Pluto kvadratura Merkur, Pluto, Slunce, Saturn


25.07.2022 - 07:19
(Štír) Nalani
Pluto kvadratura Merkur, Pluto, Slunce, Saturn
Ahoj lidi,

po dlouhé době jdu s astrodiskuzí.
Komu by se chtělo podívat se na moje tranzity a z celkového kontextu by vás něco napadlo, tak klidně. Jinak mi jde hlavně o vaše zkušenosti, životní události, jak jste tyhle aspekty prožívali.

Kvadrát na Merkura samozřejmě cítím. Každopádně to není žádná diplomatická konstelace. Což je pro mě z jedné strany dost tlaková záležitost. Rozumějte Merkur ve Váhách, který se nerad hádá a má tendenci vždy a za všech okolností diplomaticky řešit situace. Z druhé strany je to úleva. Klasické "depkoidní" stavy jsou tu taky, což je ale učebnicový význam téhle konstelace. Moje tykadla na manipulátory jsou taky ve zvýšeném modu.
Víc kolem toho nebudu psát. Pro mě je to dlouhý tranzit a vlastně jsem na začátku, takže dělám malý průzkum.

Předem díky za pohledy na věc :74:

PS. Ty tranzity jsem tu hodila dnešní, kdyžtak si potočte kolečkem ;)

Příspěvky: Všechny | Mici Angóra

Řazení:
28.07.2022 - 21:59 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Nalani
:12:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
28.07.2022 - 14:53 | Filtr
(Štír) Nalani » Mici Angóra
Děkuji :17:

Já to vnímám, že s tím Plutem přišla úplně JINÁ síla! Pocitově zcela jiný level.
25.07.2022 - 09:18 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Celkově jistě půjde o hodně transformační tranzit, ať už jen vnitřně nebo se to projeví i v hmotě. Pro tuto chvíli bych brala v úvahu jen ten Merkur a Pluto, ty druhé dva jsou ještě relativně daleko (hlavně Saturn, to je skoro až za 5 let). Jak píšeš, Merkur ve Vahách je sice diplomatický, ale tu nativní konjunkci s Plutem nelze pominout a ten tranzit od Pluta podle mě nyní chce, abys řešila hlavně ty plutonské aspekty. Merkur vládne 7. a 9. domu, téma je tedy (i nucené) přehodnocení vztahů s lidmi ve tvém okolí (včetně "obchodních" partnerů) a také celkového životního směřování. Pluto přináší např. téma převzetí kontroly nad vlastním životem, nenechat se ovládat jinými. Při tranzitu ze 2. domu jde navíc o téma sebehodnoty. Nelze pominout ani ostatní tranzity-Uran v 5. v trigonu na Venuši a Mars do 9. (zvýšená kreativita, nové zážitky a známosti), Jupiter blížící se k IC (pozitivní změna v domově), Saturn na Lilith otevírá podobná témata jako to Pluto. Je zde velká příležitost překopat svůj život od základu, může to bolet, ale ve výsledku je to vždy změna k lepšímu. Vzhledem ke střeleckému ASC bude plodnější část života ve věku 45+, což by odpovídalo době, kdy tranzit od Pluta ke stéliu skončí. :17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »