Ještě něco k očkování


12.01.2019 - 19:25
(Kozoroh) Bosch
Ještě něco k očkování
Tak jak je to Mladá fronto?

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/…

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8
Řazení:
12.01.2019 - 20:03 | Filtr
(Ryby) Maek
Kdo a proč asi tak napsal takový článek? :3:
12.01.2019 - 21:29 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Já bych dnes své dítě nenechala očkovat nebo bych to posunovala co nejvíc, aby dítě dostalo co nejmíň. Dnešní hexavakciny jsou pro prcky testem odolnosti a vůbec nemají prozkoumané, co to vše udělá za x let.Už dávno jsem poslouchala doktorku Elekovou a bohužel naši mudrové bych řekla, že ve většině případů o tom ani neví nebo jsou vláčeni systémem bububu.

Bohužel má dcera tomuto nefandí, takže mě už radši neinformuje kdy jde s vnoučkem na pigáro, ale zpočátku se aspoň o nějakou dobu posunulo.Musím respektovat její názor, ale viděla jsem, co jí kdysi udělala pouhá trojkombinace. Dnes bych se bála i toho množství hliníku, nejen naočkování nemocí.Tiše trpím, obvzvláště s jeho horoskopem...
12.01.2019 - 21:36 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Iteza, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Nějaké fakt nutné očkování...pro mě za mě, zbytek ať je volitelný. Ale ať se to dělá v nějakém rozumném věku a v nějakých rozumných rozestupech! Dnešní tendence očkovat skoro novorozence je úchylná! Kdysi byly snad jen dvě očkování, dnes jich je tuším dvacet, a bohužel společnost není díky tomu nějak extra zdravější.
12.01.2019 - 22:05 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Maek
někdo rozumný?
12.01.2019 - 22:08 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Iteza
taky jsem o tom četl že je to moc brzy
ale spalničky a černý kašel asi mají nějaké standardizované postupy
je to otázka optimalizace procesu
třeba antikoncepce je dneska šetrnější než bývala podobné jako atb a skoro všechny léky vývoj jde kupředu
proč by zrovna očkování mělo jít dozadu
žeby dříve dávali menší dávky..? to se mi nezdá
12.01.2019 - 22:45 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Nejakbude, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Na tohle začínám mít alergii... Kdybych mohla naockuju sebe a svyho syna na vše... Zrovna včera jsme byli na žloutence... Nežijeme ve středověku a buďme za to rádi, jen lidi mají duševní potřebu vracet se raději zpět. Co by za to v Africe dali kdyby měli takový možnosti očkování jak u nás decek.
Stejně tak alternativní porody doma a podobný nesmysli.
Pokud má někdo potřebu žít přírodně ať se odstehuje do pralesa. A velice rychle ho to přejde až jeho dítě zemře na u nás banalitu na které je očkování.
Vzpomínám si na jednu babu s miminem na pohotovosti v noci, její dítě mělo černej kašel a ona kráva bulila a hystercila ať ji pomůžou, doktor byl nasranej, že to věděla že měla jít na očkování.
Škoda mluvit.
13.01.2019 - 00:12 | Filtr
(Rak) Loen
Miluju tu mediální masáž "smrtelné nemoci" :61: :61: :61:

Nicméně jediné co k tomu asi řeknu je to, že pokud by očkování bylo dobrovolné, farmakomafie by byla nucena přizpůsobit vakcíny poptávce (tak funguje trh - a farmakologie je v první řadě business a prachy...) - tj. by na trhu mohly být třeba zpět monovakcíny nebo 2-3 kombinace. A byly by nějaké šetrnější alternativy Hexy (které byly z českého trhu záhadně vytlačeny že - Pediacel maximálně jako těžká podpultovka atd...) - pro zajímavost Pediacel v 1 dávce 0,33mg hliníku - Hexa v 1 dávce 0,82mg hliníku ... wtf :32: pak se tady můžem bavit o více jak 20-ti násobném překračování hranice toxicity hliníku pro lidské tělo (v přepočtu na litr krve..u cca 2 měsíčních dětí ... why not že...)

Další věc je to, že v civilizovaném světě opravdu nemá obdoby aby stát něco vymáhal a nenesl za to patřičnou zodpovědnost - což je v současné době případ našeho státu.

A současný tlak veřejnosti je prostě nezbytný k změně systému (doufejme k lepšímu - současnej stav totiž moc růžovej není)
13.01.2019 - 00:27 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Loen
jj argumenty proti jsou ale myslím že né dostatečné aby se od očkování upustilo
s tou dobrovolností je to asi jako s referendem
jsou určité věci o kterých by referendum rozhodovat nemělo a vakcinace je asi jednou z nich, takže žádná dobrovolnost pak to nedává smysl
buď se podřídí všichni anebo je to špatně
což by civilizovaný svět měl umět pochopit a zpracovat při své inteligenci
každý si dělá co chce v džungli
no a že je v tom byznys o tom žádná tomu se nevyhneme v žádném oboru ani v pohřebnictví a taky nepodezíráme pohřebáky že se těší na naší smrt
očkování asi není dokonalý systém prevence a má spoustu neduhů ale máme alternativu? myslím že ne
to jsou jen názory které jsou v momentálním rozpoložení pro
13.01.2019 - 00:45 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nejakbude
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Iteza, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No a představte si, co se týče domácích versus nemocničních porodů - i v porodnicích, kde mají všechno podchycené, umírají děti. Dokonce procentuálně víc, než u domácích porodů.
Představte si ještě další věc - na někoho očkování nefunguje. Jinými slovy, někdo se nechá očkovat třeba zrovna na ten váš černý kašel, a stejně ho dostane.
A představte si...Na někoho dokonce očkování působí vyloženě destruktivně. Například ochrne. Možná, až se vám něco takového stane, pak bude vaše huránadšenectví trochu menší.
13.01.2019 - 01:17 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nejakbude
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele bubobubo, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No tak až se vám stane to, co nám, tak už nenecháte žádné z dětí očkovat nikdy a proti ničemu.
Náš nejmladší se nerodil snadno, vlastní porod téměř nepřežil,jelikož při porodu neměl ozvy a narodil se s dvakrát omotaným pupečníkem. Ale vyvíjel se zpočátku normálně. Po druhé dávce hexavakcíny tři dny spal. Od té doby jeho vývoj stagnoval. Lékaři ovšem stále se svou písničkou... on je velký a líný a podobně. Ale jsem tvor otravný a stále jsem se dožadovala dalších a dalších vyšetření. Nakonec nás hodili do škatule DMO a poslali do lázní, že ho tam rozpohybují. Nerozpohybovali... snažil se, malý pokrok udělal, ale na to, že jsme tam absolvovali pět procedur denně celý měsíc nic moc. Tak jsem znova naběhla na doktory, ať mu udělají EEG, že se mi jeví, jako by měl epku, po té zátěži v lázních a taky, že mi přijde jako autista. Tak mě div neposlali do řiti, že moc čtu. Ale po týdnu od mé hysterie, že trvám na EEG ho změřili a ukázalo se, že má Westův syndrom, z kterého se patrně vyvinul autismus.Nejspíš následkem očkování!!!
Mrňous je bojovník, tři týdny bere léky, stále se medikace upravuje, aby se mu to ušilo na míru a za ty tři týdny udělal obrovský pokrok. Tím chci jen říct, že už v lázních mi několik fyzioterapeutů říkalo, že jim tam přibývá dětí s ochrnutím po očkování, ale ofiko se o tom nemluví a svádí se to na vrozené vady.
13.01.2019 - 03:50 | Filtr
(Rak) RainMan22 » bubobubo
Jojo, máte recht. :15:
13.01.2019 - 08:07 | Filtr
(Ryby) Maek » Bosch
Rozum za tím určitě je, to je bezesporu :3:
Jen rozum někdy může být chorý, hamižný, manipulativní, ......

Osobně by mne spíš zajímalo, jestli ten co vymýšlí tyhle dobroty pro děti, je taky svým dětem dává :3:
13.01.2019 - 08:08 | Filtr
(Rak) Loen » bubobubo
Jo, nechtěla sem tady tasit případy z mého bezprostředního okolí...a bohužel jich není málo.
Asi nejvíc mě dokážou nasrat pediatři, kteří matku setřou tím, že to není po očkování (dítě se přestaně vyvíjet, vrátí se zpět motoricky, mentálně - místo aby přestali okamžitě očkovat, očkujou dál - další reakce je pochopitělně mnohem závažnější...

PS: bylo mi po narození syna doporučeno si případně před očkováním nechat od pediatričky podepsat papír, že dítě má vývoj v pořádku, co konkrétně umí atd... jinak tě pošlou někam... a jak říkáš svedou to na něco jinýho. Průser je, že jakýkoli reakce by e měly hlásit - kvůli samotné vakcíně - a to se neděje - takže "neškodnost" vakcín je hodně zkreslená...
13.01.2019 - 08:38 | Filtr
(Váhy) Jupíí » bubobubo
Bohužel, u nás si zatím nejsem zcela jistá,teď mu byly dva,ale porod měla dcera tři dny v bolestech(vůbec jsem nepochopila proč jí tedy nechali tak dlouho), šňůru taky kolem..., naštěstí se rozdýchal sám.
Jsem pár let trošku vědomá si různých těchto nástrah a tak jsem tvrdila neočkovat, ale asi jen dvakrát (včetně rizik a poslala jsem jí třeba Elekovou), protože jsem byla za magora.Viděla jsem na něm (po nějakém očkování) od mimina, že není zcela v pořádku s nervovou soustavou, ale pak to utichlo.Ovšem výchova živějšího a hlavně citlivého dítěte, kde se poslouchají rady tchyně(teď myslím druhé), která nech ho vyřvat(od mimina),nech ho vztekat, seřež ho, zeťák mu chtěl v pěti měsících dát neurol, že brečí!!!)naštěstí se tak nestalo, potřebuje ho sám včetně terapie a to jsem mu řekla....)mně to tedy rvalo srdce a několikrát jsem jim řekla, že chce více pozornosti a klidu a nechtěla jim vyloženě cpát do hlavy, že by to mohlo být něco víc... S jejich výchovou dítěte jsem měla velký problém a až nyní jsem to tak rozhádala všude, že jsem se až divila, konečně.Budu doufat, že se nepotvrdí autismus,ale zcela jistě se něco děje.Očkování rozhodně je velká toxicita.
13.01.2019 - 08:41 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Nejakbude
Doporučuji se naočkovat ještě na tu alergii a bude to dobrý :4:.
13.01.2019 - 09:04 | Filtr
(Ryby) thééé » bubobubo
:22: :62: :68:
a těžká bezmoc tadyta arogantní nespolupráce některých doktorů,mlžení, zatajování a kolikrát i výsměch :24:
13.01.2019 - 10:11 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Jen takový postřeh ke zdroji:
Od doby, co Babiš vstoupil i do zdravotnictví (Hartenberg Capital) začali "novináři" na IDnesu (obecně v médiích skupiny MAFRA) zvláštně (podle mě tendenčně) přitvrzovat. Přiložený článek potvrzuje trend. Kdo nevěří, ať si v archivu najde články cca od roku 2015 o očkování, porodnictví a vlastně zdravotnictví celkově. Nemluvě o tom, jaké čistky probíhaly v nemocnicích v době vlády bez důvěry.
13.01.2019 - 10:30 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Sosna zvlčelý
No o těch čistkách vím, takže myslíš že jde o ekonomickou kampaň?
13.01.2019 - 11:31 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Bosch
Hele, nevím. Nebudu tvrdit, že ano, když k tomu nemám důkazy. Ale pokud se ptáš na můj soukromý názor, tak za sebe soukromě si myslím, že ano. Spíše nabízím tento pohled na věc, kde si může každý dohledat a udělat názor o vývoji způsobu psaní na IDnesu v době, kdy Babiš začal podnikat i ve zdravotnictví. Skutečný počátek jeho vstupu na trh s lidským zdravím neznám, zaznamenal jsem až v době, kdy začal skupovat polikliniky, cpát se do nemocnic. A to není můj obor.
Klidně je možné, že to jen náhoda. Ale já na náhody nevěřím, zvláště když je ta tendence skutečně výrazná.
13.01.2019 - 11:41 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » bubobubo
Tyhle věci se bohužel dějí a pokud vím i lékaři potvrzují že určité promile populace je očkováním poškozeno (autismus etc).
Což prý údajně stále nepřevažuje nad pozitivy plošného očkování.
No a to je ta otázka, obětovat tyto jedince v zájmu většiny? Z pohledu matky jistě ne. Z pohledu společenského zájmu..? Vzrůstající míra individuálních svobod bude dávat čím dál větší práva k odmítání.
Což samo o sobě způsobí erozi celých společenských struktur, viděno a vztaženo na celou společnost (jako příklad).
Tady to jistě nevyřešíme jestli očkovat ano nebo ne.
Ale je fakt že určitou část takto společnost "obětuje" vědomě. Otázka je nakolik dnes hrají roli práva jedince nenechat se zabít když to nazveme jak tomu někdy je.
13.01.2019 - 11:46 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Sosna zvlčelý
No já tomu věřím taky, jde o to nakolik tato tendence převládne. Babišův PR je schopen prodat i hovno v líbivém obalu a tomu se říká schopnost obchodovat. A tento úspěšný starší muž se etikou věci netrápí.
Celý maras dnešní doby je v úplné ztrátě etických hodnot.
13.01.2019 - 12:49 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Bosch
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele bubobubo, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Hele, já nejsem žádná alternativní matka, všechny děti jsou očkované, ale ta hexa je prý fakt svinstvo.Možná by stačilo, kdyby se nedělaly tyto kombinované vakcíny a očkovalo se postaru.
A co se týká tvé úvahy o tom koho obětovat, tak jsem pro, aby nikoho. :3:
13.01.2019 - 14:45 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » bubobubo
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Nejakbude, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
To je zase tak a onak, nejsem typ co bude řešit nadrženě takový debaty. Ano je jistě určite procento děti co po očkování měli a mají problémy, ale s tím souvisí ještě dalších X faktorů mimochodem, a dalších X děti co měli vážný problémy právě kvůli neckovani.
Takze ať si každej dělá se svým deckem co chce, ale ať tím neohrožujou ostatní.
13.01.2019 - 14:47 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Jupíí
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Nejakbude, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
V to doufám.... :3:
13.01.2019 - 14:55 | Filtr
(Blíženci) tajga
Mně pediatr sám od sebe navrhnul, že s očkováním počkáme, pochopila jsem to tak, že rizika očkování jsou mnohem pravděpodobnější, než třeba černý kašel. Nakonec jsme na první dávku šli ve 2 letech.
Příspěvky: 1-25 26-50 51-75 76-100 101-125 126-150 151-175 176-179
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »