Bude lépe....


23.08.2022 - 21:13
(Rak) nanuk
Bude lépe....
Tak trochu se zajímam o astro.....jde mi teď tranzitnè pluto opoz.slunce a saturn konj.mars,myslím, že asi tyto tranzity mě dost ničí.... Cca od února tohoto roku mi je nějak celkově nic moc, hlavně psychicky, červenec covid, teď velká únava a psychika hodně dole, mám zjištěny nějamé intolerance, prej to taky dělá dost velké problémy, snažím se nejíst ty potraviny co mi vyšly spatně. Astrologové, prosím Vás, mohli byste na mě kouknout zda bude už konečně lépe v nejbližší době lépe......
Jsem nar.18.7.1971 v 21:30(spíše asi) nebo 22:30 0pava
Děkuji moc

Příspěvky: Všechny | Mici Angóra

Řazení:
24.08.2022 - 07:38 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Jestli máš ascendent v Rybách nebo Beranu by se mělo dát dostatečně poznat, zejména když v 1. domě není žádná planeta. Počítám teda spíš s těma Rybama, jak máš uvedeno v profilu. Ten tranzit Pluta je tím pádem zásadní, protože Slunce je nejen symbol životní síly, ale i vládce 6. domu (i na ten druhý čas narození). Ale aspoň není to Slunce v nativu nějak moc poškozené, to je dobře. Ten t-kvadrát Merkur-Mars-Neptun, který je teď zasažený tím tranzitem Saturna je právě hodně o té psychice (mám Merkura cca na stejném stupni, takže tu zátěž taky cítím, i když ten kvadrát mám jiný). Takže zkusit nepodléhat, hodně odpočívat a snažit se myslet na jiné věci. Saturn bohužel couvá a taky je tam ten Uran, do konce roku to trochu povolí, ale žádné zázraky bych zatím nečekala. Taky v soláru je bohužel vidět zdravotní zátěž. Přemýšlela jsi o tom, co to Pluto chce, abys změnila? Možná jsou to jen ty změny stravování, ale může to být i něco jiného. Tyto problémy jsou obvykle o tom, že člověk nemůže něco strávit atd. Držím palce! :17:
24.08.2022 - 08:24 | Filtr
(Rak) nanuk » Mici Angóra
Děkuji moc za odpověd´ :79:

Myslím, že jsem spíše ryba na tom asc. nejsem moc průbojná jako beranka, spíše přispůsobivá, citlivá až přecitlivělá až závislá, nemám moc ráda změny.
S tou psychikou to fakt sedí, musela jsem nasadit i léky....Snažím se nepodléhat a jít dál.....No pokud jsem ta ryba, tak bych měla mít to pluto v 7 domě a slunce 5 dům a mars v 12 domě. Dá se říct, že tyto dva domy 5 a 7 mě hodně vnitřně poslední roky ovlivnili a přinesli mnoho strachu a bolesti... děti a manžel, tady musím na sobě zamakat, neřešit, odpustit a i přes "bolesti" jít dál.....jde to docela ztěžka, protože něco přetrvává a nejde změnit....vím, že je to jen a jen o mě. Asi tam budou i ty změny stravování, hodně jsem v té době problémů přibrala a necítila se dobře, ted´mám 15kg dole, snažím se dodržovat co mi bylo doporučeno a v této oblasti je mi lépe, dokonce po 2 měsíčním dodržování stravování a vysazení
potravin mám čich a chuť po cca 25 letech.
Píšeš, že by to do konce roku mohlo trochu povolit, že i v soláru je zdravotní zátěž..... kdy by to mohlo býti lepší, vím, že po tranzitu pluta, která končí cca 12/2022, půjde uran v kv. na můj mars. solár a jiné neumím kouknout.
Děkuji :74:
24.08.2022 - 09:13 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » nanuk
Solární horoskop platí od narozenin do narozenin, ale neznamená to, že to musí být celou dobu tak hrozné, to Pluto už má orbis 1 a vracet už se nebude. Ten Saturn se kolem Vánoc vrátí zhruba tam, kde je teď, tak tam může být větší zátěž, ale pak už bude směřovat do Ryb. Taky pomůže, až vypadne z 12. domu, to je vždycky těžké období a člověk by se právě než přejde měl pokusit zbavit nepotřebných návyků, které si v posledních 30 letech vypěstoval, jinak si je s sebou potáhne do dalšího cyklu-tam máš ještě čas. Ten Uran tam bude taky, jak píšeš. Jinak pokud takto vnímáš ten 5. a 7. dům, tak ten asc v Rybách bude asi správně.
24.08.2022 - 09:31 | Filtr
(Rak) nanuk » Mici Angóra
Děkuji :68:

Toho saturna si uvědomuji a cítím, že budu muset na sobě hodně zamakat na těch nepotřebných věcech a nedržet se jich a pouštět a hlavně se nevracet, ale jako račici mi to jde docela ztěžka, hlavně když jde o děti a jejich zdraví...A rozum mi říká, že stejně hodně věcí neovlivním a že je třeba to nechat být.....
Co bych mohla "očekávat" u toho urana, když nativně je v 7 d. a tranzitně jde 2 d. a mars 12 dům :23:, vím, že tam zapadají úrazy, 12d. nemoci, psychika :24:
Prosímtě a ten solár od těch mých narozenin 2023 do 2024 by už měl být odlehčenější...
25.08.2022 - 07:13 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » nanuk
To si asi musíš napasovat na svou životní situaci, já ji neznám. Lepší je nic neočekávat a zkusit změnit všechno, co v tvém životě zavání nesvobodou a omezením, jinak to Uran udělá za tebe. Odlehčenější asi bude, ale furt je tam Neptun. Některé konstelace jsou opravdu dlouhodobého rázu a je lepší se neupínat k jejich konci, spíš řešit krůček po krůčku. :17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »