Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

Eli1 - Poslední odpovědi


  
 
 
 
17.08.2023 - 23:52
Mezi nebem a zemí: Rada

pimon » Eli1
Dokud smrt nerozdělí...
Dal Ti volnost, nechce bys zbytek života strávila chozením na hřbitov a leštěním náhrobního kamene.
09.04.2023 - 14:12
Mezi nebem a zemí: Rada

player » Eli1
Nijak. Proč taky? Se mnou se ve snu nikdy nikdo nerozloučil. Někdo má tvrdší spánek , sny se mu zdají méně , nebo v jiné skevenci noci a tak dále...
07.04.2023 - 18:38
Mezi nebem a zemí: Rada

Gryphon » Eli1
Někdy nejsme citliví natolik, aby bylo možné komunikovat přímo. Ve Vašem případě mne opakovaně napadá: ještě není připravená manžela pustit.
Je možné, že sny s manželem se časem dostaví, až se s tím Vaše psychika začne srovnávat.
Ať je postupně lépe.
07.04.2023 - 15:45
Mezi nebem a zemí: Rada

verka96 » Eli1
A není třeba tak, že ten, komu přijde zemřelý do snu tak, se se ztrátou psychika toho pozůstalého člověka srovnává právě tímto sněním? Prostě se s ním nestihnul rozloučit, tak to realizuje ve snu??? Protože ve snu se psychika srovnává s tím, co se v bdělém stavu děje.
Také mám tuto zkušenost, ale postupem času mi už zemřelá do snu "nechodila" a já to už v tom každodenním životě neřešila.
06.04.2023 - 20:48
Mezi nebem a zemí: Rada

Lupi » Eli1
Možná mají jen nějaké citlivější antény, víš :62: Kdysi se nám zabil kamarád a ten se byl vyloženě rozloučit, říkal to, ale jen mé mladší dceři, které se zdál. Bylo jí tehdy 17. Moc jsme se nad tím našpekulovali, ale tohle bylo jediné, co nás napadlo rozumného. Neměl k ní totiž nijak zvláštní vztah - prostě dcera od kamarádů.
Mně umřel muž skoro přesně před rokem; nijak se mi nezjevil, jen jsme mu s kamarádkou dělaly takový hezký rituál na rozloučenou a to byla chvíle, kdy jsme ho tam cítily strašně silně, pak už ne.
06.04.2023 - 11:25
Mezi nebem a zemí: Rada

tantristka » Eli1
Ano láska trvá stále, mohu jen potvrdit.
Na silovém místě před asi 10 lety jsem pracovala s dcerou, dostala se do 8 stol., potkala tam průvodce, který ji dovedl k jejímu otci, již tenkrát věděla, že byla jeho dcera. Před dvěma lety mě napadlo se zeptat, kdo byla tenkrát její matka, ona mi odpověděla ty mami. Když jsem potkala v 17 letech jejího otce, už nikdy mě nechtěl pustit, zamiloval se do mě na první pohled, ale bylo to takové divné, vlastnické, ale mladá holka potkala pohledného muzikanta, chemie, Vztah nedopadl dobře, jen mě vlastnil, ale po dceři jednou za čas vzkáže, ač má vztah, že se ke mě klidně vrátí, že mě pořád miluje. On neví o tom co se odehrávalo v minulosti, ale přišlo určitě dežaví.
Také mě poznal můj otec z minulého života.
Je možné, že se ještě setkáte.
V páté dymenzi,v přítomném okamžiku, pokud máme zpracovanou smrt, máme schopnost duše mrtvých potkávat, stává se mi to na baráku, bývalý majitel si dům postavil a když umřel, neodešel, zůstal a děti od známých ho potkávají, líčí mi ho jako průhledného pána, já ho jen slýchám a cítím, někdy stojí u mé postele a párkrát mi položil ruku na zádá, cítíla jsem energii od 5 prstů a také tlak, tu ruku mi tam pokládal, až do té doby než jsem ty strachy které jsem při tom měla už rozpustila.
Není všem dnům konec pro nikoho.
Je mi líto co se ti přihodilo. To co chceme prožívat si sami myšlenkami a přáním vytváříme.
Ti co komunikují s mrtvými to provozují i přes automatické písmo.
At se daří.
21.03.2023 - 08:29
Mezi nebem a zemí: Rada

aktigram » Eli1
Verím že bol pozrieť aj teba, ale ak váš vzťah bol krásny a s ukončením že láska je obojstranná, nie je čo riešiť už po smrti. Láska trvá stále. :74:
21.03.2023 - 07:26
Mezi nebem a zemí: Rada

Džejn123 » Eli1
Ahoj Eli,
nejsem astroložka, ale astrologii věřím, přesvědčila mě, že funguje, i když dané informace se snažím nebrat nijak dogmaticky. Tvůj příběh, třebaže jsi ho popsala jen v pár řádcích, se mě hluboce lidsky dotknul a divím se, že Ti dosud nepřišla od místních astrologů žádná reakce. Dost možná ten příspěvek spadl níže bez jejich povšimnutí a třeba se ještě nějaká astro reakce najde.

Je velmi vzácné najít ve svém životě takovou duši, se kterou bys měla tak krásný vztah jak popisuješ, o to bolestnější musí být ztráta takového člověka. A pokud chceš vědět proč za Tebou Tvůj muž narozdíl od jiných jemu blízkých duší nepřišel, možná by bylo vhodnější obrátit se na nějakou v daném směru dobrou kartářku nebo psychologa či psycholožku celostního zaměření.

Mám kamarádku která pracuje v Praze jako regresní terapeutka, od dětství komunikuje s dušemi zemřelých lidí a také s andělskými bytostmi. Znám i výbornou kartářku z Plzně, která pojímá výklad tarotových karet jako pomoc k hledání té správné cesty životem individuálně dle daného člověka.
Obě mě velice pomáhají při hledání mojí cesty za uzdravením.

Jinak přeju, abys vše ustála a aby Ti brzo přišla do života hlavně radost a štěstí ve všech ohledech.
Jana


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »