Láska


04.02.2023 - 18:55
(Štír) lenys
Láska
Dobrý den,již pár let jsem sama bez přítele.Jde v astrologii poznat,jestli ještĕ najdu lásku.Mohl by se mi prosím nĕkdo podívat na můj horoskop.?Dĕkuji

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
04.02.2023 - 21:32 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Přechod Urana a Jupitera přes ascendent může přinést zajímavé příležitosti v osobním životě (následující cca 2 roky). Může to být zajímavé, ale možná ne úplně stabilní, hlavně jak ten Uran bude chodit tam a zpátky. Ale na nějaké dobrodružství ideální. Koukala jsem zběžně do konce roku 2027 a těch příznivých konstelací je tam víc. Pozor na příliš růžové brýle. :17:
05.02.2023 - 07:30 | Filtr
(Kozoroh) Alffie
Lásku najdete všude a ve všem. Takže i v osobním horoskopu :1:. Popis vezmu trochu jinak než MICI.

Z Vašeho horoskopu... Vidím tady, že přítele potkáte někde v zaměstnání, takže bych se porozhlížel v zaměstnání, v supermarkertu, prostě někde na veřejných místech. To může být prodavač, pošťák apod. Ale to poznání protějšku jde skrz nějaké zaměstnání. Ať už tomu nasvědčuje vládce 7 domu Pluto v domě 6, nebo spoluvládce Jupiter v domě 10.

No a teď otázka koho si vybrat? Mars v Beranu ukazuje, že přitahujete k sobě spíše muže činorodé aktivní a takové fakt dost přímočaré. To může být někdo v uniformě, sportovec v horším případě muže spíše drsnějšího zrna, takové ty hrubší povahy.

No... pak je tady ještě 5 a 11 dům. Zvlášť z toho 11 domu se tvoří přátelství. Takže v hledáčku by připadaly různé spolky, kolektivy.

Pokud po mě chcete znamení, tak je to sice velice povrchní ortel, ale dobře by Vám mohlo být se zrozencem v Rybách, možná i nějaký ten Vodnář by byl přijatelný, díky Vaší luně v tomto znamení, ale to vidím jako málo pravděpodobné, stejně tak jako u Lvů.

Spíše bych řekl, že klíčem budou vodní znamení - Ryby, Rak nebo taky Štír. Nelze vyloučit někoho v Býku, kde máte ascendent, ale zase je to opozice na Slunce ve Štíru. U Kozorohů se asi nic moc nenajde, ačkoliv díky Vaší černé luně v tomto znamení jste na nějakého už v životě jistě narazila a třeba i poznala určitou autoritu. Přijatelný by byl zrozenec v Panně.

Držím palce :1: facebook detektivastrologickéočko
10.02.2023 - 21:09 | Filtr
(Býk) Glimmer Man
Nejlepší způsob, jak něco najít, je začít hledat. Nikoliv o hledání jen mluvit nebo snít o nalezení.
12.02.2023 - 21:47 | Filtr
(Lev) Gryphon
Vy jste ztratila lásku, že jí chcete najít?
Není lepší způsob lásku vytvořit? Svým jednáním, svou existencí? Naučit se mít ráda sama sebe, oceňovat se, dávat si to nejlepší, dopřávat si, vidět v sobě světlo, a to světlo předávat dalším lidem na jejich cestě? Protože tak to funguje, člověk si může přitáhnout zase jen to, co v sobě má. Nechtějte nalést lásku jen jako záplatu na nějakou svou díru v psychice, stane se vám jen to, že narazíte na někoho, kdo je podobně "děravý" a kdo vás o psychickou energii spíše připraví. Raději zůstaňte nějakou dobu sama, věnujte se svým věcem, budujte sebedůvěru, stavte se na vlastní nohy...a až v sobě budete mít jiskru, pak se stane, že přirozeně k sobě někoho přitáhnete, někoho, kdo se k vám bude dokonale hodit.
16.02.2023 - 09:34 | Filtr
(Blíženci) fanik
S roky je to u žen asi těžší a těžší, zkus si to vyřešit sama v sobě
a pak vysílat jasnější signály, k těm chlapům.
Oni jsou často natvrdlý :29:
16.02.2023 - 16:05 | Filtr
(Býk) player » fanik
Nemusí striktně bejt. Zase na druhou stranu - lidi už to v tu dobu tolik nežerou. Jsou uvlolněnější.
16.02.2023 - 19:54 | Filtr
(Blíženci) fanik » player
Aby borec vůbec zaznamenal, že to co baba hází je signál :5:
18.02.2023 - 16:26 | Filtr
(Lev) nelahee
Ve hvězdách se nevyznám. Ale myslím si, že některým lidem prostě není souzeno najít lásku partnerskou, prostě ne. Nebudu zabředávat do toho co je to láska a že první musíme mít rádi sami sebe a já nevím co všechno ještě. Prostě někdo to štěstí mít nemá ať je jaký chce.
18.02.2023 - 17:08 | Filtr
(Střelec) MIKULAS » nelahee
Všechno se mění.
Mění, podle přesného jízdního řádu.
Už nikdy, nikdo z nás, nebude takovým, jako v tento okamžik.

Planety jsou nástrojem Stvořitele.
On je milující, stejně tvořící jako Vy, paní Nelahee.

I Vy, paní Nelahee, můžete změnit svůj - myslí, vnímaný - názor na štěstí a nalezení partnerské lásky.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »