Tolerance


28.01.2016 - 20:02
(Hadoken) ži.va
Tolerance
Zdejší aura posledních dní mě inspirovala k založení diskuse o toleranci. Předem upozorňuju, že pokud si zde budou chtít někteří jedinci rozpitvávat svoje osobní frustrace a hojit si tu svoje bebíčka zasíráním hlavního vlákna, aby se stali středobodem diskuse, když středobodem vesmíru to furt ne a ne jít, tak tyhle příspěvky smažu. Nejsem totiž moc tolerantní v tomto ohledu, zakyseluje mi to pránu a škytám pak :21:Nabízím prostor pro sebereflexi.Otázky k zamyšlení:Jaký je (pokud je) rozdíl mezi tolerancí a respektem? (zkusme to prosím, bez vkládání odkazů na wikipedii :3:)Kde začíná a kde končí vaše tolerance?Kde je u mě tolerance na pomyslné stupnici žebříčku hodnot?Změnilo se nějak vaše vnímání tolerance s věkem?Máte nějaký příběh ze svého života, kde tolerance sehrála významnou roli?

Řazení:
28.01.2016 - 21:33 | Filtr
(Blíženci) Matdamou
Napreskacku:
Schopnost tolerance se u mě s věkem zvyšuje. Tolerují daleko víc věcí než třeba před dvaceti lety.
Na pomyslném žebříčku je tolerance vysoko. Tolerance a schopnost komunikace považuji za základ toho, aby lidé mohli žít vedle sebe a nepožrali se navzájem.
Moje tolerance končí v okamžiku, kdy se jedná o moje soukromí. Nesnáším pokud se mi někdo bezdůvodně štourá v osobních věcech. Tolerance mi evokuje shovívavost. Respektuji autority. Toleruji každého, kdo se mi nevrtá v soukromí a toho kdo neubližuje. Komukoliv. Jsem schopna tolerovat i lež.pokud neubližuje. A také netoleruji vychcankovstvi.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »