Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

Nabi* - Poslední odpovědi


  
 
 
 
10.02.2021 - 10:52

cimi » Nabi*
Tak nebudu :62: :74: a ještě jsem tam něco dopsala, když jsem koukla víc na tvoje kolečko : )
10.02.2021 - 10:46

cimi » Nabi*
Já jsem tady ty konjunkce s úplňkem a novoluním jednu dobu sledovala dost, ale že bych úplně k něčemu došla? V podstatě to téma se vždycky tak trochu zvýraznilo a někdy třeba ani to ne.

Já mám téměr na stejném stupni jižní uzel. No a vzpomínám si že v roce 2010 bylo ve vodnáři taky víc prvků a tou dobou se tam courala i lilith a vím že to bylo pro mě hodně náročné období - z toho všeho rozvrácenýho co padlo 2009 se postavit na vlastní nohy ještě s tím mým 3 letým pískletem a že krom všeho jsem potkala i toho svého osudového vodnáře, kterej mě obrátil život naruby ještě o hodně víc.
Tak bych asi hledala v tématech nějaké nestability, schopnost se adaptovat, probouzet v sobě nezávislou ženu, být tvůrčí atd...

Btw ještě koukám, že jak ti jdou ty uzly cik cak, tak to může souviset, jak jsme psaly v předchozí diskuzi, že se většinou na pozadí odehrává ještě nějaké téma...
No a taky ten uran ještě poslední záchvěvy té opozice...
Tedy to vodnářské téma osvobození se a myslím že ty už víš kam to směřuje :74:

(Možná to později smáznu)
10.02.2021 - 08:05

Nabi* » Nabi*
Kolečko sem dávám jen pro případ, že byste to chtěli vidět. nejsem proti jiným komentům ohledně horoskopu, ale konkrétně mě prostě zajímá ta Lilith, protože jí nemám moc vysledovanou v tomto kontextu a nesledovala jsem to předtím, takže nevím jestli jsem jí někdy měla v konjunkci s Novoluním.
09.02.2021 - 15:29

Sosna zvlčelý » Nabi*
Ne, i to je překombinované. :20:

Vyhovuje x nevyhovuje mi to. Tečka. Není zapotřebí žádné "protože". Proč musí být nějaké "protože"? Jakmile je "protože", tak něco obhajujeme, ale nejdůležitější je stejně ten pocit, jestli vyhovuje, nebo nevyhovuje. Sebelepší člověk nám někdy nemusí vyhovovat, protože dvě stejně nabité částice se odpuzují, to je celé. Nemusíme hledat ospravedlnění.

Kéž bych to takhle jednoduše uměl. :39: A do jisté míry jsem i rád, že neumím.
09.02.2021 - 14:33

fanik » Nabi*
Jo a taky by se mělo nejdřív počkat, až už konečně přijede ten princ, teda spíš přijde, na zastávku MHD,
pak se teprve může něco řešit :5:
09.02.2021 - 13:52

Sosna zvlčelý » Nabi*
"Když nemá muž koule si stoupnout před ženu když jí chce a jasně jí to sdělit, tak pak nemá koule na to ustát horší věci v životě, krize a podobně."
Souhlas. :15:

Až na to, že si to tu odkýveme, nad tím chlapem vyřkneme ortel (já se třeba zaraduji, že jsem "lepší", Ty se třeba zaraduješ, že "zaplaťpámbu takového nemáš", ale ani jeden z nás (to zas použiju slova locin) v jeho kůži nikdy nebyl. Někdo je poprděnej z maličkostí. Ale u někoho bychom možná čuměli s otevřenou hubou, kdybychom věděli, co má za sebou.
To nic nemění na tom, že tak jako tak by nebyl pro nás vhodným partnerem, protože nesplňuje naše očekávání, ale možná by náš úsudek o něm byl diametrálně odlišný. Pro své potřeby však máme právo si to zjednodušit, jak potřebujeme, aniž by to bylo objektivní hodnocení druhého člověka.
09.02.2021 - 13:49

Mici Angóra » Nabi*
První odstavec tesat do kamene :61:
09.02.2021 - 13:04

locin12 » Nabi*
Děkuju za text, mluvíš mi z duše. :17:

Tady si říkám to: “Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody."
09.02.2021 - 12:45

Buddha/2 » Nabi*
No, jenže myslet si, že jsou čitelné ... v taky může být zakopaný pes. Něco jiného je čitelné pro ženu, ale pro chlapa/natvrdlejšího to může být i zmatečné. Ne každý si dokáže správně vyhodnotit signály chci tě/ale budu dělat že se upejpám :4:.
Já bych se zamyslel, jestli je ve shodě řeč těla a pusy :5:
09.02.2021 - 12:15

locin12 » Nabi*
Jo, děkuju. :1:
09.02.2021 - 12:01

locin12 » Nabi*
Ok, budu tykat. :)
Jinak - já jsem vůdčí typ. Ať už v práci, rodině nebo mezi kamarády. (Brácha mi vždycky odpovídá "Jawohl, Mein fuhrer!"). Jsem iniciativní a ráda věci organizuju. Ale v těch vztazích s muži tohle moc ženské není. A jak říkám, přitahuji typy, kteří se jako chlapi cítit chtějí a chtějí tu ženu dobývat. Takže opravdu ne, ani když na to pomyslím, tak se v tom necítím, nechci muže zvát ven nebo mu otevřeně říkat, že bych chtěla... Nekomunikuji ten zájem slovy, ale tím, jak se k tomu člověku chovám a myslím, že ty náznaky jsou dostatečně čitelné, protože tu svou ženskou stránku v tomhle používat umím.
09.02.2021 - 11:47

Sosna zvlčelý » Nabi*
Nedá. :6: Ale jen proto, že vím, že moje rady tak strááášně moc potřebuješ! :21: No čím by ses potom neřídila nemít mě? :61:
09.02.2021 - 11:43

Sosna zvlčelý » Nabi*
Nevím, kdo Ti bude dobře radit, ale vo blbý rady jsi právě přišla. :20:
09.02.2021 - 11:36

Sosna zvlčelý » Nabi*
Co se Ti zase nezdá? :41: Že radím, aby si rovnou prověřila jeho plamen? :61:
09.02.2021 - 11:36

Buddha/2 » Nabi*
Zkoušelas to někdy opéct :4:? Já jo ... a nedoporučuju :41:
09.02.2021 - 11:34

Freja » Nabi*
vytáhnout na mě na prvním rande někdo sojovej párek, tak se posunem maximálně každej domu :5: :4:
09.02.2021 - 11:32

Sosna zvlčelý » Nabi*
Dobře, budu radit soukromě locin do SZ. A ty se nepoučíš. :20:
Tedy ne že by o to locin stála a že by to potřebovala... :63: Ale já o to stojím! :21: :61:
09.02.2021 - 11:02

locin12 » Nabi*
Heh, to moc nechápu. :1: Můžete to podat trošku srozumitelněji. Pro méně chápavé, jako jsem já?
09.02.2021 - 09:20

Mici Angóra » Nabi*
Nechci moc prasit, ale teď jsem někde četla, že se tak nyní dělají někde i terapie, že jdeš s terapeutkou do lesa na procházku a vyprávíte si za chůze a že hodně lidem to vyhovuje, že na ně upřeně nekouká a nesedí naproti nim :1:
15.01.2021 - 16:52

cimi » Nabi*
No tos teda měla :22: :39: :74:

Jinak mě napadá, jestli to tak nemají náhodou všichni? s tím že je současně ovlivňuje i nějaký brutální transit tou dobou? že vlastně jakoby ten transit tam není náhodou,ale umocňuje téma toho návratu uzlů :20:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2026
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »