?


30.05.2022 - 11:23
(Střelec) feryn3
?
Jak se pozná "Stará duše" a proč se vrací?

Příspěvky: Všechny | player

Řazení:
08.06.2022 - 14:37 | Filtr
(Býk) player » Buddha/2
To není tak úplně pravda. Protože jsou lidé , co potřebují vědít kolikrát jsem ještě budou muset...ale to se nedozvědí...takže vlastně máš pravdu. A vesmír je starej hodně.
01.06.2022 - 22:53 | Filtr
(Býk) player » Lupi
Zdej je druhá varianta výtisku.

https://www.antikavion.cz/kniha/…
01.06.2022 - 22:51 | Filtr
(Býk) player » Lupi
Já jednu dostal darem a půjčil a nevrátila se mi. Tak jsem si zadal antokvariát a najednou na mě vyběhlo asi 8 knížek. Tak jsem jednu prostě objednal - asi za stovku. A navíc - já myslím , že to vyšlo u dvou různých.

A furt jsou. Třeba zde , kdyby někdo chtěl.https://knihobot.cz/b/1537061/…
01.06.2022 - 14:12 | Filtr
(Blíženci) Lupi » player
Jestli je ovšem energii a informaci možný brát jako jakousi hmotu - ono se to asi prolíná a my si tam děláme čáry, abychom to snadněji uchopili.
Tuhle jsem četla, že "vědci zjistili" - no, tak že zjistili, že čas je defakto jen název pro řetězce příčin a následků.
Dodala bych, že pro mě je vnímání času dáno hladinou vlastní energie a jak ti ubejvá.
01.06.2022 - 14:08 | Filtr
(Blíženci) Lupi » player
Taky ti přišla do cesty? To je velká vzácnost - vydavadelství, které ji vydalo, zaniklo krátce nato a tahle kniha putovala nějakýma spodníma kanálama, či co.
Já ji objevila u nás v knihovně a když jsem ji začala shánět, tak ani ťuk. Ale ani. Z knihovny vzápětí zmizela. Až po pár letech na mě vykoukla, že ji někdo prodává.
Už její vznik byl jednou jo, jednou ne......každopádně jsem ani z jednoho písmenka neměla pocit, že by si přidával, nebo dokonce vymejšlel.
Mmch, Marcel Vanek v jedné knize popisuje, jak už se chystal tak pěkně mimo inkarnace, ale na poslední chvíli se mu zachtělo, že v těle ještě bude užitečno, tak se vrátil. Tomu jsem to taky věřila.
31.05.2022 - 13:08 | Filtr
(Býk) player » arogantní floutek
Pravda je ta , že dle všeho , co se tam píše , tak v Bardu neexistuje čas. Čas podle všeho je jenom jistý stav hmoty - ale ta duše je mimohmotná entita. Nebo prostě - ono to jakási hmota je , ale není patrně z tohoto univerza.
31.05.2022 - 13:06 | Filtr
(Býk) player
Doporučuji knihu o hypnotických regresích od Joela Whittona - Život mezi životy. Tam se o tom pojednává.

Shrnu ti tu myšlenku. Přijde nová duše sem na ten svět. A jede ... něco. Může žít lépe , či hůře , ale jako mladá vždy naseká nějaký maléry. Po smrti jdeš před komis , která ti doporučí další inkarnaci , abys po sobě ten chlívek uuklidil. Ale ty máš svobodnou vůli a i když si inkarnaci předem dopodrobna naplánuješ , tak vlastní vůlí se povětšinou odchýlíš a takhle to jde pořád a pořád , dokud karmu nevyčistíš - do osvícena. Poslední inkarnace už je většinou mimo vztahy a je zkrátka taková , že svítíš na cestu druhým. A teď - některý duše třeba zvládnou to osvícení laicky řečeno za pár. Inkarnují třeba sedmkrát a po sedmé už jsou osvícení. A pak už následuje buď vtup do toho světla nebo můžeš fungovat jako melouchář - to jest strážný anděl , kterýho údajně každá duše před znovuzrozením nafasuje. Ale některým hajzlíkům to zkrátka trvá , čistěj velmi pomalu , největší zla odkládají na budoucí inkarnace , takže jsem jdou třeba tisíckrát. A to jsou starý duše. Ale nevadí jim to. Líbí se jim v životech útrpných (či radostnějších).

Pokud teda budeme hypnotické regrese brát vážně. Pokud je to blábol , tak taky může být pravdou , že žádná duše není - jen mozkové neurony. To už je věcí víry.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »