Tranzity ČR - demonstrace Václavské nám. 3.9.2022 14h


03.09.2022 - 17:14
(Štír) Nabi*
Tranzity ČR - demonstrace Václavské nám. 3.9.2022 14h
Co říkáte na tyhle tranzity? Vždycky koukám na tranzity, když jsou větši demonstrace a většinou nicmoc, ale dneska mě to zaujalo.
Pocit, kteý z toho mám je ten, že by se tím mohly "nějak" vylepšit vztahy, přátelství, možná že to něco přinese rodinnému prostředí.
Saturnský návrat může být i o tom, že jako republika dospíváme. Možná k větší zodpovědnosti?

Toto téma, jak je mým zvykem, je čistě astrologické.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
03.09.2022 - 22:28 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Odpustím si rýpanec ve stylu cože najednou radix ČR? Ale jinak ta konstelace je docela pěkná, málo napětí, Jupiter bude couvat, takže ten kvadrát na všechno zatím nenastane. Mohlo by se nám díky Jupiteru dařit se prosadit směrem ke světu, což je podle mě vidět (ale pochybuju že to bude díky proruským demonstracím-konec neastrologické narážky). :1: Jinak mě pobavil dlouhodobě ten Uran na Urana, to bude asi to jádro :4:
03.09.2022 - 23:12 | Filtr
(Blíženci) cimi
Neastrologická vsuvka:
Málem jsem se zeblila sotva jsem koukla na fcb…takže vylepšení vztahů?? Mno, pocitově nikoli…
Mizím…astrologicky mi nějak poslední dobou chybí čidla…

Nicméně toto mi poslala před pár dny kamarádka…(jelikož mě se to jaksi týká trojnásob…)

“/Ekliptikální setkání Aldebaranu a Marsu - 7/9/2022 nad ránem; paran Slunce/Mars-Aldebaran v "mundo kříži"/

Přátelé, máme před sebou poměrně silný úkaz, který se odehraje 7. září, neboť jednak dojde k ekliptikálnímu spojení dvou červených těles na nebi, tedy Marsu a Aldebaranu v kulminaci, a jednak se zároveň odehraje "vybití" přes čočku "mundo kříže", kdy na ASC je Slunce, a na MC Aldebaran s Marsem, čímž jsou splněny podmínky paranu, kdy vlivy jsou zprostředkovány "natvrdo" a přímo. Dole je v kulminaci Antares. Všechno násilné stálice ve spojení s Marsem.
Konfliktní indikátor; ohrožení autorit, svrhnutí, násilnosti, katastrofy, mrtvice, infarkt, oloupení, nevhodné operace, obava před chirurgy, válka, napadení zvířetem, nečisté hry velvyslanců, ohrožení fabrik, především ty s železem, pozor na vyšší úřednictvo, také bušení srdce, oční choroby, pohlavní nemoci, nevhodné pro operace žlučníku a v oblasti pohlavních orgánů (velké komplikace) atd. Podle omen v Enuma Anu Enlil větší výskyt mlh, přeháněk, bouří.
Zajímavé by bylo zrození v tomto okamžiku. Velké spory (?) s autoritami, a boje (generálové, vojáci, policisté, vůdci).
Byl bych velmi obezřetný v tomto čase a nezačínal nic pod signaturou Marse, také partnerské problémy, dlouho trvající rozvod, všimněme si, že Mars má 3minutovou šířkovou kontraparalelu s Venuší, a několik dalších paralel (Jupiter, Saturn).
Podle Herma a dalších starých autorů je Aldebaran pod signaturou Marse a Venuše.
Budete-li mít náladu, doporučuji si ráno přivstanout a sledovat nad ránem spojení Marse s Aldebaranem.”
04.09.2022 - 08:27 | Filtr
(Střelec) verka96
Otázkou opravdu je, zda tento horoskop ČR je opravdu funkční v kontextu událostí a ekonomických problémů, které jsou a ještě se pravděpodobně prohloubí..??? :24:
Máme nejvyšší inflaci za posledních cca 30 let a nevím, kumulují se ekonomické problémy z covidového zavírání ekonomiky, předlužování, energetické krize a kdo ví čeho všeho možného. Nebylo by lepší zabrousit do r. 1918? Konec konců, většina astrologů bere jako funkční horoskop 28. říjen 1918, ale moc se neshodují s ascendentem (buď Střelec nebo Blíženec) a tím nemyslím jen Tondu Baudyše.
Horoskopy států je jiná disciplína - dlouhodobé pozorování událostí, počasí apod.
Netroufám si nijak hodnotit toto téma. :78:
04.09.2022 - 10:13 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » verka96
Však to tam je-na tom obrázku to není tak vidět, ale Saturn z Vodnáře (Vodnář je ideologie) z 5. domu (spekulace, ale taky požitky, blahobyt-ten návrat je o tom, že jak jsme zaseli tak sklízíme) kvadrát Pluto do 2. domu může přece značit ekonomickou krizi státu (Pluto symbolizuje mimo jiné taky uhlí nebo plyn, že). Ten Saturn teď couvá, ale půjde ještě zpátky. Během krize 2008 byl na tom samém místě Neptun. A jako příklad jiných událostí bych uvedla vstup do EU, to poněkud rozporuplné postavení Saturna:

K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
04.09.2022 - 10:20 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Ještě bych přihodila solár republiky pro letošek (významný rok, ascendent je stejný jako při "zrození"), ten kvadrát z 5. do 2. bych viděla na ten Putinův podraz a naivitu bývalé vlády, ten Saturn-Uran v rozích ukazuje na náročný rok (ale nepomíjela bych toho Jupitera v Rybách jako známku příznivého vývoje), což se potvrzuje, ale Slunce-Uran dává prostor pro jednání:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
04.09.2022 - 10:26 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Mici Angóra
Příští rok vypadá lépe:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
04.09.2022 - 17:50 | Filtr
(Štír) Nabi* » Mici Angóra
Říkala jsem si, že to přejdu, ale tohle jsem byla naučená dělat s lidma roky.
Už ta první věta nedává žádný smysl a od tebe to beru jednoznačně jako podpásovku.
Tak samo řeči o proruskosti. K tomu se nebudu vyjadřovat už vůbec, vzhledem k tomu, že víš jaký mám postoj.

Jinak děkuju za astrologické příspěvky. Je to vždycky zajímavé číst. :15:
04.09.2022 - 17:52 | Filtr
(Štír) Nabi*
Díky moc všem za vyjádření k tématu. :79:
04.09.2022 - 18:26 | Filtr
(Štír) Nabi*
MICI: Tak už jsem nestihla odpovědět na poslední příspěvek ohledně radixu ČR.
Vždyť já přece neprosazovala žádný radix. Dokonce jsem se tě ptala na názor, který z nich používáš a který ti sedí. Ptala jsem se ještě i jiných lidí, kteří podle mě jsou dobří v astru a rozhodla jsem se to trochu sledovat a učit se na tom.
Za mě jsem se nikdy netvářila, že jsem nějaká astroložka, natož profík, který by mohl v tomto odvětví cokoliv tvrdit. Pokud v tom nemám zkušenost vlastní. A i potom mluvím jen za sebe.
04.09.2022 - 19:07 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Mici Angóra
Ideologie je střelec. Vodnář je právě mimo všechny ideologie.
04.09.2022 - 19:27 | Filtr
(Střelec) verka96
Bez ohledu na astrologii, přála bych si, aby tato demonstrace, případně další vedly k tomu, aby současná vláda a především náš premiér začaly věci vidět jinou optikou než nastane opravdu krizová situace především týkající se energetiky.
Právě proto, že si jedou pořád to svoje, vznikají nepokoje. Jakmile nastane jeden extrém, musí automaticky vzniknout adekvátní odezva. :78:
04.09.2022 - 19:29 | Filtr
(Střelec) verka96 » Bosch
A dá se také k ideologii přiřadit i 9.dum? Mě automaticky napadá...
04.09.2022 - 22:42 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Bosch
Střelec je spíš idealismus, vnímám v tom rozdíl, Vodnář jako symbol 11. domu vyzývá ke sdílení a prosazování společné ideologie. Střelec teda taky umí tíhnout k fanatismu, hlavně k náboženskému, často ovšem spíš v teoretické rovině, taková plná huba řečí. Vodnář chladnokrevně koná a jde přes mrtvoly, někdy i doslova, viz třeba Breivik
04.09.2022 - 23:21 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » verka96
Domy to jsou oblasti.
04.09.2022 - 23:35 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Mici Angóra
Vodnářské slunce je slabé na to aby šlo přes mrtvoly naopak od takových mocenských záležitostí utíkají. Jsou nad věcí než aby něco prosazovali. Pokud máš dojem že snad prosazují nějaké ideologie třeba svobody pak určitě né silovou formou.
Mluvíme o archetypu, breivika nebo zelenskeho sem prosím netahat.
Vodnář to je energie vylévaná z vědra. Informace, žádný tlak ani mocenská síla. Pohled z druhé strany a nadhled je často mylně zaměňován za chladnokrevnost.
05.09.2022 - 07:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Bosch
Nu, každý to holt vnímá jinak :1:
05.09.2022 - 09:05 | Filtr
(Střelec) verka96 » Bosch
Také mi přijde takové to přesvědčení - ideologie do Střelce, protože je to víra v něco, cokoliv, tedy i např. komunismus aj. ismi... :14:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »