Solar 2021/2022


02.08.2021 - 08:37
(Štír) Nalani
Solar 2021/2022
Zdravím všechny, koho ještě trochu zajímá astrologie :4:
Pokud by se vám chtělo trochu zahloubat a případně předat nějaké moudro ohledně mého Solaru, který naběhne v říjnu, byla bych moc ráda.
Dost zajímavý je samostatný solar, který přiložím níže.

Příspěvky: Všechny | Sosna zvlčelý

Řazení:
13.08.2021 - 11:36 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Ahoj Nali,
jak víš, solarům zrovna se moc nevěnuji. Ale třeba mne zaujala ta Luna na Luně u DSC nat. Motá se to na dračí hlavě (nat.) s ČL (sol.). A dispozitor toho všeho (sol. Merkur) na to dohlíží (trigon), celý tento blok mi přijde důležitý.
Opravdu neřeknu, co čekat. Ale asi bych nehledal stabilitu v partnerství v té době. Je to spíše o volnosti, osvobození. Co svazuje, to ať nevzniká, netrvá. Potřebuje to čerstvý vzduch, vyvětrat. Nabrat vítr do plachet. Jo! Plachetnice na oceánu, nebo alespoň na jezeře, vlny, překonání bouří :75:, sem tam mořská nemoc :28:, svoboda :15:.

Venuše je trošku kazišuk. No to ne, ona k tomu šuku spíše svádí, ale ve skutečnosti za to moc nenabízí. Flundra je to, tak! :61: Některým právě takto může Venuše vyhovovat, zas to nesmím brát podle sebe. :16: Já bych takovouhle radši kopnul mezi :71:.
13.08.2021 - 11:41 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Nalani
Být uchápaný jde? :43: Já myslel, že toto je jedno z nejsvobodnějších rozhodnutí, že k tomu nikdo nikoho nenutí :20:

Jo být uřešený, to je jiná, to máš recht.
Kolik je ale také na světě lidí (to nevztahuji na Tebe, napadli mě jiní, zcela konkrétní), kteří ne že neustále řeší jiné a PROTO jim nezbývá čas na vlastní problémy, ale oni řeší druhé, ABY jim nezbyl čas řešit sami sebe! :41: :23:
16.08.2021 - 08:41 | Filtr
(Štír) Nalani » Sosna zvlčelý
No už jsem si říkala kde jsi :4:

K té Venuši. Ty prosím tě, můžeš mi říct jak dlouho mě znáš? Už vidím zas ty vzkazy ve vzkazníku, které budou jasně říkat: "Tu diskuzi jsem pochopil po svém, tak zkusmež" :2: :23:

Jinak být divoká a svobodná nemusí být flundra, že jo :4: Nicméně to je pro většinu chlapů podle mě ohrožující a my ženy se toho vlastně taky bojíme...

A ano být uchápaný fakt jde... Pomohla mi otázka jak dalece neustále chápu jak to má druhý a jak moc právě kvůli tomu nejsem schopná dělat, to co je PRO MĚ dobré a co už není dobré pro něj (nebo respektive to tak vnímá). To je podle mě zrádnost empatie a vciťování se. Dostala jsem se do bodu, kdy fakt vidím jasně, že neustálá empatie a vciťování se mi BRÁNÍ být pravdivá a autentická, v tom jaká skutečně jsem. A to není jenom kec, je to něco, o čem jsem vůbec nevěděla. Vůbec jsem to neviděla a jak jsem to uviděla, tak jsem byla v menším šoku. Ta hranice je tady velice křehká a zrádná.
Jde o to, že mentálně je mi to "všechno" jasný :D Dokážu se vcítit, dokážu pochopit... ale CO SKUTEČNĚ CÍTÍM TEĎ A TADY? Co to PRO MĚ znamená? Skutečně je pro mě dobré přejít to tím, že TO CHÁPU i když moje nitro říká neee, (a i když hlava to chápe) a uvnitř je dopor? (nebo případně jiná protiřečící emoce)
Chápat a rozumět, jakkoliv by se to zdálo správné a logické, neznamená, že to je pro mě dobré, ani že je to MOJE pravda.
Podle mě jsem to měla i spojené s tím, že chápat je DOBRÉ, že je to lidské a správné a že to ze mě dělá lepšího člověka. Jenže jsem životem byla postavená před otázku: "Chceš být dobrá a správná anebo chceš žít šťastný život?" - Hele, tohle je moje poznání v tuto chvíli a s tím jdu. Kam dojdu, to nevím (a je zde skoro 100% pravděpodobnost, že se to ještě ixkrát změní), ale dosavadní situace a to jak jsem fungovala v životě, mi ničím nepřispívá, takže je nasnadě to začít dělat alespoň trochu jinak. A není to ze vzdoru, ani z pomsty, ani z hněvu, ale prostě z toho, že začínám stavět sebe na první místo. Vychází to z toho, že si uvědomuju, že tím, kam jsem dovedla svůj život, ničemu a nikomu nepřispívám a nejmíň sobě.
Pokud totiž něco dlouhodobě nefunguje, je fajn to přehodnotit. Přehodit vyhýbku a kouknout se taky jiným směrem.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »