Pluto kvadratura Merkur, Pluto, Slunce, Saturn


25.07.2022 - 07:19
(Štír) Nalani
Pluto kvadratura Merkur, Pluto, Slunce, Saturn
Ahoj lidi,

po dlouhé době jdu s astrodiskuzí.
Komu by se chtělo podívat se na moje tranzity a z celkového kontextu by vás něco napadlo, tak klidně. Jinak mi jde hlavně o vaše zkušenosti, životní události, jak jste tyhle aspekty prožívali.

Kvadrát na Merkura samozřejmě cítím. Každopádně to není žádná diplomatická konstelace. Což je pro mě z jedné strany dost tlaková záležitost. Rozumějte Merkur ve Váhách, který se nerad hádá a má tendenci vždy a za všech okolností diplomaticky řešit situace. Z druhé strany je to úleva. Klasické "depkoidní" stavy jsou tu taky, což je ale učebnicový význam téhle konstelace. Moje tykadla na manipulátory jsou taky ve zvýšeném modu.
Víc kolem toho nebudu psát. Pro mě je to dlouhý tranzit a vlastně jsem na začátku, takže dělám malý průzkum.

Předem díky za pohledy na věc :74:

PS. Ty tranzity jsem tu hodila dnešní, kdyžtak si potočte kolečkem ;)

Příspěvky: Všechny | Sosna zvlčelý

Řazení:
01.08.2022 - 11:39 | Filtr
(Štír) Nalani » Sosna zvlčelý
Pl/Sa - to teprve přijde, ale útlum vnímám už teď. Mě teď napadla věta: "Život je za zdmi našich přesvědčení" To teda ani nevím odkud jsem to teď vzala :4:

Pl/Pl - další muset? No to potěš.

No tak tak poznámka o otci je, tak jak to píšeš, dost jednoznačná.

No tak Venuše by jistě chtěla, ale nevím co na to Pluto. Myslím, že mi jen prospěje, když se naučím nedělat všude a s každým kompromisy, protože bohužel to je na úkor mě samotné. Momentálně jsem v rozpoložení, ne příliš jemném. A jen to pozoruju a ve valné většině se s tím přijímám, protože jsem přesvědčená, že mi to přinese hodně dobrého. Myslím, že lidé, kteří byli zvyklí na soucitnou a chápající Natali, to bude bolet, ale prostě už nemůžu. Závoreň si myslím, že ve většině případů odhadnu tu správnou míru, i když ze 100% to nebude, to vím už teď (na zkušenostech), ALE NEOČEKÁVÁM ZÁZRAKY sama od sebe a rozhodně je čas si to všechno dovolit.
Na ty progrese jsem zvědavá... i když zas to aktivované Téčko. Už by mi s těmi aspekty mohli dát pokoj :32:, kdo má furt procházet nějakýma napěťovýma situacema :2:
Tak uvidíme, co bude s tím Jupiterem...

Díky za pohled na věc :62:
29.07.2022 - 16:38 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Bohužel vlastní prožitky Ti moc nenabídnu.
Pl/Sa - bylo mi 23 let a nevzpomínám si moc na události, které bych mohl přiřadit. Snad jen do tohoto tranzitu zapadá dlouhodobější útlum v astrologii (ale jak říkám, byla to doba nezbytná pro pochopení a zrání).
Pl/Pl - to bylo ve znamení velkého záhulu. Tam bylo důležité, že jsem musel. A když musíš, tak musíš a nesmíš...


U tebe by mě tak napadlo, že Pluto tvoří kvadrát na planety v 10. domu, kromě toho Slunce i Saturn je možno vzít za signifikátory otce, jichž je Pluto dispozitorem (jsou ve Štíru). Takže by to mohlo mít nějaký vztah k otci. V podobě jakých událostí si netroufám predikovat, to asi sama můžeš předem odhadnout dle vývoje.

Nahodila jsi tranzity, ale ze zvědavosti jsem si pustil i progrese. Přes zmíněné nativní planety Ti poleze posléze také Venuše (prog.). Takhle ten příští rok (od druhé půle), nechtěla vona by se s Merkurem taky nějak domluvit?


Pak se Ti taky potká Slunce a Luna (prog.) na Jupiteru (nat). To nesouvisí přímo s předchozími konfiguracemi, ale oblasti se časově překrývají, takže to může být propojené (skrze Tebe určitě). Tím bude aktivována figura polokříže z nativu. Jupiter je v nejsilnějším postavení z této figury a bude v konjunkci se světly, takže by se to mohlo řešit "jupitersky".


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »