Do šeda! Aneb cítím se dobře.


24.11.2021 - 13:43
(Štír) Nalani
Do šeda! Aneb cítím se dobře.
Trochu odlehčíme vážný prostor :37:

Všechny příspěvky na téma CÍTÍM SE DOBŘE jsou vítány.

Jakékoliv příspěvky na C-téma sem nepatří a na najdise si každý, kdo chce na toto téma diskutovat, může vybrat z několika různých diskuzí.

Na jaře minulého roku jsem se rozhodla, že se přestanu barvit. Získalo to nakonec zcela jiný rozměr a s šedinami se cítím skvěle. Jednak se mi to fakt líbí, jednak se cítím sama sebou a za třetí mám melír zcela zdarma (tedy za cenu vydržení toho odrostu, že :4:)

Diskuze není jen o stříbrných vlasech, ale celkově o tom, co vás těší, co vám dělá radost, povzbuzuje a tak. Inspirujte :79:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)

Příspěvky: Všechny | tajga

Řazení:
24.11.2021 - 18:30 | Filtr
(Blíženci) tajga
Jsi v tom prozářená, máš štěstí, že ti to opravdu sluší. Znám ženy, co v šedivých vlasech vypadají pochmurně a spíš jim krásu ubírají. Asi je potřeba se k nim trochu líčit, mít šmrnc, což ty máš.
Mně byly doma šedivé vlasy "zakázány", kdyby ne, asi bych zkusila, jak budu vypadat. Takže stále setrvávám u henny, která dělá ty červené odlesky, což neni úplně to pravé....snad jednou k přirozenosti taky dojdu.

Já zase odbourala make-up. Nic světoborného to není, ale pro mě jo, protože jsem si nedovedla ještě loni představit, že jdu bez něj kamkoliv. Ne, že bych se teď vůbec nemalovala, ale krycí make-up jsem zrušila a je to mnohem lepší. Prkotina, ze které mám dobrý pocit, jako bych tím zase o něco víc přijala sebe.
25.11.2021 - 07:39 | Filtr
(Štír) Nalani » tajga
Díky.
Ono, člověk neví jak bude skutečně vypadat dokud si ty vlasy nenechá odrůst. Já si myslela, že mi to slušet asi nebude, ale jelikož jsem to vyloženě bytostně cítila, že to chci, tak jsem do toho šla. Zaujalo mě totiž, že vždycky když jsem měla větší odrost, tak jsem cítila nějakou jinou energii (viz jak píšu výše Uranii) a zajímalo mě jaké to bude až budu mít jenom SVÉ (nejde o šediny jako takové). Momentálně mám na koncích ještě barvu, ale počítám, že do jara to fiknu.

:15: Make up nenosím dlouhé roky. Ačkoliv jsem měla vždycky ne zrovna bezchybnou pleť, tak make-up nebo pudr mi vadí. Ale taky jsem měla dost problém s tím vyjít nenamalovaná, ale podařilo se mi to odbourat a dokážu se cítit i tak dobře.
Podle mě to nejsou prkotiny. Naopak, to může být pro leckterou ženu dost velká věc. Některé ženy (znám reálně) třeba zatím nedokážou jít nenamalované ani pod stan nebo k ohni. Je to proces.

Mimochodem, ty vlasy taky vypadají jinak když je léto (to se mi víc líbí) a pere mi na ně slunko a teďkom, kdy mi hodně zase ztmavly. Taky to jinak vypadá když je mám rozpuštěné anebo když si vyčešu vlasy (na skráních je mám bílé)
17.01.2022 - 20:34 | Filtr
(Blíženci) tajga » Nalani
tak se asi dám na výrobu morbidních lapačů, protože kuna u nás sídlila dlouho a trochu se bojím, že ještě sídlí, jen už jsem ji dlouho neslyšela.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Úplněk ve Lev Lvu
ukázat kalendář »