Je možné budovat vztah, i přesto, že má člověk v sobě spostu problémů?


29.11.2022 - 20:53
(Vodnář) Barbora)
Je možné budovat vztah, i přesto, že má člověk v sobě spostu problémů?
Zdravím, abych přiblížila svůj dotaz..
Jak už to tak bývá, nějak mě různé události v životě dovedly k tomu, abych si sundala oblíbený růžový brejle- sáhla si do svědomí, podívala se sama na sebe. A přišla jsem si postupně na hodně věcí, které podle mě nejsou úplně v pohodě. Jde třeba o sklon k závislostním vztahům, nedůvěra, nepřijetí sebe, uvnitř hluboko v sobě stud.., chaos, strachy, přehánění, výbušnost a mohla bych pokračovat ..
A mi jde o to, že teda jsem si vědoma toho, co není podle mého v pohodě, nějak se snažím to čistit, chci se zbavit sebedestruktivních věcí atd.. ale zároveň je tam touha po hezkém vztahu bez manipulaci atp., a mi připadá, že mi všechno v sobě brání mít vztah s mužem. Zajímá mne, zda je možné aby žena jako já mohla mít příjemný vztah a budovat ho, a zároveň si čistit všechny ty věci co jsem psala? Je to vůbec možné i obecně? Nebo prostě na nějakou dobu vymazat sdílení v životě s nějakým mužem a být ještě dýl a dýl sama ?
Pěkně děkuju za každý názor:)

Příspěvky: Všechny | verka96

Řazení:
30.11.2022 - 08:40 | Filtr
(Střelec) verka96
Určitě ano, máš toho ještě dost před sebou. Samota určitě neškodí, pomáhá si věci v sobě srovnat. Myslím, že tvoje rozpoložení je normální, taky jsem to tak měla, když jsem byla mladší. "Musí" si tím člověk projít.
Vztahy pro tebe budou mít v životě důležitou roli. Ty je k životu potřebuješ, ať už jde o partnerské, přátelské nebo kdovíjaké, to už je na tobě... :15:
Uran je nestálá planeta, plná novinek, originality, neočekávaných událostí, které tě v životě dost ovlivňují i tvoje vztahy. Proto je třeba rozvíjet trpělivost, důvěra v sebe, která s přibývajícím věkem může přijít... :68:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »