Génové kľúče či Human design ?


20.12.2022 - 08:35
(Rak) aktigram
Génové kľúče či Human design ?
Viem že je tu z roku 2017 príspevok o HD, mňa to v tom čase neoslovilo, no oslovili ma génové kľúče. Teraz mi znovu prišiel do cesty HD a vlastne je tam veľa spoločného, myslím že aj oni už prešli vývojom.
Áno, stále je to biznis ale predsa len, aké mate skúsenosti?
Ja priznávam že génové kľúče sú pre mňa vypovednejšie ako astro no HD mám málo preskumané.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
22.12.2022 - 13:24 | Filtr
(Blíženci) cimi
Human design mi moc pod kůži nevlezl, možná i protože k jeho nastudování jsem nenašla moc materiálů, celkově ho moc nechápu.
Knihu genových klíčů jsem dostala už před mnoha lety od Lienky a postupně si přikoupila další tři knihy které tu hlavní rozvíjí. Ty texty jsou nadčasové, mají velký přesah, takže pro mě je to čtení samo o sobě léčivé. Navíc mám dost atypický profil, tak mě to studovaní ještě víc fascinovalo. Uvidíme kam mě to dál povede, láká mě nastudovat si to ještě trochu víc do hloubky. V létě jsem se potkala s paní která se přátelí přímo s paní Doubravskou, tak možná časem přijde nějaká společná cesta…
Jinak to “studium” klíčů je pro mě víceméně všechno především o kontemplaci.

Btw před časem tu byl příspěvek i o genových klíčích…
23.12.2022 - 15:55 | Filtr
(Rak) aktigram » cimi
Dakujem, nakoľko som chorá tak neviem ani v noci spať a tak som na nete. Dozvedela som sa že pán ktorý priniesol na svet HD je ten istý ktorý je aj za génovými kľúčmi.
Bol tam nejaký rozpor a on odišiel a napísal knihu o génových kľúčoch, preto toľko podrobnosti rovnakých.
Mňa GK oslovili a stále som v skupine ale nejako ma neočarili natoľko aby som si kúpila knihy či zaplatila rozbor.
Teraz ma oslovil Human a zdá sa mi oveľa jednoduchší a sedí tak veľmi na mojich blízkych, dalo mi to možnosť konečne pochopiť prečo moja ml. dcéra sa nechá tak ovplyvniť - ona sa síce po čase preberie a nechápe ako to nemohla vidieť. Podľa HD je reflektor.
Aj ked ma to láka stále sa mi zdá že ta suma je vysoká za rozbor a knihy som si pred časom zakázala kupovať, za svoj život som kúpila také množstvo kníh že stačilo.
Pekný deň prajem :88:
05.01.2023 - 11:16 | Filtr
(Blíženci) Dévi » aktigram
Ne úplně, za HD je Ra Uru Hu, a za Genovými klíči Richard Rudd.

Já Human Design studuji již od roku 2014 a myslím si, že to docela chápu, ale
o potenciálu k zdravotním problémům lépe vypovídá výklad k horoskopu, jaké jsou tam aspekty, životní síla a energie, jste ročník jako moje starší sestra, ona je 4. 7. a její celoživotní špatná životospráva i nezdravá strava se projeví již naplno až v posledních letech.
Human Design dá další rozměr horoskopu narození a připadá mi výstižné, jaké hexagramy I-Ťing jsou přiřazeny k planetám, k Ascendentu, jaké jsou energetické proudy v těle. Máte Kanál Mutace 3 -60 a tranzitní Pluto již nějakou dobu je v bráně 60 - omezení, takto zřejmě stupňuje tento aspekt ve vašem profilu a zhoršuje to, co čím již trpíte nějakou dobu.
05.01.2023 - 12:20 | Filtr
(Rak) aktigram » Dévi
Ďakujem veľmi pekne, no s tou p-otravou je to u mňa naozaj silné, posledné roky moje telo nevie zvládnuť väčšinu potravín z obchodu.
Mňa to zaujalo už v začiatku, konečne som pochopila moju mladšiu dcéru je reflektor.
Nenašla som nikde kde by sa dalo študovať bez toho aby som si musela kúpiť nejaký kurz - po určitom období kedy som chodila na rôzne kurzy som si uvedomila že toto už nechcem.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »