Tranzity Saturnu na nativní Slunce (opozice, kvadratura, konjunkce) - vaše zkušenosti.


14.09.2022 - 16:40
(Lev) Satakieli
Tranzity Saturnu na nativní Slunce (opozice, kvadratura, konjunkce) - vaše zkušenosti.
Ahoj, jaké jsou vaše vlastní zkušenosti s nepříjemnými tranzity Saturnu na Slunce?

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
14.09.2022 - 16:45 | Filtr
(Lev) Satakieli
Já letos procházím opozicí na moje nativní Slunce. Nejprve na jaře, teď aktuálně při zpětném pohybu Saturnu a ještě mě to čeká znovu v listopadu a prosinci. Sedí mi to v podstatě na minuty. Mimo jiné, jeden z bodů výkladu - smrt mužských příbuzných. Na jaře mi zemřel strýc a dnes dědeček. Kromě toho jsem na tom jaře byla nemocná a když byl ten tranzit přesně na 0 stupňů, tak jsem měla vysoké horečky. A jak se ta opozice rozvolňovala, tak postupně opadaly horečky a bylo mi lépe.. Děsím se, co přijde v tom prosinci. Někdo by mohl namítnout, že jsem si tu nemoc a další problémy vsugerovala, ale to že mi přesně v dobu toho tranzitu zemřou dva rodinní příslušníci přece není náhoda.. Díky za vaše zkušenosti.
14.09.2022 - 19:06 | Filtr
(Střelec) verka96 » Satakieli
Ahoj,
tak u tebe je Saturn vládce 8. domu (také představuje smrt, dědictví, peníze od druhých apod.) a dělá opozici do 4. domu, kde máš Slunce. Slunce je mužská energie, 4. dům představuje mj. i naše předky většinou muže nebo rodinu obecně. Spíž je to linie ze strany otce.
Jinak, když jsem v r. 2017 šel Saturn přes Slunce, měla jsem citelný úbytek energie, musela jsem daleko více odpočívat, měla jsem bez nějakého zjevného důvodu mírné depky - špatné nálady, hodně věcí jsem viděla pesimisticky. Nemoc sice nepřišla, ale i toto může Saturn přinést. Ale na druhou stranu mi v práci (tehdy jsem tam pracovala 17.rok) přinesl nemalou peněžní odměnu, což mě docela překvapilo.
Sice je to logické, ale možná že u tebe bude při retro Saturnu nastane téma společných peněz nebo majetku - dědictví. Nemusí přijít zase nějaká smrt nebo jiná těžká situace. Může to být v podobě omezení - nemoc nás právě omezuje v pohybu atd. Dbala bych více o své zdraví, můžeš tím pak lépe projít. Právě myslím při retro pohybu planet už víme, co nám při direktním pohybu přinesly, podruhé už můžeme situaci zvládnout lépe. :68:
Co radí Saturn? Trpělivost, vytrvalost, skromnost, odpovědnost, uvážlivost.... Symbolizuje tak přísloví: co zaseješ, to sklidíš.
:29:
16.09.2022 - 17:15 | Filtr
(Střelec) tiferett
Práve nedávno som riešila tento aspekt u jednej klientky. Má 32 rokov, opozíciu Saturn - SLnko má v natálnom horoskope .Napriek tomu, že je to veselá ale veľmi citlivá Račica, akonáhle je v tranzitoch zaktivizovaný Saturn, prejaví sa to zdanlivo bezdôvodnými depresiami, priam apatiou a nechuťou žiť. Psychiater aj nedal diagnózu "depresia", nemalo by jej nič byť, ale ona stratila svoju veselosť, uštebotanosť, žije doslova z donútenia, prestala si veriť, Je to veľmi šikovná mladá režisérka, akčná kamarátska, ale energie Saturnu ju dokážu takto zložiť. Doslova zhášajú svetlo jej Slnka.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »