
Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Diskuze, Diskuzní fórum
- Astrologie
online
Osobní horoskop (radix)
Partnerský horoskop
Tranzitní horoskop
Psychologická astrologie
Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2026
kalendáře a jiné
Znamení zvěrokruhu
Partnerský horoskop
Ascendent a Descendent
Horoskopy na rok 2026
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ...
Kalendáře na rok 2026
Čínský horoskop 2026
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum
Hlavní strana >
Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích
20.05.2011 - 23:51
Filmový koutek: Czech Made Man
podle vyprávění českého "podnikatele", zbohatnuvšího na koupi domén apod.
Určitě k zamyšlení, Budař skvěle hraje, režie dobrá, zvládnutá...
Vychází mi z toho a z podobných příběhů moudro:
Když myslíš primárně na to, že "chceš prachy" a myslíš to vážně, tak se k nim nějak dostaneš...
Když máš nějakou chytrou a pro ostatní užitečnou myšlenku, myslíš na ni a myslíš to vážně, prachy přijdou taky...
Když myslíš na prachy, ale zastíráš si to různými bohulibými myšlenkami, tak jsi zmaten a prachy nezískáš ani nic zvláštního neuděláš

Tenhle film je o případu č. 1.
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

19.05.2011 - 16:24
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

19.05.2011 - 16:07
Zdraví a nemoci: mládnutí - experiment :)
Poukázat na rizika, rozumím.
Spíš mi šlo o to vyzdvihnout, že tělo se stále obnovuje a že máme určitou, byť omezenou, možnost renovace, i když to úplně nezastavíme, samozřejmě.
Ráda bych, aby se mnou někdo zkusil na čas systémový přístup, tj. vše dohromady, tak jak je to popsáno bez toho, že by šel do extrému, tj.:
dýchaní - asi stačí myslet na to, že se má člověk občas narovnat a pořádně dýchat na čerstvém vzduchu..
zacvičit si pravidelně denně
masáž - to se dá i automasáž
2. pečlivě pít vodu, vodu s citronem, nějaký čistící čaj, omezit jídlo
3. no a ty afirmace.
A že bychom to třeba na měsíc dělali všechno pečlivěji než obvykle.
Tak jsem to myslela, jestli se najde člověk, který by to zkusil jako experiment, čímž by si ušetřil vnitřní pnutí :)
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

12.05.2011 - 14:57
Literární koutek: Smrt mravence
sadomasochistická stránka lidské povahy je opravdu záhadou..má co dělat se zkoumáním hranic, potřebou moci i rozšířeným pocitem neurčité viny.. Vcelku se mi zdá, že je mezi lidmi více masochistů, než sadistů, protože masochismus je asi snadněji ukotvitelný stálým vtiskováním, že jsme za něco vini, aniž bychom přesně věděli, za co, a to nemyslím, jen "dědičný hřích"..
Aktivní sadismus je přece jen složitější záležitost...
Pro mne je podstatné i poznání "ze života hmyzu" a jiných živých tvorů, který je mnohem složitější a nedá se odbýt nějakými slepými "instinkty"..
V tom minulém pozorování jsme byli šokováni, jak se chová hmyzí jednotlivec, tj. ne člen společenství - složitostí jeho úkonů, když se setká s problémem nejen těžkého břemene, ale i vybudování adekvátně velké spíže, umístění zásob, vyřešení zhrocení stavby, zahlazení stop, označení místa apod...a všechno sám..
Je to asi, jako se píše v poslední době v Matrixech, inspirovaných zákonitostmi pozorovanými v kvantové úrovni..
Vše živé /i z našeho hlediska neživé/ sdílí určité informační pole bez ohledu na svou tělesnou formu a je to jen věc míry naladění a schopnosti v nějakém kódu detekovat informaci.
Příběh s mravencem je ale složitější - ukazuje sociální situaci. K popravě nedochází hned, ale až po určitých příležitostech a zdá se, že mravenec je i schopen anticipovat její vývoj. Jeho chování je velmi podobné našemu.
Napřed je aktivní, pak zmatený, pak se to snaží vyřešit sám ze všech sil a nakonec rezignovaný, protože tuší, že bude potrestán.
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

11.05.2011 - 17:15
Literární koutek: Smrt mravence
A souběžně, jak vidíme sebe..a co nám zvířata na nás odhalují..
Řekla bych, že lidi se liší od dětského věku. Já jsem vždycky za všechna zvířata "trpěla", i když třeba padl kůň ve filmu Vinetouvi, tak mi to rvalo srdce a připadalo mi absurdní, do jaké situace je lidi dostávají..
ale jsou děcka, které to ani nenapadne a když se jim řekne, tak si teprve všimnou a začnou se chovat citlivěji /např. jsme takhle na vesnici upozornili kluky i před jejich rodiči. Bylo vidět, jak se podivili, ještě jim to nikdo neřekl, rodiče je prostě nechali být/ a asi jsou i taková děcka, kterým i když se řekne, tak pokračují v krutostech dál.
Tahle povídka je dvohlomná. Kdyby neudělal autor to, co udělal, nedozvěděli bychom se tolik z chování mravenců..a on by zřejmě nedošel k dušezpytu...
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

28.04.2011 - 16:39
Mezi nebem a zemí: uzavření, uhlazení aury
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

28.04.2011 - 16:36
Mezi nebem a zemí: uzavření, uhlazení aury
Já zcela jednoznačně cítím, že to nejde ze mne, ale skrze mne, mě samotné to prospívá, prospěje to vždy i tomu, kdo má nějaký fyzický problém, prostě ho to dobije, srovná a on už se vzchopí a uzdraví sám.
Když posílám na dálku, tak taky nemyslím na konkrétní orgán nebo čakru, prostě to jen spustím třeba s pomocí fotografie a on si to "nasměruje" kam třeba.
Deprese, ač má různé zdroje, se projevuje právě energetickým deficitem a nevyrovnaností aktivity hemisfér.
Chápu, že s energetickým zdvihem si může i uvědomit nějaké emoce a odreagovat se, ale rozhodně by to nemělo vést k depresím..
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

28.04.2011 - 12:55
Mezi nebem a zemí: uzavření, uhlazení aury
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

28.04.2011 - 12:27
Mezi nebem a zemí: uzavření, uhlazení aury
Buď se posílá, tzn., že dotyčný přijímá, potřebuje, vnitřně souhlasí, nebo neposílá. Když se potenciály vyrovnají, tak se to samo vypne a hotovo. Nemohu nikoho zásobit na rámec, nebo proti jeho vůli, nebo to někam načechrat, kde to nemá, co dělat a už vůbec ne uzavřít.
Žádné takové konkrétnosti nedělám a mám k nim odpor. Souhlasím, že to je něco přidaného, co přímo konkrétně s Reiki jako takovým přímo nesouvisí.
Dokonce jsem právě poradila blízkým, aby se sami přesunuli vědomím do místa, které potřebují spravit, daly tam vědomý pokyn /bez znaků Reiki/ a sledovali, jak se energie hýbe ...
Mám s tím dobrou zkušenost u sebe. Vyšla jsem z metodiky jednoho Rusa, který byl taky moc konkrétní a říkala jsem si, vždyť to tělo samo určitě nejlépe víc, jak to udělat, a taky, že ano...napřed se třeba energie točí doleva, pak se kýve, pak na druhou strunu, pak to třeba pulzuje a nakonec to ustane a hotovo.
Podobně jako u Reiki, tam taky sleduji různý pohyb energie pod rukama a dotyčný to obvykle cítí taky.
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

18.04.2011 - 19:45
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

17.04.2011 - 22:34
Láska a vztahy: sexualita v starsom veku
zdraví, vitalita..
V tom se shoduji s Janem, ale s tím, že pokud třeba Osho určuje věk poměrně nízko, tak taky tam píše, že počítá s dožitím 70 let a teď je to o cca 10 let víc, takže i to je třeba posunout. Statistický úřad to taky takto sleduje, tj. věk dožití a věk tzv. dobré kvality života, kdy lidi vlastně nemění výrazně životní styl, a ten je v naší zemi 60 let u mužů a 62 u zen. A to bude zřejmě odpovídat. Tam někde je větší zlom u většiny.
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

17.04.2011 - 21:43
Láska a vztahy: sexualita v starsom veku
takže ženy v kondici mladší muže a muži v kondici mladší ženy..
Pokud přetrvává jen nějaká vyšroubovaná vilnost, tak je to mimo...
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

16.04.2011 - 21:05
Láska a vztahy: sexualita v starsom veku
To by mě zajímalo, kolik Ti ve skutečnosti je
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

16.04.2011 - 10:08
Hudební koutek: Karel Plíhal
Na veřejné skládce
žil byl starý vládce.
Dloubal tupým mečem
do konzervy s lečem.
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

15.04.2011 - 14:14
Hudební koutek: Karel Plíhal
Z těch něžných - pokání manželce: Tři andělé..

nebo ta, která je prý inspirována maminkou:
Ráda se miluje, ráda jí, ráda si jenom tak zpívá...

taky vydal knížku poezie:
Jako cool v plotě
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

07.04.2011 - 08:37
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

06.04.2011 - 22:03
Láska a vztahy: harem
Podobné je to i v mezinárodních vztazích. Leckde lepší válčit, než se blbě dohadovat, že, zvlášť když mi jde o něco jiného a dotyční by se mnou nesouhlasili, např. že jim budu kontrolovat energetické zdroje nebo strategické cesty
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

06.04.2011 - 21:47
Láska a vztahy: harem
Takže většinou - pokud pro něj mají vztahy význam - tak je méně zvládá. Žena je obratnější.
Ale protože se má starat o děti a rodinu, tak je ke vztahům více vázána jsou pro ni pozitivní.
A proto se "vzdává" konkrétních vazeb jinou cestou, cestou ne vzdání se, ale naplnění - otevře se úplně a vstoupí ve vztah s universem a rozpustí se v něm. Cesta PŘIJETÍ.
Inkluze osobního v universální. Láska.
Tato cesta je možná a možná i spolehlivější, protože když se vzdáváš, často se spleteš a vzdáš se ze strachu...
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

06.04.2011 - 21:30
Láska a vztahy: harem
Nedávno zrovna psycholog, který se zabývá manželskými vztahy napsal, že muži potřebuji polopatismus a když je vztahový problém buď se snaší schovat, prchnout, dělat že nic nebo zaúčtočí.
Tak si vyber...
Už jsme tady o tom tolikrát debatovali. Komu svěřila vrchnost rození a hlavní výchovu dětí?
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

06.04.2011 - 21:25
Láska a vztahy: harem
Jednou z nich byla jakási matriarchální společnost. V ní bylo zvykem, že si žena vybírá muže podle své potřeby, klidně na pár dní, pak jiného..ale nemá je současně. Maximálně dva.
Celá diskuze: od začátku | nejnovější příspěvky »

© 2007-2025 Najdise.cz



Střelci