
Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Mobil off - Diskuze a zkušenosti
- Astrologie
online
Osobní horoskop (radix)
Partnerský horoskop
Tranzitní horoskop
Psychologická astrologie
Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2026
kalendáře a jiné
Znamení zvěrokruhu
Partnerský horoskop
Ascendent a Descendent
Horoskopy na rok 2026
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ...
Kalendáře na rok 2026
Čínský horoskop 2026
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum

Mobil off
07.10.2009 - 12:57
Vincent12
Mobil off
bože jak já chci vyskočit z tělaa vypadnouta odletět pryčdneska mi selhal telefonnaposled mě probudila pak přestal sloužita odpojil mě od všeho živýhood všech lidí co mám ráda pohodil mě na dlažbu samotyuzamknul do vnitřního světa.jak já chci vypadnout z tělaa nechat ho ležet jen tak bezvládněs otevřenou pusou a slinoua rozpřaženýma rukamaa potůčkama krve z bělných očímysl souloží se ženskýma v práci na WCmysl souloží s čajovnicemapo pracovní doběna místech kde se nesmía ve výtahua mysl objímá 160ticentimetrovou slečnuco je tak daleko.


07.10.2009 - 13:01
| Filtr
Vincent12
máte rozbitej telefon ,a dojde vám, že v praze by ste byli ztraceny a nepotkali kamaráda ani za uherskej rok... a používat poštu tak bouchnete netrpělivostí než domluvíte jedno pivo...a tak necháte mozek blbnout :) a myslet na hezky a nehezky věci ... a když pak na koukáte ráno co ste napsali, tak vám ani nepřijde že to ste vy, a tak se tomu aspon zasmějete

07.10.2009 - 13:11
| Filtr
Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele KoRnys, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
Je to pech, ale aspoň si mohl napsat tuhle užasnou baseň
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)




10.10.2009 - 14:12
| Filtr
LemmOny
Tyo to je síla
..máš dar popsat nebo napsat jakýkoliv minulý pocit nebo celé dějství pocitů a myšlenkek, tak aby čtenář prožil chtě nechtě to samé ve chvíli, kdy to čte a aniž by chtěl, tak se do toho neuvěřitelně vžívá...mazec!



© 2007-2025 Najdise.cz







Štíru