A jak vyjít s tímto člověkem?


10.09.2022 - 11:30
(Blíženci) cimi
A jak vyjít s tímto člověkem?
Matka x)

Příspěvky: Všechny | Mici Angóra

Řazení:
18.09.2022 - 11:44 | Filtr
(Střelec) verka96 » Mici Angóra
Díky za tip. Ona už osobně nikam nepůjde, je už nahoře. Budiž klid její duši.
Nějaké info bych poskytla, ale její rozpoložení jen na velmi málo událostí. Snažila jsem se jí pochopit nebo alespoň poznat, kdy se projevuje upřímně,coz bylo málokdy,alespoň jak jsem vnimala.
Dnes jsem měla zajímavý sen, ten mi řekl úplně jasně Slunce v 1.dome. Řekl mi to slepý bývalý spolužák ze základky, ptala jsem se jej, proč při astrologii nepoužívá klasické kolečko horoskopu. Pak mi na to řekl Slunce v 1.dome. :27: No, já nevím, je to odpověď??? :78: :25:
11.09.2022 - 15:30 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » verka96
Čas narození umí zrektifikovat metodou primárních direkcí např. paní Baudyšová, ale je třeba k tomu znát nejen zásadní mezníky v životě dotyčného člověka, ale i to, jak je on sám vnímal. Takže je nejlepší, když k ní přijde sám ten dotyčný.

Jinak soudíc jen podle tvého radixu, který tu máš uvedený (Luna v Beranu, ve 12. domě, zřezaná a ještě vládce IC) bys měla v soutěži docela šanci... :63:
11.09.2022 - 10:03 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » cimi
Jo tak pak je ten Saturn jasný. Já mám svoji matku taky v základu ráda, ale po pár dnech už ji nedávám-jenže mně se to mluví, když s ní nebydlím, tam je to omezení kontaktu opravdu těžké...
11.09.2022 - 09:59 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » tajga
Moje má Pluto ještě ve 12., ale stejně je zajímavé, jak mají všechny asc Lev. Jj, vymanit se z role oběti pomáhá. Myslím, že dost lidí, kteří se z vlivu vymaní pak projde zátěžovým testem, kdy je nutno se o kontroverzního rodiče na stáří postarat. Když to zvládne bez připomínání starých křivd, může mít vyhráno. Na starý kolena je mi matky spíš líto, nevím, jestli je to zdravá emoce, ale je to tak.
11.09.2022 - 08:05 | Filtr
(Ryby) thééé » Mici Angóra
Jooo :75: soutez o nejhorsi matku.. :4:
11.09.2022 - 02:14 | Filtr
(Blíženci) cimi » Mici Angóra
To jsme se teda sešly x)

Nj…trefila ses ve všem…
To už asi všechno aplikuju…
Jen ten kontakt minimalizovat je nemožné…bydlíme ve stejném domě bo zůstala sama, máme oddělené byty ale…

Saturn na její luně se projevuje asi jako že já dítě hraju matce rodiče, kterej ji navíc odmítá, protože už sám dospěl…cítí se izolovaně, ale já si neumím pomoct, moje potřeba času s ní stráveného je neskonale mnohokrát menší než její :-/
A dost možná je to i vzájemné…její péče naráží na mou tvrdost…nebo myslí si že já péči nepotřebuju…cítím taky tu izolaci citu a empatie z její strany…
Vlastně až teď ta vedlejší diskuze mě přiměla připomenout si tu naši synastrii…

Mám ji ráda…(ačkoli před pár dny jsem ji ještě nenáviděla - nepohodly jsme se opět)…otec už je po smrti, vlastně mi moc těch starších nezbylo, jen teta a máma, je pro mě těžký to vybalancovat…kdyby mi na tom nezáleželo, odstěhuju se předaleko a čau… Přesto přeze všechno na tom dobrým vztahu lpím…

Tak to je asi tak i pro Buddhu a Tajgu…
10.09.2022 - 23:45 | Filtr
(Blíženci) tajga » Mici Angóra
Neuspořádáme soutěž o nejhorší matku?


Dobrý nápad! Konečně bych měla šanci něco vyhrát :37:


Moje máma také Asc. Lev a hned u něj Pluto. Našemu vztahu pomohlo, a trvalo to velmi dlouho, když jsem se přestala cítit jako její oběť a uvědomila jsem si, jak je ona sama vlastně slabá a tápající, tak co po ní vlastně můžu chtít. Taky se čas krátí, takže si čím dál víc uvědomuju nesamozřejmost toho, že rodiče jsou ještě tu...to je důležitější, než všechna nedorozumění.
10.09.2022 - 21:52 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » cimi
No ale mít toho tvého Saturna na Luně asi není nic příjemného, že?
10.09.2022 - 21:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Neuspořádáme soutěž o nejhorší matku? Moje má ten radix hodně podobný, akorát trochu posunutý. Moje rada obecně zní minimalizovat kontakt, nenechat sebou manipulovat, hysterické výlevy si poslechnout a hned na ně zapomenout, naučit se nebrat si nic, co říká, osobně, protože za to v podstatě nemůže a často mluví dřív, než myslí. Žít si svůj život a nenechat si do něj zasahovat, nesvěřovat se s ničím důležitým, aby to nebylo použito proti tobě. Pokud má nositel takového radixu ne moc šťastný život, platí to dvojnásob.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »