Tolerance


28.01.2016 - 20:02
(Hadoken) ži.va
Tolerance
Zdejší aura posledních dní mě inspirovala k založení diskuse o toleranci. Předem upozorňuju, že pokud si zde budou chtít někteří jedinci rozpitvávat svoje osobní frustrace a hojit si tu svoje bebíčka zasíráním hlavního vlákna, aby se stali středobodem diskuse, když středobodem vesmíru to furt ne a ne jít, tak tyhle příspěvky smažu. Nejsem totiž moc tolerantní v tomto ohledu, zakyseluje mi to pránu a škytám pak :21:Nabízím prostor pro sebereflexi.Otázky k zamyšlení:Jaký je (pokud je) rozdíl mezi tolerancí a respektem? (zkusme to prosím, bez vkládání odkazů na wikipedii :3:)Kde začíná a kde končí vaše tolerance?Kde je u mě tolerance na pomyslné stupnici žebříčku hodnot?Změnilo se nějak vaše vnímání tolerance s věkem?Máte nějaký příběh ze svého života, kde tolerance sehrála významnou roli?

Řazení:
28.01.2016 - 21:48 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti » Petr9
Este stesti ze me miluješ pac jinak nevim v který kategorii bych skoncila. :61:
...mimochodem skvela definice. :15:

Jinak za me je to spis asi tak ze tolerance je z myho pohledu takova dobrovolna zalezitost...respekt vnimam spis jako neco co musim. :63:
Zmena vekem? Asi bude...definovat neumim...jednoduse je mi vic veci fuk. :21:
01.02.2016 - 01:38 | Filtr
(Býk) Petr9 » Hustokrutě obscénní Morti
neboj ... ikdybys skončila v jedný nebo druhý kategorii :21: ... tak můj obdiv k tvému 9. chlívku překračuje všechny kategorie :20: :61:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »