Solar 2022/2023


24.08.2022 - 13:35
(Štír) Nalani
Solar 2022/2023
Tak jooo :4: jsem zas o rok starší a na základě toho, jak se krásně splnily vaše/naše postřehy ten minulý rok, tak zakládám další.
Přijde mi zajímavá ta skupinka v 10. domě a ještě do toho ovlivněná Marsem a Plutem. Mars a Pluto jsou pro mě obě něčím silové planety, tak jsem zvědavá, co přinesou.
Pohrávám si s myšlenkou úplně změnit pracovní oblast a to jak funguju v rámci vydělávání peněz, ale z rozumem, zatím je to na energetické úrovni.
Co mě fakt zaujalo je Lilith spolu se solárním ASC na hrotě 8. domu. Co vás k tomu napadá?

Ráda bych i váš názor na samostatný solar, který přiložím níže. Lilith na ASC přináší podle mě vždycky něco karmického a ne úplně jednoduchého... Taky je zajímavá skupinka u hrotu 5. domu. Je asi docela nasnadě, jaká témata se budou řešit. Kou se nechce reagovat veřejně, tak klidně do vzkazů. ;)

Takže jestli vás to zaujalo a máte chuť se vyjádřit, tak pište. Budu moc ráda za nějaké konstruktivní myšlenky a nápady. :17: :79:

Příspěvky: Všechny | cimi

Řazení:
24.08.2022 - 16:16 | Filtr
(Blíženci) cimi » Nalani
Nepomýšlíš náhodou na dítě? :16:
To je mimochodem taky změna pracovní oblasti :61:
25.08.2022 - 10:48 | Filtr
(Štír) Nalani » cimi
:61: No, tak na to fakt nepomýšlím. Ale změna by to v pracovní oblasti určitě byla.
04.09.2022 - 16:17 | Filtr
(Blíženci) cimi » Nalani
Přijde mi zajímavá to propojení mezi planetami a domy...luna ve 4. domě slunce v 5. domě...jsou vlastně v těchto domech doma...jsou si i poměrně blízko...možná je to o nějakém propojení toho mužsko ženského principu v sobě...přičemž toto vnitřní přiblížení otvírá tlak do 7.domu - tedy partnerských vztahů a nese apel na transformaci...takový otazník, co si ještě mohu s sebou nést aby se ve mně ten pár muž a žena mohl opravdu propojit...na straně luny opět merkur - např. komunikace svých pocitů...na straně slunce je venuše - eh, nevím jak popsat...možná zjemnění toho mužského principu, té tvrdosti...
Tímhle zatím skončím x)
05.09.2022 - 09:21 | Filtr
(Štír) Nalani » cimi
Co si ještě mohu sebou nést...
Poslední dobou mám pocit, že skoro nic!
Ad tvrdost. Někdo někde na příspěvek (myslím tvůj) odpověděl, že abychom se naučili měkkosti, musíme se nejdříve naučit ostrým loktům (nevím jak to bylo přesně) ale já bohužel souhlasím.
Nejdříve je vymezení hranic, pak až uvolnění, otevřenost a měkkost. V opačném případě to člověka sejme.
A hranice nemusí překračovat jen očividně agresivní jedinci, ale i velmi přehodní lidé, kteří mají tendenci k oběti.
A přiznám se, že se občas stane, že to použiju na nesprávným místě, ale s manipulátorama se mi to osvědčilo.
05.09.2022 - 10:48 | Filtr
(Blíženci) cimi » Nalani
Ano vím, co myslíš...na fcb x)
Mám potřebu ještě k tomu něco dodat,jen kvůli tomu, aby to zaznělo a prostě protože mám potřebu to sdílet :74:
Nevyvracím, že ta tvrdost je někdy hodně důležitá...naopak souhlasím, že je ta tvrdost dokonce někdy i jediný prostředek k tomu, aby se vůbec pochopilo, co to ta měkkost, citlivost a otevřenost srdce je...
A je to jen detail...co teď vnímám nově a jinak je, jak moc je důležité vytvořit si spíš to pevné jádro - tj pevný a láskyplný vztah k sobě v té hloubce na základě přijetí všeho co vyvstává a pochopení souvislostí...tj, že k sobě vpustíš právě naopak vše, co se tě dotýká (nikoli že se tím necháš ničit) protože už to pouštíš do sebe skrz jiný filtr...jakože "aha, tady se mě to ještě dotýká, tady to ještě touží po tom podívat se na to"...protože všechno co se člověka dotýká nějakým způsobem naráží třeba na naše "zranění" ...ukazuje to na místa, kde ještě se např. můžu mít víc ráda nezávisle na druhých...je to takový paradox...síla, která z toho vzniká pak čím dál víc odpuzuje všechno nesouladné aniž by ses nějak moc musela nadřít, nebo obouchat si lokty...že se ty hranice pak tvoří tak nějak víc láskyplně, protože vznikají z místa, kde se cítíš v bezpečí, nikoli v ohrožení :74:

...smažu :62: :74:
05.09.2022 - 19:29 | Filtr
(Štír) Nalani » cimi
Nemaž :62:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »