udělat nějaký číslo, co to není :4:), ale 29 mi tam nijak nejde právě skrze tu nulu a sčítání :3:

Tak coooo? Už je ti líííp? :75: :4: :35:

A jinak užij si dovču :79: :74:
17.08.2022 - 07:55 | Filtr
(Blíženci) cimi » ES
Tak to možná opravdu záleží na dalších okolnostech, já si tak neuzemněná nepřipadám…i když kdoví co si o mně myslí druzí x) stabilitu jsem jako malá měla materiální, jinak ne…
Ano otec naprosto chyběl…
17.08.2022 - 08:03 | Filtr
(Blíženci) cimi » Nabi*
To o té 20 tce se mi líbí - to mě potěšilo :79: - začátek duchovní cesty, skloubit duši a tělo….aeon je cosi osudového, něco jako důležité rozhodnutí, nebo něčím procházíš odkud už není cesty zpět? teď už to nepůjde jinak?

Zrovna se léčím :-D takže vše sedí a ano je mi den ode dne líp :61:

Já právě když vidím čísla 2 a 9 tak jsem hned vždycky u té mé rodné 29tky…

Děkuju :74:…užívám nejlíp jak to jde :18:
17.08.2022 - 11:36 | Filtr
(Rak) aktigram
Pre mňa je to číslo ťažké karmické ale hlavne v tom duchovnom spôsobe, hovorí sa že taký človek bud zažije pád ako zlý mág alebo dosiahne výšin.
Ja by som určite nedala na začiatok číslo 2 ale 11 tam je veľký potenciál.
Ja som sa prestala zaujímať o numerologiu ked som zistila že výklady čísiel sa úplne rozchádzaju pri výkladoch.
Ja 19 - tiež ťažké číslo ale nevnímam to číslo ako zlé, naopak, vnímam ho ako silné a minule mi niekde vyskočilo že 19 je to najhoršie číslo narodenia zo všetkých.
Vždy je to o človeku, ty dávaš na začiatok 2 to znemená že tam je tvoje slabé miesto.

Ja poznám ľudí ktorí sa narodili 29.2. a to si myslím že je už sila a predsa sú v pohode. Aj ked u všetkých je to že chcú byť stredobodom záujmu - veľmi zjavné
17.08.2022 - 15:20 | Filtr
(Ryby) Tedy
Dvojka mi v oblasti numerologie asociuje družnost, možná ještě cit až jemnocit a to hlavně v interakci s druhými.
17.08.2022 - 15:29 | Filtr
(Ryby) Tedy
Jedenáctka spíš naopak, individualismus, možná někdy až podivínství.
17.08.2022 - 15:38 | Filtr
(Ryby) Tedy
A číslo dvacet-devět mi připadne sympatičtější, než některá jiná. Například dvacet-šest.
Také v únoru sehrává svoji roli právě tohle číslo, nepletu-li se.
17.08.2022 - 19:29 | Filtr
(Štír) Artemissia
Pokud mohu trochu přispět do mlýnku, tak z jedné numero knihy:

29 - poukazuje na skromnost, ochotu pomáhat a na duchovní výšiny; vyznačuje se silou a stabilitou, je inspirativní, přitažlivá a sleduje svůj cíl; miluje společnost, je to idealista a vizionář; s prozíravostí se ukážou mnohá nadání, ze kterých může mít člověk velký prospěch; má tendence k nedostatečnému poznání lidí, může být nešikovná, agresivní, bojácná, nespolehlivá, tvrdohlavá, arogantní; uzemnění je pro ni velmi důležité :-)

2 - je vyjádřením celkové světové duality - nebe a země, hezký a ošklivý, dobrý a špatný, nejasný a pochopitelný, je nejen číslem polarity a protikladů, ale také symbolem spojení a prvním ryze ženským číslem, v magické rovině je tím hlavním číslem našeho života, dvojitou spirálou, ve které jsou naprogramovány dědičné vlohy :-) k dvojce je přiřazen had - v indické filozofii je znakem spící životní síly - kundalíní, pokud se podaří pořád více otevírat své síly a čakry, může se had postavit a tak rozvinout nečekaný potenciál a vést až k úplnému osvícení.

20 - je číslem duševního rozvoje, milosrdenství, spásy; je to komplexní a duchovní číslo - číslo znovuzrození, regenerace, obnovy; symbolizuje nový začátek na na vyšším stupni, na duchovní úrovni; přináší intuici, vnitřní vhled, předtuchy, silnou senzibilitu a obezřetnost; pomáhá činit rozhodnutí; má tendenci stagnovat a neprovádět své vlastní uzemnění; ráda má vše pod kontrolou :-)

11 - symbolikou tohoto čísla je labyrint, znamená komplexní životní cestu života; labyrint sám o sobě má pouze dvě cesty, jedna vede dovnitř a druhá ze středu ven; cesta do středu je plná nečekaných věcí; abychom se mohli dostat ven, je nevyhnutelné se otočit - v procesu otočení se ukrývá krok ke svobodě, poděkování vzkříšení a začátku; cesta ven je tichá a pokorná a vede nás zpět k životu :-)

Edit: dá se to rozebrat ještě více do detailu, primárně bych 29 viděla čistě jako dvojku, kde hl. planetou tohoto čísla je Měsíc (Rak), dvojky jsou velmi citlivé a intuitivní; mají umělecké nadání a bujnou fantazii; mají takt a porozumění pro ostatní a řeší problémy diplomaticky; rády spolupracují :-)
Negativní stránkou tohoto čísla může být to, že podceňují své schopnosti, jsou nejisté, nerealistické a rychle začnou pochybovat; jsou velmi emocionální, bojácné a se vším raději souhlasí; jsou závislé na náladě svého okolí; měly by více dbát na svoje zdraví :-)


:74:
18.08.2022 - 13:08 | Filtr
(Štír) Nabi* » cimi
Jo tohle umím :D povzbudit :75:

Zajímavé je, že zmiňuješ ten osud, protože to je přesně to, co mě napadlo - že je to přesmyčka Soud = Osud, ale nepsala jsem to a stejně to ke mě přišlo :79:

Já to vnímám jako velkou možnost se posunout. Až tam, odkud není návratu a ty už budeš navždy jiná. Ale myslím, že tady už nejsme u numerologie, ale u toho, že tě načítám (ne, že bych to měla v plánu :-*)

Jak píšeš, že jak vidíš 2 a 9, tak hned vidíš 29, tak to chápu, ale podle fakt nejde ta 0 vyhodit jen tak. Ale stejně zajímavý ten konstrast 2 (pár, vztahy, citlivost) a 9 (poustevník, samota) - tohle je vážně moc zajímavý. Jsem zvědavá, co ti to přinese :62:
19.08.2022 - 16:32 | Filtr
(Blíženci) cimi » Nabi*
Jen edit :4: polepšila jsem si následovně…pokoj 111 :61:
21.08.2022 - 13:28 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » cimi
Upřímně řečeno by mě víc zajímal výhled z okna :5:

Si to moc neber, moje máti je taky 29., já 11. a nějak jsme to přežili (zatím :4:)
21.08.2022 - 18:50 | Filtr
(Blíženci) cimi » Buddha/2
Ale kdeže, já to přímo žeru :75:

Btw řeknu ti že vzhledem k okolnostem mě první 3 dny výhled z okna vůbec nezajímal :61:
Proti své vůli jsem zkoumala záchodovou mísu a stromy na kterým že se to oběsím :61:

Teď už ok : )
21.08.2022 - 20:51 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » cimi
No chyba :41:. První co máš po příletu prozkoumat jsou místní zdroje pálenky :5:. Ta dokáže zneutralizovat i jinší věci než blbé číslo na dveřích :4:.
Hezký zbytek dovči :27: :62: :37:
21.08.2022 - 22:53 | Filtr
(Blíženci) cimi » Buddha/2
Dyť já skoro nepiju alkohol : )
Btw nechápu že pořád ještě přetrvává ten pojem že bych se měla někoho dovolit.
Já mám ale prázdniny…nepotřebuju se nikoho dovolovat. Já se rozhodnu a jedu.
A pak je to spíš pouť/pilgrimage než výlet. A tam jsou symboly na prvním místě….
Možná si někdo může klepat na čelo proč to řeším…mno tak já si prostě takhle povídám s existencí :32: :74:
22.08.2022 - 00:53 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » cimi
Sice netuším kdo má ten dojem, ale každopádně je to jeho problém, ne tvůj :5: :4:.
Proč by sis nemohla popovídat tak, jak to zrovna uznáš za vhodné? Někdo si povídá s horoskopem, jiný s kartami... Horší je, když s tebou nemluví ani klika od dveří :20: :4:

PS: právě mě přepadla myšlenka :20:, že ve finále jsou to stejně jen druhy samomluvy :14: ... a to jsem nic nepil :4:
22.08.2022 - 21:34 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Tady se člověk dozví věci. Já jsem byla vyvolaná a datum narození mi určila doktorka, střelit se kvůli tomu už asi nepůjdu, jsou na tom lidi hůř :3:
23.08.2022 - 08:12 | Filtr
(Blíženci) cimi » Mici Angóra
Super : )
A jak vnímáš tu 29 ty?

btw, tohle se taky moc ovlivnit nedá, když rozhodne lékař…to mi přijdou fatálnější v tom ohledu ty rozhodnutí, když si matka reálně naplánuje porod jen ze svých vlastních důvodů a jde třeba rovnou na císaře. Mimo numero.. Tam asi musí být i astrologicky nějaké zatížení mezi matkou a dítětem.
Shodou okolností jsme se takto s jednou kamarádkou bavily o jedné ženě, která si rovnou zadala termín porodu na den který chtěla. Řešily jsme to v souvislosti že ten syn má docela výrazné psychické i fyzické problémy.
A taky jsem nedávno mluvila s těhotnou slečnou která říkala že chce aby se jí to mimi narodilo dřív, takže od toho jakýhosi týdne už chce hamiltona atd…
Mně se narodil syn o 10 dřív, ani jsem nemrkla x)) ….neseme si dědičně sedmičku to hlavní číslo…moje babička, já, syn…
23.08.2022 - 08:14 | Filtr
(Blíženci) cimi » Buddha/2
Jj to je zcela určitě druh samomluvy : )) jeden z těch hezčích : ))
Podle některých filosofií si vlastně teď nepovídám ani s tebou :61: vlastně s tebou i se sebou…takový koán :20:
23.08.2022 - 11:51 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » cimi
Já nevím-já spíš vnímám radix než numero, možná se to pojí, těžko říct...

Vybrala dítěti den, který chtěla pocitově nebo aspoň s pohledem na konstelaci? Těžko říct, jestli si tu konstelaci, do které se narodíme, opravdu nevybíráme sami, ať to navenek vypadá, že ji vybral někdo jiný nebo ne :63:

Jinak jsem to ale už taky zažila, kamarádka se ptala, jestli má ještě "držet" a myslela to vážně, přecházela Luna z jednoho znamení do druhého, kam, to už si nepamatuju...
23.08.2022 - 12:36 | Filtr
(Štír) Nabi* » cimi
:61: no tak vidíš, Vesmír ti to zařídil. Mimochodem součet čísel je 3, což je boží číslo. 3 miluju za všech okolností :4:
27.08.2022 - 20:17 | Filtr
(Panna) Rachelinka 5
Hey!

Podla mojho poctu si aj v 9-cnom cykle 29/11 a v roku 2020 si bola aj v roku 2020 v roku 20/2.
Mna 11 caka od 56,dam Ti vediet.
V 11 vidim kreativny potencial, niekt. su vodcovske bytost, pritahuju davy, zakaznikov.
Maju silu, pritahuju inych bud sexualne alebo aj inteligenciou. Niekt. maju paralelne trojuholnikovy vztah,su neskrotne,nezavisle. /zavisi aj od inych cisel v datume).
Okrem spirituality u muzov vnimam technicke znalosti.

Neviem, preco lekarka tvrdi, ze 11 je najhorsia -kazde cislo ma svoje plusy a minusy.
15.09.2022 - 08:38 | Filtr
(Blíženci) cimi » Mici Angóra
Bez ohledu na konstelaci : ) paní se nezabývá astro...prostě v den kdy měla narozeniny ona sama ^^

Ale zase některé děti dají rázně najevo, že si mohou i navzdory plánování vybrat, jak třeba u mé kolegyňky, která měla naplánovaný císař kvůli poloze dítěte a placenty a když jsme se naposledy viděly, tak říkala, že ji mrzí, že si to děťátko nemůže vybrat samo a hleďme...za pár dní předčasně porodila - akutní císař, jelikož jí praskla voda atd... :79: :74:
15.09.2022 - 08:41 | Filtr
(Blíženci) cimi » Rachelinka 5
9 let hmmm...tak to se těším : )
2020 byla asi náročný pro všechny...
Od té doby asi nejvíc vnímám toto...prohlubování vztahů skrze sprititualitu...asi tak by se to dalo nazvat...
A taky o cestě jak vlastně uplatnit své talenty...
15.09.2022 - 08:53 | Filtr
(Blíženci) cimi » Nabi*
Zase si to tu jen tak odložím :74:

Co mi to přineslo...vlastně to až moc krásně sedlo...
Myslím, že neexistuje lepší lék/dar na sebepoznání než když ti "bůh" změní plány, omezí tě a ty máš tu možnost s tím být sama :61:
Myslím, že takovým klíčovým bylo klesnout do toho zastavení se a bytí jen v tom tady a teď sama se sebou...uvolnění/puštění se...a těší mě, že navrátit se z tohoto do toho co bylo předtím jde už docela těžko...jakobych si upevnila vztah sama k sobě a k životu (na co "nebyl" čas předtím)

2 - vztahy pár citlivost....9 - poustevník samota... tak to to přesně vystihuje, co i za jiných okolností neustále balancuju...najít v tomto rovnováhu je pro mě naprosto stěžejní :74:
Příspěvky: 1-25 26-33
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Úplněk v PannaPanně
ukázat kalendář »